October 2015

Místo lásky a přátelství(21)

30. october 2015 at 0:05 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

To, co se odehrálo za posledních zhruba 12 hodin, se nedá vyjádřit vůbec žádnými slovy, to je prostě nemožné! V jednu chvíli jsem stál opřený, pod vlivem alkoholu a neskutečného vzteku, o nějakou studenou zeď, nechávající si kouřit od toho neskutečně sexy, ale i přes to dost zvláštního kluka, který mi měl alespoň na chvíli pomoct nemyslet na toho zatraceného Briana Kinneyho, který má moje srdce zamčené v nedobytném trezoru a v další chvíli jsem se probudil v nemocničním pokoji s hnusnou závratí a téměř nesnesitelnou bolestí žeber a první, koho jsem viděl po probuzení, nemohl být samozřejmě nikdo jiný než ten kluk, jehož jméno si do teď nepamatuju, bylo to něco jako Scott nebo možná Bob, vážně nemám ponětí, vzpomínám si jen na to, že horší než ta bolest, bylo to, jak pořád žvanil a žvanil, doslova mi z toho šla hlava kolem. Nakonec jsem doktora požádal o nějaké léky na spaní nebo alespoň na bolest, jenže kvůli alkoholu, co jsem v sobě měl, mi nic dát nemohli, v tu chvíli jsem se chtěl zastřelit, ale přesně v tu samou chvíli se z toho kluka vyklubal ten nejlepší prostředek k tomu utišit bolest, jeho žvanění a vztek najednou za pomoci jeho kouzelného balíčku plného trávy, stačilo mi pár potáhnutí a byl jsem prakticky v ráji, dokonce až v takovém ráji, že jsem halucinoval o Brianovi, zdálo se mi, že za mnou dorazil a byl u mě, že se o mě bál, že mě držel za ruku, že mě políbil tím nejkrásnějším způsobem, jaký existuje a že nakonec usnul v mé posteli přitisknutý ke mně, jak nejvíc to bylo možné, zkrátka to bylo tak zatraceně krásné!

Místo lásky a přátelství(20)

29. october 2015 at 0:07 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Cítil jsem se naprosto příšerně, nevěděl jsem, co dělat, vlastně jsem ani moc nerozuměl tomu, co se právě stalo, tudíž jsem dělat nic ani nemohl, jen jsem seděl a díval se směrem, kudy jsem ještě před chvílí viděl odcházet Justina, ale otázkou teď zůstává "Odešel ode mě jen teď anebo už napořád?"
Musel jsem zatřepat hlavou, tohle byla naprosto nesmyslná otázka, Justin by ode mě napořád neodešel, ne takhle, ne bez vysvětlení... I když, on mi vysvětlení vlastně dal - jsem ten největší idiot na světě, který mu za všechno to utrpení se mnou nestojí! Jenže tohle mi zkrátka nestačí, tohle pro mě není dostatečný důvod, pokud se se mnou chce rozejít, bude si muset najít jiný a to o dost závažnější, jinak nemá šanci, mě se jen tak nezbaví!
Po chvíli jsem konečně dokázal ten svůj zadek od té lavičky odlepit a vydal jsem se zpátky do nemocnice, abych našel ty čtyři blázny, kteří právě teď pátrají po Justinovi, kterého jsem sice už našel, ale podle všeho zase ztratil, protože opravdu netuším, kam zase šel, jen doufám, že to nebylo nikam daleko!

Emmett: "Nemůžeme ho nikde najít,"...Přiřítil se ke mně zadýchaný a hned za ním Theodhor.
Ted: "Prolezli jsme každý kout, ale..."
B: "Už jsem ho našel."
Emmett: "Co? A kde je?"
B: "Nemám ponětí."
Ted: "Briane, pointa toho, když někoho najdeš, je, že víš, kde je."
B: "Našel jsem ho, ale zase ztratil... I když ne tak doslova, prostě někam šel, nevím kam, ale není ztracený, jen je pryč."
Ted: "Ty to chápeš?"...Pohlédl na Emmetta.
Emmett: "Jsem si jistý, že... Ne, nechápu."
B: "Bože, vy dva idioti jste mi tak chyběli... Pojďte se mnou."

Místo lásky a přátelství(19)

28. october 2015 at 0:04 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Mohl byste mi někdo připomenout, kdy přesně jsem se začal přátelit s takovou zoufalou existencí?! Já jen, že bych si vytvořil stroj času, do té doby se vrátil a zabránil tomu! Já fakt totiž jen zírám, Ted s Emmettem se tu s námi právě podělili o příběh, který zahrnuje to, kde strávili dnešní noc a všichni včetně Justina se nemohou přestat smát, jen já - velice inteligentní, racionální člověk - nad nimi nemohu přestat nechápavě kroutit hlavou, tudíž opravdu - kdy přesně jsem se zbláznil a dovolil jsem jim nazývat mě jejich kamarádem?
Pro upřesnění, jsem si totiž jistý, že zatím dost tápete, tudíž mě nechte převyprávět vám ten úžasný příběh plný dobrodružství - Ted s Emmettem se stejně jako Maikey s Benem rozhodli, že chtějí strávit nějaký čas o samotě a užít si ty jejich zvrácené milostné chvíle někde, kde je nikdo nebude rušit a tak posilněni alkoholem se ruku v ruce vydali hledat nějaké místečko lásky, jenže zhruba po půl hodinovém hledání narazili na něco, co Emmettův výstřední mozek nenechalo klidným a musel to prozkoumat detailněji - zahradní trpaslíci - ano dámy a pánové, on se vloupal někomu na zahradu, protože se zamiloval do těch podle jeho slov nejroztomilejších zahradních trpaslíků, jaké kdy viděl a nenapadlo ho nic lepšího, než si alespoň jeden ukrást jako suvenýr, jenže dřív než stihl i s těmi dvěma trpaslíky utéct - jeden z nich byl totiž Ted - tak ze dveří vyšla paní domu, zhruba 80 letá dáma s pánvičkou v ruce, která je oba nahnala do baráku a zatímco se Emmett už psychicky hroutil v domnění, že stráví zbytek života ve vězení, tak se Ted snažil vyrovnat se s tou starou paní peněžně, jenže jak všichni víme staří lidé se cítí dost osamoceni a za každou návštěvu, kterou mohou bombardovat všemi svými životními zážitky jsou neskutečně vděční a přesně to několik předcházejících hodin oba podstupovali, byli drženi jako rukojmí a nuceni si vyslechnout každý jeden detail života té staré dámy a když nakonec usnula, využili tu chvíli a uprchli oknem!

B: "A můžete mi říct, co je na tom vtipného?"...Rozhodil jsem v nechápavém gestu ruce.
Maikey: "Všechno?!"...Prskal smíchy.
Ben: "Briane, i ty musíš uznat, že tohle vtipné je."
B: "Nic nemusím a rozhodně to vtipné není, spíš ubohé."
Ted: "Ani nemohu vyjádřit, jak moc si mi chyběl."
Emmett: "Smích nikdy nikomu neublížil, Briane, to jen pohneš koutky a hned vypadáš jako milý člověk."
B: "Emmette, mlč, prosím tě."

Místo lásky a přátelství(18)

27. october 2015 at 0:02 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Když jsem začínal přicházet k sobě, pociťoval jsem, že spát v takové zapeklité poloze, nebyl dobrý nápad, byl jsem naprosto rozlámaný, ale když jsem zahlídl Justinovu tvář, ta bolest jako by snad zmizela, tohle bylo to nejlepší probuzení za posledních několik dní, jednoduše vidět po probuzení Justina je něco, co chci zažívat až do konce svého života! Myslím, že nic lepšího asi neexistuje! Bože, já jsem tak patetický, ale zkrátka to tak je, jsem v tom s Justinem až po uši, ať se mi to líbí nebo ne!
Když jsem však následně pohlédl na pohovku, která se tu nachází, z té postele jsem doslova vyskočil, na té pohovce totiž ležel Maikey a spokojeně spal, v tu chvíli jsem si představoval, kolik asi fotek toho, jak se tisknu k Justinovi, stihl vytvořit a myslel jsem, že snad zešílím! Místo toho jsem šel však rovnou k němu, s chutí mu zařvat do ucha, aby ten svůj zadek zvedl a všechno mi vysvětlil, ale k přihlédnutím na to, že tu spal i Justin jsem se musel ovládnout a probudil jsem ho více méně šetrně, idiota jednoho!

B: "Vstávej, ty pako."
Maikey: "Hmm,"...Zamumlal.
B: "Michaeli!"
Maikey: "Co? Co?"...Vyletěl.
B: "Tiše proboha, Justin spí."
Maikey: "Promiň,"...Začal si mnout oči a poté se konečně zvedl.
B: "Pojď na chodbu."

Téměř vražedně jsem ho probodl pohledem a poté jsem se vydal na chodbu, Maikey mi byl hned v patách a tvářil se, jak kdyby šel na popravu a nebyl daleko od pravdy, mám fakt neskutečnou chuť ho zavraždit!

Místo lásky a přátelství(17)

26. october 2015 at 0:05 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Vzhledem k tomu, že se Justin nacházel ve stavu, kdy by mu lékaři nejspíš vypunpovali žaludek nebo, kdo ví co, fakt totiž netuším, jak se v takových situacích, kdy je někdo sjetej na nemocničním lůžku, postupuje, ale ani jsem to nechtěl zjišťovat, myslím, že si Justin už užil svoje a ačkoliv by si to zasloužil za toho Toda nebo Scotta anebo, jak se, kurva, jmenuje, tak jsem to neriskoval a s doktorem jsem šel na chodbu, abych si vyslechl, co si to moje pako udělalo, že skončil v nemocnici a ukázalo se, že to přehnal s alkoholem, což mělo za následek, že sebou někde seknul, praštil se do hlavy a způsobil si menši otřes mozku a aby toho nebylo málo, narazil si pár žeber, ale jinak se dá říct, že krom toho a pár škrábanců, je v pořádku, nicméně chtějí si ho tu nechat do rána a za nějaké dva, tři dny by se měl ještě stavit u lékaře, aby se ujistil, že je v pohodě, je mi jasné, že dostat ho k nějakému bude nad mé síly, ale i kdybych ho tam měl odtáhnout tak to udělám!

J: "Tak už odtud můžu odejít?"...Pohlédl na mě tím svým štěněčím, nadějeplným a především sjetým pohledem, když jsem se vrátil zpátky.
B: "Ne, ty nemehlo, to fakt nemůžeš, hezky si tu ještě pár hodin poležíš."
J: "Neříkej mi nemehlo,"...Tvářil se dotčeně a já se musel zasmát.
B: "Ty seš tu ještě?"...Zavrčel jsem na Justinova osobního dealera, který se rozvaloval v křesle.
Tod: "Nikam nespěchám, navíc nenechám tu Justina jen tak."
B: "Jsem si jistý, že se o něj dokážu postarat i bez tvé asistence,"...Zdůraznil jsem každé slovo.

A Justin se v tu chvíli začal smát jako by snad zešílel, no vzhledem k situaci, on určitě zešílel, ale i přes to jsem na něj musel zírat a nevěřícně kroutit hlavou a když začal pořád dokola opakovat "Ty, že se o mě postaráš?" a k tomu se dusivě smát, nebyl jsem daleko od toho způsobit mu další otřes mozku!

Místo lásky a přátelství(16)

23. october 2015 at 0:09 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Nevěřil bych, že se někdy dožiju dne, kdy ženy budou mít můj obdiv, konkrétně za to, že zvládají pomalu milion věcí najednou, já jsem byl totiž rád, že zvládám řízení, do toho se pokouším volat, kouřím jednu cigaretu za druhou a neskutečně vyšiluji a to všechno současně, aniž bych se nervově hroutil, ale nebyl jsem od toho zhroucení moc daleko, tohle totiž bylo doslova nervy drásající! Vzhledem k tomu, že bylo kolem třetí ráno, snažil jsem se dodržovat předepsanou rychlost, přeci jen jsem se potřeboval za Justinem dostat v jednom kuse a ne po částech, pak jsem se samozřejmě pokoušel spojit alespoň s jedním z té pěti členné bandy idiotů, kteří se rozhodli vydat se do divočiny a teď jeden z nich leží v nemocnici, s kdo ví, jak vážným zraněním, ale ani jeden z těch čtyř blbečků mi to nebyl schopný vzít, pořád jsem padal do hlasové schránky, zkoušel jsem dokonce i Justina, ale u toho jsem věděl, že pokud mi to nezvedne, má dost dobrý důvod, ti čtyři ale nedopadnou dobře, až je uvidím! A samozřejmě jsem šílel strachy, protože jsem neměl ani ponětí o tom, jak vážně na tom Justin je, nevěděl jsem prostě nic, jen to, že se za ním potřebuji co nejrychleji dostat a ujistit se, že je v pořádku, protože jestli ne... To prostě nezvládnu!
Jakmile jsem se začal přibližovat k cíli, byl jsem dost zděšený, představa toho, že někde tady je nemocnice, která má na starosti Justinovo zdraví mě děsila, protože je větší pravděpodobnost, že z té nemocnice vyjde v horším stavu, než v jakém do ní vešel... A myslím, že nejsem daleko od pravdy, právě jsem před ní zastavil a vím, že tady bych nikomu nesvěřil ani rybičky natož lidský život, co lidský, především ten Justinův!
Když jsem vešel dovnitř, byl tam docela rozruch, což mě udivovalo, ale hádám, že i v takových zapadákovech je lékařská péče třeba ve dne v noci, proto pro mě nebylo nic šokujícího, že najít doktora či sestru, kteří by mi byli schopní něco říct, bylo téměř nemožné!

B: "Prosím vás, můžete..?"
Sestra: "Chvilku strpení,"...Odbyla mě stejně jako milion sester před tím a někam si oběhla, co se, kurva, stalo? Nějaká nukleární exploze?

Místo lásky a přátelství(15)

22. october 2015 at 0:09 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Místo toho, abych se sebral a jídelnu opravdu rychle opustil, jen abych neriskoval, že se za mnou Debbie vrátí ještě moudřejší, než ode mě odešla, aby odnesla objednávku, jsem tam dál zůstával sedět jako bych k té židli snad přirostl, připadal jsem si až zneužitě, nikdy se k mému zadku, krom Justina, nikdo nedostal tak blízko a na tak dlouhou dobu jako právě tahle židle! Jenže já prostě nevěděl, kam mám jít, bylo teprve před polednem a já už neměl ani páru o tom, co bych měl dneska dělat, když jsou tu kluci a především Justin, mám naplánované dny, týdny, dokonce i měsíce dopředu, ale bez nich ani nevím, co budu dělat následující minutu natož celý den, prostě nevím! Proto je pro mě asi snazší tu sedět a riskovat, že mi Debbie bude dál promlouvat do duše, než se vrátit do loftu a slyšet pouze své myšlenky, navíc už takhle mě má Debb dost dobře zpracovaného, myslím, že není daleko od toho přeměnit mě na vzorného občana, takže teď přeci odejít opravdu nemůžu... Měl bych spíš doslova utíkat, jenže já se zkrátka nedokážu pohnout!

Debbie: "Překvapil si mě."
B: "S čím jako?"...Otráveně jsem na ní pohlédl.
Debbie: "Myslela jsem, že už tu nebudeš."
B: "Jo, asi jsem usoudil, že mi to tady vyhovuje víc, než... Doma,"...Přiznal jsem tiše, ale její uši nic nepřeslechnou!
Debbie: "Chybí ti, že jo?"
B: "Debb!"...Téměř jsem jí žadonil, aby zmlkla, jenže je to Debbie, ta nikdy nezmlkne!
Debbie: "Tohle na mě nezkoušej, já tě znám a bohužel až moc dobře."
B: "No můžeš si za to sama, ty se mi pořád pleteš do života."
Debbie: "Jo, v tom máš asi pravdu,"...Zasmála se. Nebyl jsem si jistý tím, zda je to dobře anebo špatně, raději jsem se na ní tedy ostražitě díval, nechtěl jsem riskovat nečekaný pohlavek!
B: "Tak vidíš,"...Ušklíbl jsem se.
Debbie: "Ale i když jsem pro tebe asi jen bláznivá ženská s proříznutou pusou a neustálou potřebou se ti plést do věcí tak si můj syn, Briane, ať se ti to líbí nebo ne, tudíž s tím nepřestanu, naopak ty by sis měl začít konečně zvykat a přestat mi lhát do očí... Ty Justina miluješ a chybí ti stejně moc jako ty jemu."

Místo lásky a přátelství(14)

21. october 2015 at 0:02 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Zatímco jsem se oddával tanci s tímto zatraceně sexy, zatraceně pěkným a zatraceně přitažlivým klukem, tak jsem naprosto ztratil pojem o čase, ani nevím, kolik vlastně bylo mezitím odehráno písní, ale jednoduše vím, že jsem se s ním cítil dobře, alespoň na chvíli jsem si mohl připadat výjimečně, někdo o mě měl zájem a nebál se to dávat najevo, byl to zkrátka pocit k nezaplacení, jenže i přes to, jak báječně jsem se cítil, jsem věděl, že tohle všechno se děje jen proto, že jsem naštvaný na Briana, kdybych se s ním před odjezdem nerozhádal tak bych se tu teď netiskl na tělo někoho, koho ani neznám a vlastně znát ani nechci, protože i když je Brian arogantní pitomec, jenž mě dokáže milovat pouze tím svým zvláštním způsobem, který mi občas leze přímo neskutečně na nervy, tak ho i přes to miluji nade vše a to mi žádný chvilkový pocit výjimečnosti nemůže vynahradit i kdybych sebevíc chtěl a já nechci, chci pouze Briana i s jeho chybami, to ovšem neznamená, že mu to nedám sežrat, až se vrátím domů!
"Jsi sexy," zavzdychal mi to do ucha tak svůdně, že jinému by se na mém místě podlomila kolena, jenže po mém procitnutí jsem se zmohl na pouhé...

J: "Díky... Ty - ty taky."

Musel jsem přivřít oči nad tím, jak nepřesvědčivě jsem to řekl, protože to znělo fakt hrozně, říct to takhle někdo mně, tak okamžitě beru nohy na ramena a utíkám od něj doslova mílovými kroky, jenže on je očividně z jiné planety, jeho reakce totiž byla naprosto jiná, než by měla být - natiskl se ke mně ještě blíž... Divné, fakt divné!

"Nechceš si najít někde místečko?"

V duchu jsem se musel zasmát, tenhle kluk se s tím rozhodně nepáře, ne, že bych na takový přístup nebyl zvyklý, když žiju v Pittsburghu, ale musím uznat, že mi spíš přišel jako ten typ na romantický řeči, nikdy jsem ale nebyl víc rád, že jsem se spletl, alespoň se nebudu cítit tolik blbě, až vymyslím způsob, jak se ho zbavit!

Místo lásky a přátelství(13)

20. october 2015 at 0:04 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

Poprvé za tu dobu, co jsem tady, se mi podařilo normálně se vyspat, nerušilo mě žádné vzdychání a chichotání a dokonce jsem ani nebyl doslova vyčerpaný natolik, že spánek byl zkrátka moje jediné vysvobození, dnes jsem jednoduše spal a vyspal jsem se do růžova, asi jsem si konečně dokázal připustit, že být tu bez Briana je mnohem lepší, než kdyby tu byl, všem by nám to tu akorát kazil, neustále by si na něco stěžoval a i přes veškerou naivitu, díky níž jsem tomu věřil, jsem si dokonce už uvědomil i to, že Brian by tu nebyl jako moje drahá polovička, ten by se něčemu takovému vyhýbal jako čert kříži, jen aby klukům nedával najevo, že mě miluje, takže já vlastně můžu být přímo vděčný za to, že mě Brian odbyl a zůstal v Pittsburghu, kde se dál věnuje své nejoblíbenější činnosti - kreténství!
Dnes jsme teprve všichni poznali, co to znamená se nudit, jednoduše nám došly nápady na to, co dělat a prakticky jsme celé dopoledne a část odpoledne strávili u svých stanů a povídali si o kravinách... No kravinách, spíš jsme všichni už snili o první věci, kterou uděláme, až přijedeme domů - Ben se nemůže dočkat toho, až z našeho dobrodružství napíše každý detail na kus papíru, Maikey se těší na svou pohodlnou postel a televizi, Emmett umírá touhou po dlouhé, horké sprše a všech regeneračních maskách, co existují a Ted už prakticky teď sčítá všechny peníze, které na tento "zábavný" výlet použil, tudíž je všem jasné, že jakmile dorazí domů sepíše si seznam věcí, které si nějakou dobu nebude moct dopřávat a já? Já ani vlastně nevím, mám pocit jako by tam na mě nečekalo nic dobrého, tady je mi možná líp, ačkoliv umírám nudou!

Ted: "Dal bych cokoliv za to, abyste mě někdo aspoň zlechtal a já se zasmál."
Emmett: "Rád bych ti udělal tu radost, zlato, ale jsem rád, že ležím."
Maikey: "Můžu ti pošimrat nohu, máš jí u mě dost blízko."
Ben: "Mě bys mohl podrbat za uchem, si taky dost blízko."
J: "Jo, svědí mě hlava, tak kdybys byl tak laskav."

Všichni jsme museli začít prskat smíchy, to se jinak nedalo! Asi nám všem došlo, že jsme v takové fázi znudění, že jsme se jednoduše zbláznili!

Místo lásky a přátelství(12)

19. october 2015 at 0:05 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Probudil jsem se s ostrou kocovinou a s ústy vyprahlými, jak na poušti, první moje myšlenka byla "Čtyři dny, teprve čtyři dny," a následné povzdechnutí, které tuto boží myšlenku naprosto podtrhlo! Vlastně ještě ani ne ty čtyři dny, čtvrtý den mi teprve začíná a já už jsem dokonale v hajzlu, no tam už jsem, dá se říct od chvíle, co Justin odjel, co si budeme vyprávět, že?! Dokonce jsem včera byl tak zoufalý, že jsem zůstal doma, s flaškou Jima Beama a obrovskou chutí dělat hovadiny, při níž mě nenapadlo nic lepšího, než si hrát se záznamníkem, musel jsem se sám sobě smát, za tohle všechno totiž mohlo přesně to, co jsem celý život považoval za atrapu heterosexuálů, kteří si to říkají, jen aby si mohli vrznout - láska - moje láska k Justinovi, kvůli níž už očividně nejsem schopný bez něho normálně fungovat, že mě nenapadá nic lepšího, než si hrát se záznamníkem! A ačkoliv jsem si vědom toho, že mi Justin může zavolat a slyšet to, je to vlastně můj záměr, on se skvěle baví někde v lese, zatímco já tady bez něho doslova trpím, ale to neznamená, že on to musí vědět, jen ať si taky když tak myslí, že se mám naprosto báječně!
Po několikátém pokusu se mi konečně podařilo vyhrabat se z postele a dopravit se do sprchy, abych se alespoň z části dostal do formy, jenže víc než to, jsem měl možnost k tomu být sentimentální, když jsem si připustil, že sprchování se s Justinem je mnohem, mnohem lepší, než s kocovinou, kterou jsem si způsobil jak jinak než kvůli němu! Následně moje nohy směřovaly do ledničky, jenže vzhledem k tomu, že tu není ten, kdo jí pravidelně doplňuje, jsem kromě pomazánkového másla a kyselých okurek nic nenašel, tudíž jsem poprvé za ty čtyři dny usoudil, že se budu muset překonat a zastavit se v jídelně...

Debbie: "No já nevěřím svým očím."
B: "Prosím tě, přišel jsem sem jen proto, že doslova hladovím, takže pokud se tvá slova budou týkat jen mé snídaně, budu ti opravdu nesmírně vděčný,"...Složil jsem se na barovou židličku.
Debbie: "Tobě fakt musí být mizerně."
B: "Debbie!"
Debbie: "Fajn... Co to bude?"

Místo lásky a přátelství(11)

16. october 2015 at 0:08 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

Toho kluka jsem pořád ztrácel a zase nacházel, byla to jak nějaká hra na schovávanou nebo snad na kočku a myš, jen jsem si nebyl jistý tím, kdo z nás je kočka a kdo myš! Naposledy jsem ho však viděl zhruba před hodinou a od té doby jako by se po něm snad slehla zem a ačkoliv si říkám, že je to tak možná lepší, že alespoň nebudu muset odolávat pokušení, poněvadž to pokušení nebudu mít na očích, tak část mě se s tím nechce jen tak smířit, v tomhle jsem asi Brianovi podobný víc, než si myslím, on taky vždycky musí mít to, co chce a to za každou cenu, prostě dokud to nemá, tak se zkrátka nevzdává a já toho kluka rozhodně chci i přes to, že moje svědomí mi dává jasně najevo, že bych neměl, jenže poslechnout jej by bylo mnohem snazší, kdybych se s Brianem před svým odjezdem nepohádal, no lépe řečeno nedostal do nepříjemné situace, ve které jsme doteď a kdybych na něj kvůli tomu neměl přímo nehorázný vztek! Navíc se sám sebe musím už asi po padesáté zeptat, proč si, sakra, Brian může užívat a nemít z toho výčitky a já ne? Asi proto, že ať se mi to líbí nebo ne, Ben měl pravdu - já nejsem Brian, já nedokážu oddělit city od sexu! Asi je tudíž vážně lepší, že ten kluk prostě zmizel!
Jakmile jsem měl vody po krk, vrátil jsem se zpátky na deku, po chvíli se ke mně přidal i Maikey, zatímco Ted s Benem nadále mučili Emmetta ve vodě, který se s novotou svých úžasných plavek může dost jistě rozloučit!

Maikey: "Možná bys mu měl zkusit zavolat, třeba tu někde chytíš signál."
J: "Cože?"...Pohlédl jsem na něj zaskočeně zpoza brýlí.
Maikey: "No nekoukej na mě jak na blázna, oběma by vám to prospělo, jsme tu třetí den a ty ses pořád nebyl schopný pořádně uvolnit a jsem si jistý, že jemu taky není zrovna nejlíp."
J: "Jo, to si dovedu představit... kdyby mu beze mě bylo tak moc mizerně, jel by s námi."
Maikey: "Ale no tak, znáš Briane, i kdyby sebevíc chtěl, nemůže si dovolit ukazovat nám, že mu na nás záleží... A hlavně na tobě."
J: "Nemá s tím problém u tebe,"...Tak jo, přiznávám, teď jsem zněl žárlivě!
Maikey: "Se mnou je to jiné, známe se od dob, kdy jsme byli děti, jsme jak bráchové, ale ty? Ty jsi prostě něco jiného, před tebou odmítal věřit na lásku a vztahy, ale díky tobě se v něm tohle změnilo, pro mě má kamarádské city, pro tebe ale milostné a to je věc, které se celý svůj život bál, že se z něj stane vzorový příklad na heterosexuála, a proto se mu nediv, že má problém s tím dávat ti najevo, že mu na tobě záleží a že tě miluje tak, že by s tebou jel sem, zkrátka je to proti jeho přirozenosti a kdyby s námi jel, nejspíš by ho to zabilo, to ale nic nemění na jeho citech k tobě a na tom, že je mu bez tebe zajisté mizerně."

Místo lásky a přátelství(10)

15. october 2015 at 0:03 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

Včerejší výlet s kluky mě naprosto odrovnal, dá se říct, že večer jsem se v té vodě spíš vysílením topil, než koupal a nakonec jsem naprosto vyčerpaný padl do stanu a spal tvrdě celou noc, za což jsem byl neskutečně vděčný, protože další noc, kdy bych poslouchal, jak se ty dva šťastné páry ve vedlejších stanech oddávají svým láskyplným chvilkám, bych asi nerozdýchal a ve finále bych šel spát někam do lesa mezi prasata, která by mě možná přijala za svého a já bych se tak už nikdy nemusel vrátit do Pittsburghu a čelit tomu, že s Brianem budeme muset vyřešit to, co se mezi námi stalo, ať už to bylo cokoliv, protože jsem už tak nějak ztratil přehled o tom, co mě vlastně tak moc naštvalo, zda to, že nejel nebo ta jeho blbá poznámka o tom, že nebude "tvrdnout" sám anebo snad ten fakt, že Brian je pořád stejnej arogantní blbec, který mi nikdy neřekne, jak se ohledně mě vlastně cítí!
Po poledni jsme usoudili, že se přidáme k ostatním u vody a chyteneme trochu bronz, zatímco Maikey, Ben a Ted se oddávali vodním blbostem, tak já s Emmettem jsme zůstávali nohama pevně na zemi a opalovali se, Emmett k tomu měl zásadní důvod, nechtěl si namočit svoje zbrusu nové plavky ve vodě, kde se koupají všichni, já chtěl prostě jen relaxovat a poprvé za ty tři dny mi to bylo dopřáno a Briana jsem dokázal alespoň trochu vypustit z hlavy.

Emmett: "Zlatíčko, můžeš mi namazat záda? Zavolal bych Teddyho, ale ten, než by sem doplaval, tak ze mě bude pečínka."
J: "Jasně, Emme,"...Zakroutil jsem očima.

Musel jsem se v duchu smát, já tady mažu záda Emmettovi místo toho, aby tu Brian mazal záda mně, protože je stovky kilometrů daleko a dělá radši, kdo ví, sakra, co, než, aby tu byl se mnou a dával mi najevo, že mě miluje! Ach jo, fakt jsem ho vypustil z hlavy na dlouho!

Místo lásky a přátelství(9)

14. october 2015 at 0:04 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

Pokud jsem si myslel, že jedině noc pro mě bude tady vysvobozením, protože nebudu muset myslet na Briana, tak jsem byl hodně naivní, nebudu zmiňovat ty nepodstatné věcí jako, že jsem mrzl jako bych byl minimálně na Aljašce, že jsem neustále z lesa slyšel soví houkání a všude kolem zvuky těch podělaných brouků, na jejichž jméno si teď nemohu ani za boha vzpomenout a v neposlední řadě, že mě do zad píchali nějaké klacíky a kamínky, co jsem měl pod stanem, protože to jsou prostě věci, se kterými musím počítat, když jsem se rozhodl k takovému dobrodružství, proto budu mluvit o jiných věcech, jako je třeba přiškrcené Maikeyho vzdychání, který se pokoušel o to, aby nebyl tolik slyšet, když se s Benem oddávali svým prvním romantickým radovánkám tady a pak taky neustálé chichotání vycházející z Tedova a Emmettova stanu, kteří se zajisté taky nějak láskyplně zabavili a především budu mluvit o té části, kdy jsem kvůli předcházejícím věcem tupě civěl do "stropu" a myslel jen na to, jaké by to bylo, kdyby tu byl Brian se mnou a zažívali bychom spolu stejně krásné chvíle jako ti čtyři, kdy by se ke mně tiskl, abychom se vzájemně zahřáli, kdy bychom jednoduše byli spolu a věděli bychom, že se milujeme místo toho, že jsme teď každý jinde a ani nevíme, zda spolu ještě někdy normálně promluvíme, tahle noc byla zkrátka naprosto příšerná a já vážně nevím, jak jich přežiju dalších šest!
Rozepl jsem stan a okamžitě mě oslepilo ostré sluneční světlo, musel jsem párkrát zamrkat a následně jsem se začal neohrabaně plazit ven, při té příležitosti jsem si odřel dlaň o nějaké jehličí, musel jsem smát tomu, že jsem tu ani ne 24 hodin a už jsem stihl porušit Maikeyho slib Brianovi, že se mi nic nestane!

Emmett: "Sunshine, jsem rád, že se ti tady tak moc líbí, ale někteří z nás se ještě snaží spát,"...Jeho hlava vykoukla ze stanu a já se musel zasmát znova, takové vrabčí hnízdo z vlasů jsem snad nikdy neviděl.
J: "Kdybyste spali v noci, nemusím vás teď trápit."
Emmett: "Juj, ty jsi...?"
J: "Všechno slyšel? Jop."
Ted: "Říkal jsem ti to,"...Ozvalo se opět z jejich stanu.
Emmett: "Promiň, zlato."
J: "V pohodě, horší, než Maikey s Benem, jste nebyli."

Místo lásky a přátelství(8)

13. october 2015 at 0:03 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

Myslel jsem si, že Justina před jeho odjezdem už neuvidím a už jen z tohoto důvodu jsem nemohl celou noc spát, ani se nezmiňuji o tom, že bez něj již zkrátka spát ani neumím a že jsem si v první řadě vyčítal, že jsem se sám okradl o drahocenný čas s ním dřív, než vůbec odjel, proto jsem se ráno vydal do jídelny v naději, že zabiju alespoň trochu času tím, že se nechám buzerovat od Debbie, které jsem ale nakonec jen dokázal nalhat to, že Justin s tím, že nejedu, nemá vůbec žádný problém, připadal jsem si vážně uboze, ale nechtěl jsem, aby se do mě ohledně toho ještě navážela ona a připomínala mi, jak moc velký idiot vlastně jsem!
A pak se to stalo - všechno šlo stokilometrovou rychlostí do hajzlu! Justin a Maikey přišli do jídelny pro hromadu jídla, kterou jim nachystala Debbie, v ten okamžik jsem naprosto ztuhl, nebyl jsem schopný jediného slova, jen jsem na něho zíral a on na mě, oba jsme byli doslova v koncích! V hlavě jsem si pořád opakoval, že ho musím přeci zastavit nebo se s ním alespoň udobřit, naposledy ho políbit, dotknout se jeho kůže, dát mu najevo, že mě to mrzí a že mi bude chybět, ale nedokázal jsem to, jen jsem na něj civěl a doufal, že to bude on, kdo něco řekne, nakonec však stačilo, aby se do toho začala plést Debbie a všechna naděje byla nenávratně ztracena, Justin naštvaně odešel a já věděl, že tohle se do pořádku samo nedá, tentokrát ne!
Maikeyho jsem nakonec dokázal alespoň požádat o to, aby na něj všichni dávali pozor, protože jsem věděl, že v tomhle stavu, kdy má na mě vztek, se nemusí hlídat a nakonec si někde něco zlomí a ačkoliv jsem věděl, že Maikeyho první myšlenka bude "On ho vážně miluje," požádat jsem ho o to zkrátka musel a nakonec jsem se jen díval na to, jak odjíždějí a Justin se mi vzdaluje, věděl jsem, že to bude jen na týden, ale měl jsem pocit, že to bude na celý život!

Debbie: "Hodláš tady stát celý týden?"...Upozornila mě na ten fakt, že tu stojím už dost dlouho na to, že oni už jsou dávno pryč.
B: "Jen jsem..."
Debbie: "Doufal, že se třeba ještě vrátí, aby se s tebou rozloučil?"
B: "Ne, jen si užívám ten pocit volnosti, co mě celý týden čeká... Nemáš náhodou vevnitř hladový lidi?"
Debbie: "Říkej si, co chceš, ale já vím, že ti bude chybět stejně moc, jako ty jemu."
B: "Jsem si jistý, že přežiju,"...Uchechtl jsem se, ale věděl jsem, že má pravdu, vždyť mi chybí už teď!
Debbie: "Můžeš si nalhávat, co chceš, ale tentokrát tu nebudeš mít Maikeyho ani nikoho z kluků, aby ti pomohli nemyslet na to, že si bez něho jednoduše v háji."

Místo lásky a přátelství(7)

12. october 2015 at 0:13 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

Byli jsme na cestě asi tak pět minut a já už se chtěl vrátit zpátky, vlastně jsem se chtěl vrátit už před těmi pěti minutami, kdy jsem viděl Briana a došlo mi, že takhle jsem odjet neměl, takhle aniž bychom se udobřili a pořádně rozloučili, neříkám, že už nemám vztek a že jsem Brianovi všechno odpustil jako by se to ani nestalo, protože to se snad ani nedá, to, co řekl, bylo zkrátka nejen ubohé, ale i pěkně hnusné, jenomže teď se týden neuvidíme a já si každý jeden den budu vyčítat, že jsem od Briana odjel ve zlém a přitom jsem na něm mohl vidět, jak moc ho to mrzí, ten úsměv mi to dokázal, opravdu ho to mrzelo a tak nějak jsem v ten okamžik i věděl, že mu opravdu budu chybět, ale i tak se nedokážu přenést přes ten fakt, že mi to nebyl schopný říct, místo toho raději Debbie nalhal, že jsem smířený s tím, že nejede a že je všechno v naprostém pořádku a k tomu mě propaloval pohledem neschopný i tak jednoduchých slov jako třeba "Buď opatrný," abych aspoň věděl, že mu na mně záleží, on místo toho prostě jen radši předstíral, že jsem mu naprosto u zadku!

J: "Tak co říkal?"...Tu otázku jsem položil způsobem, že to znělo, jako by mě to vlastně ani nezajímalo, ale ve skutečnosti jsem přímo umíral touhou po tom vědět, co tak důležitého Maikeymu stihl před jeho odjezdem říct, když mě nedokázal říct ani blbé "Ahoj!"
Maikey: "Kdy?"
J: "Jak jste se loučili!"...Protočil jsem oči a přemýšlel nad tím, zda si na hlupáka jen hraje anebo jím opravdu je.
Maikey: "Vážně to chceš slyšet?"...Pohlédl na mě.
J: "Nevím, asi jo... I když je mi jasné, že to bude stát za to, stejně jako obvykle,"...Ušklíbl jsem se.
Maikey: "Řekl, že na tebe máme dát pozor."
J: "Aha, tak to... Počkat, co?"...Zpožděně mi došel význam těch slov.
Maikey: "Očividně Brian není takový ignorant, jaký si myslíš, že je a záleží mu na tobě."
J: "To by Brian neřekl, rozhodně ne normálně, musel to podat tím svým způsobem."
Maikey: "Budeš se divit, ale myslel to zcela upřímně, musel jsem mu to doslova slíbit... Takže buď tak hodnej a nezabij se tam někde."

Místo lásky a přátelství(6)

9. october 2015 at 0:06 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

Ráno mě probudil nepříjemný zvuk budíku a já z toho byl dost zmatený, nechápal jsem, co se děje a proč ten křáp zvoní, ale jakmile jsem ucítil, jak mě objímá Brianova ruka a on se na mě zezadu tiskne, hned jsem se cítil líp a přitiskl jsem se k němu ještě blíž, což mělo za následek, že mě objal mnohem pevněji, bylo to tak zatraceně příjemné a... Počkat, tohle není Brianova ložnice ani postel a tohle rozhodně není Brianova ruka, tohle... Do hajzlu! Ani vám nemusím popisovat, jakou rychlostí jsem vystřelil a šokovaně jsem se ohlédl zpátky na postel, kde si dál v klidu pochrochtával Emmett a vypadal jako nějaký roztomilý blázen a já jsem se jako blázen cítil, doslova jsem se musel začít smát, což Emmetta přimělo otevřít oči, no spíš rozlepit, byl úplně mimo!

Emmett: "Co, co se děje?"
J: "Nic, Emme, vůbec nic,"...Uchechtl jsem se.
Emmett: "Můžeš to vypnout, než se mi rozskočí hlava?"
J: "Jo, jasně."

Z toho šoku jsem na ten budík úplně zapomněl, ale následně jsem ho zaklapl a zjistil jsem, že je něco málo po osmé, znamenalo to tedy, že za necelou hodinu opustím Pittsburgh a s Brianem nebudu mít týden vůbec žádný kontakt... A už teď je mi z toho úzko! Ale třeba nám to naopak pomůže nebo spíš Brianovi, který si třeba konečně uvědomí, že horší je, když u něj nejsem a ne naopak!

Místo lásky a přátelství(5)

8. october 2015 at 0:05 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

JUSTIN

varování: žádné

Věděl jsem od začátku, že tohle bude tvrdý boj a já byl odhodlaný použít všechny své zbraně, sice jsem opravdu moc doufal, že nebudu muset, protože se Maikeymu třeba zázrakem podaří Briana přesvědčit a já si tak ušetřím všechnu námahu a budu jednoduše šťastný, doslova jako blecha, ale stalo se přesně to, s čím jsem počítal, Brian to naprosto zazdil a v ten okamžik jsem věděl, že mám pouze dvě možnosti, buď to se s tím smířit, nenutit ho, usmívat se jako, že je to v pořádku a při nejbližší vhodné příležitosti se někde vyvztekat a použít na jeho účet hodně peprných poznámek, samozřejmě tak, aby to on nevěděl a dál si myslel, že je všechno v naprosté pohodě, poněvadž jsem se s ním jednoduše nechtěl rozhádat před mým odjezdem, ale bohužel došlo na to, čemu jsem se chtěl vyhnout - na možnost dvě, která zahrnovala, že se ho nenápadně budu snažit přesvědčit k tomu, aby s námi jel nebo spíš hlavně se mnou... A vůbec to nešlo snadno, vlastně myslím, že Brianova tvrdohlavost dosáhla nové úrovně, ale přitom jsem tak nějak naivně dál věřil, že se něco v něm zlomí a on přizná, že se mnou chce jet a jednoduše pojede a pak když došlo na ten sex, na ten sakra nejúžasnější sex, jaký jsme kdy zažili, myslel jsem, že to je jeho způsob, jak mi říct, že pojede... A šeredně jsem se spletl, byl to jeho způsob, jak se mnou vyjebat, v obou směrech, to, co pak řekl, byla jednoduše poslední kapka do mého poháru trpělivosti, který se mi plnil už nějakou dobu, a proto jsem se zkrátka rozhodl, že bude lepší, když spolu nebudeme, co nejdřív to půjde a tak jsem si zabalil a doslova od něj utekl, protože kdybych to neudělal, nejspíš bych mu jako obvykle odpustil a to se jednoduše nemohlo stát!

Maikey: "Justine, co tu děláš?"...Chtěl jsem se zeptat, zda jsem ho nevzbudil, ale jeho rozespalý výraz mi stačil jako odpověď.
J: "Znáš mě, pořád zaspávám a určitě bych zítra přišel pozdě, takže jsem si řekl, že bude lepší, když přespím tady,"...Pousmál jsem se, ale spíš hodně zoufale.
Maikey: "Co zase udělal?"...Povzdychl si.
J: "Nechci o tom mluvit, každopádně určitě nejede."
Maikey: "Já se z něho fakt zblázním. Tak pojď dovnitř."
J: "Díky."

Místo lásky a přátelství(4)

7. october 2015 at 0:02 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

varování: 18+

Sklonil jsem se až těsně k jeho rtům a chytil jsem jej pevně v bocích, on zaplnil tu zbytečnou centimetrovou mezírku mezi námi a naprosto se na mě natiskl, v ten okamžik jsem pocítil, jak moc vzrušený je, musel jsem mu slastně vzdychnout do úst a následně jsem jej začal líbat a téměř jsem ho drtil v pevném objetí, chtěl jsem ho u sebe mít co nejblíže to šlo, třít se o něj, cítit jeho rozpálenou kůži a jen ze způsobu, jakým jsem ho držel, mu dávat najevo, jak moc po něm vlastně šílím, jak moc ho chci, jak moc mě vzrušuje, jak moc nadržený na něho jsem, zatímco on mě svíral silně kolem ramen a vášnivě mi polibky oplácel!

B: "Chci tě, tak moc tě chci,"...Vydechl jsem, když jsme oba zatoužili po troše vzduchu.
J: "Tak si mě vezmi,"...Znovu se přisál na mé rty způsobem jako by to mělo být snad naposledy!

Natiskl jsem ho silou na kuchyňskou linku a sundal jsem mu triko, abych mu mohl začít dráždit jeho na kámen ztvrdlé bradavky, on se mi pod návalem vzrušení zběsile prohraboval ve vlasech a sténal, musel jsem se pousmát, miluju, když ze mě šílí rozkoší!
Následně jsem mu začal tvořit mokrou cestičku jazykem od hrudi k jeho pupíku, který jsem vzápětí svým jazykem opravdu pečlivě prozkoumal, zatímco jsem mu velmi pomalu stahoval trenky k jeho kotníkům a vychutnával jsem si pohled na jeho erekci! Tu jsem vzápětí pojal do úst a dopřával jsem mu úžasné kouření, při kterém téměř omdlíval slastí, sotva se držel na nohou! Svůj dávicí reflex jsem tu skvěle využil a Justina jsem dováděl k naprostému šílenství, zatímco jsem si vychutnával jeho báječnou chuť!

J: "Zadrž."

Místo lásky a přátelství(3)

6. october 2015 at 0:08 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

varování: 12+

Myslím, že mi nikdy sprcha nezabrala tolik času jako dneska, ale zkrátka bylo snazší stát pod proudem horké vody, než stát někde poblíž Justina, který se co nevidět zajisté uchýlí k radikálnějším přesvědčovacím schopnostem, kterými se mě bude snažit přinutit jet s ním a tou bandou bláznů někam pod stan a "užívat" si chvíle, kdy bychom se s Justinem oddávali divokému šukání a možná, že i línému milování ve stanu někde uprostřed divočiny, zatímco by nás do zad bodalo jehličí, kamínky a klacky, nabírali bychom do našich plic čerstvý, svěží a hlavně muší a komáří vzduch, který ve zdejších Pittsburghských končinách najdu leda tak ve snu, opékali bychom buřty na ohýnku a měli báječné jehličnaté a bahnité hody pod širým nebem, v neposlední řadě bychom určitě zažili nějaké báječné radovánky s prasaty a jeleny a pravděpodobně i medvědy v zádech při lesním dobrodružství a zajisté bychom měli nějaké úžasné sousedy, který by si každý večer zpívali trampské písně... Divím se sám sobě, že jsem něco tak lákavého odmítl!
Ne, teď ale vážně - opravdu mě udivuje, že za ty roky, co mě všichni znají, že mě vlastně ani neznají, jako bych snad byl ten typ, co chodil do skautu, schopný přežít všelijaké nástrahy divočiny bez sebemenší újmy na zdraví a psychice a ne penězi zazobaný, věčně upravený, v nejdražších věcech oblečený, namyšlený, bezcitný zmetek, který se dokáže oddat jen jediné divočině a to zvrhlým, nadrženým orgiím kdekoliv to je jen možné a to někde v lese rozhodně není!
Jakmile jsem se začínal proměňovat v molekuly vody, usoudil jsem, že ta hodina sprchování byla až až, teď jsem se zkrátka musel jít postavit výzvě a zase najít svoje koule, protože skrývat se ve sprše, je dost srabácké!

B: "Justine?"

Vyšel jsem z koupelny a doufal jsem, že si to rychle odbudeme, abychom se mohli jít věnovat něčemu příjemnějšímu, ale krom stále stojícího stanu na posteli a podobných sraček, jsem nic jiného nenašel, Justin jako by se snad vypařil a popravdě, ani bych nebyl moc v šoku, to je totiž jeho oblíbený kousek - zmizet, kdykoliv má se mnou nějaký problém! Fakt se divím, že mám možnost ho tak často vidět, když se mnou má problém prakticky neustále!

Místo lásky a přátelství(2)

5. october 2015 at 0:01 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

Z původně naplánované jedné skleničky, se staly další dvě, protože Maikeyho neschopnost porozumět tak jednoduchému, ale přitom zcela jasnému slovu jako je "Ne," je na úrovni zhruba pětiletého dítěte, ale pokud mám být zcela upřímný, nešlo pouze o tohle, najednou jsem už domů ani tolik nespěchal, plány, co jsem měl s Justinem, se totiž rozplynuly ve vteřině, kdy mi Maikey oznámil tu báječnou novinku o tom, že se Justin rozhodl zúčastnit se pošahaného dobrodružství pana Michaela Novotnyho a Bena Bruknera společně s Honeycuttem a Schmidtem, kteří se z nějakého mně neznámého důvodu vyskytují naprosto všude!

B: "Řeknu ti to ještě jednou a zároveň naposled - NE!"
Maikey: "Proč s tím máš takový problém? Ne, že bys tady měl co dělat, krom toho, co děláš pořád a navíc bez Justina si ani to moc neužiješ."
B: "A to jako proč?"
Maikey: "Sex přes telefon, který ani nebude mít pomalu signál, není zrovna nejlepší metoda, jak ukojit své potřeby."
B: "Jsem si jistý, že přežiju a najdu způsob, jak je ukojit i bez něho."
Maikey: "Víš, jakou bys mu udělal radost, kdyby si jel?"
B: "Už jsem ti několikrát říkal, že dělání někomu radost, ti může způsobit žaludeční potíže. Navíc se ani neměl k tomu, aby mi to oznámil, takže jsem si zcela jistý, že on to přežije taky."
Maikey: "On sám se to dozvěděl teprve včera a chtěl, abych se tě zeptal já, protože na tebe mám prý větší vliv, než on."

Nevím, jestli se tomuhle mám spíš smát anebo se udivovat, Maikey na mě má vliv už od doby, kdy jsme byli děti, o tom není pochyb, ale abych řekl pravdu, tak Justin se během tří a půl let, co ho znám, vyšplhal po žebříčku až nad Maikeyho a já nějak nejsem schopný odolat jeho vlivu, kdykoliv ho na mě použije, což je prakticky neustále, ale to nemění nic na tom, že teď svůj názor nezměním ani, kdyby mi klečel u nohou a to jakýmkoliv způsobem!

Místo lásky a přátelství(1)

2. october 2015 at 0:09 | Janča |  Místo lásky a přátelství
Nová povídka. - Předem upozorňuji, že tahle povídka bude mít docela dost dílů a některé budou asi hodně bláznivé, ale doufám, že se vám bude líbit Smějící seUsmívající se Přeji příjemné čtení Usmívající se

BRIAN

varování: žádné

Člověk by řekl, že když si založí vlastní firmu, může si zůstat celou noc vzhůru, šukat bez přestání, chlastat jako o život a ráno všechno dospat jako by se ani nechumelilo, jenže ne všechno je tak snadné, jak si vysníte, obzvlášť když si po prokalené noci vzpomenete, že máte schůzku s velmi důležitými klienty, bez kterých se prakticky můžete jít rovnou zahrabat, a to přesně udělám, pokud se do dvaceti minut nedostanu do Kinneticu a neudělám pár obvyklých kouzel, abych si zachránil zadek!

J: "Briane?"...Zvedl ke mně ten svůj roztomilej, ospalej pohled.
B: "Musím do práce, spi dál."
J: "Vždyť je 7 ráno, před hodinou jsme šli spát."
B: "Mám schůzku, nemůžu si vybírat."
J: "A kdy se vrátíš?"
B: "Co nejdřív."
J: "Takže večer?"
B: "Já nevím, Justine, je pátek a máme před sebou celý týden volna, takže to tak nehroť."
J: "Noo... Potřeboval bych ti něco říct."
B: "Ať už je to cokoliv tak to počká."
J: "Vlastně..."
B: "Musím jít,"...Políbil jsem ho a pak jsem pomalu běžel jako o život... Ono v podstatě šlo o život - o ten můj!

Někdy by se opravdu vyplatilo chodit spát jako normální člověk, abych pak neriskoval, že to autem napálím do nejbližšího stromu, ale na druhou stranu, co je život bez riskování? Jen atrapa!

Something wrong(7)

1. october 2015 at 0:07 | Janča |  Something wrong
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Začínal jsem nabývat dojmu, že se toho kluka snad nezbavím, tedy v tento moment, to, že se ho nezbavím už nikdy, jsem začal pomalu přijímat, protože jsem si stihl všimnout, že na něj jednoduše žádná moje taktika nezabírá, i kdybych udělal cokoliv on mě snad za to bude milovat ještě víc, lépe řečeno - on si myslí, že mě miluje, ale já jsem prostě jen chlap, co ho ošukal, udělal mu rim a nechal ho spát ve své posteli do rána a tomu já říkat láska nebudu, to je prostě jen další noc a další sex v mém životě a to všechno uvnitř mě, co mě z nějakého zvláštního důvodu zrazuje a dává mi to pocit toho, že jsem s ním vlastně rád a že kdykoliv ho vidím pociťuji zvláštní mravenčení okolo žaludku, je jednoduše jen přechodné období, kterého jsem se i já jednou musel dožít, ale to končí jednou pro vždy, on si musí najít kluka nebo holku, co já, sakra, vím, svýho věku a nechat mě jednou pro vždy na pokoji s těma jeho řečičkami o lásce a podobných kravinách!

B: "Mám ti snad vyčistit uši? Řekl jsem, ne!"
J: "Proč ne?"
B: "Proč ne? Hmm, nech mě přemýšlet... Už to přichází... Už to přichází... Protože jsem to, kurva, řekl! Nejsem tvůj přítel, tvůj milenec, tvoje zatracená matka a ani tvůj kámoš, nejsem pro tebe nic, tak kolikrát ti to mám, sakra, opakovat?"
J: "Už jsem ti říkal, že být na mě hnusnej nezabírá."
B: "A co kdybych tě jednoduše zabil?"
J: "Můžeš to zkusit, ale pak budeš po zbytek života žít s vědomím, že si zabil to nejlepší, co tě potkalo."
B: "Bolest hlavy? Tomu se dá těžko říkat to nejlepší."
J: "Musíš se tomu přestat bránit."
B: "Nee, to je to jediné, co chci dělat - bránit se tomu, protože cokoliv jiného by znamenalo mou smrt."
J: "Stejně mi nakonec neodoláš,"...Odpochodoval s tím svým naivním, vševědoucím, namyšleným úsměvem jako nějaký král!

Jeho odchod jsem musel zapít sklenkou Jima Beama, bylo to jako vítězství, sice jsem se ho nezbavil na dobro, ale alespoň na tuhle chvíli mi to stačilo, protože jsem o pár chvil později objevil někoho, koho si dnes vezmu s sebou domů, a něco mi říká, že zažiju divy!