February 2015

Oznámení

24. february 2015 at 0:01 | Janča |  Info
Milí čtenáři,
vím, že tímto oznámením asi nebudete moc nadšení, ale potřebuji si dát chvíli pauzu, nevím, kolik přesně, odhadovala bych to na takové dva týdny, možná míň možná víc, ale jednoduše si musím dát nějaký čas oraz, sice je psaní pořád nedílnou součástí mého života a neumím si už ani představit, že bych už nikdy nepsala, ale právě teď, i když to nerada přiznávám, mi už částečně přerůstá přes hlavu a jsou chvíle, kdy bych s tím opravdu nejraději sekla, ale to jak Vám tak ani sobě neudělám a doufám, že mi tato menší pauza pomůže se zase vrátit do starých kolejí nebo, jak bych to řekla a nebudu si muset dát pauzu místo toho mnohem delší, takže se nezlobte, pochopte mě a pokud chcete, čekejte na můj návrat Usmívající se Zatím se mějte hezky a snad brzy na viděnou Usmívající se
Vaše Janča

Kým pro Tebe vlastně jsem?(4)

23. february 2015 at 6:41 | Janča |  Kým pro Tebe vlastně jsem?
Poslední díl.

BRIAN

Vím, že jsem to naprosto podělal, když jsem řekl, co jsem řekl, ale pokud mám být upřímný, čekal jsem jakoukoliv Justinovu reakci, ale tahle mezi nimi rozhodně nebyla, myslel jsem si, že spíš bude nadšený nebo mít alespoň radost, pokud to budu schopný někdy vyslovit nahlas, ale to že přede mnou bude utíkat a to doslova a dokonce se ke mně bude chovat s takovým odstupem a chladem, to by mě opravdu ani ve snu nenapadlo a tak nějak mu vlastně nerozumím, jasně asi nečekal, že bych byl někdy něčeho takového schopen a popravdě i já se pořád snažím vzpamatovat z toho, že jsem si opravdu dovolil něco takového říct, ačkoliv okolnosti mě nutily, ale jednoduše, tohle jeho chování mě vážně zaráží!

Kým pro Tebe vlastně jsem?(3)

20. february 2015 at 5:50 | Janča |  Kým pro Tebe vlastně jsem?

JUSTIN

Strávil jsem civěním na Briana snad celou dobu, co se nacházel v jídelně a že to bylo dlouhá doba, až jsem ve finále usoudil, že jediný důvod, proč stále neodchází do Kinneticu, jsem já... Ano, nejspíš jsem jen naivní, ale znám Briana moc dobře, ten se za takových situací, kdy je přímo ze vzduchu cítit, že se mezi námi něco děje, zdržuje v jídelně jen nutnou dobu, která je určená jídlu pak utíká kamkoliv jinam a to nejlíp tam, kde se nenachází Debbie, aby ho mohla vyslýchat, ale tentokrát ne, ačkoliv svou snídani má už dávno snědenou a noviny, které by jinak měl přečtené max za deset minut, teď listuje doslova šnečím tempem - ano, určitě jsem tím důvodem já!

Kým pro Tebe vlastně jsem?(2)

19. february 2015 at 5:40 | Janča |  Kým pro Tebe vlastně jsem?
Nový díl.

JUSTIN

Moje noc neproběhla zrovna nejlíp, protože ani za boha jsem nemohl usnout, byl to jen takový ten povrchový spánek, kdy vaší hlavou neustále kolují myšlenky, které se snažíte nějak rozlousknout a vyřešit a při tom máte žaludek jako na vodě, div se nepozvracíte - prostě noc plná vášní! Bohužel ne v tom dobrém slova smyslu!

Kým pro Tebe vlastně jsem?(1)

18. february 2015 at 0:09 | Janča |  Kým pro Tebe vlastně jsem?
Nová povídka.

JUSTIN

Asi jsem se zbláznil... Ne určitě jsem se zbláznil! Anebo přeslechl! Anebo... Ne, jiná vysvětlení, než tyhle dvě možnosti, tu zkrátka nejsou, protože něco takového by Brian neřekl, rozhodně ne! On by přeci neodhalil tu část sebe, která mě miluje, nějakým cizincům nebo tedy spíš svým klientům, jenže pokud jsem se nezbláznil a ani nepřeslechl, tak přesně právě to teď udělal!

Nenávidím Den Sv.Valentýna!(2)

17. february 2015 at 0:03 | Janča |  Nenávidím Den Sv.Valentýna
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Rychle jsem sklopil pohled ke své snídani a snažil jsem se předstírat, že tu minimálně nejsem anebo alespoň, že jsem jej neviděl, vím, je mi to nic platné, protože co nevidět se vedle mě posadí a já budu muset čelit jeho hněvu, ale těch pár vteřin předstírání, že se vůbec nic neděje a snažení se vymyslet si nějakou opravdu brilantní výmluvu, mi za to opravdu stálo!
Co mi však začalo připadat divné, bylo, že ani po minutě se Justin vedle mě nenacházel, bál jsem se podívat, jestli stále stojí tam, kde stál, ale i přes to jsem to udělal, nicméně nebyl tam a tak jsem pootočil hlavu na druhou stranu a zahlédl ho sedícího u kluků, s Debb stojící při něm, ptající se ho nejspíš na to, jak to ráno ve skutečnosti bylo! Jsem já to ale v hajzlu! Přesně proto nenávidím Den Sv.Valentýna, proto! Všechno se ten den komplikuje!

Nenávidím Den Sv.Valentýna!(1)

16. february 2015 at 0:06 | Janča |  Nenávidím Den Sv.Valentýna
Nová povídka.

BRIAN

Nenávidím ho, nenávidím! Den Sv. Valentýna, ať už ho, kurva, vymyslel kdokoliv, je to největší zlo, které dokonce předčí i ty zatracené vánoční svátky! Jenže tentokrát mám někoho, s kým bych jej ve skutečnosti mohl oslavit, s kým bych jej chtěl oslavit, někoho, kdo mě miluje a koho miluji já, ale... Ano je to tu zatracené ale! Ale tohle není poprvé, co bych ho s ním měl slavit, prakticky je to již po třetí... Když se o to Justin pokoušel poprvé, zůstalo se jen u toho pokusu a já skončil v Babylonu, v zadní místnosti, obskakován nejlepšími zadky a pusami toho večera samozřejmě, tenkrát mi to nijak nepřišlo, on byl jen naivní kluk, co se mi snažil dostat do života a já ten, kdo se tomu všemožnými způsoby snažil zabránit a pořád jsem to taky byl já, takže tenkrát to zkrátka proběhlo podle mých představ! Po druhé? To už bylo trochu jiné kafe, dalo by se říct, že z toho tenkrát už téměř něco bylo, dokonce jsem usedl ke stolu s valentýnskou večeří, tedy ovšem, že já jsem předstíral, že to je pouze obyčejná večeře jako každá jiná, ale Justin s tím byl spokojen, na výběr taky přeci moc neměl, prostě jsem mu nedokázal nabídnout nic víc než jen tu večeři, jenže on víc očekával a já zamrzl, rozčílil se a křičel - mírně řečeno, ještě týden potom se mnou skoro nemluvil a kdykoliv se na mě podíval, cítil jsem se jak malej kluk, co něco provedl, no taky že provedl, jenže už jsem měl bohužel natolik rozumu, abych tomu zabránil, nicméně nestalo se a tak jsme u pokusu číslo tři! Ale i přesto, že tentokrát jsem alespoň trochu odhodlán postavit se výzvě, pořád ten den nenávidím a to by mohla být dost velká překážka!

Nemilovaný syn(5)

13. february 2015 at 0:13 | Janča |  Nemilovaný syn
Poslední díl. - 15+

BRIAN

Ne, že bych se chtěl cítit znova, jako dnes ráno, kdy jsem měl pocit, že mi hlava kvůli kocovině exploduje, ale jednoduše jsem se nedokázal ovládat a skončil jsem u Woody's. Narazil jsem tam na Maikeyho, Teda i Emmetta a vzhledem k tomu, že Maikey tušil, proč jsem sem zavítal, snažil se mě při každé skleničce přibrzdit a nakonec, když už jsem byl za limitem, přidali se i ti dva, jenže mě to nezajímalo, nevnímal jsem je, zkrátka jsem jen pil a prohraboval se v mé minulosti, hledal jsem důvod toho, proč je to mezi mnou a rodiči takové, snažil jsem si přijít na moment, kdy mě začali nenávidět, co jsem udělal špatně, že se tak stalo, jenže všechny mé teorie měly jen jediný závěr - nenáviděli mě už od chvíle, co věděli, že se mám narodit, ještě než mě poznali, viděli, dotkli se mého drobného tělíčka, vsadím se, že mě matka po porodu nějakou dobu nechtěla ani vidět a otec zapíjel svou "radost" ve všech barech, ve kterých se dalo, nechápu, proč si mě tenkrát nechali, kdyby ne, mohli jsme se všemu tomuhle vyhnout, nemusel jsem žít s tím pocitem, že mě nenávidí, mohl jsem si třeba myslet, že mě nemohli zaopatřit a takhle mi chtěli zajistit lepší budoucnost, kdyby mi našli jinou rodinu, místo toho si mě však nechali a každým dnem mi připomínali, jak moc jsem jim zničil život, což stále trvá!

Nemilovaný syn(4)

12. february 2015 at 5:32 | Janča |  Nemilovaný syn
Nový díl.

JUSTIN

Když jsem dorazil domů s plnou taškou potravin, Brian tu nebyl, podíval jsem se naprosto všude, ale zkrátka nebyl! Nevěděl jsem, co se s ním stalo, ano je večer a to je jeho doba na to se zvednout, zamířit do jídelny nebo k Woody's a následně do Babylonu, ale dneska je to divné! Možná jsem naivní, ale z toho, jak se ke mně dnes choval, jsem usoudil, že večer zůstaneme doma spolu a už to, že jsem právě kvůli tomu šel nakoupit, abychom měli co jíst, tomu přeci napovídalo, proč by mě jinak posílal nakoupit, abychom spolu povečeřeli, kdyby měl v plánu držet se toho, co dělá každý večer? Tomuhle já prostě nerozumím, on je tak zatraceně nevypočitatelný, v jedné chvíli chce to a v další ono, už z toho začínám šílet, nevím, co od něho čekat nebo, co si o něm myslet! Pokud se mu večer ve dvou protivil, mohl něco říct a já bych to jako obvykle respektoval, místo toho mi však dal falešnou naději a v nejbližší možné chvíli před tím utekl! Klasický Brian!

Nemilovaný syn(3)

11. february 2015 at 6:01 | Janča |  Nemilovaný syn
Nový díl.

BRIAN

Zíral jsem na ni, jak na zjevení a musím říct, že ona na mě taktéž, jako by snad ke mně jen zabloudila a nevěděla, co přesně tu chce nebo ještě hůř, kdo vlastně jsem a popravdě ani bych se nedivil, už je to nějaká doba, co jsem jí viděl naposledy a to, že to nebylo za dobré situace, vám asi říkat nemusím, to si domyslíte nejspíš sami!

Nemilovaný syn(2)

10. february 2015 at 5:20 | Janča |  Nemilovaný syn
Nový díl. - 18+

BRIAN

Vzbudil jsem se asi ve 4 odpoledne, Justin vedle mě pořád spal a vypadal při tom sladce, roztomile a až sexy, je to divné, ale ten jeho rozcuch mi přišel zkrátka sexy! Vynaložil jsem veškeré zbytky svého úsilí a posadil jsem se, vím, že to není zrovna nic těžkého, ale právě teď to pro mě bylo přímo nadlidské, byl jsem rozlámaný a cítil jsem se, jak kdyby přese mě přejel náklaďák - 2x! Když se mi nakonec podařilo se i postavit, ihned jsem zamířil do sprchy a provazci horké vody jsem se trochu nabudil, ovšem zkusit se umýt? Nemožné!

Nemilovaný syn(1)

9. february 2015 at 0:04 | Janča |  Nemilovaný syn
Nová povídka.

BRIAN

Už to dál nesnesu! Už ne! Věděl jsem, že to nemám dělat, ale i tak jsem to udělal... Jsem pitomec a to absolutní! Po dlouhé době jsem se k tomu opět odvážil a dostal jsem tohle - naprosté nic! A ještě k tomu potřebu se zlít do němoty! A přesně to právě teď dělám, sedím u Woody's a liju do sebe sklenku za sklenkou! Jedna sklenka se rovná minutě času, kterou jsem tím vším ztratil! Sakra, proč jsem si myslel, že tentokrát to bude jiné? Že se táta třeba změnil? Kurva, proč jsem za ním vůbec chodil?! No samozřejmě - můj prezident fanklubu mě k tomu přinutil, ty jeho řeči o tom, že je to pořád můj táta, ať už je jakýkoliv a že bych s ním měl strávit nějaký čas... Do hajzlu! Proč jsem se, sakra, jednoduše nedržel toho, co vím a místo toho poslechl toho neustálého vlezdoprdelku?! Kéž bych na tohle znal odpověď!

Špatné či správné rozhodnutí?

6. february 2015 at 0:06 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
jednorázovka

bez varování

#Justin Taylor #Brian Kinney #Daphne Chanders

Justin

Mrzl jsem na ulici před domem jen v mikině a přemýšlel jsem, zatímco na mě dopadal sníh a já seděl na obrubníku, byla mi hrozná kosa, ale než abych se zvedl a vrátil se do tepla nebo třeba jen pro svou bundu, to bych radši zmrzl! Měl jsem v sobě zlost jako už dlouho dobu ne, ale ne na Briana nýbrž na sebe, na svou hloupost, na svá rychlá a nesmyslná rozhodnutí!
To, na co jsem čekal už od prvního okamžiku, který jsem strávil s Brianem Kinneym, jsem dnes v noci dostal... Tedy téměř, jen já hlupák odmítl! Jasně, to, že mi Brian nabídl společně bydlení mohlo vzejít z toho, že v sobě měl léky na utlumení bolesti po tom jeho kaskadérském kousku na kole, ale když mi tak říkal, co všechno by rád změnil a nakonec došel až k tomuhle, tak jsem mu věřil a chtěl jsem říct, vlastně na něj přímo zakřičet "ANO!" ale místo toho jsem se rozhodl pro LA, pro to, abych z mého a Maikeyho komiksu udělal trhák na televizních obrazovkách, rozhodl jsem se pro to, co je právě teď nejlepší pro mě a ne pro nás oba a i když to nejspíš bylo vážně špatné rozhodnutí, tak zpátky ho vzít nemohu, protože si tak nějak stojím za tím, že místo společného bydlení, bychom měli zkusit být nějaký čas od sebe, abychom oba zjistili, co chceme a jestli to skutečně chceme!

B: "Pojď dovnitř,"...Ozvalo se za mnou.
J: "Nejdu, ale ty běž, musíš odpočívat."
B: "Nebudu odpočívat, když ty tu sedíš v mraze a nenávidíš se."
J: "Prosím, chci být chvíli sám."
B: "To budeš dlouho, ne?"...Věděl jsem, že jednou přijde narážka na LA, ale doufal jsem, že teď to nebude.
J: "Briane, prostě mě nech."
B: "Fajn, vezmi si aspoň tohle,"...Hodil mi bundu a pak se vrátil naštvaný dovnitř.

Pařba(7)

5. february 2015 at 0:02 | Janča |  Pařba
Poslední díl.

BRIAN

Když jsme dorazili k holkám ihned se na nás vrhly, jak supy na svou kořist, tedy především Lindsay, ke které se opravdu s velkou chutí přidala Debbie a všechny z nás chtěly vydolovat i ty nejmenší detaily našeho dobrodružství, jenže o něco takového jsem opravdu neměl ani ten nejmenší zájem a nechal jsem tam ty tři šašky napospas jejich vysávání duše z těla a ještě před tím, než jsem zamířil do pokoje svého syna, jsem jim dost výstižným pohledem dal najevo, aby si tu část, kdy byl Maikey nezvěstný nechali pro sebe, poté už mi nic nebránilo v tom, abych strávil trochu času se svým milovaným synem!

Pařba(6)

4. february 2015 at 0:06 | Janča |  Pařba
Nový díl.

BRIAN

Musel jsem se Maikeymu tlemit, zatímco já jsem si pomaloučku, polehoučku balil zavazadlo, on poletoval sem a tam, nervózně si breptal a z jeho výrazu bylo patrné, že se dříve či později zhroutí... Nebo pozvrací! No je v tom rozdíl? Zkrátka byl namydlenej! A to jsem si užíval, alespoň ví, jak jsem se včera cítil já, když jsem si myslel, že už ho nikdy neuvidím a on si v klidu nakupoval... Do teď se nad tím musím pozastavovat, ale řekl jsem si, že mu dám pokoj, on má před sebou něco mnohem horšího - bude se ženit! A to ani ne za 9 hodin! Hahaha! Upřímnou soustrast, Maikey!

Pařba(5)

3. february 2015 at 0:10 | Janča |  Pařba
Nový díl.

BRIAN

Všichni tři jsme zůstali stát mezi dveřmi a jen jsme tupě zírali na před námi skvěle se bavícího Maikeyho, s kdo ví, jak se, kurva, jmenuje, modrookým, blonďatým klukem... Měl jsem za to, že mám snad halucinace po tom vyčerpávajícím hledání ve všech zdejších koutech Vegas, jenže jsem byl pekelně na omylu, Maikey tu opravdu, byl zdravý, jak rybička a podle jeho výrazu se neměl nikdy líp! Hudba hrála tak hlasitě, že si ani nevšiml nebo spíš nevšimli, že jsme tu, nebyl jsem daleko od toho skočit po něm a uškrtit ho vlastníma rukama!

Pařba(4)

2. february 2015 at 0:08 | Janča |  Pařba
Nový díl.

BRIAN

Nevím, co jsem si myslel! Že najít Maikeyho bude snazší, než to zprvu vypadalo? No tak podle všeho je to naopak mnohem horší! Vegas je zatraceně velké město a já mám po pár hodinách pocit, že jsme ho prolezli snad celé a tak nějak nám docházejí možnosti! Ti dva si neustále na něco stěžují, jednoho bolí nohy, druhej chce na záchod, to je tamto to je támhleto a mně už pomalu začíná opouštět trpělivost, ještě chvíli si budou na něco stěžovat, tak utíkám, jak nejrychleji to půjde! Už mám zkrátka všeho dost a po Maikeym ani památky... Zatraceně, kde si Novotny?!