March 2015

Zlomený(7)

31. march 2015 at 0:03 | Janča |  Zlomený
Nový díl. - 18+

BRIAN

"Co to děláš, Briane? Co to, sakra, děláš?!" Ptal jsem se sám sebe pořád a pořád dokola, věděl jsem, že tohle se nesmí stát, věděl jsem, že bych měl okamžitě zastavit a vyhodit toho malýho blonďatýho zmetka z mýho auta, byl jsem si vědom všech záporů toho všeho, co s Justinem právě děláme a podle všeho dělat budeme, bylo mi jasné dokonce i to, že až bude po všem, Justin se probudí z toho svého snu a bude zase v realitě, ve které momentálně patří někomu jinému a to vědomí ho zničí, stejně jako zničí mě to, že ode mě zase nakonec odejde, svůj boj o něj jsem už dávno promrhal a už na něj zkrátka nemám žádné nároky... Ale nedokážu to, nedokážu se ho jen tak vzdát, takový já nejsem, nevzdávám se toho, co chci a právě teď je tím něčím ON!

Zlomený(6)

30. march 2015 at 0:30 | Janča |  Zlomený
Nový díl.

JUSTIN

Když jsem vstoupil dovnitř, mé srdce se rychle rozbušilo, cítil jsem, jak se chvěju vzrušením, na rtech se mi vykouzlil úsměv a tělem mi putovaly návaly horka! Nebyl jsem tu už takovou dobu, že jsem ten pocit pomalu nepoznával, ten pocit radosti, ten pocit naprostého vzrušení, ten pocit při představě všeho, co jsem tu s Brianem zažil, dobrého či zlého, prostě čehokoliv! Když jsem pokaždé vstoupil do Babylonu vše, co jsem si s ním spojil, byl život s Brianem v dobrém i zlém a ten život mi začíná neskutečně chybět, jenže vím, že na uvědomění si něčeho takové už je jednoduše pozdě!

Zlomený(5)

27. march 2015 at 0:09 | Janča |  Zlomený
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Jakmile jsme s Ethanem dorazili k němu nebo tedy spíš k nám domů, zamrazilo mě, bydlím tady již něco přes měsíc a až dnes jsem si to snad poprvé uvědomil, předtím jsem to nevnímal, prostě to přišlo... S Ethanem dá se říct, přišlo mnoho změn a já jako bych si to uvědomoval až teď, jako bych procitl, jako bych najednou věděl, že mé rozhodnutí změnilo naprosto všechno a že už to nikdy nezískám zpátky a to mě děsilo! I přes to, že s Ethanem můžu mít všechno, po čem jsem celý svůj život anebo alespoň od chvíle, co jsem zjistil, co je to láska, toužil, jsem si teď už nebyl tak jistý, že tohle je to, co opravdu chci, nebo ano, vím, že to chci, ale to, že jsem Briana kvůli jeho, nechci říct neschopnosti, ale bohužel je to tak, jeho neschopnosti mi to dát, opustil, tak na tom jako jediném se pořád nic nezměnilo, protože to, po čem toužím, chci mít jen a jen s Brianem, s nikým jiným, ale on to nechtěl, nechce a nikdy chtít nebude a proto také vím, že vrátit se k němu, i kdyby mě po tom všem, co jsem mu udělal, pořád chtěl, by bylo zbytečné, on by se trápil ve vztahu, který nikdy nechtěl a já bych pořád toužil po něčem, co s ním mít nikdy nemohu! Ale s Ethanem ano.

Zlomený(4)

26. march 2015 at 0:02 | Janča |  Zlomený
Nový díl.

JUSTIN

Nemůžu ani slovy popsat, jak moc jsem si to vychutnával - ty doteky, polibky, jeho dech odrážející se mi zezadu na krku, jeho chloubu uvnitř mého těla, necítil jsem se tak už tolik týdnů, že jsem pomalu zapomněl, jaké to je, jak úžasné, smyslné, divoké, tvrdé a vášnivé to může být s Brianem! Na chvíli jsem úplně zapomněl na to, že už spolu nejsme, měl jsem pocit, že jsme se nikdy nerozešli, přál jsem si, aby to tak bylo, aby všechno tohle bylo realita, která se nezmění... Ale pak se všechno rozplynulo a já se vrátil zpátky na zem, uvědomil jsem si něco, co už slovy popsat mohu a to to, že jsem totální hlupák a zbabělec, opustil jsem Briana kvůli svým potřebám a dal jsem se dohromady s někým, koho si ani nezasloužím, Ethan je úžasný a ano miluji ho, ale nikdy ho nebudu moct milovat jako miluji Briana a teď to vím, jen si něco hloupě nalhávám a navíc jsem teď udělal něco naprosto neodpustitelného!

Zlomený(3)

25. march 2015 at 0:08 | Janča |  Zlomený
Nový díl. - 18+

BRIAN

Tikal jsem očima z Justina na toho jeho houslistu a zase zpět, byl jsem jak šílený, v ústech mi najednou vyprahlo, potil jsem se, cítil jsem, jak mé tváře vztekem zrudly a doslova jsem slyšel své zběsile bijící srdce, které bylo jisté, že exploduje, pokud s tím něco neudělám! Nemohl jsem uvěřit tomu, že se to opravdu děje, že stojím čelem někomu, kdo mi Justina odvedl, ukradl, odcizil, jak jinak bych to mohl ještě vyjádřit? Řeknu vám jen jediné - nebýt tady Gus, nedopadlo by to dobře!

Zlomený(2)

24. march 2015 at 0:28 | Janča |  Zlomený
Nový díl.

BRIAN

Ani nevím, v kolik hodin jsem se vůbec dostal domů, pamatuji si jen to, že jakmile jsem lehl, tak jsem prakticky hned usnul, čemuž se dost divím, měl jsem opravdu hodně věcí na přemýšlení, ale za zlé to brát nemohu, alespoň jsem se tomu mučícímu myšlení na pár hodin vyhnul! Ovšem horší je to, že se mi to během spánku stačilo pěkně rozležet a já si teď uvědomuji, co za kraviny jsem v noci vyváděl, nejen, že jsem ojel asi půlku Babylonu a svému nejlepšímu příteli dal pěstí, když se mi jen snažil pomoct, já ještě k tomu udělal scénu v jídelně před Debbie a dá se říct před všemi přítomnými a dal jsem tak na obdiv svůj hněv, ale ze všeho nejhorší a ano říkám nejhorší, protože jsem si tím vykopal vlastní hrob, bylo líbání Justina!

Zlomený(1)

23. march 2015 at 0:05 | Janča |  Zlomený
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Stojím opřený o zeď v zadní místnosti Babylonu, sténám a vzdychám tak hlasitě, že mě musí slyšet snad všichni, přivírám rozkoší víčka a rty vlním do hříšného vzrušeného úsměvu, prsty při tom zatínám do vlasů mého dnešního už ani nevím, kolikátého tricka, jsem na pokraji naprosté blaha, jeho mokrá ústa se pohybují po mé chloubě sem a tam, cítím, jak mi tělem koluje vroucí krev, samou rozkoší sotva stojím, kolena jako by mě pomalu zrazovala, ale pořád se snaží mě udržet a pak už jen cítím, jak se můj orgasmus ocitá v puse mého velmi nadaného tricka!

Změna(5)

20. march 2015 at 0:05 | Janča |  Změna
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Bylo by snadné prostě dupnout na plyn a jet, dokud by se s námi auto nezastavilo před naším domem a my jen nevyjeli výtahem až do loftu, kde bych se konečně dočkal tolik slibovaného orgasmu... Jenže Justin je Justin! Očividně se mě rozhodl mučit za to mé bláznivé myšlení o všech těch věcech, které by mě nebýt Emmetta pravděpodobně nikdy nenapadly, ale bohužel napadly a já teď čelím Justinovi, který se uchýlil k velmi násilným opatřením!

Změna(4)

19. march 2015 at 0:07 | Janča |  Změna
Nový díl.

BRIAN

Jak jsem se, sakra, dostal od slibovaného nejlepšího orgasmu v mém životě až k tomuhle? Po tu nejšílenější myšlenku v mém dosavadně kurevsky mizerném, ale zároveň skvělém životě?! Do teď mě nikdy nic takového nenapadlo, ani nemuselo, věděl jsem, že se mnou se nikdo nemůže srovnávat, že já jsem já a pak jsou tu všichni ostatní, je hnusné si takhle věřit, ale taky to to jediné, co ze mě dělá tak dobrého obchodníka a parchanta v jednom, musím si věřit, být sebevědomý, působit dokonale, dosahovat těžkých cílů, ať už jsou jakkoliv nedosažitelné, musím zkrátka být takový, jaký jsem, abych udržel svoje jméno v podvědomí všech... Jenže, co se to děje právě teď? Ano, jsem si vědom toho, že kvůli Justinovi jsem se, neřekl bych, změnil, spíš obohatil dalšími vlastnostmi, které už sice tolik nepodtrhují mojí bezcitnou povahu spíš tu s těmi city, ale, jak je možné, že najednou pomalu upadám do zapomnění a Justin je ten, kdo se stává mnou?

Změna(3)

18. march 2015 at 0:03 | Janča |  Změna
Nový díl.

BRIAN

Připadal jsem si jako blázen, když jsem tam tak stál, urputně Justina pozoroval a přemýšlel nad tak primitivní, ale zároveň nepříjemnou otázkou, která naprosto podkopává mou dosavadní existenci, jako nejžhavějšího, nejsebevědomějšího a nejkrásnějšího parchanta na Liberty Avenu, vlastně v Pittsburghu jako takovém! Jenže i přes to, jak mi to v hlavě znělo hloupě, nemohl jsem na to přestat myslet, přeci jen z Justina se za ty 4 roky v mé přítomnosti stal ve výsledku někdo úplně jiný, než koho jsem tenkrát u toho sloupu oslovil, tenkrát se mi pomalu bál podívat do očí, i když se snažil předstírat opak, dnes mu svět skoro leží u nohou, co potom tedy takový Babylon?

Změna(2)

17. march 2015 at 0:09 | Janča |  Změna
Nový díl.

BRIAN

Řídil jsem a poslouchal to jejich nesnesitelné žvatlání, Ted s Emmettem se pořád o něčem naprosto nesmyslném dohadovali a Maikey sedící uprostřed nich se je snažil uklidnit, byl jsem jen malinkatý kousek od toho prudce zabrzdit a všechny krom Justina vykopat ven, ale držel jsem se celkem obstojně! I když nesedět vedle mě Justin, nevím, jestli by to šlo tak snadno, ale poněvadž víc, než na to, co se dělo vzadu, jsem se soustředil jen na jednu jedinou myšlenku - na to, až Justin dodrží, co mi slíbil, tak se to dalo celkem zvládat! Ale čím víc jsem si to představoval a prahnul po tom, tím míň se mi dostávalo krve do mozku, byl jsem, jak spoutaný v řetězech, které mi bránily se ho zmocnit, zabíjelo mě to pomalou a krutou smrtí!

Změna(1)

16. march 2015 at 0:01 | Janča |  Změna
Nová povídka. - 15+

BRIAN

Seděl jsem na posteli a kochal jsem se dokonalým až téměř neuvěřitelným pohledem. Justin právě vycházel z koupelny s ručníkem kolem pasu a s doznívajícími kapičkami na jeho hrudi. Bylo to, jako bych oněměl, přestal dýchat a zapomněl, čí jsem, nerozuměl jsem tomu, viděl jsem ho takhle už tolikrát, ale nikdy jsem se necítil takhle... Jasně, Justin se v poslední době dost zdržuje v tělocvičně, má nový sestřih a je jako by vyspělejší, už není tím 17letým děckem, které jsem připravil o nevinnost, ale je z něho muž, až mě to děsí! Ale... Zbláznil jsem se do něj předtím, co s ním mám, sakra, dělat teď, když vypadá takhle? A navíc zájem o něj bude jen a jen vzrůstat a i když se pořád držím na příčce nejsebevědomější a nejvíc sexy chlap v Pittsburghu, tak jaká je šance, že on nezačne prahnout po někom mladším? Co to na něm, sakra, je, že se ho nedokážu vzdát a místo toho se modlím, aby on se nevzdal mě? Jak patetické! Mohl bych si potřást rukou s Tedem, začínám se dostávat na úplné dno, když přemýšlím takhle!

Jsem zpět!

15. march 2015 at 6:00 | Janča |  Info
Vítězoslavně hlásím, že od zítra zase budu zveřejňovat tak, jak je zvykem - tedy od pondělí do pátku Smějící se Usmívající se Nicméně chci upozornit na to, že se mi občas stává, že nestíhám napsat díl na pátek tak, abych nemusela neustále na tento fakt upozorňovat píšu to teď a ten díl buď to bude zveřejněný v sobotu nebo až v pondělí, děkuji za pochopení Usmívající se A doufám, že Vám snad svým návratem udělám radost Usmívající se