October 2014

Není to, jak se zdá(3)

31. october 2014 at 0:16 | Janča |  Není to jak se zdá
Nový díl.

BRIAN

Probudil jsem se naprosto zlámaný na zemi vedle Gusovo postele, někdo mě musel očividně přikrýt, jelikož jsem si dost jistý, že jsem v noci žádnou deku neměl, když jsem vytuhnul, asi to byla nejspíš Lindsay... Jo, rozhodně Lindsay, Mel by mě přikryla tak maximálně benzinem a zapálila, dokážu si představit všechny ty zákeřné scénáře, které pro mě má připravené!

Není to, jak se zdá(2)

30. october 2014 at 0:02 | Janča |  Není to jak se zdá
Nový díl. - 15+

BRIAN

Jakmile odbila šestá hodina, mohl jsem v klidu odejít z Kinneticu, tedy alespoň v rámci možností v klidu, čeká mě totiž ještě plno nedořešených věcí... Teď myslím především Justina a to, že mě jaksi vyškrtl ze svého života, aniž by se zmínil, proč vlastně a to ať se mi to líbí nebo ne, budu muset nějakým způsobem vyřešit!

Není to, jak se zdá(1)

29. october 2014 at 0:15 | Janča |  Není to jak se zdá
Nová povídka.

BRIAN

Nespal jsem skoro celou noc a přesně proto se teď tvářím jako umučení Krista nebo minimálně jako zombie a před absolutním kolapsem mě může zachránit jedině hrnek opravdu silné kávy! A přesně proto jsem se teď stěží doplazil do jídelny a díky Debbiiným rychlým pozorovacím a chápajícím schopnostem, jsem nemusel ani nic říkat a ona mi okamžitě běžela pro svou pověstnou kávu...

Dnešní noc(2)

28. october 2014 at 0:03 | Janča |  Dnešní noc
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Připadal jsem jako blázen a to jen proto, že až do dnešní noci jsem nevěděl, jak moc je Brian šílený! On opravdu neví, co chce... Chce mě? Nebo chce někoho jiného? Chce, abych šukal někoho jiného anebo to nechce? Kéž bych mu alespoň čas od času viděl do hlavy, abych na všechny tyto a jiné otázky, dostal odpověď! Dnes však neznám odpověď absolutně na nic! Jsem totálně zmatený!

Dnešní noc(1)

27. october 2014 at 1:01 | Janča |  Dnešní noc
Nová povídka. - 15+

JUSTIN

Dnes jsem si Briana zakázal, musel jsem, jinak by mi zase, jako už milionkrát předtím, předhazoval, jak závislý na něm jsem, že ho jenom neustále pronásleduji a že on mě ve skutečnosti vlastně vůbec nepotřebuje! Proto dnešní noc strávím v Babylonu, s kýmkoliv jiným, jen ne s ním! Bude to tvrdá výzva, ale jiná možnost zkrátka není!

Slzy slunce(5)

24. october 2014 at 0:04 | Janča |  Slzy slunce
Poslední díl.

BRIAN

Nevím, jestli jsem donucením ho zůstat spíš nepřilil olej do ohně, ale v tu chvíli se mi to zdálo jako dobrý nápad, jak by mohl strávit víc času s rodinou, pro mě už to ovšem tak dobré nebylo, ale pokud to znamenalo, že mu tím pomůžu, byl jsem klidně ochotný zůstat přes noc v domě mámy svého... Prostě Justina! A i když se zprvu chtěl rvát a přesvědčit mě o tom, že jsem mu to teda pěkně podělal, tak se nakonec zdálo, že usoudil, že mám pravdu a zůstat mu už tak nevadilo, za což jsem byl vážně rád! Co se mi už ovšem nepodařilo, bylo zůstat vzhůru a to i přesto, že jsem se opravdu moc snažil, chtěl jsem vidět, jak spí a ujistit se, že je v pořádku, ale spánek mě zkrátka přemohl a já spal tak tvrdě, že jsem nevěděl o světě, natož o Justinovi!

Slzy slunce(4)

23. october 2014 at 5:34 | Janča |  Slzy slunce
Nový díl.

JUSTIN

Čím víc jsme se blížili, tím víc se mi svíral žaludek! Bylo mi doslova neskutečně mizerně a to jsem si zpočátku myslel, že se začínám uklidňovat, no šeredně jsem se zmýlil! Dokonce i na Brianovi začala být patrná menší nervozita a to mě rozhodilo ještě víc, protože on je obvykle ten, který ani význam slova nervozita nezná, natož, aby jí sám prožíval! A když nakonec odbočil do ulice vedoucí k máminému domu, myslel jsem, že snad vyskočím za jízdy a uteču... Jenže dal jsem Brianovi slib, že se ničeho takového už bát nemusí a tak jsem zůstával na místě a tiše pozoroval cestu.

Slzy slunce(3)

22. october 2014 at 0:07 | Janča |  Slzy slunce
Nový díl.

JUSTIN

Nedá se to vůbec nijak vyjádřit, to, jak jsem zničený, to, jak jsem uvnitř roztrhaný na kusy, to, jak se nenávidím! Udělal jsem to nejhorší, co jsem udělat mohl - svému otci jsem nedal sbohem, raději jsem utekl a místo toho, abych byl své mámě a sestře oporou, jsem se schovával jako nějaký zbabělý teplouš! Všechny jsem zklamal... Zklamal jsem mého tátu!

Slzy slunce(2)

21. october 2014 at 0:28 | Janča |  Slzy slunce
Nový díl.

BRIAN

Stáli jsme spolu v objetí přede dveřmi mého loftu několik minut naprosto bez hybně a beze slova, jen jsme se drželi a nepouštěli, bylo to příjemné, ale zároveň nervy drásající! Brečel... Tak moc, že mě to ničilo! Chtěl jsem mu pomoct, ale nemohl jsem, byl jsem bezmocný, přesně tak, jak jsem se bál, že jednou budu, byl jsem mu absolutně k ničemu! Nejsem ten typ člověka, který dokáže druhého utěšit slovy a Justin je bohužel zase ten typ člověka, který potřebuje slyšet něco, co ho utěší a toho já nejsem schopný! I když bych chtěl!

Slzy slunce(1)

20. october 2014 at 0:01 | Janča |  Slzy slunce
Nová povídka.

BRIAN

Strávil jsem nad prací, která zahrnovala papírování, prezentace a nápady na novou kampaň, snad celé hodiny, ale nic z toho nezabíralo, nemohl jsem přestat myslet na to, co mě vždycky nutilo ráno vylézt z postele a večer se vracet domů... Chybí mi Justin! Tak zatraceně mi chybí, že ani svou myšlenku nedokážu pořádně dokončit! Noci jsou pro mě nekonečné a dny zdlouhavé, neustále čekám na jeho hovor nebo jen blbou textovku, na cokoliv, ale nic z toho nepřichází! Řekl mi to dost jasně - chce být sám! A já to chápu, i přesto, jak to mezi sebou s otcem měli, ho miloval, ale on ani ne před dvěma týdny zemřel a Justina to naprosto zasáhlo! Potřeboval vypadnout a tak si vzal nějaké peníze, oblečení a odjel sám, kdo ví kam, nechtěl, abych ho hledal nebo ho sháněl, ale já už toho začínám šílet, je to už přes týden a pořád o něm nemám žádnou zprávu, nikdo jí nemá, všichni máme strach a já strachy doslova umírám! Nevím, jak dlouho to ještě vydržím!

Anděl s ďáblem v těle

17. october 2014 at 0:09 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky

jednorázovka

varování 18+

#Brian Kinney #Justin Taylor

Brian

Je to snad anděl anebo ďábel? Možná obojí? Jo, rozhodně obojí - je to anděl a uvnitř něj se schovává ďábel! V tom dobrém slova smyslu ale! Dokáže se tvářit jako štěně, ale chovat se jako čert - je nevyzpytatelný! Tudíž pro mě naprosto perfektní!
Nedokážu z něj spustit oči, vlní se do rytmu hudby mezi polonahými těli uprostřed parketu a tváří se jako by byl na této planetě jen on sám... Jeho výraz a kroutící se sexy tělo mě naprosto odzbrojují! Sotva lapám po dechu, když si ho prohlížím, mohl bych ho přirovnat k obrazu, on je tím obrazem, který poskytuje mým očím nepopsatelné potěšení... On je vše, co potřebuju! On je anděl s ďáblem v těle... Je to naprostá dokonalost, kterou bez pochyby představuje každým způsobem, který existuje!
Věděl, že si ho prohlížím, ale svůj pohled mi neopětoval, natož aby ke mně naklusal, naprosto mě mučil, chtěl, abych si pro něj přišel sám, byl proradný a zároveň šíleně sexy a sladký... Nikdy by mě nenapadlo, že u někoho použiju toto slovní spojení, ale u něj se zkrátka nedá odolat, naprosto mu propadám... Propadám jeho smyslnosti, jeho tělu, jeho rtům, jeho andělskému vzhledu a ďábelskému chování... Jsem chycen v jeho pavučině a nechci být osvobozen! Naprosto šílím, pokud jej nemám u sebe, stejně jako teď, vidím ho, ale bez doteku mě to neuspokojuje... Musím ho mít za každou cenu!

B: "Ničíš mě,"...Pošeptal jsem mu, když jsem se přitiskl k jeho tělu.
J: "Jen tancuji."
B: "Víš, jak to myslím."
J: "To opravdu netuším... Budeš mi to muset osvětlit,"...Šibalsky se usmál... Jak říkám - Anděl s ďáblem v jednom!
B: "Nemusíš vědět všechno."
J: "Ale tohle ano... Když už si s tím začal. Potřebuju to vědět, abych ti s tím mohl pomoct."

Vždy a všude(11)

16. october 2014 at 6:01 | Janča |  Vždy a všude
Poslední díl.

JUSTIN

Po probuzení jsem se bál otevřít oči, měl jsem pocit jako by se mi celá ta noc jen zdála, jako by se ve skutečnosti nic nestalo, jako by se to vše mělo rozplynout, jakmile je otevřu! Už jsem totiž nadále necítil Brianovo objetí ani jeho horký dech odrážející se mi na krku nebo prostě jen jeho přítomnost a to mě děsilo! Protože, jestli se to vážně všechno včera nestalo, tak právě teď otevřu oči realitě a opět budu zničený z toho, že mě Brian nechce... Že mě nemiluje! Bože, tohle mě snad jednou zabije!

Vždy a všude(10)

15. october 2014 at 5:59 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl. - 18+

BRIAN

Já jsem asi na nějakých lécích, jinak si svůj současný a nečekaný stav nedokážu vysvětlit! Vždyť já jsem nakonec i rád, že je Justin tady, že tu s ním můžu být a užívat si chvíle v lese, které mohou sice působit tak, že mi jde jen o sex, ale tak to není, teď už vím, že ne... Je to něco víc! Něco, z čeho mám strach! Něco, na co se bojím jen pomyslet, natož to dopustit! Je to tak zatraceně těžké, ale já toho kluka mám fakt rád a to mě děsí víc, než cokoliv!

Vždy a všude(9)

14. october 2014 at 5:34 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Tohle je naprostá noční můra plná neuvěřitelné frustrace a utrpení! Stačilo tak málo a z Briana jsem pro vztah se stal zase ten samý blb, který mě ignoruje a odhání kdykoliv má jen příležitost a to mě tak zatraceně vytáčí! Už vážně nevím, co víc mám udělat, abych pro něj byl něčím víc, než jen dobrým šukáním, kdykoliv si řekne... Chci prostě víc! Chci, aby byl jen můj, a chci, aby on chtěl, abych já byl jen jeho! Chci s ním mít vztah, který se nezakládá jen na sexu! Chci ho se vším všudy, i kdyby mě to mělo zabít! Jenže on je tak zatraceně tvrdohlavý, že to, co chci, v podstatě nemá vůbec žádnou váhu a šanci! Jsem zaseknutý v pekle ušitém mi přímo na míru... Tohle je zkrátka naprosté mučení!

Vždy a všude(8)

13. october 2014 at 5:58 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl.

JUSTIN

Smál jsem se, tak strašně jsem se mu smál! I když jen v duchu, ale smál! To prostě nemělo chybu! Nebylo chvíle, kdy by si na něco nestěžoval, ať už to byl pavouk lezoucí mu v nohavici anebo rozbité koleno, protože si pán nemohl vzít normální boty, ale ty své značkové! A nakonec když jsme šlapali ten obrovský kopec, mohl jsem za sebou slyšet jen samé "Kurva, do hajzlu, já se na to vyseru!" Takže ano, ten výlet byl zábavnější, než jsem si vůbec mohl myslet a to i přesto, jak moc jsem se na Briana pořád zlobil... Jenže copak to teď jde, když vypadá tak zatraceně sexy rozčíleně? Ani omylem! Já se mu teď budu jednoduše smát a vychutnávat si následující chvíle, které nás jistě ještě čekají během našeho výletu!

Vždy a všude(7)

10. october 2014 at 6:21 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl.

BRIAN

Tak jo to jsem opravdu posral a klidně to i přiznám! Já jsem asi vážně naprostý vůl! A neexistuje žádná omluva pro to, jak jsem s ním v podstatě zametl podlahu, vždyť tohle kdyby udělal on mně, cítil bych se nejspíš naprosto hrozně! Jenže já jsem zkrátka musel, nemohl jsem si dovolit, aby kluci věděli, že jsem s ním byl, když jsem tu s ním tam moc nechtěl být a už vůbec jsem si nechtěl přiznat, že ta chvíle v lese, ať už ta, kdy jsme leželi pod hvězdami anebo ta, kdy jsme si užívali u stromu, zatraceně líbila! Nemohl jsem dopustit, aby si Justin myslel, že se mi čas strávený s ním přímo nesmírně líbil, protože to už bych si vážně mohl vykopat ten hrob, o kterém se mi zmiňoval! Ale zase musím uznat, že mi to přímo brilantně vrátil - když mě Emmett s Tedem našli za dveřmi, tak na mě čuměli, jak na magora a mně nezbývalo nic jiného, než se vzdát a jít s nimi dovnitř, jenže jsem se neodvážil jít rovnou za Justinem do ložnice a raději jsem zůstal u krbu a uvažoval nad tím, zda by nebylo lepší skočit rovnou do něj!

Vždy a všude(6)

9. october 2014 at 5:44 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Vraceli jsme se s Brianem pomalu zpátky do chaty a měli jsme co dělat, abychom se někde nezmrzačili, před námi nebylo totiž vidět ani na krok a prakticky jsme se u sebe drželi, co nejblíže to šlo, abychom se neztratili jeden druhému! Chtěl jsem ho hrozně moc chytit za ruku, ale věděl jsem, že on by si to nenechal líbit, tak jsem se o něho snažil otírat alespoň paží a dá se říct, že i on dělal to samé... Ale to jsou jen dohady, u něj člověk nikdy neví! Mohl do mě přeci třeba jen omylem vrážet!

Vždy a všude(5)

8. october 2014 at 0:12 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl.

BRIAN

Jestli tohle měl být nějaký Bohův pokus o vtip, tak se vážně nepovedl! Mně to spíš připadalo jako perfektně vystřižené z nějakého hororu! Jak mě, kurva, vůbec mohlo napadnout chtít vzít Teda? Ne, lepší otázka je... Jak jsem mohl být tak blbej a ráno se zvednout z postele, abych jel s nimi? Na to neexistuje vůbec žádná odpověď a to s tím Tedem je přímo třešnička na dortu! A přitom jsem tak moc chtěl, aby to byl Justin, který by se vedle mě nacházel po celou dobu té tří hodinové cesty do té barabizny uprostřed lesa! A to i přesto, jak moc mě vytáčí jeho přítomnost prakticky vždy a všude!

Vícedílné povídky

7. october 2014 at 17:26 Povídky QAF-kapitoly

Vždy a všude(4)

7. october 2014 at 6:06 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl.

JUSTIN

Myslel jsem, že zešílím! Ne to je naprosto slabý výraz! Tohle totiž bylo něco absolutně nepředstavitelného! Když už do mě Emmett nehustil ty jeho výmysly o módě, tak se kluci rozhodli, že budou zpívat... No umíte si to představit! A já po celou cestu musel předstírat, jak skvěle se bavím a přitom jediné, co jsem chtěl, bylo sedět v autě s Brianem... Ale počkat, tam s ním přece sedí Ted! Prostě nedokážu pochopit, že mi tohle Brian udělal, že mě takhle sprostě vyměnil... Za Teda! Proboha, vždyť ho ani nemá rád! Tak na co, sakra, myslel? To se mě opravdu chtěl tak moc zbavit, že si vzal na krk toho nudného účetního? Jeho slova, ne moje! Podle něho je Ted ten nejnudnější společník, tak co se změnilo, že je z něho najednou ten nejlepší na tří hodinovou cestu?! Momentálně bych ho nejraději zaškrtil!

Vždy a všude(3)

6. october 2014 at 5:58 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl.

JUSTIN

Možná jsem to přehnal. Ne, určitě jsem to přehnal! Vždyť po tom, co jsem u Woody's předvedl, po tom, jak jsem ho tam prakticky vydíral jeho vlastními metodami, neexistuje vůbec žádná šance, že se dneska ukáže na tom srazu a pojede s námi, jak by řekl on - do divočiny! Vždyť já ho zcela zazdil, použil jsem medicínu Briana Kinneyho proti Brianu Kinneymu a to je, sakra, důvod, aby mě zabil! Já musím být naprosto blbej, jinak si nedokážu vysvětlit to, že jsem si něco takového dovolil, nechal jsem se jím naprosto vyvést z míry a dopustil jsem, že mě teď bude nesnášet ještě víc, tedy pokud je to vůbec možné... Měl bych opravdu zmizet z povrchu zemského! Všichni by ode mě měli klid nebo spíš já od sebe!

Vždy a všude(2)

3. october 2014 at 0:14 | Janča |  Vždy a všude
Nový díl.

BRIAN

Namířil jsem si to rovnou k Woody's, to je totiž to jediné místo, na které jsem spoléhal, že mě právě teď zajisté dokáže uklidnit... Alespoň jsem v to tedy doufal! Usedl jsem na barovou stoličku a ihned jsem si začal objednávat, bez panáka slušného pití bych totiž asi jinak někoho zavraždil a pravděpodobně sebe samotného! Alespoň bych měl konečně od všeho a všech jednou pro vždy pokoj! Tohle totiž opravdu může potkat jedině mě, nechápu, jak po mně Debbie může žádat, abych si to klíště s sebou sbalil do ruksaku a odcestoval s ním do nějaké chaty v pralese, když přesně tam jsem měl v plánu jet jen proto, abych se ho alespoň na jeden blbej víkend zbavil! Já fakt žasnu, naše slavná Debbie pro jednou není v myšlení moc inteligentní a nápaditá jako obvykle!

Vždy a všude(1)

2. october 2014 at 0:06 | Janča |  Vždy a všude
Nová povídka.

BRIAN

Vždy a všude - to by měl být Justinův pokřik! Protože přesně to ho naprosto do detailu vystihuje, kdykoliv se někam podívám, tam stojí on... V Babylonu, v jídelně, u Woody's, v Debbiiným domě, u mě v loftu... Prostě všude, kde to jen jde! Začínám uvažovat o tom, že si nechám udělat soudní zákaz alespoň na dvě stě metrů, ale i to by nejspíš bylo málo! Je to zkrátka šílenec a já už pomalu začínám přicházet o své nervy!

Významný den(3)

1. october 2014 at 0:14 | Janča |  Významný den
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Asi jsem byl hodně naivní, když jsem se domníval, že v Kinneticu přijdu na jiné myšlenky, protože jsem za svým stolem seděl už celou hodinu a místo toho, abych vyplnil tu kupu papírů, jsem se neustále ztrácel v té hromadě nápadů, které by se mohly týkat Justinovo zákeřné pomsty a z toho mi bylo celkem úzko! Civěl jsem skrz ty skleněné dveře a vypadal, jak naprostý pitomec, moji zaměstnanci si museli myslet, že na něčem, jedu protože můj výraz, aniž bych ho viděl, tomu určitě odpovídal, ale já je ani nevnímal, byl jsem myšlenkami naprosto jinde nebo alespoň do chvíle, než se před sklo postavil Ted s tím svým vtíravým úsměvem, mávající na mě jak debil...