"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Neodolatelný!

17. prosince 2014 v 0:04 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
Jednorázovka - 18+

BRIAN

Přetrhl bych ho! Přetrhl, přetrhl, přetrhl! Proč je, sakra, tak krásnej, tak dokonalej, tak sexy? Proč, do háje?! Leží si tu na břiše, zadek vyšpulenej a na papír zase kreslí ty svoje divy světa a já jako bych snad momentálně ani neexistoval! Alespoň z toho, že za poslední hodinu ke mně nevyslal ani pohled natož slovo, se mi to tak jeví... Bože, fakt ho přetrhnu!
Posadil jsem se k němu na postel a čekal na to, kdy si mě všimne, to však bylo očividně něco, na co bych mohl čekat až do svého stáří, které ovšem nehodlám podstoupit, takže bych se toho nejspíš nedočkal, kdybych mu se vší troufalostí nevytrhl skicu i tužku z rukou...

J: "Hele! Už jsem to skoro měl!"
B: "Doděláš to jindy."
J: "Chci to dodělat teď!"
B: "Jindy,"...Šeptal jsem a sunul jsem se k němu blíž.
J: "Jsi na zabití."
B: "To ty taky a i tak tě právě teď radši ošukám."
J: "Kdo řekl, že se nechám?"...Začínal rozjíždět svou hru/předehru.
B: "Můžeme to udělat po dobrém anebo taky po zlém - tvá volba."
J: "Hmmm... O tom budu muset hluboce a velice dlouho uvažovat,"...Položil se na záda a dal mi na obdiv obrys své erekce pod slipy.
B: "Kdo řekl, že budeš mít tu možnost?"
J: "Nikdo to nemusí říkat... Vím, že mě miluješ až moc, takže bys mě nedokázal k ničemu nutit násilím."
B: "Chceš se vsadit?"
J: "S radostí!"


Ihned jsem jej chytil za kotníky a přitáhl jsem si ho k sobě tak, že se následně obkročmo posadil na můj bujný klín a jeho nohy se omotaly kolem mého pasu.

J: "Briane!"...Vím, že se asi pokoušel o slovní protest, ale mně se to spíš jevilo jako zavzdychání.
B: "Copak?"...Prsty jsem projel jeho blonďatou hřívou.
J: "Vždycky mě dostaneš tam, kam chceš... Jak ty to děláš?"
B: "Není to tak těžké - jsem neodolatelný."
J: "A pěkně namyšlený,"...Smál se.
B: "O tom by se dalo diskutovat, ale až později,"...Přitiskl jsem své rty k těm jeho a započal jsem vášnivé líbání.

Netrvalo dlouho a jeho dokonalé tělo se pode mnou svíjelo slastí a nepopsatelným blahem. Klouzal jsem svými dlaněmi po jeho žebrech, zatímco jsem jazykem dráždil jeho tuhé bradavky. Vzpínal se proti mně a vychutnával si každý dotyk, každý polibek, každé olíznutí. Za to já jsem si vychutnával ten pocit, že už ho zase mohu mít, že už mu zase mohu poskytovat slast, že už ho zase mohu cítit a líbat!
Po dalších pár minutách jsem se svým jazykem začal klesat níž k jeho pupíku, vnořil jsem ho dovnitř a uslyšel Justinovo slastné zasténání. Po těle se mu začala tvořit husina, jeho paty se zarývaly do matrace a ruce si hrály s mými vlasy. Za nedlouho se můj jazyk dotkl části nad okrajem jeho slipů, líbal jsem jej tam a zuby jsem mu trochu stáhl slipy dolů, ale jen opravdu málo, tak, abych mohl spatřit chloupky a na tom místě jej začít líbat a dráždit jazykem.

J: "Bri,"...Zasténal.
B: "Ššš,"...Přiložil jsem mu prst ke rtům.

V dalším okamžiku jsem mu erekci začal přes slipy dráždit, jakýmkoliv způsobem se dalo, chtěl jsem ho dovést do miliontého nebe, ve kterém najde tu největší rozkoš - sál jsem mu špičku, dráždil jí zuby, nevynechal jsem ani jeho varlata, olizoval jsem ho od kořene nahoru a zase zpět, dělal jsem to tak intenzivně, že po pár chvilkách byl jeho slipy zcela smáčené mými slinami a Justin byl na úplném okraji rozkoše, což byl ten správný čas přestat.
Vrátil jsem se zase k jeho rtům a začal jsem jej vášnivě líbat, jeho spodní ret jsem párkrát stiskl nebo vsál do svých úst, což zapříčinilo, že zdvojnásobil svůj už tak obrovský objem. Poté jsem jej párkrát líbl na krk a ramena a on mi to oplácel.

J: "Briane, přísahám bohu, že jestli mi to neuděláš, tak tě asi zabiju,"...Zavzdychal mi do ucha a poté mi stiskl lalůček.
B: "Na někoho, kdo se tomu bránil, najednou umíš pěkně vyjednávat."
J: "Briane!"
B: "Dočkáš se... Bez toho, aniž by ses udělal se od tebe nehnu, to se nemusíš bát,"...Ruku jsem mu vsunul pod mokré slipy, pevně ho stiskl v dlani a on okamžitě slastí zaklonil hlavu.

Znovu jsem jej začal líbat, tentokrát však jemně a hned poté jsem se jazykem zase začal přesouvat od prohlubně na jeho krku, až k jeho slipům, které jsem z něho zuby stáhl a v ten okamžik se mi naskytl pohled na jeho krví naběhlou erekci. Ihned jsem jí pojal do úst a začal jsem jej kouřit, prohýbal a vzpínal se proti mně, svými pohyby se nořil až do mého krku a zase ven, opakoval to stále dokola a já se jen ujišťoval, že mám v ústech dostatek slin. A když jsem nakonec cítil silné škubnutí, přestal jsem. Následně jsem i sobě sundal trenky, Justina jsem nechal natáhnout mi kondom, přesunul jsem se mezi jeho stehna, pokrčil mu nohy v kolenech a poté jsem do něho začal pomalu pronikat, cítil jsem nepopsatelné blaho a vzápětí jsem v něm byl celý. Pohyboval jsem rychle, potřeboval jsem konečně cítit svůj vrchol a vidět na jeho tváři, co s ním mé pochyby dělají. Svoje nehty mi rozkoší zatínal hluboko do zad, až jsem občas musel syknout bolestí, ale ten orgasmus, kterého jsem vzápětí dosáhl, mi tu trochu bolesti ihned vynahradil a ani nemluvím o té chvíli, kdy Justinovo horké sperma vystříklo na mou hruď.

B: "Páni!"...Svalil jsem se vedle něj.
J: "Páni,"...Opakoval po mně.
B: "Tak co, pořád bys rád kreslil?"
J: "Však jsem kreslil,"...Upozornil mě na svůj orgasmus, který se ocitl na mé hrudi.
B: "Pravda!"...Neodolal jsem smíchu.
J: "A myslím, že se mi to i celkem povedlo."
B: "Lepší malíř než ty neexistuje."
J: "Konečně si to přiznal!"
B: "Říkám to pořád, jen ne tolika slovy."
J: "Jo, uznávám, chválit mě umíš."
B: "Pochvaly jsou důležité, když chci dosáhnout dalších výsledků."
J: "A co takhle jít do sprchy a potom bychom zašli do Babylonu, kde můžeme dosahovat nových výsledků?"
B: "Nejsem ani trochu proti!"

Ihned jsme se vydali do sprchy, kde jsme se vzájemně umyli a vychutnávali si vzájemné doteky. Poté jsme se oblíkli a naše cesty směřovaly rovnou do Babylonu, kde bylo jisté, že si ještě pořádně užijeme! Po celý zbytek noci mě Justin zabíjel svou neodolatelností!
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 17. prosince 2014 v 6:18 | Reagovat

To bylo nádherně vzrušivé :-D

2 Janča Janča | Web | 17. prosince 2014 v 10:16 | Reagovat

[1]: Děkuji :-D

3 Karin Karin | 31. července 2015 v 23:24 | Reagovat

Ty si to užívají. :-P

4 Janča Janča | Web | 1. srpna 2015 v 11:15 | Reagovat

[3]: To teda :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama