June 2015

Chci, aby zůstal anebo odešel?(2)

30. june 2015 at 0:03 | Janča |  Chci, aby zůstal anebo odešel?
Nový díl.

BRIAN

Jakmile jsem dosáhl svého již několikátého orgasmu s již několikátým trickem a věděl jsem, že je na čase dát si pauzu, zapnul jsem si rifle a se zřejmým blahem ve tváři jsem se vydal zpět k baru. Mávnutím na barmana jsem si objednal další sklenku tvrdého alkoholu a ihned jsem jí do sebe vyklopil a tak jsem to udělal několikrát, dokud jsem nezačal všechno vidět dvakrát, i přes to jsem se však necítil nějak závratně opilý a alespoň jsem další sklenku pomalu upíjel, zatímco jsem se rozhlížel kolem po dalším mladém sexy mase, které by uspokojilo mou dnešní touhu... Jenže čím víc mi ten alkohol stoupal do hlavy, tím víc jsem si byl ochotný připustit, že tuhle touhu neuspokojí nikdo z nich, tu by mohl uspokojit jen jeden a ten je, kdo ví, sakra, kde! Ale co na tom záleží? Chtěl jsem, aby mi zmizel ze života, udělal to, je tudíž na čase slavit, že jsem opět dosáhl svého a myslím, že už vidím dotyčného, se kterým to oslavím!

Chci, aby zůstal anebo odešel?(1)

29. june 2015 at 0:01 | Janča |  Chci, aby zůstal anebo odešel?
Nová povídka.

BRIAN

Dnešek byl dlouhý a zatraceně vyčerpávající, práce ze mě doslova vysávala život, proto jsem od rána nesnil o ničem jiném, než o tom, že si večer spravím náladu ve společnosti Maikeyho a těch dvou šašků, které taky v devadesáti devíti procentech mohu nazývat přáteli a hned, jak má nálada bude odpovídat mé představě o ní, vrhnu se na hlavní touhu dnešního večera - v zadní místnosti ošukám, co nejvíc chlapů budu moct! Já vím, zní to jako každý jiný večer, ale i přes to je pro mě večerem odlišným!

Návrat

28. june 2015 at 6:00 | Janča |  Info
Milí čtenáři,
tak jak jsem slíbila tak i plním, tudíž slavnostně hlásím, že od zítra můžete zase očekávat pravidelné zveřejňování od pondělí do pátku! Usmívající se Doufám, že jsem vám svým návratem udělala radost, protože popravdě přemluvit samu sebe po takové době k psaní byl nadlidský výkon, tak snad mi to teď nějakou chvíli vydrží a pauzám se zkusím na nějaký čas vyhýbat Smějící se Usmívající seAle radši nic neslibuji... Smějící se