"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Mám toho dost(7)

6. července 2016 v 0:05 | Janča |  Mám toho dost
Nový díl.

JUSTIN

Jediné, co jsem dokázal, bylo na Briana zírat a v hlavě hledat slova, kterými bych mu to vysvětlil, jenže v mysli jsem měl jen myšlenku, že se zajisté schyluje k další hádce a opět jsem byl na vině já!
Brian mě od sebe následně odstrčil a šel na sebe něco hodit, zatímco já zůstal sedět nebo spíš klečet na místě a přemýšlet nad tím, jak z toho ven - pravděpodobně tak, že mu prostě řeknu pravdu a budu doufat, že mi opět odpustí porušení dohody!

J: "Briane, já..."...Šel jsem za ním do ložnice.
Maikey: "Hrdličky!"...Ozvalo se ode dveří.
B: "Skvělý,"...Protočil oči a vydal se ke dveřím.

A já jsem na sebe šel taky rychle něco hodit, nepotřeboval jsem se tu před Maikeym promenádovat nahý, stačí, že na mě hned pozná, že se něco děje, pokud to už nestihl poznat z Briana.


Maikey: "Co se děje?"...Zeptal se, jakmile mě zahlídl, přesně jak jsem říkal.
J: "Nic."

Brian se na mě podíval s výrazem, který jasně říkal, že to moje NIC si můžu strčit za klobouk, ale naštěstí ten výraz nedoprovázela žádná poznámka.

Maikey: "Tak... dobře. Jste připravení vyrazit do Babylonu? Kluci čekají dole."

Ani jsem nevěděl, co jsem chtěl, aby mu Brian řekl. Kdyby odmítl, znamenalo by to, že jsme na tom ještě hůř, než si myslím, protože Brian nerad dává najevo ostatním, že máme problémy, zvlášť ne Maikeymu. Na druhou stranu, pokud bude souhlasit, tak jediným důvodem bude to, aby se mi vyhýbal a našel si někoho, kdo mu zpříjemní večer. Fakt jedna možnost lepší, než druhá.

B: "Já nevím... Justine, co kdyby si to rozhodl ty? Ale jsem si jistý, že se tam nemůžeš dočkat."

Koukám, že ho ten papírek s číslem rozhodil víc, než jsem si myslel. Rozhodně ale bylo vidět, že mi to chce dát co nejvíc sežrat.

Maikey: "Jste si jistí, že jsem tu něco nevyrušil?"
"NE!"...Ozvali jsme se s Brianem jednohlasně.
Maikey: "Okey."
B: "Půjdeme,"...Obrátil se na Maikeyho.
Maikey: "Tak dobře, já ale radši počkám dole."
B: "Není třeba, můžeme jít."
Maikey: "Fajn."
J: "Skvělý."

Brian prakticky vystartoval z loftu a Maikey ho následoval, já si na sebe rychle ještě něco hodil a potom jsem se vydal za nimi s nadějí, že mě Brian neskopne do silnice.

Emmett: "Tady jsi, Sunshine!"
J: "Ahoj, Emme."
Ted: "Už jsme mysleli, že se nemůžeš dostat z nějaké vaší sexuální pomůcky."
J: "Ehm?"
Emmett: "Teddy to dnes přehnal s pornem."
Ted: "Emme!"

Chtěl jsem se začít smát, jenže následně jsem zahlédl Briana a vzpomněl jsem si, že já nemám nárok na to se smát, pouze na to doufat, že se s Brianem ještě dnes udobříme.
Vzhledem k tomu, že mě Brian právě teď nenáviděl, posadil si na místo spolujezdce Maikeyho a já se vzadu mačkal s Emmettem a Tedem, fakt jízda k nezaplacení. Netušil jsem však, že to, co mě čeká, bude ještě horší - jakmile jsme dorazili na místo Brian se s Maikeym odtrhl a tancoval s ním na parketu, zatímco mně dělali společnost kluci na baru.

Emmett: "Nech nás hádat, neshodli jste se na sexuální poloze?"
Ted: "Nebo si mu naservíroval nějaké tučné jídlo a on málem vyskočil z kůže?"
J: "Hůř, vzal jsem si včera od někoho číslo a Brian ho našel."
Emmett: "Co, prosím? Ty, Sunshine, sis hledal někoho na užití za Brianovo zády, ještě když máte tu svojí dohodu?"
J: "Takhle to zní hrozně! Pokud vím Brian si za mými zády taky užívá... a aby bylo jasno, nikoho jsem nehledal, prostě se to stalo."
Emmett: "Moc dobře víš, že Brian si za tvými zády neužívá, protože kdyby ano znamenalo by to, že nevíš, že s někým je, ale ty to vždycky víš, protože se buď taky účastníš, nebo si vzpomeneš na to, že Brian je prostě Brian a pokud se stane, že si užije za tvými zády je to proto, že většinou ti chce jen dát najevo, že si mu něco udělal. Jenže ty, Justine, si porušil dohodu a podle všeho ses to Brianovi ani nechystal říct a on to musel zjistit sám... představ si sebe v jeho kůži."

V tom měl Emmett naprostou pravdu, o Brianovi tak nějak vždycky vím, že s někým je, už když jsme se poznali jsem to věděl a pak jsme uzavřeli naší dohodu a Brian mi jasně řekl, že pokud není doma tak šuká, jenže další body jako žádná výměna jmen a čísel byly vytvořeny z mojí strany a já je porušil, takže přesně jak jsem řekl, za tenhle bordel můžu prostě opět já!

Ted: "Emmett má pravdu, Brian je sice bezpáteřní zmetek, ale pokud jde o tebe tak se snaží dodržovat to, co jste si slíbili, tak si představ, jak mu musí být, když ty to neděláš."
J: "Já vím, že jsem to podělal, to číslo jsem si vzal jen proto, že jsem byl naštvaný, neměl jsem v plánu na něj volat či co."
Emmett: "Tak bys mu to měl jít říct."
J: "Nevypadá to, že by chtěl, abych se k němu přibližoval."

Všichni tři jsme se podívali na parket, kde se Brian zrovna líbal s Maikeym... Jasně, mohl bych to brát jako porušení dohody, ale je to Maikey, takže se to dost těžko počítá, navíc si to zasloužím.

Emmett: "Jo, možná bys mohl chvíli počkat."
J: "Myslím, že potřebuju skleničku."

Z jedné skleničky se po chvíli staly tři, kluci se mezitím odporoučeli taky na parket a já jen přemýšlel nad tím, jak se mi všechno už po druhé podařilo podělat a měl jsem sto chutí si za to nafackovat! Někdy se divím tomu, že to se mnou Brian ještě zvládá.

B: "Ahoj,"...Zničehonic se vedle mě posadil.
J: "Ty se mnou mluvíš?"...Stěží jsem to ze sebe vysoukal.
B: "Neměl bys pít sám."

Zahlídl jsem v tom plamínek naděje, zdálo se totiž, že Brianovi se stejně jako mně nelíbí být takhle rozhádaní a nejspíš byl konečně ochotný vyslechnout si mojí stranu příběhu... zdálo se, že se všechno vydá správným směrem, dokud jsem ovšem koutkem oka nezahlédl, že z druhé strany mě si přisedl majitel onoho vražedného čísla.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 9. července 2016 v 22:34 | Reagovat

To bude mazec. O_O

2 Janča Janča | Web | 10. července 2016 v 19:48 | Reagovat

[1]: :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama