Je můj a nikoho jiného!

4. november 2014 at 5:48 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
jednorázovka

varování 18+

#Brian Kinney #Justin Taylor

Brian

Probudila mě Justinova teplá dlaň stoupající mi po vnitřku stehna směrem nahoru, projelo mnou slastné mravenčení a vzápětí se mě tam dotkl, nejprve mě jen hladil a já si vychutnával jeho doteky, následně mě stiskl pevně v dlani a začal přejíždět po celé délce, zatímco svým jazykem kroužil kolem a i v mém pupíku. Blahem jsem zavíral víčka a prsty jsem si hrál s jeho polodlouhými vlasy. Po pár chvilkách se ústy přemístil k mé erekci, nejprve si hrál se špičkou - sál jí, kroužil kolem ní jazykem, dráždil jí zuby, byl jsem pro něj lízátkem možná zmrzlinou, byla to nepopsatelná slast! A vzápětí si mě zasunul do úst, až do svého krku a pak mě zase povytáhl, automaticky jsem se prohnul v zádech a pronikal do jeho úst hlouběji a hlouběji a pak zase ven, dělal jsem to, dokud jsem necítil, jak se blížím k orgasmu, jak už stačí jen jednou vsunout se do jeho úst, cítit jeho pevné sevření, a těsně před tím jsem se zastavil a nechal se uvolnit z jeho úst...

J: "Ošukej mě,"...Zavzdychal.
B: "Ošukám... Budeš jen můj, budeš mě cítit ještě dlouho!"


Zvedl jsem se z postele a za ruku jsem jej odvedl zezadu k pohovce, aby se mohl rukama zapřít, ale ještě než jsem jej ošukal, jsem si za ním klekl, nohy mu odtáhl dál od sebe a jazykem jsem se vnořil mezi jeho půlky, laskal jsem jej a lízal, byl v naprostém nebi, ne sedmém ale snad stém, kolena se mu třásla a rukama se sotva držel opěradla, kdybych ho nedržel pevně za boky, nejspíš by se zhroutil. Když už jsem za pomocí jazyka pocítil jeho uvolnění, natáhl jsem si kondom a jedním pohybem jsem se do něj vtlačil až po okraj, byl mnou naprosto plný a tu plnost si vychutnával! Pohyboval se proti mně, ale já mu to pevným sevřením boků překazil a začal jsem silně a rychle přirážet, slastí jsem zakláněl hlavu anebo jsem ho sem tam líbl na zátylek a do vlasů. A jelikož se nemohl proti mně vzpínat, tak mě alespoň jednou rukou chytil za zadek a tlačil si mě do sebe ještě hlouběji a já mu v tom vyhověl. Když jsem začal pociťovat svůj blížící se vrchol, tak jsem svou ruku přiložil na jeho penis a začal jsem jej v pevném sevření rychle třít a během dalších pár přírazů jsme oba dosáhli velmi bouřlivého orgasmu!

B: "Tak... co... máš... dnes v plánu?"...Stěží jsem lapal po dechu, když jsme se sesunuli k zemi.
J: "Prošoustat celý den."
B: "Ty energické štěně!"
J: "Neříkej, že si vyřízený?"
B: "Já? Nikdy!"
J: "To víš, že jo,"...Smál se mi.
B: "Nezlob!"
J: "Nebo?"
B: "Uvidíš!"
J: "Dobře, dobře,"...Proradně se na mě usmál.
B: "Jak jsem řekl, má výdrž je nepřekonatelná... Ale myslím, že dnes si mě moc neužiješ."
J: "Já vím, máš práci... Ale to přece neznamená, že si nemůžu najít někoho jiného,"...Mrkl na mě.

Jen z té představy mi zamrazilo po těle na to, jak jsem ho do teď měl rozpálené! Justin je můj a nikoho jiného, myslím, že už by si to konečně měl zapamatovat!

B: "A že ti naplácám?"
J: "Pročpak?"
B: "To je tajemství."
J: "Určitě strašně tajné?"
B: "Nejtajnější!"
J: "Stejně to vím!"
B: "Pochybuji!"...Vtiskl jsem mu polibek a otřel se nosem o ten jeho.

Justin se hříšně usmál a následně se natáhl pro polibek, který jsem mu bez zaváhání vtiskl a vášnivě prohloubil. Být to na mně, prošoustaný den bych mu dopřál všemi deseti, ale bohužel by nebylo na škodu čas od času navštívit Kinnetic, takže takový den si budeme muset nechat na jindy... Snad to vydržíme!

B: "Teď opravdu - co dnes budeš dělat?"
J: "Už jsem říkal, zajdu k Woody's, nechám si koupit drinky od všech přítomných a nakonec si jednoho z nich vezmu s sebou a při nejbližší příležitosti ho někde tvrdě ošukám."

Předtím to možná bylo vtipné, ale teď už mi moc do smíchu opravdu nebylo, jelikož už se zdál vážnější, než tomu bylo poprvé a to se mi zatraceně nelíbilo a na důkaz toho jsem po něm hodil nesouhlasný obličej.

B: "Justine?"
J: "Mám sraz s Maikeym... Žárlivko!"
B: "Nikdo tady nežárlí!"
J: "Jasně, že ne."
B: "Mysli si, co chceš!"
J: "A taky, že budu!"
B: "Skvělý! A co vůbec chceš dělat s Maikeym?"
J: "Jen něco ohledně RAGE."
B: "Takže 'Novotny - Taylor' nudný den?"
J: "Něco takového."
B: "V tom případě si to náležitě užijte."
J: "Užijeme!"
B: "O tom nepochybuji... A teď, pokud mě omluvíš, jdu si dát sprchu,"...Pustil jsem jej ze svého objetí a zvedl jsem se k odchodu.

Vím, říkal jsem, že musím do práce a že si mě už dnes neužije a tím pádem ani já jeho, ale já i přesto z hloubi duše doufal, že se z té země taky zvedne a bude mě následovat...

B: "Ty nejdeš?"...Zoufaleji jsem znít už asi nemohl.
J: "Myslel jsem, že dnes už na tebe nemám nárok."
B: "Pět minut bych možná ještě našel."
J: "Deset!"
B: "Osm!"
J: "Platí!"...Rychlostí blesku se zvedl a pospíchal se mnou do sprchy.

Natiskl jsem jej ve sprše na stěnu a rukou jsem chytil svůj i jeho penis, na což jsem nás oba začal třít, ten pocit, kdy nás třela moje dlaň a ještě jsme se u toho o sebe otírali penisy, byl nepopsatelný! Ihned jsme se oddali vášnivému líbání a hlasitému vzdychání i sténání! A nakonec jsem jej k sobě otočil zády, navlíkl jsem si kondom a pomalu do něj pronikl, odměnou mi bylo slastné zasténání, po kterém následovalo mé zběsilé přirážení, které nás přivedlo k dnešnímu, druhému, rannímu orgasmu! Doufám, že už si konečně zapamatuje, že je jen můj a nikoho jiného!
 

20 people judged this article.

Comments

1 Jane Jane | Web | 4. november 2014 at 6:39 | React

Tohle bylo jedním slovem ÚŽASNÉ :-)

2 Janča Janča | Web | 4. november 2014 at 7:01 | React

[1]: Děkuji :-)

3 Tonicka Tonicka | 4. november 2014 at 16:34 | React

Tak to bylo dokonale uzasne fantasticke bozske nadherne roztomile to bylo vzrusujici .... proste to nemelo chybu :)
Silene se mi libilo jak ho Justin provokoval tim ze si pujde zasukat .... to nemelo chybu kdyz se to Brianovi nelibilo a zarlil i kdyz Brian by to nikdy nepriznal :D
Opravdu bozi jednorazovka :)

4 Janča Janča | Web | 4. november 2014 at 18:46 | React

[3]: Jsem vážně ráda, že se ti to líbilo a moc děkuji za pochvalu :-) :D

5 Karin Karin | 30. july 2015 at 22:38 | React

To bylo parádní. :D

6 Janča Janča | Web | 31. july 2015 at 11:34 | React

[5]: Děkuji! Jsem ráda, že se ti to líbilo :-)  :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama