Být spolu(8)

26. november 2014 at 0:02 | Janča |  Být spolu
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Netrpělivě jsem pochodoval po loftu a měl jsem pocit, že za chvíli snad vyletím z kůže, bylo už půl jedné ráno a Justin pořád nikde, jasně dohoda zní ve tři, ale tentokrát je to jiné, tentokrát tady měl být po celou dobu, kdybychom se my hlupáci nepohádali, opět kvůli mým citům! Mohli jsem být spolu, vychutnávat si vzájemnou přítomnost, vzájemné doteky a polibky a místo toho jsem já tady, jak na trní a on, kdo ví kde a předpokládám, že taky, jak na trní... My jsme se opravdu hledali, až jsme se našli, o tom není pochyb!

Ve finále jsem se však přesvědčil alespoň k tomu, abych si šel dát na odreagování horkou sprchu, nechtělo se mi riskovat, že propásnu jeho příchod, ale ani se mi nechtělo dál nervózně pochodovat a doufat, že vůbec přijde!
Během sprchování jsem neustále myslel na to, jaký mohl být můj dnešní den, kdybych se s Justinem nepohádal... Za prvé, mohl jsem si užívat nepopsatelné chvíle se svým milovaným synem a zároveň jsem mohl být s ním a cítit se jako Bůh, díky přítomnosti dvou nejdůležitějších mužů mého života a za druhé, po odchodu Guse bych si dopřál to, co mi bylo tak dlouho odepíráno - Justinovo tělo, jeho rty, jeho doteky, jeho přítomnost a následně bychom se nejspíš právě teď spolu sprchovali a...

J: "Ahoj,"...Ozvalo se za mnou a já infarktně nadskočil.
B: "Kurva!"...Otočil jsem se a spatřil jeho nahé dokonalé tělo.
J: "Promiň, nechtěl jsem tě vyděsit,"...Přistoupil ke mně.
B: "Na to si měl myslet, než si to udělal... Přivodil si mi zástavu."
J: "Můj příchod mohl být trochu galantnější, já vím."
B: "A dřívější,"...Rýpnul jsem si.
J: "Myslel jsem si, že mě nebudeš chtít vidět."
B: "Nechápu, proč tě něco takového napadlo."
J: "Po tom, co jsem předvedl v jídelně?"
B: "Pokud si dobře vzpomínám, nebyl jsi tam sám."

To jako vážně? Já sám sebe nahlas obviňuji a přiznávám se, že jsem na tomhle všem měl taky podíl a ještě k tomu dobrovolně? Já jsem se asi opravdu už musel pomátnout! Jenže můžu riskovat, že se s ním zase pohádám, když přesně tohle neudělám? Ne, nemůžu a to víme všichni!

J: "Jsem k tobě bezohledný."
B: "Cože?"
J: "Maikey mi promlouval do duše."
B: "Maikey?"
J: "Byl jsem dnes s ním a on mi řekl, že pokud tě budu nutit mi to říct, není to správné, prý to musíš říct, až budeš připravený."
B: "Říct co?"...Hrál jsem si na hlupáka.
J: "Neříkej, že ti to musím objasnit?"
B: "Proboha, jen to ne!"
J: "Tak vidíš,"...Začal se nepatrně smát a já v ten okamžik neodolal.

Přitáhl jsem si jej k sobě blíž a jeho úsměv jsem si polibkem ukradl pro sebe, myslel jsem, že se snad začnu vznášet anebo se na místě roztaju... Tenhle pocit mi tak zatraceně chyběl!

J: "Takže už je to mezi námi dobrý?"...Nadějně na mě pohlédl.
B: "Dobrý,"...Přikývl jsem.
J: "To jsem rád... Chyběl si mi."
B: "Jak ti můžu věřit?"
J: "Myslím, že znám metody, jak tě o tom přesvědčit,"...Přistoupil na mou hru.
B: "Rád ty metody poznám,"....Vášnivě jsem jej začal líbat.

Mé dlaně sklouzly k jeho pozadí a já si ho za něj přitáhl ještě blíž, má erekce se střetla s tou jeho a to v nás vzbudilo ještě větší vzrušení a chtíč! Po chvíli jsem jej přitiskl k jedné ze stěn a jeho hruď jsem mu začal obsypávat polibky, zatímco mě jeho ruce vískaly ve vlhkých vlasech. Jeho bradavky pod mou péčí postupně tuhly a já kolem nich kroužil jazykem a tiskl je jemně v zubech, ihned se mi dostalo slastného sténání.

J: "Bri,"...Vydechl.

Jazykem jsem se začal sunout níž a zastavil jsem se u jeho pupíku, ihned jsem se vnořil dovnitř a laskal jej, zatímco jsem v dlaních stále svíral jeho pozadí, užíval si každý můj dotek naplno! A když jsem dál nemohl odolávat, přesunul jsem se až k jeho mužství, které se mi krásně nabízelo - od kořene až ke špičce jsem přes něj párkrát přejel jazykem a následně jsem jím kroužil kolem jeho špičky a stejně tak jsem jí sál a dráždil zuby... Dopřával jsem mu naprostou rozkoš!
Poté jsem jej pojal do úst až po kořen a započal jsem to, po čem bezpochyby toužil, jeho hlava se automatiky zakláněla dozadu, přičemž vydával návalem vzrušení hlasité zvuky mezi sténáním a vzdycháním, měl jsem úžasný pocit z toho, jak se pod mou péčí svíjí v naprosté rozkoši a v úžasném blahu!

J: "Vezmi si mě!"

Ještě chvíli jsem jej dráždil a následně jsem se jazykem začal vracet zpátky k jeho rtům, na což jsem ho začal vášnivě líbat a po té jsem své rty přitiskl k jeho uchu...

B: "Otoč se,"...Pošeptal jsem.

Vtiskl mi ještě jeden polibek a následně udělal to, oč jsem jej žádal, zatímco jsem si natahoval kondom a poté jsem do něho začal velmi opatrně pronikat, čím hlouběji jsem byl, tím větší rozkoš jsem prožíval, být uvnitř jeho těla je něco naprosto nepopsatelného a především nenahraditelného!
Jakmile jsem v něm byl až úplně po kořen, začal jsem se pomalu pohybovat, jeho vzdychání mi dávalo jasně najevo, že si mé počínání užívá a tak jsem zrychloval a zrychloval, až jsem nás nakonec oba přivedl k neuvěřitelnému orgasmu!
Následně jsem se spolu přesunuli do postele a já si užíval jeho přítomnost - hlavu měl položenou na mé hrudi a já jej tak mohl vískat ve vlasech, zatímco mi prsty kroužil po břiše...

J: "Můžu se na něco zeptat?"
B: "Bojím se dát souhlas."
J: "To bys měl,"...Začal se smát.
B: "No dobře, tak ať to máme z krku,"...Protočil jsem panenky.
J: "Proč si mi ani jednou nezavolal?"

Nějakou takovou otázku jsem přesně předpokládal, ale odpověď jsem na ní neměl připravenou, tedy věděl jsem jí, ale vyslovit jí nahlas, to mě prostě děsí, každopádně hádat se s ním už znova nechci...

B: "Asi jsem se bál, že mi budeš chybět ještě víc, když tě uslyším."
J: "Děkuju."
B: "Za co?"
J: "Že si to řekl,"...Natáhl se pro polibek a já mu ho rád dal.

Poté se ke mně přitiskl ještě víc a po nějaké chvíli se oddal spánku, to já jsem ale nemohl, potřeboval jsem si pořádně vychutnávat jeho přítomnost a to, že jsme právě teď spolu s vědomím, že spolu snad už navždy budeme!
 

10 people judged this article.

Comments

1 Jane Jane | Web | 26. november 2014 at 21:14 | React

Brian to přiznal! Nahlas! Myslím, že Justin se musí nacházet minimálně v sedmém nebi a já s ním :-D

2 Janča Janča | Web | 26. november 2014 at 21:58 | React

[1]: To se nedivím i já bych byla být Justinem :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama