December 2014

Výjimečné Vánoce

25. december 2014 at 0:05 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
Tak a máme tu poslední povídku nebo spíš jednorázovku tohoto roku od zítřka do 5. ledna si dávám pauzu jsem nějaká "přepsaná" takže si potřebuji odpočinout a nabrat nové síly na další povídky Usmívající se Každopádně všem přeji příjemné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok Usmívající se A ještě k této jednorázovce snad mě za ní nebudete nesnášet Smějící seUsmívající se

jednorázovka

bez varování

#Brian Kinney a všichni ostatní

Brian

Bylo nebylo žil Santa Claus spolu se svými věrnými skřítky na Severním pólu, kde tvrdě pracovali na dárcích pro hodné děti a... Seru na to! Nesnáším Vánoce! Ale jako každý rok se jim nevyhnu... Bože, za co mě trestáš? Opravdu mě po tom všem musíš nutit zrovna k tomuto? Tohle je vážně k zešílení!
Ale vezmeme to hezky popořadě... Letošní Vánoce budou, jak bych to řekl? Výjimečné? Konečně se nám totiž všem podaří sejít a být spolu. Asi si říkáte, jak můžu být za něco takového rád, ale to brzy pochopíte. Všichni se tak nějak rozutekli po té události v Babylonu, kdy se ho někdo rozhodl vyhodit do povětří a proto je vlastně zázrak, že nám alespoň ty podělané Vánoce pomůžou strávit jeden den pohromadě, přesně jako to bylo dřív... Teď je bohužel už všechno dávno jinak, ale i k tomu se dopracujeme...

Kouzlo Vánoc(5)

24. december 2014 at 6:45 | Janča |  Kouzlo Vánoc
Poslední díl. - Všem přeji krásného a štědrého Ježíška a šťastné a veselé Vánoce!!! Usmívající se

BRIAN

24. prosince, to slavné, ďábelské datum je opět tady a já už mám jako každý rok nervy na dranc už při vstávání, nejraději bych celý den prospal hezky v posteli a předstíral, že se nic neděje, další ráno bych vstal a opět bych se nacházel v normálním inteligentním světě, jenže to je dosti nesplnitelné a tak se tomu budu muset hezky postavit čelem a odbít si to, co musím a pak budu opravdu hodně doufat, že to přežiju!

Kouzlo Vánoc(4)

23. december 2014 at 0:15 | Janča |  Kouzlo Vánoc
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Probudil jsem se v Brianovo objetí a pohled na jeho tvář mě naprosto odrovnal, nedokázal jsem pochopit to, jak může být někdo tak dokonalý, tak krásný a tak... Mizerný. Štve mě jeho odmítání, štve mě, jak se mě snaží všemožnými způsoby zbavit i přes ten fakt, že mě ve skutečnosti chce mít u sebe víc než cokoliv a štve mě, že nechce, abych s ním byl na Štědrý den i přes to, že opak je pravdou... Chová se jak puberťák nebo ještě hůř, jak dítě! Ale jestli si myslí, že mu to projde tak snadno, šeredně se mýlí!

Kouzlo Vánoc(3)

22. december 2014 at 0:19 | Janča |  Kouzlo Vánoc
Nový díl.

BRIAN

Uběhly již dva dny od toho večera, co jsme s Justinem... Jak bych to řekl? Co jsme s Justinem měli takový moment? Jo asi tak nějak! Problém je v tom, že to mám celé takové v mlze, tedy pamatuji si všechno, perfektně pamatuji, ale část mě by si přála na to zapomenout, vím, je to opravdu sobecké a odporné a plno dalších přívlastků by se k tomu našlo, ale ono jde tak nějak o to, že se mi to moc líbilo a to si, jak určitě víte, nesmím za žádnou cenu připouštět a možná taky proto to mám celé takové rozmlžené, snažím se sám sebe přesvědčit o tom, že to se mnou nic neudělalo, jenže už to, že vím, že se to stalo, mi nepomáhá, dalo by se říct, že to vnímám tak jako, že se to odehrálo, ale zároveň jako by ne!
V ten okamžik jsem se už necítil jako chlap, který se líbá s klukem, se kterým spí a přeje si, aby mu zmizel ze života, protože se bojí toho, co by se jinak mohlo stát, najednou jsem byl někým, kdo líbá kluka, na kterém mu víc než záleží a kterého chce mít poblíž sebe opravdu hodně dlouhou dobu a to je ta část, kterou bych i přesto, jak moc dobře jsem se v ten okamžik cítil, chtěl zapomenout, jenže teď už je pozdě, teď už si nemůžu nalhávat nebo se pokoušet o cokoliv, co by mi pomohlo na něj nemyslet anebo se jakkoliv přesvědčovat o tom, že ho nepotřebuji, já totiž vím, že se s ním cítím opravdu báječně... Vlastně asi nejlíp za celý svůj život! A nechci o to jen tak přijít! Jenže...

Kouzlo Vánoc(2)

19. december 2014 at 0:07 | Janča |  Kouzlo Vánoc
Nový díl.

JUSTIN

Vzbudil jsem se do dnešního dne s jasným cílem - nabudit v tomto občas ponurém loftu trochu té vánoční atmosféry a i když jsem to možná trochu přepískl, z výsledku jsem byl více než nadšený. Měl jsem pocit jako bych se vrátil do dob, kdy jsem byl malej kluk a zdobil jsem s rodiči celý dům. Ve vánočním období to doma bylo asi nejklidnější a možná pro to tak moc miluji Vánoce a stojím si za tím, že by je měl slavit každý, protože ať už je na tom člověk sebevíc mizerně, Vánoce dokáží zázraky, jsou to přeci svátky lásky, klidu a pohody, tedy v případě mě a všech normálních lidí, v tom Brianovo bychom to mohli definovat jako svátky nenávisti, hádek a sabotování!

Kouzlo Vánoc(1)

18. december 2014 at 0:09 | Janča |  Kouzlo Vánoc
Nová povídka.

BRIAN

Víte, které období v roce pro mě představuje absolutně největší noční můru? Ano správně - období vánočních svátků, kdy se všichni musíme zubit, jak debilové, chovat, jak beránci a nakupovat dárky, jak šílenci! Vraždil bych v momentě, co se v televizi objeví první vánoční reklama nebo nedej bože, začnou se zdobit těmi všemi třpytícími se srágorami všechna obchodní centra a bohužel nejen ta... Prostě kam se podívám, tam je něco, co mi alespoň vzdáleně připomíná Vánoce! Být to na mně, tyhle svátky bych jednou pro vždy zakázal, ale vzhledem k tomu, že to není tak jednoduché alespoň je budu úspěšně ignorovat, ať si říká, kdo chce, co chce, já jednoduše Vánoce neslavím! Všemu, co je připomíná, se budu zkrátka vyhýbat a rozhodně nedovolím Justinovi, aby z mého loftu udělal vánoční fantazmagorii!

Neodolatelný!

17. december 2014 at 0:04 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
jednorázovka

varování 18+

#Brian Kinney #Justin Taylor

Brian

Přetrhl bych ho! Přetrhl, přetrhl, přetrhl! Proč je, sakra, tak krásnej, tak dokonalej, tak sexy? Proč, do háje?! Leží si tu na břiše, zadek vyšpulenej a na papír zase kreslí ty svoje divy světa a já jako bych snad momentálně ani neexistoval! Alespoň z toho, že za poslední hodinu ke mně nevyslal ani pohled natož slovo, se mi to tak jeví... Bože, fakt ho přetrhnu!
Posadil jsem se k němu na postel a čekal na to, kdy si mě všimne, to však bylo očividně něco, na co bych mohl čekat až do svého stáří, které ovšem nehodlám podstoupit, takže bych se toho nejspíš nedočkal, kdybych mu se vší troufalostí nevytrhl skicu i tužku z rukou...

J: "Hele! Už jsem to skoro měl!"
B: "Doděláš to jindy."
J: "Chci to dodělat teď!"
B: "Jindy,"...Šeptal jsem a sunul jsem se k němu blíž.
J: "Jsi na zabití."
B: "To ty taky a i tak tě právě teď radši ošukám."
J: "Kdo řekl, že se nechám?"...Začínal rozjíždět svou hru/předehru.
B: "Můžeme to udělat po dobrém anebo taky po zlém - tvá volba."
J: "Hmmm... O tom budu muset hluboce a velice dlouho uvažovat,"...Položil se na záda a dal mi na obdiv obrys své erekce pod slipy.
B: "Kdo řekl, že budeš mít tu možnost?"
J: "Nikdo to nemusí říkat... Vím, že mě miluješ až moc, takže bys mě nedokázal k ničemu nutit násilím."
B: "Chceš se vsadit?"
J: "S radostí!"

Přiznej si to!(7)

16. december 2014 at 0:05 | Janča |  Přiznej si to!
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Držel jsem ho a měl jsem pocit jako by to byla snad celá věčnost, co jsem ho držel naposledy, svlékal jsem ho a měl jsem pocit jako by to bylo snad milion let od té doby, co jsem jeho dokonalé tělo viděl naposledy, líbal jsem ho a měl jsem pocit jako bych do teď umíral od chvíle, co jsem ho líbal naposledy... Nedokázal jsem se ho zkrátka nabažit, byl tady a já ho potřeboval bez ohledu na to, že ještě před pár minutami jsem ho chtěl zabít!

Přiznej si to!(6)

15. december 2014 at 0:01 | Janča |  Přiznej si to!
Nový díl.

JUSTIN

Daphne se na mě dívala způsobem, který říkal, že se z mého obličeje snaží něco kloudného vyluštit, ale já si nebyl vůbec jistý tím, že se jí to podaří, v hlavě jsem měl totiž naprostý zmatek, poněvadž jsem se pokoušel přijít na to, co se vlastně stalo, že jsme se s Brianem dostali až tam, kde právě teď jsme, ale nemohl jsem na nic přijatelného přijít, všechno to jsou totiž hlouposti, nic z toho není tak závažné, abych přemýšlel dokonce nad tím, že odletím pryč a už se nevrátím, Brian nic neudělal, jen byl tím, kým je a já hlupák se ho snažil změnit, přinutit jej, aby si přiznal, že mě miluje, přitom on to už dávno udělal, Daphne má ve všem, co mi právě teď řekla, pravdu - on mě miluje a ví to! Jen mi to nedokáže říct, nic víc v tom není, tak co mě to, proboha, popadlo, že jsem začal tak najednou vyvádět, proč jsem všechno zničil jen pro to, abych si něco dokázal? Tohle vědomí mě snad zabije!

Přiznej si to!(5)

11. december 2014 at 0:07 | Janča |  Přiznej si to!
Nový díl. - Zítra bohužel nejspíš nastane jednodenní pauza nějak tento týden nestíhám Smějící seZamračený Pokusím se ten díl napsat dnes večer, ale není jisté, že na to budu mít čas, takže s největší pravděpodobností bude další díl až v pondělí tak mi to promiňte Usmívající se

BRIAN

O tom, že se mi domů vůbec nechtělo, asi nemusím nikoho přesvědčovat, snad bych byl momentálně i vděčný za to, kdyby ta chladná, prázdná a tichá místnost o čtyřech stěnách zmizela z povrchu zemského, až tak moc mě návrat tam a uvědomění si skutečnosti, že je Justin doopravdy pryč, děsí a jsem kvůli tomu klidně ochotný podstoupit Debbiiny přednášející a do všeho se vrtající nálety, protože přesně před jídelnou právě teď stojím a dodávám si odvahu k tomu, abych vešel dovnitř a to především proto, že tam nenarazím jen na Debbie, ale i na ostatní šašky a hezky už přes sklo vidím, jak se tam pěkně ládují citrónovými řezy a upíjejí k tomu kávu a jsou to Emmett, Lindsay a Maikey... Já jdu normálně do jámy lvové, můžu si oficiálně říkat sebevrah!

Přiznej si to!(4)

10. december 2014 at 0:16 | Janča |  Přiznej si to!
Nový díl.

JUSTIN

Po odchodu Debbie do jídelny jsem měl pocit, že snad zešílím, nechápu, jak tady v tom obrovském domě přežívá úplně sama obzvlášť po tom, co tu s Vicem prožila snad celý svůj život a on se teď rozhodl začít žít svůj vlastní život s Rodneym, což pro ní je obzvlášť těžké a ne jednou se proto pohádali, avšak jejich sourozenecká láska je natolik silná, že vzájemné ignorování jim nikdy moc dlouho nevydrží, ale i tak to nemění nic na tom, že být tu sám, je opravdu šílené obzvlášť, když moji hlavu zaměstnávají pouze jediné myšlenky a to na osobu, kterou jsem tak dlouho hluboce miloval a stále miluji, jen nevím, zda spolu ještě někdy budeme, protože to rozhodnutí nezáleží jen na mně a to pak mám pocit, že snad radši skočím z okna, než abych se tu dál mučil posloucháním vlastní hlavy!

Přiznej si to!(3)

9. december 2014 at 0:10 | Janča |  Přiznej si to!
Nový díl.

BRIAN

Vzbudil jsem s pocitem obrovské střepiny zabodnuté přímo v mém zabedněném, odmítáním lásky zahořklém mozku a měl jsem pocit, že snad vyskočím z vlastní kůže, jak mi bylo neskutečně zle! Když se mi nějakým zázračným způsobem podařilo odlepit víčka od sebe, začal jsem zkoumat prostředí kolem sebe a věděl jsem jedno naprosto jistě - doma rozhodně nejsem! Ale v momentě, co jsem zahlédl něco celkem známého, se mi náhle ulevilo, tedy rozhodně ne tolik, jak by nesjpíš mělo, protože jsem se právě nacházel přímo v království samotného... Bože, to snad ne - Teda Schmidta!

Přiznej si to!(2)

8. december 2014 at 0:18 | Janča |  Přiznej si to!
Nový díl.

JUSTIN

Vystoupil jsem z taxi přímo před letištěm, ale nedokázal jsem se hnout, byl jsem zmrazen svou ztrátou, svou bezmocí, svým strachem z toho, co se stane, pokud na to letadlo opravdu nasednu a už se nevrátím, pokud ho už opravdu nikdy v životě neuvidím!
Moje srdce a má hlava právě vedli boj na život a na smrt, srdce říkalo - zůstaň a hlava - odleť a už se nevracej, v ten okamžik toho na mě bylo zkrátka moc a jediné, co jsem chtěl a především potřeboval, bylo, aby tohle všechno za mě rozhodl někdo jiný, abych věděl, co mám dělat, protože jinak je možné, že se rozhodnu špatně a budu navždy litovat!

Přiznej si to!(1)

5. december 2014 at 0:06 | Janča |  Přiznej si to!
Nová povídka.

BRIAN

"Přiznej si to!" To se přece tak snadno řekne! Ta ženská se už nejspíš dočista zbláznila, když říká tohle! Jinak opravdu vážně nevím, jak si to mám vysvětlit! Říká to, jako by to mělo být něco neuvěřitelně jednoduchého, jako kdybych s tím neměl mít naprosto žádný problém a jako by to už vůbec nemělo být ani trochu proti mé přirozenosti a povaze! Jako kdyby moje láska k Justinovi byla strašně snadná na vyjadřování a projevování!

Večeře(6)

4. december 2014 at 0:04 | Janča |  Večeře
Poslední díl.

BRIAN

To, že Justin zmizel za Jennifer do kuchyně, mi trochu ztížilo situaci, nevěděl jsem, jak se chovat, co dělat a co říkat, což je dost divné, protože já vždycky vím všechno, ale teď jsem jen stál jak solný sloup s Gusem v náruči, který mi vyprávěl, co dnes zažil ve školce a mně z toho začínala jít pomalu hlava kolem, neberte to špatně, svého syna miluji nade vše, ale když vám vypráví o všech těch dětských radovánkách, které jste vy nikdy nezažil, je pak těžké to poslouchat, každopádně jsem to obstál a následně jsem ho propustil ze své náruče, poněvadž byla na řadě Debbie s Vicem, kteří si jeho zážitky taky bez pochyby musejí vyslechnout, jen oni pro to budou mít asi trochu větší pochopení!

Večeře(5)

3. december 2014 at 0:10 | Janča |  Večeře
Nový díl.

JUSTIN

Seděl jsem přikovaný na sedadle spolujezdce vedle tichého Briana a v hlavě jsem si přehrával všemožné scénáře dnešního večera a ani jeden z nich neměl dobrý konec, což může znamenat jen dvě věci, buď to jsem přímo neskutečný pesimista, který všechno vidí černě anebo to zkrátka nedopadne dobře!
Tohle je vážně ironií osudu, myslím ta skutečnost, že to byl Brian, koho jsem nejprve musel přemlouvat nutit a kdo ví co ještě, aby na tu večeři přistoupil a ve finále je to on, kdo uklidňuje mě a snaží se zabránit tomu, abych náhodou nevyskočil za jízdy z auta a neutekl někam hodně daleko! Ze všeho nejhorší na tom je, že tam budou naprosto všichni, koho známe, kdybychom byli pozvaní jen my dva, nikdo by se o té možné ostudě anebo případně naprosto zničené večeři, nemusel dozvědět, ale takhle je to jako bych si nahý stoupl na jeviště a všichni tomu byli svědky, kteří mi to budou připomínat až do mé smrti a nejen mně, ale i Brian to pak nebude mít moc jednoduché, pokud se něco zvorá anebo se zkrátka neudrží a vyletí, to ho pak všichni budou propichovat vražedným pohledem a bude nucen poslouchat jedovaté poznámky... Divím se, že mě radši nezabil místo toho, že na to přistoupil!

Večeře(4)

2. december 2014 at 0:02 | Janča |  Večeře
Nový díl.

BRIAN

Když jsem ráno otevřel oči tak kromě menší bolesti hlavy, která mi v ten moment projela jako střep mozkem, jsem spatřil to nejkrásnější, co jsem právě teď spatřit mohl - Justinovu andělskou tvář! Musel jsem se na něj upřeně dívat a vychutnávat si to potěšení a to štěstí, které mi je poskytováno už jen tím, že ho mohu vidět! Myslím, že hodně lidí na světě by mi mohlo neskutečně závidět, ale to je jejich problém, tohle blonďaté štěně je prostě celé moje a já se ho nehodlám jen tak vzdát a to ani proto, že mi občas dokáže pocuchat náladu nebo mě uvrtat do naprosto šílených nápadů jako je třeba dnešní večeře s jeho milovanou mámou a bandou těch pošahanců! No jo, říká se přeci, že láska nezná meze!

Večeře(3)

1. december 2014 at 7:09 | Janča |  Večeře
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Nevím, co přesně se s Brianem stalo, že tak najednou úplně otočil a místo nutkání a především pokusu o to mě nějakým krutým způsobem zabít, si mě přímo nepřekonatelnou rychlostí odvedl rovnou do zadní místnosti, kde jsme zažili něco naprosto nepředstavitelně úžasného a nezapomenutelného, a hned poté jsme spolu tančili uprostřed parketu tak zamilovaným způsobem, že by mi to snad nikdo nevěřil, kdybych mu to vyprávěl, ale já tam byl a všechno se to opravdu stalo, všechno to bylo naprosto úžasné, jen se trochu bojím toho, že za tím opět něco bude anebo už jsem zkrátka tak paranoidní, že mě tohle v mém podvědomí děsí, ačkoliv nemusí a Brian se mi třeba jen pro jednou snaží opravdu vyjít vstříc bez nějakých vedlejších úmyslů, i když přemluvit nebo spíš přinutit, jak by řekl on, jej k tomu bylo nejprve téměř nad mé síly!