"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Anděl s ďáblem v těle

17. října 2014 v 0:09 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
Jednorázovka - 18+

BRIAN

Je to snad anděl anebo ďábel? Možná obojí? Jo, rozhodně obojí - je to anděl a uvnitř něj se schovává ďábel! V tom dobrém slova smyslu ale! Dokáže se tvářit jako štěně, ale chovat se jako čert - je nevyzpytatelný! Tudíž pro mě naprosto perfektní!
Nedokážu z něj spustit oči, vlní se do rytmu hudby mezi polonahými těli uprostřed parketu a tváří se jako by byl na této planetě jen on sám... Jeho výraz a kroutící se sexy tělo mě naprosto odzbrojují! Sotva lapám po dechu, když si ho prohlížím, mohl bych ho přirovnat k obrazu, on je tím obrazem, který poskytuje mým očím nepopsatelné potěšení... On je vše, co potřebuju! On je anděl s ďáblem v těle... Je to naprostá dokonalost, kterou bez pochyby představuje každým způsobem, který existuje!
Věděl, že si ho prohlížím, ale svůj pohled mi neopětoval, natož aby ke mně naklusal, naprosto mě mučil, chtěl, abych si pro něj přišel sám, byl proradný a zároveň šíleně sexy a sladký... Nikdy by mě nenapadlo, že u někoho použiju toto slovní spojení, ale u něj se zkrátka nedá odolat, naprosto mu propadám... Propadám jeho smyslnosti, jeho tělu, jeho rtům, jeho andělskému vzhledu a ďábelskému chování... Jsem chycen v jeho pavučině a nechci být osvobozen! Naprosto šílím, pokud jej nemám u sebe, stejně jako teď, vidím ho, ale bez doteku mě to neuspokojuje... Musím ho mít za každou cenu!

B: "Ničíš mě,"...Pošeptal jsem mu, když jsem se přitiskl k jeho tělu.
J: "Jen tancuji."
B: "Víš, jak to myslím."
J: "To opravdu netuším... Budeš mi to muset osvětlit,"...Šibalsky se usmál... Jak říkám - Anděl s ďáblem v jednom!
B: "Nemusíš vědět všechno."
J: "Ale tohle ano... Když už si s tím začal. Potřebuju to vědět, abych ti s tím mohl pomoct."


Složil jsem mu zoufale hlavu na rameno, teď už mi bylo jasné, že jsem s tím neměl začínat, protože on to ze mě dostane, ať už za pomocí svého andělského těla a obličeje anebo nevyzpytatelného ďábelského vydírání... Jsem naprosto v koncích!

B: "Víš, že když tohle děláš, když takhle tancuješ, že tě chci... Moc chci,"...Políbil jsem jej na krk.
J: "Vím a taky v to doufám."
B: "V to, že mě zničíš?"
J: "Ne, v to, že mě teď ošukáš... Tvrdě a vášnivě,"...Zajel mi prsty do vlasů a zaklonil mi hlavu, aby se svým jazykem mohl líp dostat k prohlubni na mém krku... Musel jsem zasténat.
B: "Pokud si to přeješ, mile rád ti to splním."
J: "To bys měl!"

Chytil jsem jej za opasek a odvedl si ho s sebou do zadní místnosti, téměř jsme od sebe neodtrhli rty a neustále jsme si vzájemně klouzali dlaněmi po těle... Každý záhyb, každý sval, každá část!

J: "Chci tě!"
B: "To já chci tebe,"...Natiskl jsem jej na stěnu a opečovával jeho krk a ramena.
J: "Potřebuju tě v sobě."
B: "Jak moc?"
J: "Sáhni si."

Rukou jsem mu sjel až k rozkroku a ucítil jsem, jak moc mě chce! Ta jeho erekce mě šíleně vzrušovala a jediné, co jsem chtěl, bylo jí cítit v ruce a dovést ho do stavu naprostého blaha!

J: "Udělej to,"...Byl naprosto frustrovaný.
B: "Otoč se!"...Přikázal jsem a vyndal si z kapsy kondom.

Ihned to udělal a já mu stáhl kalhoty s trenkami pod zadek a to samé jsem udělal sobě, natáhl jsem si kondom a pak jsem do něj najednou až po kořen pronikl! Justin okamžitě s hlasitým zasténáním zaklonil hlavu a natáhl se pro polibek! Udělal jsem to, co jsem tak moc chtěl, svou ruku jsem přiložil k jeho erekci a pomalu jsem jej začal třít... Slyšet, jak si to užívá, byla ta nejlepší hudba pro mé uši, na kterou bych mohl protancovat celé dny a noci!
Cítil jsem, jak mě uvnitř sebe svírá a obepíná, byl to nepopsatelný pocit naprosté rozkoše! Já mu mezitím dráždil penis a čím dál tím víc jsem zrychloval, cítil jsem, že už se blížím k vrcholu a chtěl jsem, aby Justin vyvrcholil společně se mnou!
Ještě jednou jsem silně přirazil a a pak jsem silně vyvrcholil, stejně tak tomu bylo u Justina a jeho horké sperma se ocitlo v mé dlani! Kdybych Justina nechytil, tak by se nejspíš pod návalem bouřlivého orgasmu zhroutil!

J: "To bylo..."
B: "Já vím."

Pomocí kapesníku jsem ze sebe setřel Justinovo sperma a následně jsme se oba oblékli, abychom se mohli zase vrátit zpět na parket...

J: "Tohle bychom mohli dělat pořád."
B: "Myslel jsem, že děláme."
J: "Tak ještě víc."
B: "Víš, že jsi ďábel?"
J: "Ne, jsem anděl."
B: "Jsi anděl s ďáblem v těle!"
J: "To se mi líbí!"
B: "To by mělo... Trvalo mi věčnost na to přijít!"

Justin se na mě zasněně usmál, jako kdybych řekl něco naprosto úžasného a já to nechápal... Ostatně jako obvykle! Asi jsem hlupák!

B: "Co se tak žulíš?"
J: "Ty si vážně myslíš, že jsem anděl?"
B: "S ďáblem v těle, nezapomeň!"
J: "Něco takového mi nikdy nikdo neřekl."
B: "To se vsadím, že ne... Mám tě na krku pořád jen já."
J: "A jsi za to rád!"
B: "No nesmírně."
J: "Nemusíš si nic nalhávat, já vím svoje."
B: "Co bys asi tak mohl..?"
J: "Pšš... Ticho,"...Umlčel mě vášnivým polibkem.

On je opravdu naprosto nevyzpytatelný a proradný... A přesně to na něm zbožňuji! Těžko tomu uvěřit, ale je to zkrátka tak! Nikdy mu nedokážu odolat a nevím, jestli to je radost anebo prokletí!

J: "Co kdybychom šli k tobě?"
B: "Co tam?"
J: "Nevadilo by mi další kolo."
B: "Jak říkám - ďábel!"
J: "Který se chce oddat andělskému, divokému sexu."
B: "Tak není na co čekat... Jdeme!"...Chytil jsem jej za ruku a spěchal s ním ven.

Jak říkám, odolat mu je naprosto nemožné! I kdybych dělal, kdo ví co, stejně nakonec skončím s ním... A jsem za to rád! Už si ani svůj život nedokážu bez něj představit! Je to můj vlastní anděl s ďáblem v těle!
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 17. října 2014 v 6:02 | Reagovat

Moc pěkná jednorázovka. Celou dobu jsem se usmívala :-)

2 Janča Janča | Web | 17. října 2014 v 17:19 | Reagovat

[1]: Děkuji :-) To mě těší :-)

3 Karin Karin | 29. července 2015 v 21:51 | Reagovat

Moc pěkně se to četlo. :-D

4 Janča Janča | Web | 31. července 2015 v 11:31 | Reagovat

[3]: To jsem ráda :D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama