January 2015

Pařba(3)

30. january 2015 at 0:03 | Janča |  Pařba
Nový díl.

BRIAN

Nebylo v ní nic kromě Maikeyho bundy, z níž vycházel zvuk zvonícího telefonu! Popravdě část mě se opravdu modlila v zázrak, který by zahrnoval nalezení jednoho z těch ňoumů, konkrétně tedy Maikeyho, jelikož se zdá, že zrovna jeho číslo Ted vytočil, právě tady v té skříni, jenže to by asi bylo moc snadné, že? Kurva, do hajzlu! Je tohle vůbec možné? Vážně se mi tohle děje? Vážně?! Tohle musel někdo naplánovat, jinak si nedovedu představit, jak se mi něco takového mohlo stát! Já přísahám, že jestli ty dva idioty najdu někde pařit v kasinu nebo se válet u bazénu, tak je zabiju holýma rukama a zbytek osazenstva tady nechám a ihned se vydám prvním letem domů! Sakra práce!

Pařba(2)

29. january 2015 at 0:15 | Janča |  Pařba
Nový díl.

BRIAN

Připadal jsem si jako v hodně špatným snu! Tohle se mi přeci nemohlo stát! Jsem ve Vegas s párem naprostých idiotů a pohřešuji svého nejlepšího přítele a k tomu všemu si nepamatuji ani to, jak jsem se sem dostal, natož něco víc a na závěr toho všeho nemám ani nejmenší tušení, kde se právě teď nachází Justin, nevím, jestli sem letěl s námi anebo zůstal v Pittsburghu, nevím, proč tu jsme... Já, kurva, nevím vůbec nic! A to je k zešílení!

Pařba(1)

28. january 2015 at 0:01 | Janča |  Pařba
Nová povídka. - Takže můj chorý mozek posedlý psaním se po dlouhé době rozhodl vydedukovat zábavnější a ujetější formu povídky a tak trochu na motivy jednoho filmu, nebudu prozrazovat jakého, to asi poznáte sami a to už částečně z názvu Smějící se Užijte si čtení Smějící seUsmívající se

BRIAN

Kurva drát! Tohle není dobrý, tohle vůbec není dobrý! Kde to, do hajzlu, jsem? Dobrá otázka! Mohl bych taky zkusit otevřít oči, pak bych se možná trochu líp orientoval, jenže to by to muselo jít, mám tak slepená víčka k sobě, že bych se ani nedivil, kdybych na nich měl vteřinové lepidlo! Konečně! Sice vypadám jak Číňan, ale aspoň něco... Počkat - proč to tady vypadá takhle? Mám halucinace? Nebo se opravdu nacházím v tomhle podle všeho luxusním apartmá? V tom musí být nějaká chyba anebo ne? Do hajzlu, co se to, sakra, děje?! Mám naprosto vymyto, hlavu jak střep a v ústech vyprahlo, jak na Sahaře! Nic si nepamatuju, prostě nic! Jen svoje jméno a taky to, že jsem úžasnej, víc nic!

Milovat je těžké(4)

27. january 2015 at 0:13 | Janča |  Milovat je těžké
Poslední díl.

JUSTIN

Čím víc jsem se blížil ke Kinneticu, tím míň jsem tam chtěl dojít, věděl jsem totiž, že vyžehlit si to u Briana nebude nic snadného a možná ani proveditelného! Podělal jsem to ve všech směrech, ve kterých jsem to podělat mohl, Brian se sice nechoval jako andílek a myslím, že to ani neumí, navíc já mám raději roli, při které se chová jako samotný ďábel, ale to, jak jsem se choval já, to bylo mnohem horší, ano štve mě, že si Brian večer přijde domů a myslí si, že všechno bude tak, jak on žádá, ale zároveň ho musím pochopit, já změnil jeho život, ne on ten můj nebo tak bych to neřekl, samozřejmě, že i on změnil ten můj, ale já ten jeho víc, mnohem víc a proto je pochopitelné, že když už nemůže mít svou masku, své ego, svou povahu, své soukromí, svůj klid a je tu dalších milion věcí, které bych mohl vyjmenovat, tak chce mít alespoň jedno a to pořádek v tom, co chce nebo spíš potřebuje, ať už je to uvařená večeře nebo má přítomnost a tím, že mu to budu odpírat, ho akorát odeženu!

Milovat je těžké(3)

26. january 2015 at 0:07 | Janča |  Milovat je těžké
Nový díl.

JUSTIN

Než jsem stačil dojít k Debbie byla nucena jít odnést objednávku a v ten okamžik jsem pocítil velkou úlevu, nic se mi jí nechtělo právě teď vysvětlovat, když sám polovině věcí nerozumím a ta druhá polovina taky není nic moc, ale na druhou stranu jsem si byl vědom toho, že odnést jednu objednávku Debbie zabere maximálně tři minuty a ty minuty musím využít k tomu, abych vymyslel, co jí řeknu, musí to být krátké, stručné a efektivní, aby nechtěla vědět víc!

Milovat je těžké(2)

23. january 2015 at 0:03 | Janča |  Milovat je těžké
Nový díl.

JUSTIN

Probudil jsem se s nepříjemným pocitem okolo žaludku a taky s hroznou bolestí zad, měl bych klukům říct, ať tenhle krám vyhodí, protože vyspat se na tom je téměř nemožné, ale na druhou stranu, dnes bych se pořádně nevyspal ani, kdyby mi byla k dispozici třeba nebeská postel! Bez Briana jsem nespal tak dlouho, že už si to ani nepamatuju nebo spíš nepamatoval, dnes v noci se mi to krásně připomnělo a bylo to opravdu nesnesitelné! Neustále jsem v náruči svíral polštář a se vší troufalostí jsem doufal v zázrak, který by tento polštář přeměnil v Briana, ale pochopil jsem, že to se jen tak nestane a tak jsem zkrátka jen ležel, tiskl si ho k hrudi a přemýšlel nad nově vzniklou situací mezi mnou a ním... No zas tak nová není, trvá to již pár týdnů, ale do teď to nebylo tak hrozné nebo možná bylo, jen jsem si to nechtěl připouštět, včera už jsem však vybouchl a skončil u Maikeyho a Bena a myslím, že jsem jim tím pěkně zavařil, pokud se to k Brianovi donese. Může si předstírat, jak se mu zlíbí, že mu mé útěky nevadí, ale já, Maikey a všichni ostatní víme skutečnost!

Milovat je těžké(1)

22. january 2015 at 0:22 | Janča |  Milovat je těžké
Nová povídka.

JUSTIN

Nikdy by mě nenapadlo, že to řeknu, ale mám Briana po krk! Chová se jak spratek, jako povýšeneckej spratek, myslí si, že když je Brian Kinney, přes den ředitel prosperující firmy a v noci nejúspěšnější lovec tricků, tak je hned pánem celého vesmíru! Hned, jak přišel z Kinneticu, myslel jsem, že ho něčím přetáhnu, on si totiž asi myslí, že je jediný, kdo chodí do práce a já jsem hospodyňka v domácnosti, takže je přeci jasné, že on přijde večer domů a bude mít uvařeno, naklizeno, vyžehleno a jeho jediným úkolem bude si lehnout a nechat se mnou obskakovat... No tak to se šeredně zmýlil, už toho mám zkrátka dost!

Vyčerpání(10)

21. january 2015 at 0:10 | Janča |  Vyčerpání
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to vážně udělal, že jsem se opravdu vydal do New Yorku pro toho budižkničemu, co vydal? Já už jsem tady a snažím se ho najít! Bohužel tady se mi nenabízí pouze pár možností jako je třeba Debbie, Lindsay nebo Daphne, tady je to jako hledat jehlu v kupce sena! Přísahám Bohu, že jestli ho najdu, tak ho už asi vážně zabiju! Jak ho mohlo napadnout sebrat se a vydat se se zrovna do New Yorku? Neříkám, že je na něm něco špatného, vlastně jak tak vidím, je to úžasné město, ale jestli chtěl Justin drama, mohl zkusit třeba Afghánistán!

Vyčerpání(9)

20. january 2015 at 0:08 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl.

BRIAN

Jestli jsem někdy říkal, že se mi všechno hroutí pod rukama tak vážně nevím, co mám říkat teď, nejen, že jsem ztratil to jediné, co v mém životě dávalo smysl a ještě k tomu vlastní vinou, ale už nejsem schopný ani něčeho tak žalostného jako je zpít se do bezvědomí, což je právě to jediné, co by mi právě teď pomohlo se vzchopit a stát si za tím, že poslat ho pryč, bylo správné rozhodnutí, ačkoliv nebylo... Kurva! Nesnáším, ne přímo nenávidím, když se moje srdce a moje hlava rozhodnou mezi sebou válčit o tom, kdo má pravdu, hlava říká, že jsem líp ani udělat nemohl, že jsem se zbavil té přebytečné zátěže a zase se můžu v klidu vrátit k žití svého bezchybného, svobodného života, ale pak je tu ten neméně důležitý orgán, který bohužel i já vlastním a ten říká, že jsem udělal tu největší chybu svého mizerného života, života, který mi nedává vůbec žádný smysl, života, kterým se jen proplouvám, jak nejlíp svedu, to otravně bijící srdce mi připomíná, že s ním jsem byl nejšťastnější za celý svůj život a teď je to všechno nenávratně ztraceno!

Vyčerpání(8)

19. january 2015 at 5:31 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl.

JUSTIN

Mám za to, že všechno co se mohlo podělat, se podělalo nebo spíš já to podělal a to naprosto! Ani si nedokážu zdůvodnit to, jak jsem mohl zapomenout na něco tak primitivního a zároveň důležitého, obzvlášť když mi to Brian neustále připomínal, až mi s tím někdy lezl na nervy, připadal jsem si jak malej kluk, kterému se to musí zopakovat snad milionkrát... No a jak je vidět, něco na tom bude! Kdybych přemýšlel, nic z toho by se nestalo, Brian se dokonce choval jako nikdy předtím, tak hezky, mile a něžně, prostě jsem začínal nabírat dojmu, že z toho opravdu něco bude, ale já to pak takhle zničil... Bože můj!

Vyčerpání(7)

16. january 2015 at 0:14 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl.

BRIAN

Kdybych nebyl idiot a neměl s ním žádné slitování, vyhodil bych ho už dávno a nic z toho by se nestalo a všechny moje věci by byly na svém místě, místo toho jsem však byl zaslepen svou touhou po něm a stálo mě to vykradení loftu! Nejen, že mi vzali televizi a počítač, ve kterém jsem měl velmi důležité soubory do práce, ale dokonce mi ukradli i moje podělaný oblečení, musel bych se nad touhle celou situací smát, kdybych přímo neumíral touhou ho zabít, hodně krutou a pomalou smrtí!

Vyčerpání(6)

15. january 2015 at 0:04 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl.

JUSTIN

Zdálo se, že mi to vychází, Briana jsem svým prohlášením, že mu do toho nic není, naprosto odrovnal a měl jsem z toho skvělý pocit, možná bych neměl a místo toho bych se měl raději strachovat z toho, jestli jsem to náhodou nepřehnal a nepodepsal si tím spíš ortel smrti, ale něco mi říkalo, že to splnilo svůj účel a Brianovi teď v hlavě určitě hlodá, co se se mnou děje a jsem si jistý, že to bude chtít zjistit, což je cílem této mise - přinutit ho se o mě zajímat, což bude vést k jedinému - k uvědomění si, že mu na mně záleží a tím pádem budu mít žití s ním jisté na padesát let dopředu!

Vyčerpání(5)

14. january 2015 at 0:09 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl.

BRIAN

Dneska jsem nejspíš vstal levou nohou anebo spíš mé podvědomí, rozhodnuté se ho zbavit, se ukvapilo k tomuhle chování vůči němu. Prostě jsem měl špatnou náladu, blbě jsem se vyspal, protože jsem se snažil vymyslet způsob, jak ho vyšoupnout a zkrátka mi to začalo lézt na nervy, protože cítím, že se začínám měnit, moje staré já by ho prostě klidně vytáhlo za vlasy na ulici, ale tohle se snaží jednat šetrně, což vůbec není v pořádku a mému egu se to ani trochu nelíbí a ani mu to neprospívá a nejspíš proto jsem se rozhodl s ním jednat jako moje staré já! Ale jakmile jsem na něj zařval, že mám důležitější věci na práci než je on a práskl dveřmi od koupelny, musel jsem se o ně opřít, a poté se sesunout k zemi, nevím, čím to bylo, ale cítil jsem se naprosto pod psa a jediné, co jsem chtěl, bylo, vrátit se za ním a omluvit se, ale nakonec jsem se překonal a šel se raději vysprchovat.

Vyčerpání(4)

13. january 2015 at 0:12 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl.

JUSTIN

Takový strach a takovou nejistou, co jsem zažíval, než se vše ujasnilo, bych asi nepřál ani tomu největšímu nepříteli na světě, opravdu jsem si do poslední chvíle myslel, že mě pošle pryč i přes to, jak moc jsem doufal, že to neudělá a doufal jsem správně, opravdu to neudělal, dokonce mi potvrdil, že je všechno v pořádku! Daphne měla pravdu, sex nám vždycky vyřeší všechno, sice nevím, zda je to úplně nejlepší, přeci jen bych byl radši, kdybychom si někdy promluvili přímo, ale pokud je sex pro Briana dobrý, pro mě taky a to nemyslím v oblasti kvality v té je přímo famózní, ale v té oblasti řešení problémů, v té s ním nemám problém, protože mi to vždycky zajistí, že mi Brian odpustí, ať už ze mě šílí sebevíc anebo je ze mě vyčerpaný, až za hranice možností, on mi prostě vždycky všechno promine, protože si uvědomí, že nechce nikoho jiného, ale mě!

Vyčerpání(3)

12. january 2015 at 0:03 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl. - 18+

BRIAN

Měl jsem rozhodnuto - Justin musí z domu! Nebo alespoň jsem měl rozhodnuto, dokud jsem neotevřel dveře loftu a neuviděl spát jeho dokonalost na pohovce u zapnuté televize, za což bych ho taky opravdu někdy s chutí zabil, on přeci platí elektřinu, pan milostivý, že?! Každopádně jakmile jsem spočinul pohledem na jeho bezchybném, andělském výrazu, naprosto jsem roztál a jediné, na co jsem mohl myslet, bylo, jak moc ho chci! Přistoupil jsem tedy k pohovce ještě blíž, abych jej viděl detailněji, byl tak šíleně roztomilý, až jsem tomu téměř nemohl uvěřit, tomu, že zrovna mně přijde něco spíš dokonce někdo - roztomilý, ale on takový zkrátka je a naprosto mě tím odrovnává!

Vyčerpání(2)

10. january 2015 at 0:01 | Janča |  Vyčerpání
Nový díl.

JUSTIN

Společné soužití s Brianem mi naprosto vyhovuje a nemám k němu žádné výhrady a i když možná budu znít moc naivně, tak myslím, že i Brian je v tomhle ohledu naprosto v pohodě, ano občas se tváří jako, že by mě nejraději zabil, ale v tom si opravdu nemáme co vyčítat anebo mě často upozorňuje na to, že tohle je jen dočasné, ale já vím, že není, já miluju jeho a on miluje mě, jen on o tom možná ještě neví nebo spíš ví, jen je to uvnitř něho opravdu hluboko a on si to jen tak nechce připustit, jenže ani to nemění nic na tom faktu, že on mě prostě chce a chce, abych mu byl na blízku co nejdéle to půjde, tím jsem si jistý!

Oznámení

9. january 2015 at 6:37 | Janča |  Info
Já vím, já vím jedna pauza za druhou je to momentálně u mě, ale bohužel jsem se teď musela naučit na horu testů a už jsem zkrátka neměla sílu nic napsat, ale slibuju, že se to pokusím napsat dnes a buď večer anebo zítra ráno to tady bude, každopádně se omlouvám! Usmívající se

Vyčerpání(1)

8. january 2015 at 0:18 | Janča |  Vyčerpání
Nová povídka.

BRIAN

Mít doma 17 letého, dospívajícího puberťáka mi opravdu začíná přerůstat přes hlavu, pokud jsem si myslel, že před pár týdny to bylo hrozné tak nevím, jak to mám nazvat teď, je to sakra vyčerpávající! Sice ty okamžiky, kdy se můžu kochat pohledem na jeho zadek a celkově jeho celé nahé tělo ploužící se loftem nebo vzít si ho kdykoliv se mi zachce, jsou opravdu skvělé, ale ty zbylé chvíle strávené s ním v těchto metrech čtverečních mě opravdu dohánějí k šílenství... Všude kam se podívám, tam je jeho bordel, lednice je neustále prázdná, v kuchyni hory nádobí nebo kdykoliv, kdy přijdu domů, hraje tam hlasitá, uši trhající hudba a nemluvě o těch Daphniiných návštěvách v brzkých ranních hodinách... Prostě už jsem zkrátka na pokraji svých sil!

Srdci neporučíš(3)

7. january 2015 at 0:07 | Janča |  Srdci neporučíš
Poslední díl.

JUSTIN

Jakmile jsem se prodral parketem plným vlnících se těl až k východu a dostal se na ulici, chvilku jsem pátral po Brianovo autě, ale bylo to naprosto bezvýznamné, i když vlastně na druhou stranu jsem ihned měl stoprocentní jistotu, že v Babylonu se už zajisté nenachází avšak teď mám na vybranou zhruba z milionu míst, na kterých bych ho mohl najít... Vážně mě už přestává bavit hledat ho, pokaždé když si zamane, že je načase zmizet mi z dohledu!

Srdci neporučíš(2)

6. january 2015 at 0:02 | Janča |  Srdci neporučíš
Nový díl.

BRIAN

Bože já jsem takovej pitomec, ne idiot je mnohem víc vystihující! Co mě to, zatraceně, napadlo, od kdy se já chovám žárlivě a už vůbec, od kdy já, sakra, Justina obeznamuji tím, aby mi už nikdy tak okatě nedával najevo, že má nový úlovek?! Sakra, od kdy mě štve nebo spíš přímo vytáčí, že Justinův zadek není jen můj, ale i jiných? Od kdy, kurva?! Odpověď je snazší, než bych si mohl myslet - ta podělaná dohoda! Díky ní se všechno změnilo - mezi námi a především ve mně, věděl jsem, co pro mě znamená již před ní, ale po ní jako by to najednou všechno bylo skutečnější, jako bych si najednou uvědomil, že to modrooký blonďatý štěně je opravdu moje a já chci, aby to tak zůstalo, aby byl můj jen můj! Myslel jsem, že to bude stejně snadné jako před tou dohodou, ale nic není snadné, všechno je to horší, mám pocit, že vylítnu do povětří, když ho s někým vidím, nemluvě o tom, když mi to dává najevo, když se mi snaží vnutit, že i on může být s jinými a ne jen se mnou... Proboha, měl bych se vzpamatovat, jinak to se mnou nedopadne za žádnou cenu dobře!

Srdci neporučíš(1)

5. january 2015 at 0:08 | Janča |  Srdci neporučíš
Nová povídka. - 18+

JUSTIN

Brian a lov - dvě věci, které k sobě bezpodmínečně patří, neumím si ani představit, že by někdy nastal den, kdy by se o nikoho nepokoušel a já se přitom cítím vždy všelijak - vytočeně, naštvaně, zmateně, někdy dokonce i smířeně, jenže dnes? Dnes mě to neskutečně vzrušuje! Sledovat, jak se jeho vlnící se tělo lepí na jiné a po jeho tvářích mu stéká pot a v kalhotách tísní erekce, je něco, co mě právě teď nepopsatelně dohání k šílenství a já si jen přeji být tím trickem! Jsem rozpálený, jak jen nejvíc můžu být a nejhorší na tom je, že Brian to ví, já vím, že to ví, a i přes to mě dál ignoruje... Někdy bych ho vážně zabil!