April 2015

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(8)

30. april 2015 at 0:02 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nový díl.

BRIAN

Moje první noc bez Justina proběhla přesně tak, jak jsem předpokládal, tak, jak jsem se obával, že proběhne, i když jsem si to za žádnou cenu nechtěl připouštět, nechtěl jsem být slaboch, který bez něho nezvládne být, jenže jsem byl horší než to, ani jsem se nedokázal jít ven bavit, měl jsem pocit, že bez něj bych se vlastně vůbec nebavil, jsem už tak zvyklý mít ho neustále při sobě, že už bez něho být ani neumím, je to patetické, ale bohužel je to tak, proto jsem raději zůstal doma a típal všechny telefonáty od Maikeyho, poněvadž jsem neměl náladu na to vysvětlovat mu, že se mi ven nechce, jelikož by si myslel, že mám horečku, sice jsme se jen tak tak usmířili, ale vážně jsem nebyl v náladě na to s ním jít do Babylonu a předstírat, že jsem naprosto v pořádku, to radši ať se vzteká, že mu neberu telefon a až to bude možné jednoduše mu to vysvětlím.

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(7)

29. april 2015 at 0:13 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nový díl.

JUSTIN

Je šílené, jak si člověk ani neuvědomuje tu neskutečnou nevyzpytatelnost lidského života, t,o jak krátký a těžký vlastně život je, když dojde na nás samotné a na naše blízké, to, jak ho zbytečně promrháváme místo, abychom každý den žili naplno, jako by to měl být den poslední... Mámina nemoc mě nejen naprosto zničila, ale zároveň mi otevřela oči, pomohla mi, si uvědomit, že nesmím život takhle promrhávat, že musím žít tak, jak jsem si vždycky jako malý snil, když se mi máma snažila vštípit do hlavy, že musím jít za svými sny, za tím, co chci, za tím, po čem toužím!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(6)

28. april 2015 at 0:04 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nový díl.

BRIAN

Jel jsem pomalu, snažil jsem se co nejvíc oddálit neoddálitelné, jednoduše jsem si to jen zhoršoval, ale za těch pár minut navíc mi to stálo, mohl jsem tak alespoň popřemýšlet a vymyslet si v hlavě povzbuzující řeč, ve které bych dal Justinovi najevo svou podporu a naději, snad i víru v to, že se jeho máma uzdraví, protože je to skvělá a silná ženská... Jenže jsem nebyl schopný dát dohromady souvislé smyslné věty, které by splnily účel, všechno mi znělo tak kýčovitě, že jsem se za sebe i styděl, jsem opravdu naprosto neschopný!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(5)

27. april 2015 at 0:08 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nový díl.

BRIAN

Justina se mi po nějaké chvíli podařilo uklidnit až natolik, že tvrdě usnul na pohovce, chvíli jsem u něj ještě poseděl a pevně mu držel ruku, poté jsem jej přikryl a šel si dát sprchu, i já sám jsem se potřeboval nějak uklidnit a především si pořádně uvědomit to, co mi Justin řekl... Věděl jsem to, ale stále jsem tomu nevěřil, nebylo to pro mě skutečné, jako by to byl jen zlý sen nebo spíš noční můra a ne krutá realita! Nicméně ani sprcha mi nepomohla dostatečně na to, abych si připustil, že má Jennifer - ta neuvěřitelně silná, úžasná ženská a skvělá matka - rakovinu, na to asi neexistuje naprosto nic, co by mi pomohlo se s tím vyrovnat... Natož Justinovi!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(4)

24. april 2015 at 0:05 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nový díl. - 18+

BRIAN

Nedokázal jsem mu říct 'Ne,' prostě to nešlo! A tak jsem místo toho své rty přitiskl k těm jeho a jazykem jsem pronikl až do jeho úst, on mi polibky s dravostí oplácel! Dlaní jsem automaticky zajel do jeho vlasů a občas jsem jej za ně prsty zatahal, což jej přinutilo syknout bolestí, vzrušovalo ho to a mě jakbysmet! Jeho ruka mě mezitím nadále dráždila v rozkroku a já se té slasti naprosto oddával, byl to zatraceně úžasný pocit, ke kterému mě vždy dokáže dovést jedině on!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(3)

23. april 2015 at 0:07 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nový díl. - 15+

BRIAN

Celou cestu domů Justin mlčel, drásalo mě to, do téhle chvíle jsem si myslel, že jsem zažil ten nejhorší den, ale momentálně jsem byl spíše přesvědčený o tom, že ten zažil právě on a já nevěděl proč, měl jsem za to, že ho trápí další klasická a brzo vyřešitelná věc, ale tohle podle všeho bude vážnější, než si myslím, stačí mi, že cítím, jak se chvěje a že koutkem oka vidím jeho smutnou tvář a vím, že to není ani trochu dobré... Dal bych cokoliv za to, abych se dopátral odpovědi, ale ani ne před deseti minutami jsem mu řekl, že mi to říkat nemusí, pokud nechce, tudíž na něho nemohu vyrukovat s tím, aby mi to ihned objasnil, jenže je jisté, že to se dřív zblázním, než mi sdělí, co ho tak trápí!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(2)

22. april 2015 at 0:01 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nový díl.

BRIAN

Po pohledu, kterým si mě Emmett změřil od hlavy až k patě jsem usoudil, že má domněnka o tom, jak s ním jsem pořád za dobře, nebude tak úplně pravdivá... On a Ted tvoří pevnou dvojku a spolu s Maikeym nerozbitnou trojku, tudíž je jasné, že pokud jsem rozhádaný nejen s jedním, ale rovnou s dvěma z jejich spolku, nebude se mnou ani Emmett chtít mít něco společného... No tak hlavně, že jsem se právě teď skvěle ztrapnil, víc bych si přát ani nemohl!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(1)

21. april 2015 at 0:16 | Janča |  Život je příliš krátký na to jej promrhat!
Nová povídka.

BRIAN

Když člověk pro jednou potřebuje tu Justinovu proříznutou věčně ukecanou pusu tak není nikde k nalezení, jak klasické... Něco nechceš a nemůžeš se toho zbavit, nakonec to přímo potřebuješ a jako by to nikdy neexistovalo! Jenže to se na Justina nepodobá, ten je bohužel nebo možná bohudík, to už záleží na situaci, vždycky k nalezení, dneska však ne, jako by se za ním slehla zem!

Nejistota(11)

20. april 2015 at 0:25 | Janča |  Nejistota
Poslední díl. 12+

JUSTIN

Brian ze mě vystoupil a odpochodoval si do koupelny jako nějaký král, za to já zůstával dál na místě a tím na místě myslím, že jsem se ani nepohnul a stále jsem ležel přitisknutý horní polovinou těla na kuchyňské lince a držel jsem se za její okraj, snažil jsem se vydýchat to, co se právě odehrálo, ale především jsem se pokoušel o to vzpamatovat se... Byl jsem jak duší někde úplně jinde!

Nejistota(10)

17. april 2015 at 0:11 | Janča |  Nejistota
Nová díl. - 18+

BRIAN

Nedokázal jsem se pohnout, vlastně i dýchání pro mě bylo momentálně ještě víc nemožné, než tomu bylo před chvílí! Sledoval jsem, jak se jeho boky smyslně pohybují proti zadku jeho tricka, jak jeho blonďátá hříva odráží odlesky světel, dokonce jsem viděl i kapičky potu, které mu právě stékaly po tvářích, viděl jsem tolik detailů, že mi z toho bylo na nic, jako už dlouho ne! Pokud mám tuhle situaci, ten pocit, to nesnesitelné mravenčení pod kůží, s něčím srovnávat tak se mi nabízí pouze noc, kdy se stal Justin králem Babylonu, tehdy jsem se cítil téměř identicky, poprvé jsem poznal, jaké to je žárlit, byl to naprosto příšerný pocit, ale zároveň jsem si té noci konečně uvědomil, co k Justinovi vlastně cítím, tenkrát to mělo své pro i proti... Ale tentokrát na tom nevidím nic pozitivního, myslím pouze na to, jak bych ho nejraději odtrhl od toho tricka a jednomu z nich anebo nejlíp oběma vrazil!

Nejistota(9)

16. april 2015 at 0:01 | Janča |  Nejistota
Nový díl.

BRIAN

Připravoval jsem se, ale nevěnoval jsem tomu obvyklou pozornost, bylo mi vlastně fuk, co mám na sobě nebo na hlavě, pořád jsem myslí a očima utíkal k Justinovi, v hlavě jsem se pokoušel sestavit smysluplnou otázku, kterou bych se ho zeptal na to, zda se mnou chce jít, ale... Ano, správě, to podělané 'ale' tu prostě je! Ale nevěděl jsem, jak to udělat, nechtěl jsem mu dát najevo moc velký zájem, ale zároveň jsem nechtěl, aby si myslel, že je mi úplně jedno, co dnes nebo kdykoliv jindy bude dělat, a ještě k tomu jsem si ani nebyl jistý tím, jakou odpověď od něho chci vlastně slyšet... Měl jsem pocit, že už jsem se vážně naprosto zbláznil!

Nejistota(8)

15. april 2015 at 0:30 | Janča |  Nejistota
Nový díl.

BRIAN

Jak jsem byl rád, že Debbie po takové dlouhé době vidím, tak teď jsem si přál, aby někam zmizela, jinak bylo zcela jasné, že to neodnesu "jen pouhým" pohlavkem, jí totiž stačí jen pár vteřin a je schopna si všechno domyslet bez sebemenšího namáhání... Proto, když ke mně upřela svůj vševědoucí, ale především vražedný pohled, jakmile se Justin zdejchnul, jsem byl tím nejšťastnější parchantem pod sluncem, jelikož přesně v tu samou chvíli Debbie byla nucena jít vyřídit pár objednávek, nicméně bylo jasné, že se jen tak nevzdá a dopátrá se toho, co se tady děje, ale pořád mám pár minut na to připravit si obhajobu!

Nejistota(7)

14. april 2015 at 0:04 | Janča |  Nejistota
Nový díl.

BRIAN

Neměl jsem ani páru o tom, o co se vlastně snažím, měl jsem jednoduše za to, že jsem se už naprosto zbláznil... A tomu se nikdo nemůže divit, bylo to nevyhnutelné, od okamžiku, kdy jsem si ho pustil do života, bylo jasné, že jednoho dne dospěju do bodu, kdy už nebudu vědět, proč co vlastně dělám a budu si tak jistý, že mé mozkové buňky už zcela vymřely!

Nejistota(6)

13. april 2015 at 0:01 | Janča |  Nejistota
Nový díl.

JUSTIN

Zuřil jsem a to přímo neskutečným způsobem! Takovým, že mi pomalu šla pára od pusy a nehty se mi zatínaly do dlaní! Myslím, že lidi kolem mě si museli myslet, že jsem silně labilní, ani bych se nedivil, kdyby na mě co nevidět zezadu skočila gorila a ve svěrací kazajce mě narvala do sanitky... Možná by to tak bylo lepší, poněvadž nic horšího už se mi snad stát ani nemůže, i když bych to měl asi zaklepat!

Nejistota(5)

10. april 2015 at 0:05 | Janča |  Nejistota
Nový díl. - 15+

JUSTIN

Měl jsem pocit, že snad sním a to dost krutým způsobem, zrychleně jsem dýchal anebo líp nedýchal vůbec, prsty jsem si mnul oči a ujišťoval se, že to, co vidím, je skutečnost, dokonce jsem si pomalu chtěl nahmatat tep, abych se ujistil, že jsem neumřel a nedostal se do pekla... Všechno mě však přesvědčovalo o tom, že tahle noční můra je dost hnusnou realitou!

Nejistota(4)

9. april 2015 at 0:09 | Janča |  Nejistota
Nový díl.

JUSTIN

Jakmile jsem se probudil, což bylo okolo poledne, přísahal jsem si, že už nikdy nebudu pít! Taková kocovina, jaká mě v tu chvíli zahltila, se nedá ani popsat! Bylo to příšerné! Nemluvě o tom pocitu, že za chvíli vyvrhnu i to, co v tom žaludku nemám! To byla ale blbost, projelo mi mou bolestí trýzněnou hlavou a následně jsem se zoufale porozhlédl po místnosti, která stále zela prázdnotou a hrobovým tichem, jako bych snad čekal, že se probudím a Brianova přítomnost mě hned rozveselí, jenže to se nekonalo, pouze si se mnou hrála má zoufalá po jeho přítomnosti prahnoucí fantazie!

Nejistota(3)

8. april 2015 at 0:03 | Janča |  Nejistota
Nový díl.

JUSTIN

Debbie se na mě dívala tím svým soucitným pohledem a mě to dohánělo k šílenství! Je pravda, že z části jsem za ní přišel přesně pro tohle, aby mě politovala, zalepila rány náplastí a řekla něco, co mě přesvědčí o tom, že mám s Brianem naději na normální vztah, jenže bylo to přesně naopak, cítil jsem se mnohem hůř, věděl jsem, že ten její lítostný pohled říká jediné - že mám pravdu o tom, že Brianova povaha je klíčem naprosto ke všemu a to především k nezabranitelně blížícímu se konci!

Nejistota(2)

7. april 2015 at 0:08 | Janča |  Nejistota
Nový díl.

JUSTIN

Ze začátku byly Maikeyho řeči a rady do života s Brianem tak nějak snesitelné, ale zhruba u třetí skleničky mi začaly docházet nervy, ono neustále poslouchat, jak je Brian jediným svého druhu a že mě nikdy nebude brát jako partnera leda tak sám pro sebe, ale nikdy ne navenek, že mě bude neustále odhánět a chovat se ke mně tak, jak je zvyklý - tedy bezcitně, se nedá dlouho vydržet, jedině tak pod sedativy ve svěrací kazajce, ale takhle jsem opravdu nebyl daleko od toho vydloubnout mu oči z důlků!

Nejistota(1)

6. april 2015 at 0:06 | Janča |  Nejistota
Nová povídka. - Přeji všem krásné Velikonoce Usmívající se

JUSTIN

Dorazil jsem do Babylonu zhruba kolem půlnoci, doma to bylo zkrátka k nevydržení! Ihned jsem usedl na bar, kde jsem si objednal pár skleniček. Ani jsem pořádně nevěděl, proč jsem přišel zrovna sem, bez Briana je to tady takové obyčejné, což nejspíš není ten správný výraz vzhledem k tomu, že to tu žije sexem, orgiemi, tancem, alkoholem a drogami všeho druhu a to zrovna slovu obyčejné neodpovídá, ale jednoduše se mi to tak momentálně jeví... Jasně, mohl bych si jít stoupnout doprostřed parketu, tancovat jako o život a vychutnávat si ty pohledy všech přítomných, zpocená těla lepící se na to mé, doteky a flirtování, ale bez Brianova propalujícího žárlivého pohledu, kterým by dával najevo, že patřím jen jemu, by to jednoduše nebylo ono! A ano, mohl bych zkrátka vypít ještě pár skleniček a pak si tady najít někoho, koho bych vzal dozadu a vyšukal mu mozek z hlavy, ale ani to bych nedokázal, já nejsem jako Brian, neumím smutek zahnat šukáním a opíjením se, já prostě trpím a počítám minuty do jeho návratu, jako nějaký zoufalec, který si bez něho sám neporadí, vsadím se, že to on si teď určitě s někým užívá a ani si na mě nevzpomene! Myslím, že pro něj bylo výhodné, když ho šéf vyslal do New Yorku, aby přetáhl pár klientů z konkurenčních firem a uzavřel, co nejvíc zakázek, kolik jen bude možné, jenže pro mě to jsou muka, která trvají už třetím týdnem!


Zlomený(10)

3. april 2015 at 0:02 | Janča |  Zlomený
Poslední díl.

BRIAN

Debbie vypadala jak přízrak, byla bledá a zdálo se, že snad zapomněla dýchat, nemluvě o tom, že nedokázala vydat ani hlásku, což je u ní víc než neobvyklé, vzhledem k tomu, jak umí někdy být přímo nesnesitelně ukecaná, kdybych jí neznal, řekl bych, že nás samou láskou vidí a nemůže se z toho vzpamatovat, ale já jí znám a to až moc dobře, proto se mi nedivte, když říkám, že tu něco smrdí!

Zlomený(9)

2. april 2015 at 0:15 | Janča |  Zlomený
Nový díl.

BRIAN

Netuším, co se s Justinem stalo, ale děsí mě to, i když bych to nahlas nikdy nepřiznal, nejde o to, že bych se bál o jeho zdraví nebo tak něco, i když pomalu i to bych mohl začít zahrnovat, ale to, co se snažím říct je, že i když jsem věděl, že tu noc se nic nezmění, že Justin pořád bude chtít prince na bílém koni, kterého podle všeho vidí v tom houslistovi a že já pořád budu tím chlapem, kterému chybí to, po čem Justin touží, tak... Zkrátka jsem věděl, že se ke mně už nikdy nevrátí a vlastně jsem se s tím už tak nějak začal smiřovat, na vybranou také přeci moc nemám, já mu nikdy nedokážu říct, jak moc ho miluju, protože to jednoduše nejsem já, neumím to, i když vím, že to je to, co by mi ho pomohlo získat zpět, tak to zkrátka neudělám, tím jsem si jistý, i přes to, jak zbabělé to je, ale myslím, že v tomto ohledu se jednoduše nikdy nezměním, ale prostě nenapadlo by mě, že se poté noci jeho postoj ke mně až tak moc změní, je mi jasné, že toho z celého srdce lituje, ale to, že ho od té doby neuvidím, že se mi bude vyhýbat dnes již oficiálně osmým dnem to by mě ani v tom nejkrutějším snu nenapadlo, protože i když vím, že mi už nikdy nebude patřit, tak vidět jej bylo to jediné, co mi zbylo, s čím jsem se musel spokojit, ale podle všeho už i to mi bude odepíráno... Vědět, že tohle budou následky naší chyby tak bych se tenkrát ani nerozmýšlel a z toho auta jej vyhodil, jenže rozhodl jsem se to risknout a projel jsem to na celé čáře!

Zlomený(8)

1. april 2015 at 0:01 | Janča |  Zlomený
Nový díl.

JUSTIN

Od Briana jsem odešel brzo ráno, potřeboval jsem se projít a pročistit si hlavu. Cítil jsem se hrozně, ale ne tolik, kolik bych ve skutečnosti měl. Byl jsem si vědom toho, co jsem provedl, že jsem byl Ethanovi nevěrný a to dokonce po druhé, a vím, že je to naprosto neodpustitelné, takhle jsem mu ublížit nikdy nechtěl, je to skvělý člověk a těhle několik týdnů jsem se s ním cítil skvěle, dokonce jsem měl takovou iluzi, že je tím pravým, že s ním budu mít rodinu a zestárnu po jeho boku, dělal mě šťastným... Ale já teď už vím, že tím pravým pro mě byl, je a pravděpodobně vždycky bude - Brian, miluji ho nade vše a Ethan si nezaslouží, abych mu dál takhle lhal a ubližoval mu, ne po tom všem, co pro mě udělal!