"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Dnešní noc(1)

27. října 2014 v 1:01 | Janča |  Dnešní noc
Nová povídka. - 15+

JUSTIN

Dnes jsem si Briana zakázal, musel jsem, jinak by mi zase, jako už milionkrát předtím, předhazoval, jak závislý na něm jsem, že ho jenom neustále pronásleduji a že on mě ve skutečnosti vlastně vůbec nepotřebuje! Proto dnešní noc strávím v Babylonu, s kýmkoliv jiným, jen ne s ním! Bude to tvrdá výzva, ale jiná možnost zkrátka není!

Ovšem problém nastal hned na začátku, nemohl jsem najít nikoho, kdo by stál alespoň trochu za hřích, kromě jednoho... Přesně tak, jen samotný Brian Kinney mě opět přitahoval jako magnet! Očima jsem jej sjížděl od hlavy až k patě a jazykem jsem si vlhčil rty, dokázal jsem myslet jen na to, jak moc rád bych si k němu klekl a...

Emmett: "Sunshine!"...Vysvobodil mě z mích hříšných myšlenek.
J: "Ahoj, kluci."
Ted: "Co tady děláš tak sám?"
J: "Rozhlížím se."
Emmett: "Mám pocit, že objekt svého zájmu už si přece našel."
J: "Dnes je pro mě tabu."
Ted: "To je pořád, ne? Nebo on si to alespoň myslí."
J: "No tak dnes si to myslet může... Bude mít ode mě pokoj přesně tak, jak si přál."
Emmett: "To teda bude výzva."

Emmett mě ani tak nepovzbuzoval jako se mi spíš vysmíval, že prý i kdybych chtěl a sebevíc se snažil, stejně bez něho dnešní noc nemůžu přežít, ať se mi to líbí nebo ne... A mým úkolem je dokázat mu a všem tady přítomným, že Brian Kinney není středem mého vesmíru!

Emmett: "Jestli chceš alespoň malé vítezství, běž někoho ošukat a dej to na obdiv, protože jinak..."...Zmlkl tak rychle, že si téměř ukousl jazyk.

Podíval jsem se za sebe a uviděl tam stát Briana, který ani za cenu krávy, nemohl přeslechnout Emmettovu radu, která mu zajisté trhala ušní bubínky a tón v hlase se mu musel změnit na kyselinu!

B: "Ahoj, Emme... Máš se?"
Emmett: "Teď už ne tak dobře... Jdu tancovat,"...Čapl Teda za ruku a prchal.

Chtěl jsem doslova utéct s nimi, ale byl jsem zanechán na místě činu a musel jsem si následující, jistě krutou situaci, vyžrat sám!

J: "Potřebuješ něco?"
B: "Objednat si drink!"
J: "Aha... Nebudu zaclánět,"...Uhnul jsem mu, aby se mohl lépe dostat k baru.
B: "Chceš taky?"
J: "Dnes nepiju."
B: "Co je zvláštního na dnešní noci?"
J: "To je moje věc."
B: "Tak to tě zanechám tobě a tvé věci,"...Vzal si sklenku a s nakaboněným obličejem se vrátil na parket.

Uvažoval jsem nad tím, zda jsem to trochu nepřehnal, přeci jen chci ho nechat být jen dnes v noci a ne navždy, Brian si mé chování totiž může přebrat tak, že už ho dál uhánět nehodlám... Ale ne nepřehnal! On se mnou kolikrát jedná hůř, tak co se strachuju, to se přežene!

"Chceš si zatancovat?"...Přistoupil ke mně jeden vážně sexy kousek.

Na chvíli jsem ale strnul, to, na co jsem čekal už od svého příchodu, se právě odehrávalo, mohl jsem započít své divadýlko nezájmu, ale najednou jsem z toho měl blbý pocit, nechtěl jsem Briana vyměnit za někoho jiného, chtěl jsem být s ním... Jenže pak jsem Briana vyhledal v davu a dál už nebylo, o čem přemýšlet, on sám se tam na někoho lepil tak proč bych nemohl já?

J: "Chci!"

Chytil mě za ruku a odporoučel se se mnou na parket, jeho ruce se ihned přesunuly na můj zadek, lépe řečeno do mých kapes na zadku a ty mé ho pevně objaly kolem ramen... O tom, že jsem cítil jeho erekci, není třeba diskutovat!
Mohl jsem myslet jen na to, jak moc rád bych se podíval Brianovým směrem, abych uviděl ten jeho nakrknutý, žárlivý obličej, ale kdybych to udělal, odhalil by mě a to jsem si nemohl dovolit! A tak jsem raději započal svým jazykem a ústy práci na krku přítomného!
Netrvalo dlouho a pomalu jsme se začali ploužit k zadní místnosti, já se svým zadkem stále v jeho rukách a on s mým jazykem na svém krku a ušním lalůčku, doslova jsme se po sobě vrhali, až jsem pomalu zapomněl, proč tohle všechno vlastně dělám a v momentě, co jsem procitl, jsem dal menší zpátečku a zase jsem s ním odtancoval kousek dál od zadní místnosti...

"Chci tě šukat celou noc!"...Zavzdychal mi do ucha.

Ale já místo toho, aby mě to vzrušilo, jsem svraštil čelo! Sakra, to opravdu nejsem schopný být alespoň jednu noc s někým jiným, než s Brianem a neprožívat u toho stavy mizérie, kvůli pocitu, že mu nejsem věrný?!

J: "Dneska ne,"...Odpojil jsem se od něho a vrátil jsem se na svou barovou židličku s poraženým výrazem.

Seděl jsem tam jako nějaký srab a cítil jsem se ještě hůř! Dnešní noc jsem chtěl strávit bez Briana, dopřát mu volnost a ukázat mu, že mu vždycky nebudu za zadkem... No dobře, za zadkem vždycky mívám já jeho, ale vy víte, jak to myslím! Tohle je opravdu frustrující a já jsem totálně neschopný!

B: "On byl tvoje věc?"...Posadil se ke mně a kývnul směrem na, nevím, jak se, sakra, jmenuje!
J: "Tebe to snad zajímá?"
B: "Jen jsem se zeptal!"
J: "Já vím, promiň... Jo, on byl mou věcí."
B: "A proč mu právě teď nevyšukáváš mozek z hlavy, jak ti poradil náš Emmett?"
J: "Ty víš, proč,"...Svěsil jsem hlavu.
B: "Víš, Sunshine, měl by ses naučit užívat si a neohlížet se na mě."
J: "Takže tobě by bylo jedno, kdybych dnešní noc strávil s ním?"
B: "Je to tvoje věc... Přesně, jak si řekl."
J: "No děkuju za radu, Briane... Hned jí půjdu využít!"

Vytočil mě doslova k nepříčetnosti! A tak jsem do sebe vyklopil obsah své skleničky a zvedl jsem se odhodlaný k lovu... Brianova ruka mě však zachytila kolem pasu a přitáhla si mě zpět...

J: "Co to děláš, sakra?"
B: "Co tu se mnou hraješ za hru?"
J: "Jakou hru? Jdu šukat!"
B: "Chceš mě jen donutit žárlit! Což nedonutíš!"
J: "Chtěl jsem, ale teď už je mi to celkem fuk... Jdu si užívat přesně tak, jak si přeješ, dnešní noc tě nebudu prohánět!"
B: "Přestaň se chovat jako dítě!"
J: "To nemyslíš vážně?! Co po mně, sakra, chceš?! Nejdřív ti lezu na nervy, když za tebou pořád běhám, pak tě vytáčím tím, že nešukám jiný a když je šukat chci, tak mě taky komanduješ... Kdo se tedy chová jako dítě?!"
B: "Máš pravdu... Dělej si, co chceš!"...Propustil mě ze svého sevření a odpochodoval.

Tak teď už jsem nechápal absolutně nic! Očividně ho vytáčela představa toho, že budu s jiným, ale místo toho, aby mě od toho odradil, tak radši utekl a nechal mě si dělat, co se mi zlíbí! Je on vůbec normální?! Odpověď má nejspíš nevyčíslitelnou hodnotu!
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 27. října 2014 v 11:44 | Reagovat

Fakt pár k pohledání :-D Brian je fakt idiot. Mohl ho mít pro sebe :-D Ale to by nebyl Brian, aby něco nepodělal, že? :-D

2 Janča Janča | Web | 27. října 2014 v 12:53 | Reagovat

[1]: To tedy je :-D Přesně to by nebyl Brian :-D

3 Tonicka Tonicka | 4. listopadu 2014 v 16:15 | Reagovat

Dalsi uzasna povidka :)
Silene se mi to libilo protoze jsem tak nejak byla zvedava jestli Justin opravdu pujde s nekym jinym ale kdyz se vratil a rek Brianovi proc nemohl to bylo proste krasny :) a Brian to zase posral :D kazdopadne to je nas Brian a moc se mi to libilo :)

4 Janča Janča | Web | 4. listopadu 2014 v 18:42 | Reagovat

[3]: Jsem ráda, že se ti to líbilo a děkuji :-) :D

5 Karin Karin | 30. července 2015 v 22:04 | Reagovat

tak to je hustý ty dva se hledali až se našli. :D

6 Janča Janča | Web | 31. července 2015 v 11:33 | Reagovat

[5]: To si taky pořád říkám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama