"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Srdci neporučíš(1)

5. ledna 2015 v 0:08 | Janča |  Srdci neporučíš
Nová povídka. - 18+

JUSTIN

Brian a lov - dvě věci, které k sobě bezpodmínečně patří, neumím si ani představit, že by někdy nastal den, kdy by se o nikoho nepokoušel a já se přitom cítím vždy všelijak - vytočeně, naštvaně, zmateně, někdy dokonce i smířeně, jenže dnes? Dnes mě to neskutečně vzrušuje! Sledovat, jak se jeho vlnící se tělo lepí na jiné a po jeho tvářích mu stéká pot a v kalhotách tísní erekce, je něco, co mě právě teď nepopsatelně dohání k šílenství a já si jen přeji být tím trickem! Jsem rozpálený, jak jen nejvíc můžu být a nejhorší na tom je, že Brian to ví, já vím, že to ví, a i přes to mě dál ignoruje... Někdy bych ho vážně zabil!


Maikey: "Zase tě přesunul na druhou kolej?"...Zněl tak soucitně, až bych mu to pomalu sežral, ale je mi jasné, že část něho si to užívá!
J: "Hmmm,"...Zamumlal jsem nepřítomně.
Maikey: "Nemuč se tím, že to budeš sledovat."

Maikey věř nebo ne, ale právě teď se nemučím, já zažívám tu nejlepší podívanou v mém životě, nic mě tak dlouho nerozpálilo, jako právě tohle! A mám pocit, že nadržeností za chvíli vybouchnu!

J: "Máš pravdu, neměl bych se takhle ničit."
Maikey: "Přesně tak, nech Briana dělat si, co chce a ty se taky nějak zabav."
J: "Neboj, mám to v plánu."

Obsah své skleničky jsem do sebe na jeden lok vyklopil a poté jsem začal očima pátrat v davu, trvalo to ani ne 10 vteřin a měl jsem jasno, rozešel jsem se ihned jeho směrem, a jakmile jsem stál u toho 1,70 vysokýho, černovlasýho krasavce, nic mi už nepřekáželo v cestě, mé tělo se tisklo k jeho a naopak! Jeho ruce se přemístily na můj zadek a tiskly mě opravdu silně, v ten okamžik jsem chtěl udělat jen dvě věci - nechat se ošukat Brianem anebo ošukat tohohle sexy tricka a možnost B ihned vítězila, protože jsem věděl, že tím získám možnost A a ještě k tomu Briana přinutím rudnout žárlivostí, už ho mám tak nějak prokouknutého!
Chytil jsem dotyčného za opasek, přesně, jako to dělá Brian, a zamířil jsem s ním dozadu, během chvilky jsme našli vhodný kout a já se přitiskl ke stěně a on si klekl, rozepl mi poklopec a v další chvíli mě tiskl v dlani, musel jsem hlasitě zasténat, byl jsem tak vzrušený, že jsem se už jen z toho doteku téměř udělal! Začal mě pomalu třít a neustále si smáčel rty jazykem, bylo to sexy, chtěl jsem ty plné rty líbat, ale neudělal bych to ani, kdybych sebevíc mohl, protože jediné rty, které mohu a chci navždy líbat, jsou ty Brianovo, tohle je jen malinké škobrtnutí!
Stačilo už jen kousek a vnořil by si můj penis do úst a pak nejspíš hluboko do krku, jenže se stalo přesně to, v co jsem doufal od chvíle, kdy jsem se přemístil do zadní místnosti...

B: "Zmiz.. Hned!"

Trvalo mu pár vteřin, než se vzpamatoval, ale poté, co zahlédl Brianův přinejmenším vražedný pohled, se zvedl a poraženě odešel.

J: "Že ti to trvalo,"...Vydechl jsem.
B: "Shhh,"...Přiložil mi prst ke rtům.

Nevím, co jsem v Brianovi svým pokusem o to přinutit ho žárlit, probudil, ale každopádně to bylo něco zvířecího a ďábelského... Vůbec na nic nečekal, otočil si mě k sobě zády, stáhl mi kalhoty pod zadek a ještě než do mě vstoupil, mě zezadu kousl do ušního lalůčku, což dost zabolelo, jenže ta následná plnost uvnitř mě, to naprosto utlumila!
Přirážel silně a dováděl nás nejspíš do miliontého nebe, vzdychali jsme, sténali a vydávali zvuky, které jasně značily, že jsme na pokraji absolutního blaha! A pak už stačilo jen jednou přirazit a oba jsme bouřlivě vyvrcholili!

B: "To už nikdy nedělej,"...Zašeptal, vyndal ze mě svůj penis a odešel.

Zůstal jsem tam stát naprosto zmatený s kalhotami pod zadkem, trvalo mi pár vteřin se vzpamatovat, takže bych se nedivil, kdyby ke mně zezadu přistoupil nějaký trick a udělal, vy víte co, jenže naštěstí jsem k sobě přišel včas, oblékl se a vrátil jsem se zpět na parket, ihned jsem začal Briana všude hledat, ale bylo to naprosto nemožné!
Dosáhl jsem toho, čeho jsem chtěl, Brian žárlil a ošukal mě, jenže, jak se zdá, tak se i naštval, což je opravdu ojedinělá a především nebezpečná kombinace!

Maikey: "V pohodě?"...Ptal se, když jsem se vrátil na bar.
J: "Neviděl si ho?"
Maikey: "Naposled, když šel dozadu... Byl nabroušenej."
J: "Jo a ošukal mě a pak zmizel."
Maikey: "Asi si šel shladit nervy."
J: "On? Děláš, jako kdyby ho někdy to moje divadlo takhle vykolejilo."
Maikey: "To bylo před..."...Zarazil se.
J: "Před čím?"
Maikey: "Před tou vaší dohodou... Než jste se tak nějak shodli, že to je mezi vámi vážnější."
J: "Chceš říct, že naše dohoda ho udělala víc žárlivějším?"
Maikey: "Možná, já nevím... Jen říkám, co si myslím."

Tohle mi nějak nejde do hlavy, ano máme s Brianem už pár týdnů dohodu o všech těch věcech, však víte - žádné líbání s jinýma ani sex víckrát než jednou a tak, jenže pokud vím, tohohle tricka jsem nikdy neměl, v podstatě jsem ho neměl ani teď, tak co Briana přimělo k tomu, aby se tak moc vytočil? Sakra, už mi z toho hrabe, je tak nevyzpytatelnej!
Musel jsem si objednat ještě jeden drink, abych to nějak vstřebal a hlavně, abych se připravil na to, co mě čeká doma, pokud se tam tedy Brian bude nacházet, kdo ví, třeba mi to teď někde oplácí... Kurva, tohle je fakt už na palici!

J: "Já půjdu."
Maikey: "Nenech se zabít."
J: "Díky, umíš povzbudit."
Maikey: "Kdykoliv."

Ten jeho samolibej úsměv bych mu nejraději trochu pocuchal, jenže musím přihlížet k tomu, že má alkohol v krvi, takže ho prostě nechám si to užít a budu doufat, že se z toho vyspí, zatímco já si budu žehlit... Já, kurva, ani nevím, co přesně!
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 5. ledna 2015 v 10:11 | Reagovat

Tak naštvaný Brian, to je opravdu nebezpečné. Jsem zvědavá, jestli ho Justin vůbec najde doma.

A jsem ráda, že jsi zase zpátky, už mi to čtení po ránu chybělo :-) :-D

2 Janča Janča | Web | 5. ledna 2015 v 19:27 | Reagovat

[1]: To se uvidí jak se to vyvine :-D Těší mě, že si ráda za můj návrat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama