"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Přiznej si to!(7)

16. prosince 2014 v 0:05 | Janča |  Přiznej si to!
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Držel jsem ho a měl jsem pocit jako by to byla snad celá věčnost, co jsem ho držel naposledy, svlékal jsem ho a měl jsem pocit jako by to bylo snad milion let od té doby, co jsem jeho dokonalé tělo viděl naposledy, líbal jsem ho a měl jsem pocit jako bych do teď umíral od chvíle, co jsem ho líbal naposledy... Nedokázal jsem se ho zkrátka nabažit, byl tady a já ho potřeboval bez ohledu na to, že ještě před pár minutami jsem ho chtěl zabít!

Zavítali jsme téměř svlečení do Maikeyho, teď už tedy spíš Justinova pokoje a zůstali jsme stát uprostřed místnosti. Jednou rukou jsem jej držel za zátylek, zatímco jsem smáčel své rty v těch jeho a druhou rukou jsem hladil jeho rozkrok přes trenky, sténal mi do úst a dlaněmi svíral moje pozadí. Užívali jsme si vzájemné doteky jako bychom se snad necítili celé věky!

J: "Bože, chyběl si mi,"...Zavzdychal.
B: "Dokaž to,"...Olízl jsem mu ohryzek.

Justin si okamžitě klekl na kolena a stáhl mi trenky, už z toho pocitu, že přede mnou klečí, jsem měl pocit, že se udělám. Jeho ruka mě pevně stiskla a začala dělat silné tahy nahoru a dolu, opakoval to stále dokola, byla to naprostá rozkoš a já sotva stál na nohou! Následně mě olízl od kořene až ke špičce, kterou vzápětí začal sát a poté si můj penis postupně sunul do úst, mohl jsem myslet jen na to, jak moc nadaná ústa má a jak moc bych se mu do nich chtěl udělat, ale víc než to, jsem chtěl vyšukat mu mozek z hlavy a tak jsem své vyvrcholení zadržoval, i když on mi to vůbec neusnadňoval...

B: "Dost,"...Zastavil jsem jej těsně před svým orgasmem a on samolibě usmál, taky, že měl proč, je úžasnej!
J: "Lehni si,"...Pošeptal.

Nic jsem nenamítal a pozadu jsem začal popocházet, až jsem nakonec zavadil o postel, posadil jsem se na ní a následně jsem si lehl, Justin zůstal stát a přímo před mými zraky si svlékl spodky a dal se mi pořádně na obdiv, už jen z pohledu na něj jsem tvrdl víc a víc!

B: "Pojď ke mně... Hned!"

Usmál se a následně se přemístil za mnou, zalehl mne svým dokonalým tělem a líbal můj hrudník, každou z bradavek sál, tiskl v zubech a dráždil jazykem, prožíval jsem naprostou slast!
Justin následně zašmátral v nočním stolku, odkud vytáhl kondom a já si jej navlékl. Následně se na mě obkročmo posadil a můj penis se do něj ihned vnořil až po okraj. Pomalu se nadzvedával a já se snažil přirážet, to mi však bylo pevným stisknutím jeho rukou na mých bocích zatrhnuto a tak to nakonec zůstalo na Justinovi, který nás nakonec dovedl k bouřlivému orgasmu!
Poté jsme vyčerpáním skončili v objetí - on měl svou hlavu položenou na mé hrudi a já ho vískal ve vlasech, zatímco jsme oba mlčeli a snažili se předstírat, že se nic z předchozích dnů nestalo...

B: "Justine?"...Odvážil jsem se.
J: "Ještě ne... Ještě to nekažme."
B: "Nemůžeme předstírat, že se nic nestalo."
J: "Můžeme... Je to snadné."
B: "No právě, snadné věci jsou zabijáci... Nechci, aby se opakovalo tvé rozhodnutí zmizet mi ze života."

Moje hlava mi právě teď říkala, že jsem totální idiot a naprostá citlivka, když jsem si něco takového dovolil říct, ale naopak moje srdce si ulevilo z pocitu toho, že jsem to říct dokázal!

J: "Tím chceš říct?"
B: "Že chci, aby ses vrátil domů."
J: "I přes to, co jsem udělal?"
B: "Nic si neudělal."
J: "Ublížil jsem ti."
B: "Nejsem žádnej padavka."
J: "To nejsi... Ale opravdu jsem ti ublížil."
B: "Prosím tě, bylo mi báječně."
J: "Jo, to jsem slyšel... Ted tě definoval jako ožralého ducha."
B: "Ty si s ním mluvil?"...Zhrozil jsem se.
J: "Hledal jsem tě a to i v Kinneticu."
B: "Já ho zabiju!"
J: "Nemusíš, je to dobrej kamarád a ty to víš."
B: "Tak mu alespoň uříznu končetinu."
J: "To je od tebe velmi ohleduplné."

Oba jsme se začali smát jako nějací blázni, ale když ten smích nakonec začínal být delší, oba jsme si uvědomili, že se smějeme jen pro to, abychom nemuseli mluvit, nakonec se Justin však posadil a těmi svými kukadly se na mě podíval jako bych snad umíral!

B: "Tvůj pohled mě děsí."
J: "Tebe neděsí nic."
B: "Věř nebo ne, ale i Brian Kinney má občas z něčeho strach."
J: "Jako třeba z čeho?"
B: "No tak například z toho, že z Babylonu jednou bude klub jen pro lesby."
J: "Hej!"...Bouchl mě.

Jeho smích mě naprosto zahřál u srdce, tolik mi chybělo se na něj moci podívat, že jsem se z toho málem zbláznil! Já teď vím stoprocentně jen jednu věc a to tu, že už bez něho nikdy v životě nechci být už ani minutu, ať už pro to budu muset udělat cokoliv! On je vším, co chci, vším, co potřebuji a od chvíle, co ho znám, se můj život naprosto změnil, stal se ze mě lepší člověk, stal se ze mě někdo, kdo miluje a to jsem bez něho neuměl!

B: "Například mám strach z toho, že tě ztratím... Protože tě miluju,"...Roztřásl se mi hlas.
J: "Co?"...Vydechl.
B: "Slyšel si... Miluju tě,"...Tentokrát jsem opakoval o něco rázněji.

Justin se ihned vrhl na mé rty a já mu polibky okamžitě začal oplácet, cítil jsem v sobě něco, co nedokážu nikdy žádnými slovy popsat, ale bylo to nenahraditelné!

B: "Vrať se domů,"...Zašeptal jsem.

Podíval se na mě těma svýma krásně modrýma očima a přikývl na souhlas, v ten moment jsem si opět něžně podrobil jeho rty a následně jsme se oddali nádhernému milování, po kterém jsme se společně ihned vrátili k nám domů!
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 16. prosince 2014 v 7:30 | Reagovat

To bylo nádherné. Zvlášť, když Brian vyznal své city :-)

2 K. K. | 16. prosince 2014 v 14:27 | Reagovat

úžasné ako vždy! :-) Ty ich vieš vždy tak dokonalo zmieriť. <3 Chcela som sa ťa spýtať či nepíšeš aj nejaké originálne poviedky (nie že by som tieto priam nemilovala :-D ) ale máš talent a rada by som si od teba prečítala napríklad aj niečo originálne ;-) :-)

3 Janča Janča | Web | 16. prosince 2014 v 19:00 | Reagovat

[1]: Moc děkuji za pochvalu a jsem ráda, že se ti to líbilo :-)

[2]: Ani nevíš jak si mě potěšila a jsem ráda, že moje povídky ráda čteš :-) :-D Co se týče tvé otázky tak bohužel ne sice jsem se pokoušela ale nikdy jsem nebyla schopná dopsat to do konce, ale zrovna včera jsem přemýšlela, že bych zkusila něco napsat o Vánočních prázdninách a pokud se mi to podaří tak když tak dám nějak vědět :-D :-)

4 Karin Karin | 31. července 2015 v 23:10 | Reagovat

Krásně to skončilo konečně to Brian řekl. :-P

5 Janča Janča | Web | 1. srpna 2015 v 11:14 | Reagovat

[4]: Děkuji :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama