September 2014

Významný den(2)

30. september 2014 at 0:32 | Janča |  Významný den
Nový díl.

BRIAN

To jsem vážně takovej debil nebo to má mysl vytěsnila zcela úmyslně, jen abych nemusel myslet na ty romantické sarapatičky?! Vždyť tohle se opravdu mohlo stát jenom mně a nedivte se tak moc, vím že je u mě divné nebo spíš neuvěřitelné, že si z toho dělám hlavu, vždyť bych nad tím přeci měl jenom mávnout rukou a věnovat se nějakému zadku v Babylonu, ale ono to není tak jednoduché, ne když ten, s kterým bych měl dnes slavit tzv. výročí, je právě Justin! Vím, jak je paličatý a že si tohle za rámeček rozhodně jen tak nedám... Jednoduše s ním nechci být rozhádaný anebo s ním vést tichou válku! To totiž přímo nenávidím a vraždil bych, kdykoliv mezi námi něco takového probíhá! Jenže teď už je stejně pozdě, za prvé, dnešní den končí přesně za 32 minut a za druhé, já jsem doma, zatímco Justin s Kenem, kdo ví kde!

Významný den(1)

29. september 2014 at 0:22 | Janča |  Významný den
Nová povídka.

BRIAN

Co jsem zase udělal tak hroznýho, že se musí chovat jako naprostý idiot?! Nedal jsem na záchodě prkýnko dolů nebo co? I když tohle by mu přece vadit nemělo! Tak co, sakra? Sedl si snad na ježka?! Každopádně, ať už je to cokoliv, má kvůli tomu pěkně pocuchané nervy, až tak, že mě raději ignoruje a věnuje se okukování všech zadků kolem! Jo, něco jsem ho rozhodně naučil! Ale praktikovat to v mé přítomnosti by zrovna opravdu nemusel! Co bych ale mohl očekávat, když za prvé, já v jeho přítomnosti dělám to samé a za druhé, když má takovou zákeřnou náladu, která se mi vůbec, ale vůbec nelíbí!

Jen mě drž!

26. september 2014 at 0:09 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
jednorázovka

bez varování

#Justin Taylor #Brian Kinney

Justin

Hned mezi dveřmi jsem poznal, že se něco stalo, už jen ten jeho shrbený postoj a zničený výraz mluvili za vše, ale když si následně tak zoufale přišel pro polibek, věděl jsem, že to nebude ani zdaleka dobré, potřeboval mě mít u sebe a to značilo jen jedno - schůzka s jeho mámou dopadla nejspíš přímo katastrofálně a jeho teď může uklidnit jedině má přítomnost a to nemusí ani vyslovit, já to na něm jednoduše poznám!
Ihned jsem ho pevně objal, držel se mě jako klíště a přitom mě jemně líbal na krk, bylo to příjemné, ale zároveň se ve mně hromadil nehorázný vztek... Dostat se mi jeho matka do rukou, tak opravdu nevím!

J: "Co ti udělala?"
B: "Nic nového,"...Pustil se mě a zamířil do kuchyně.
J: "Briane?"
B: "Co si vařil?"...Zvedl poklici od hrnce a místo odpovědi čichal vůni právě udělané omáčky.
J: "Jídlo... A teď mi odpověz."
B: "Nechci o tom mluvit... Chci jíst a to nejlíp přímo z tvého nahého těla,"...Doslova naléhavě mě políbil.

Neříkám, že bych proti tomu něco měl, to právě naopak, představa toho, že ze mě Brian slízává omáčku, kapku za kapkou, místečko za místečkem, mě přivádí k šílenství sama o sobě, ale... Myslím, že právě teď potřebuje ze všeho nejvíc mluvit a ne si z mého těla udělat talíř!

Hádka(4)

25. september 2014 at 6:42 | Janča |  Hádka
Poslední díl.

BRIAN

Plán byl jasný - dostat oba ty magory k Woody's v ten samý čas a donutit je si spolu promluvit, aby pak mohli pokračovat na svém komiksu v nějaké noře a ještě líp, abych se ušetřil těch neustálých keců od jednoho na druhého! Ovšem výsledek, ten byl naprosto nejasný, nejen, že jeden souhlasil v domnění, že tam budu já a má velká očekávání, jež Maikey určitě nesplňuje, tak druhý se radši nijak moc nevyjádřil ohledně toho, zda se dostaví, takže je to jen otázka toho, jak moc dobře do sebe zapadnou všechny kousky skládačky a já to všechno budu sledovat zpovzdálí v první řadě s popcornem!

Hádka(3)

24. september 2014 at 6:23 | Janča |  Hádka
Nový díl.

BRIAN

Ještě chvíli jsem zůstal v jídelně a to především proto, abych tu jejich debilitu vydýchal, poněvadž bych jinak cestou mohl dostat nějaký panický záchvat, který bych nemusel přežít! Oba jsou to naprostý hovada, jeden větší, než druhej a já nemám nervy na to dávat tu jejich romanci pořád dohromady, ale bohužel nic jiného mi nezbývá, protože se to až moc týká i mně, můj mozek už jede na záložní generátor a strávit s jedním z nich ještě nějaký čas mluvením o tom, jaký je ten druhý idiot, fakt nemám v úmyslu! Jak už jsem řekl, pokusím se o to ještě jednou a dám do toho naprosto všechno a jestli se to ani tak nepodaří, tak slibuji na cokoliv mi blízkého, že končím a stěhuji se dobrovolně do cvokhausu nebo líp na Bahamy!

Hádka(2)

23. september 2014 at 0:20 | Janča |  Hádka
Nový díl.

BRIAN

Když jsem se ráno probudil, tak už byl Justin pryč, opět na své ranní nejspíš už milionté šichtě, nesnáším, když dělá ranní, rád se k němu po probuzení vždycky tisknu, ale teď jsem mohl leda tak ležet a čumět na ten neuvěřitelně bílý a nudný strop! Raději jsem se tedy vyhrabal z postele a šel si užít horkou, příjemnou sprchu... Bez Justina! Vlastně bych měl možná být rád, že tady neokouní, nemusím tak alespoň poslouchat ty jeho neustálé kecy na Maikeyho účet, je to už pomalu jako říkanka nebo pohádka před spaním, vlastně by se dalo říct, že o něm slyším čtyřiadvacet hodin denně a když jsem naopak s Maikeym, tak ten ryje zase do Justina, pokaždé se proto raději zdekuji dřív, než jednomu z nich vrazím a věřte, že bych se nepřikláněl na žádnou stranu, ať už Justin nebo Maikey, oba jsou úplně stejně na zabití a já nemám daleko k tomu, abych to udělal, to mi můžete stoprocentně věřit! Ale jak jsem řekl, budu s tím muset něco provést nebo si radši vyvrtám díry do hlavy, než ty dva dál poslouchat, jak na sebe vzájemně házejí špínu, to mě raději mučte elektřinou nebo nedostatkem sexu, protože je větší pravděpodobnost, že přežiju právě to, než ty dvě osiny v zadku, které jsou proti sobě spiknutý!

Hádka(1)

22. september 2014 at 0:03 | Janča |  Hádka
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Musím říct, že opravdu nevím, co přesně mě štve víc na tom, že Justin s Maikeym spolupracující na tom jejich slavném komiksu o gay hrdinovi - to, že spolu tráví spoustu času, díky čemuž mě absolutně vynechávají, chovají se, jako kdyby měli společný mozek a jsou neustále nadšení z nových a nových nápadů, jako by jim bylo deset a právě objevili porno!? Anebo mě mnohem víc vytáčí, když se naopak absolutně ignorují, kvůli jejich pošahaným neshodám a já pak musím čumět na ty jejich kyselé ksichty, kdykoliv se kolem sebe třeba jen mihnou a potom jsem to já, kdo je musí přinutit, aby měli koule, postavili se tomu čelem a okamžitě to vyřešili? No, hádejte co? Tentokrát nehnu ani prstem, chtějí si hrát na blbečky, tak v tom případě jím nehodlám ani trochu bránit!

Chci ho zpátky!(11)

20. september 2014 at 7:20 | Janča |  Chci ho zpátky!
Poslední díl. - 18+ - Výjimečně zveřejňuji i v sobotu, poněvadž jsem nemocná tak mám čas psát a taky je to poslední díl povídky tak vás nebudu napínat Smějící seUsmívající se

BRIAN

Měl jsem tak hrozný vztek, myslel jsem, že každou chvílí snad vybouchnu, nejprve Maikey s tou svojí vyčítající, nevymáchanou hubou, kterou bych mu nejraději zacpal sto let starými ponožky a pak Justin s tím jeho slavným vysvětlením! Ale já blbec místo, abych ho uškrtil holýma rukama, jsem ho tak nějak začal chápat a sám sobě jsem za to najednou dával vinu... To já ho tenkrát nechal odjet a prakticky jsem ho přinutil k tomu, aby si místo mě zvolil kariéru, aby měl jiný život, sakra, vždyť já mu řekl, že na našem společném čase už nikdy nebude záležet, tak co jsem do háje zelenýho, mohl čekat? Že bude navždy sám?! Že bude trpět stejně jako já bez něho?! Sakra, vždyť on trpěl a pak se jednoduše objevil někdo, kdo mu ty nejtěžší chvíle života zpříjemnil, ale nakonec ho pak stejně zklamal, ale i tak mám ho za to teď vinit?! To nedokážu... Ne když ho pořád tak moc miluji! A nejspíš už navždy milovat budu! To je to jediné, co teď vím stoprocentně! On je světlo mého života... Můj Sunshine!

Chci ho zpátky!(10)

19. september 2014 at 6:20 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl.

JUSTIN

Věděl jsem, že ani jedna jeho reakce ze všech reálných či nereálných možností nebude dobrá, očekával jsem, že bude zuřit, mlátit pěstí do zdi, rozbíjet věci anebo třeba i brečet, ale on udělal to jediné, co mohl - ukázal na dveře a řekl "Běž!" a tohle je pouze v jemném podání, ve skutečnosti to bylo mnohem děsivější... A především bolestivější!
Avšak jsem se mu ani trochu nedivil, udělat on mně to, co já jemu, nikdy bych mu neodpustil, jenže on by mi to neudělal, v tom je ten rozdíl mezi námi, on by nikdy nemiloval někoho jiného, to já si dovolil opak a znova jsem se zamiloval v těch nejtěžších chvílích svého života bez Briana, nechal jsem své srdce tlouct i pro někoho jiného... To ovšem byla chyba, teď už to vím!

Chci ho zpátky!(9)

18. september 2014 at 6:56 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl.

BRIAN

Tak dobře tohle je... Tohle je prostě moc! Je toho na mě příliš a já mám pocit, že se snad složím! Nevím, co si mám počít, sedím tu na baru u Woody's a neustále nutím barmana, aby mi doléval, ale ani tak nemám ten úlevný pocit opilosti, který by mi poskytl následnou alespoň chvilkovou volnost od té příšerné bolesti... Prostě jsem v koncích! Mám chuť brečet, smát se, vztekat, řvát, ale ani jedno z toho prostě nedokážu, nemám na to jednoduše sílu, vždyť tohle je... Jak to mám vlastně vůbec nazvat? Psycho? Jo to by možná odpovídalo! Sakra! Do hajzlu! Jak mi tohle vlastně vůbec mohl udělat? Vždyť jsem to měl být já... To já mu nabídl svatbu, společný život, mojí lásku, moje srdce a on zvolil kariéru, aby si následně vzal nějakého... Co já vím koho! A to stihl za pouhých dvou a půl roku! Mám pocit, že se začnu smát! A pak brečet a pak se vztekat a řvát a pak někoho zabiju... Nejspíš sebe! Jo to bude asi nejlepší a nejrozumnější východisko, protože já s tímhle hrozným pocitem, naprosté bezmoci, zrazenosti a zlomenosti prostě nedokážu žít, to je zkrátka horší než smrt, vědět, že si Justin místo mě zvolil někoho jiného, že miloval někoho jiného... A kurva, že si ho vzal! Vždyť to je... Já zkrátka nemůžu! Už ne!

Chci ho zpátky!(8)

17. september 2014 at 6:34 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Probudil jsem se zhruba uprostřed noci v Brianovo náruči, svou rukou mě držel tak pevně, že jsem pomalu nemohl ani dýchat, ale zároveň bylo neuvěřitelně příjemné cítit jej u sebe! Jen jsem uvnitř sebe měl takový zvláštní pocit, věděl jsem totiž, že to, co se stalo, nebylo správné, kdyby totiž Brian jen tušil, jaká je skutečnost, vyhodil by mě a nejspíš už by mě nikdy nechtěl ani vidět a z toho mám šílenou hrůzu! Jsem zpět teprve pár dnů a už se toho tolik změnilo, když jsem se vracel, Briana jsem si zakázal a teď tu nakonec ležím v jeho posteli, přitisknutý na jeho nahém dokonalém těle! Měl bych se hned teď zvednout a jít pryč, nejlíp někam, kde by mě už nikdy nenašel, jenže já to nedokážu, nechci se připravit o ty poslední chvíle, které s ním můžu ještě strávit, tudíž se k němu raději přitisknu ještě víc, abych mohl čichat tu jeho nádhernou vůni a oddám se dalšímu spánku.

Chci ho zpátky!(7)

16. september 2014 at 13:02 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl. - 18+

JUSTIN

To, co jsem u toho stolu udělal, jsem neměl ani v nejmenším úmyslu, chtěl jsem to, to ano, ale věděl jsem, že to udělat nesmím, on už mi nepatří a pravděpodobně mě teď i nenávidí a to zcela oprávněně! Ale nakonec jsem přeci jen vzdal své snažení a po tom stehně jej pohladil, za prvé jsem věděl, že to potřebuje, zdálo se totiž, že to v něm naprosto vře a bylo by jen otázkou vteřin, maximálně minut, než by zcela vybouchl a za druhé, copak jsem měl někdy dostatečné sebeovládání na to, abych mu odolal za jakýchkoliv okolností? Neměl! A nejspíš nikdy mít nebudu, ačkoliv bych měl... Zkrátka se musím naučit ovládat a přeně proto jsem svou ruku následně vysmekl! Tak moc jsem se jej chtěl držet a nejspíš už navždycky, prostě jen cítit jeho kůži na té své, to je totiž to nejlepší, co mi kdy mohlo být dopřáno hned po jeho citech ke mně a ani nevíte, jak moc těžké bylo ho pustit, ale bylo to tak správně nejen, že bych mu dával falešné naděje, ale taky bych nás oba ještě víc naprosto zlomil!

Chci ho zpátky!(6)

15. september 2014 at 5:59 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl.

BRIAN

Měl jsem tak hrozný vztek a připadal jsem si doslova podvedený, Debb přede mnou hrála divadlo, ačkoliv věděla a viděla ostatně jako vždycky, že bez Justina jsem zničený a já to všechno sežral, nebral jsem ohled na její podezřelé chování, nenapadlo mě, že by mi ona mohla někdy lhát, žena, která mě vychovala, která je mi matkou a i přesto to udělala - lhala mi o něčem tak důležitém, o něčem, co jsem měl vědět jako první, dokonce jsem si začínal myslet, že blázním, že Justin už se mi dokonce i zdá, jenže tak to není, on byl skutečný, byl v mé posteli, cítil jsem jeho vůni a měl ho nablízku tak, jak už jsem mnohokrát za celých dva a půl roku snil, ale on nakonec stejně utekl a teď se mi vyhýbá... Moje máma a kluk mého srdce mě naprosto zrazují!

Chci ho zpátky!(5)

12. september 2014 at 8:17 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl.

JUSTIN

Šel jsem otevřít, aniž bych se nad tím nějak zamýšlel, prostě jsem to bral automaticky - někdo zvoní, zkrátka otevřeš! Jenže v okamžiku, kdy jsem tento tak zvaný lehký úkon dokonal, jsem toho velmi hluboce litoval! Ten Brianův výraz se mi nadosmrti zaryje do paměti... Byl tak raněný, smutný a zlomený zároveň, že to nejde ani vyjádřit, nemohl uvěřit tomu, že mě vidí, jenže ne proto, že jsem byl pryč tak dlouho, ale zkrátka a jednoduše mu nešlo do hlavy, proč jsem nešel za ním - přímo za ním! Ne to naše setkání beze slov u něj v posteli, kde jsme si celkem určitě oba nebyli jistý tím, zda je tohle skutečnost nebo jen sen... To všechno jsem z jeho výrazu dokázal vyčíst a mrazilo mi z toho!

Chci ho zpátky!(4)

11. september 2014 at 7:00 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl.

JUSTIN

Dva a půl roku, tolik času uběhlo od chvíle, co jsem Pittsburgh, své přátelé, svou rodinu a Briana nechal za sebou a odletěl jsem se věnovat své kariéře v New Yorku a dnes jsem zpět a to nadobro! Za celou tu dobu, kdy jsem žil nový život, se toho odehrálo spoustu, ale především jedna věc, která mě donutila opustit New York a vrátit se domů za svou rodinou.
Vůbec nikdo o tom nevěděl, do poslední chvíle jsem to tajil, nechtěl jsem, aby pořádali nějaký uvítací výbor nebo něco na ten způsob, jednoduše jsem chtěl, aby to všechno proběhlo v klidu a v naprosté tichosti, jenže jakmile se mé nohy ocitly na půdě Pittsburghu, byl jsem ztracený, netušil jsem, co mám dělat a především kam mám jít, bál jsem se jít za kýmkoliv a to především za NÍM, za mužem, kterého jsem tak moc miloval a stále miluji, mužem, který změnil celý můj život, mě samotného, ale i přesto mě to táhlo právě za ním, neovládal jsem se, potřeboval jsem ho za každou cenu spatřit!

Chci ho zpátky!(3)

10. september 2014 at 9:04 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl.

BRIAN

Zatraceně, vypil jsem jen pouhé dvě skleničky, tak jak je možné, že právě teď vidím ve své posteli spícího Justina?! To mám snad halucinace anebo magořím?! Co se to tu, do háje, děje?! On je v New Yorku a já jsem tady... To je pouhý a ten jediný fakt, který vím stoprocentně... Nebo jsem snad věděl?! Protože teď si tak úplně nejsem jistý ničím, nevím, co je skutečnost a co jen má představivost... Nevím zhola nic! Takže co tohle má znamenat?! Nerozumím tomu!

Chci ho zpátky!(2)

9. september 2014 at 5:59 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nový díl.

BRIAN

Probudil jsem se zhruba okolo desáté večer a najednou mi bylo líp, už jsem se necítil tolik pod psa, ale to se bohužel týkalo jen mé fyzické stránky, ta psychická na tom nebyla o moc líp, i když možná jen z pohledu na Maikeyho slintajícího mi na polštář by trochu mohla... Takhle jsem si představoval sám sebe před pár hodinami na koberci v mé kanceláři, ale nakonec tak dopadl Maikey, což je k popukání! Opatrně jsem ze sebe sundal jeho ruku a vyhrabal jsem se z postele, měl jsem pocit, jako bych byl snad týden o skotské a to minimálně vzhledem k tomu, jak mě při stoupnutí tupě bodlo v hlavě a celý byt se se mnou zatočil... Ta fyzická stránka na tom asi nebude tak dobře, jak jsem se domníval! No každopádně už se necítím unaveně, což bylo záměrem, zbytek jsou jen vedlejší účinky čehosi a ty já musím ignorovat, pokud se chci dál věnovat svému zatracenému přežívání!

Chci ho zpátky!(1)

8. september 2014 at 6:19 | Janča |  Chci ho zpátky!
Nová povídka. - Tak jsem zase zpátky hezky odpočinutá a tím pádem připravená na další povídky a hned tu máte první díl nové, která se Vám snad bude líbit! Usmívající se

BRIAN

Cítím to uvnitř sebe, cítím to ve svých kostech, cítím to naprosto všude, jenže to nedokážu popsat, ten pocit, co se mi rozlévá tělem, kdykoliv si na něj vzpomenu nebo si jen vybavím jeho vůni, jeho smích, jeho blonďaté vlasy... Ten pocit tu stále se mnou je a já pro něj nemám definici, vím jen to, že mě naprosto ničí!

Oznámení

1. september 2014 at 5:58 | Janča |  Info
Milí čtenáři,
jak jistě víte, zase tu máme školní rok a s tím i spoustu učení, nervů, testů a podobných blbostí spojených s tímto šíleným místem, bohužel z tohoto důvodu budu muset udělat menší úpravy: Za prvé, tento týden se tu nic neukáže, tudíž to bude taková menší pauza, abych se zase v klidu sžila s tím šíleným prostředím ve škole a stejně tak, abych nabrala nějaké nové síly na další povídky Usmívající se A za druhé - loňský rok byl pro mě dost komplikovaný a kvůli psaní jsem se nesoustředila na školu tolik, kolik jsem měla a byl i problém stíhat psát včas, tudíž zveřejňování už nebude probíhat každý den, lépe řečeno budu zveřejňovat jen od pondělí do pátku a víkendy si nechám na psaní, což je myšleno, že v tyto dva dny budu psát dopředu, abych v týdnu tímto "neztrácela" čas potřebný k učení, tak doufám, že to pochopíte a na můj blog nezanevřete Usmívající se Zase se na Vás těším příští týden v pondělí!!! Usmívající se