"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

I'm still yours(21)

12. dubna 2016 v 0:07 | Janča |  I'm still yours
Poslední díl. - 18+ - Tak a tímto dílem se s vámi znovu loučím a s největší pravděpodobností ahoj až v červnu ZamračenýUsmívající se A samozřejmě doufám, že se vám konec bude líbit Usmívající se

JUSTIN

Ani jeden jsme tu chvíli nechtěli ukončit, ale museli jsme, svatba začínala za chvíli a my se tam potřebovali dostat včas, abychom zabránili nejhoršímu a to Brianovo vyhazovu a taky tomu, abych tomu idiotskému kreténovi nakopal zadek, kdyby Briana náhodou odmítl, což je blbost, protože Brian je nejlepší a odbýt ho je téměř nemožné, ale chápete, nikdy neříkej nikdy. Každopádně na Brianovi bylo snad poprvé, co ho znám vidět, že je nervózní, sice s největší pravděpodobností za to mohla ta svatební atmosféra, však víte - kytičky a podobný kraviny, jak by řekl Brian, jsem si totiž dost jistý, že díky tomu nebyl ve své kůži, ale i tak jsem byl přesvědčený o tom, že za to mohl i strach z toho, že by opravdu mohl přijít o práci, on jí miluje a především potřebuje, bez ní by toho hodně ztratil a to nemůžeme ani jeden dovolit.

B: "Nesnáším svatby,"...Utrousil.
J: "Tak to asi nemám předpokládat..."
B: "Ani to nevyslovuj!"...Zarazil mě dřív, než jsem to stihl dokončit.

Viděl jsem na něm však nepatrný úsměv, jako by se mu i přes to, jak se mu jen ta představa příčí na ní něco zamlouvalo - vsadím se, že první novomanželský sex!

J: "Nikdy neříkej nikdy."
B: "Mlč už, prosím tě."

Nezačít zrovna hrát hudba, která má provést nevěstu uličkou, asi bych se začal smát, ale naštěstí jsem to zvládl zastavit včas.


B: "Tak tady seš ty parchante,"...Přecedil skrze zuby.

Nemusel jsem se ani ptát, co tím myslí, sám jsem totiž pochopil, že ten, kdo právě provádí nevěstu uličkou je náš slavný Brown - chlap, který stojí za tímhle vším nepořádkem!

J: "Asi by bylo nevhodné za ním teď jít s tou prezentací?"
B: "Věř mi, že bych to udělal moc rád, ale to bych neztratil jen práci, ale i svůj život a ty nejspíš taky."
J: "Neříkej, že bys o mě měl obavy,"...Culil jsem se jako nějaká puberťačka.

"Ticho," okřikla nás nějaká stará čarodějnice sedící před námi a my oba měli co dělat, abychom se nezačali smát, nemůžu ani popsat, jak dobré pocity se ve mně momentálně mísily.
I přes veškeré okolnosti, to byl opravdu krásný obřad, chvilku jsem si i představoval sám sebe a Briana, jak tam stojíme a říkáme si sliby, jsem však už dost při smyslech na to, abych věděl, že to se nikdy nestane, v tomhle případě asi ani nikdy neříkej nikdy, neplatí.
Po obřadu se všichni přesunuli na hostinu kousek od stodoly a my s Brianem je následovali, aby se nám Brown neztratil z očí, chvilkami jsem však zapomínal, proč tu vlastně jsme a jen jsem doufal v to, že by mě Brian mohl vyzvat k tanci a protancovat se mnou klidně celou noc, patetické já vím!

J: "Briane, myslím, že vhodnější chvíle už nebude, konečně je sám."
B: "Už jsem myslel, že je bude mít všechny za zadkem celou noc... Tak jak vypadám?"
J: "Úžasně... jako vždy."

Brian se usmál a následně vzal svůj notebook a nějaké papíry a hned na to se vydal rovnou za ním, věděl jsem, že Brian je nejlepší, ale i tak ve mně hlodala jistá obava.
Na první pohled bylo vidět, že Brown není ani trochu nadšený, vlastně to vypadalo, že Briana snad nechá vyvést, ale ve finále se zdálo, že mu dal šanci se alespoň vyjádřit a z toho vyjádření se stala snad celá věčnost, pořád o tom živě diskutovali a já věděl, že se to vyvíjí dobrým směrem, i přes to, že jsem nic neslyšel, byl jsem rád, ale nebudu zapírat, že už jsem se kousal nudou, s největší pravděpodobností bych si šel zatančit i s ženichem a zjistil bych, že je gay, ale tomu bylo zabráněno konečným návratem Briana.

B: "Snad si nám tu neusnul."
J: "Nebudu lhát, neměl jsem k tomu daleko... Zůstane?"
B: "Ty jdeš rovnou na věc."
J: "Jo protože se bojím, že přijdeš o práci."
B: "To ve mně máš tak nízkou důvěru?"...Popichoval mě.
J: "Moc dobře víš, že ne... Takže už mě nenapínej a řekni to."
B: "Něco mi říká, že už to víš."
J: "Ale chci to slyšet od tebe."
B: "Zůstane,"...Pronesl s vítězným úsměvem.
J: "Já věděl, že to dokážeš,"...Pověsil jsem se mu na krk a políbil ho.

Následně jsme se však oba zarazili, jako bychom věděli, že tohle ještě nemůžeme, bylo tu ještě něco, co jsme museli udělat předtím - konečně si promluvit.

B: "Měli bychom jít."
J: "Jo já vím."

Brian si šel dát notebook a ostatní věci do tašky a já se ještě chvíli rozhlížel kolem, část mě tu chtěla opravdu zůstat a jen si užívat příjemnou atmosféru s Brianem, ale to jsem si musel odpustit... Nebo jsem si to alespoň myslel...

B: "Justine?"
J: "Hm?"
B: "Přestaneš se tu jen smutně rozhlížet a půjdeš si se mnou zatancovat?"

Řeknu vám, skoro mi spadla čelist, fakt jsem takové gesto od Briana nečekal, ale myslím, že tu nešlo jen o to, aby mi splnil moje tajné přání, chtěl se mnou tančit úplně stejně jako já s ním. A tak jsem jej chytil za ruku a vydal jsem se s ním na parket mezi ostatní tancující páry. Vždycky jsem s ním tančil jen divoké, vášnivé a sexy tance, ale tenhle byl - řekněme, že směšně romantický.

J: "Co tohle znamená?"...Odvážil jsem se po chvíli zeptat.
B: "Jak to myslíš?"
J: "No... Já... jsme zase spolu?"
B: "Musíš mi ale něco slíbit."

Bál jsem se to odkývnout, od Briana to může být opravdu cokoliv, obzvlášť když se tváří tak vážně, proto mi chvíli trvalo, než jsem konečně promluvil.

J: "Co, Briane?"
B: "Už nikdy, opakuji nikdy, nebudeš pouštět houslovou hudbu v mé přítomnosti?"

Musel jsem se zasmát a Brian se přidal, věděl jsem však, že to myslí vážně, opravdu mi to ale nedělalo žádný problém, proto jsem vzápětí s úsměvem řekl "Slibuji."

B: "Tak v tom případě jsme asi zase spolu."

Přivinul jsem se k němu trochu víc a následně jsem si stoupl na špičky, abych dosáhl k jeho uchu, do kterého jsem mu hned na to zašeptal "Pojď se mnou."

B: "Kam?"
J: "Uvidíš."

Brian neváhal a následoval mě, v momentě, co jsem ho dovedl zpátky do stodoly, pochopil, o co mi jde a hned na to mě natiskl na jednu stěnu a začal mě líbat na rty i krk. Jeho doteky a polibky se mnou dělaly opravdové divy, tak moc mi to scházelo a stejně tak Brianovi ty moje.
Netrvalo dlouho a byli jsme oba nazí, rozložili jsme si na zem deku, kterou jsme našli a jen jsme se mazlili, něco, co bych řekl, že je s Brianem nereálné a i přes to jsme to dělali. A následně si navlékl kondom, vměstnal se mezi má stehna a opatrně do mě pronikl. Minovali jsme se snad celou noc a poté jsme oba usnuli s vědomím, že k sobě patříme navždy.
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 12. dubna 2016 v 8:20 | Reagovat

Musím přiznat, že i mě spadla čelist :-)
Už se těším na červen. Zatím ti držím palce, aby všechno dobře dopadlo :-)

2 Janča Janča | Web | 12. dubna 2016 v 16:14 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se ti to líbilo :-)
A jsem ráda, že se těšíš a moc děkuji, že mi držíš palce :-)

3 Karin Karin | 15. dubna 2016 v 21:18 | Reagovat

Parádní konec. :-P

4 Janča Janča | Web | 17. dubna 2016 v 19:22 | Reagovat

[3]: Jsem ráda, že se ti líbil a děkuji :-)

5 Sunshine Sunshine | E-mail | 24. dubna 2016 v 19:59 | Reagovat

Ahoj je to boží :33 Dlouho hledám podobné fanoušky QAF jako jsem já :D A chtěl jsem tě požádat až se vrátíš jestli by jsme si nemohli psát :D Budu strašně rád když mi dáš šanci být tvuj kamarád :33

6 Janča Janča | Web | 6. května 2016 v 12:35 | Reagovat

[5]: Ahoj, promiň, že odepisuju až teď, ale tak nějak jsem to našla až teď :-D
Každopádně ti chci poděkovat, moc mi to lichotí a ráda si budu psát :-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama