"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Večeře(3)

1. prosince 2014 v 7:09 | Janča |  Večeře
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Nevím, co přesně se s Brianem stalo, že tak najednou úplně otočil a místo nutkání a především pokusu o to mě nějakým krutým způsobem zabít, si mě přímo nepřekonatelnou rychlostí odvedl rovnou do zadní místnosti, kde jsme zažili něco naprosto nepředstavitelně úžasného a nezapomenutelného, a hned poté jsme spolu tančili uprostřed parketu tak zamilovaným způsobem, že by mi to snad nikdo nevěřil, kdybych mu to vyprávěl, ale já tam byl a všechno se to opravdu stalo, všechno to bylo naprosto úžasné, jen se trochu bojím toho, že za tím opět něco bude anebo už jsem zkrátka tak paranoidní, že mě tohle v mém podvědomí děsí, ačkoliv nemusí a Brian se mi třeba jen pro jednou snaží opravdu vyjít vstříc bez nějakých vedlejších úmyslů, i když přemluvit nebo spíš přinutit, jak by řekl on, jej k tomu bylo nejprve téměř nad mé síly!

Jakmile naše síly na tanečním parketu začaly polevovat způsobem, že naše nohy už skoro hlasitě protestovaly, vydali jsme se opět posadit se na bar a Brian nám oběma objednal pití...

J: "Nesmíme to přehnat nebo ráno nevylezeme z postele."
B: "A to by byla škoda?"
J: "Briane!"
B: "Co? Řekl si ráno a večeře je večer, pokud se nemýlím."
J: "Já vím, jen jsem..."
B: "Opět překrucoval mé věty a myšlenky?"
J: "Asi na to mám nadání."
B: "A nejen na to,"...Přitáhl jsem si mě k polibku.

Očekával jsem nějaký vášnivý polibek, kterým by mi dal najevo, jak moc po mně opět touží a že si mě nejspíš vezme rovnou na tomhle baru, ale místo toho mě líbal takovým mazlivým až jemným způsobem, že jsem měl pocit, že se každou chvílí začnu vznášet... No neměl jsem ale šanci...

Emmett: "Ahoj, hrdličky naše."
B: "Kušuj, Emmette!"
Ted: "Říkal jsem ti, že jít k nim je hovadina!"
B: "No ne, Ted pro jednou přemýšlel a dostal by rovnou jedničku."
Ted: "Haha."
Emmett: "Jen jsme chtěli vědět, jak to bude s tou večeří?"
J: "Brian jde!"...Vykřikl jsem radostněji, než jsem zamýšlel.
B: "Nechceš mikrofon?"
J: "Promiň."
Emmett: "A jakým zajímavým způsobem se ti ho podařilo přesvědčit?"
B: "Nedělejte ze sebe idioty, moc dobře jsem viděl, jak jste se tlemili, když mě za sebou táhl."
Emmett: "Sakra."
Ted: "Vidíš, říkal jsem to."
Emmett: "No tak my zas půjdeme,"...Začal pomalu couvat a Teda táhl za sebou.

Jakmile se ti dva dostatečně vzdálili tak jsem si na Brianovi něčeho všiml, byl to takový téměř nepatrný úsměv, ale věděl jsem, co říká - ať už ho Emmett s Tedem štvou nebo mu lezou na nervy sebevíc, má je rád a přátelství s nimi si váží, ačkoliv dávat to najevo je pro něho téměř nemožné.

B: "Co na mě tak zíráš?"
J: "Prostě se na tebe rád dívám."
B: "Je to divné."
J: "Ty si divný, jestli ti tohle přijde divné."
B: "Budeme slovo divný teď používat často?"
J: "To záleží..."
B: "Na čem?"...Ptal se otráveně.
J: "Jestli mě nějak dokážeš umlčet,"...Olízl jsem si rty.
B: "Tak jdeme,"...Chytil mě za ruku a vedl mě jiným směrem, než jsem čekal.
J: "Počkat, kam jdeme?"
B: "Domů,"...Zašeptal.

Úsměv, který se mi v tu chvíli vykouzlil na tváři, se snad ani nedá nijak definovat, ale každopádně jsem si nebyl vůbec jistý tím, zda se mi tohle všechno jen nezdá a měl jsem pocit, že až se probudím tak všechno bude zase špatně, ale dokud v tomto snu jsem, nehodlám se ho jen tak vzdát!
Brian porušil snad všechna dopravní pravidla, jen aby nás včas dostal domů, a nebudu lhát, byl jsem za to opravdu rád! A když jsme se nakonec ocitli v loftu mohli jsme se konečně začít vzájemně zbavovat svého oblečení a vychutnávat si pohledy, polibky a doteky na našich tělech!
Jakmile jsme se za stálého líbání dostali, až do postele Brian si na mne lehl a zasypával mě polibky na každém kousku mé kůže, zatímco jsem si hrál s jeho hřívou. Sténal jsem, vzdychal a svíjel jsem se rozkoší takovým způsobem, že to mohlo definovat jen jediné - Brian mi poskytoval naprostou slast svými rty i jazykem přesně tam, kde jsem ho potřeboval ze všeho nejvíce, a když jsem nakonec téměř vyvrcholil, přestal, nechal mě mu navlíknout kondom a poté do mě zezadu na boku začal pomalu pronikat - ta plnost byla nepopsatelná a přiváděla mě do naprostého ráje! A jeho následné středně rychlé přirážení za pomoci jemných polibků do mých vlasů a na má záda, nás nakonec dovedlo až k našim bouřlivým orgasmům!

J: "Měli bychom se hádat častěji, zažíváme pak ten nejlepší sex."
B: "My se hádali? A vůbec nezažíváš se mnou ten nejlepší sex pokaždé?"
J: "Tady si někdo věří!"...Smál jsem se, ale měl pravdu, lepší sex, než s ním, opravdu neexistuje!
B: "Mám chuť ti naplácat na holou!"
J: "Tak to udělej,"...Zašeptal jsem.
B: "Jenže pro tebe by to byla odměna, dodávám."
J: "Máš mě přečteného."
B: "Někdy až moc."
J: "A jsi za to rád."
B: "Tentokrát si věříš ty!"
J: "Věřím,"...Políbil jsem jej a začal jsem se zvedat z postele.
B: "Kampak?"...Zachytil mou ruku.
J: "Musím se jít napít."
B: "Přineseš mi taky?"...Použil svá štěněčí kukadla.
J: "Uvidím,"...Mrkl jsem.

Šel jsem doslova šnečí chůzí, chtěl jsem, aby měl ústa vyprahlá natolik, že mě o tu sklenici vody bude doslova žadonit a to za pomoci svých úžasných metod, kterými mě opět bude dostávat do miliontého nebe!
Dokonce i obsah své sklenky jsem pil pomalinku, opravdu pomalinku - doušek za douškem, kapku za kapkou a když jsem nakonec cítil svěžest, začal jsem se zase pomalým tempem vracet zpět do ložnice, chtěl jsem, aby cítil nesnesitelnou frustraci z toho, že mě nemá u sebe! Jenže když jsem nakonec dorazil k posteli, všechny mé představy a touhy se rozplynuly... Brian si pěkně pochrupoval a nevěděl o světě, natož o mně stojícím nad ním a toužící po jeho polibcích a dotecích s jeho sklenkou vody, která už teď nejspíš není třeba!
Sklenici jsem tedy položil na noční stolek a následně jsem se přesunul k němu, hezky jsem se zády natiskl na jeho bříško a jeho ruku jsem si přehodil přes bok, tuhle polohu po sexu, při spánku, vlastně po čemkoliv a při čemkoliv, miluji nejvíce - v tu chvíli se s ním cítím naprosto v bezpečí, šťastný a milovaný!
Pokud se to takhle bude dál vyvíjet, není vůbec žádný pochyb o tom, že zítřejší nebo spíš už dnešní večeře dopadne skvěle!
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 1. prosince 2014 v 8:32 | Reagovat

Ta scéna na konci mě fakt dostala :-D Chudák Justin se tak snaží a Brian usne :-D
Těším se na další díl :-)

2 Janča Janča | Web | 1. prosince 2014 v 20:54 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že tě to pobavilo a že se těšíš :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama