July 2014

Někdo nový(6)

31. july 2014 at 0:10 | Janča |  Někdo nový
Nový díl.

JUSTIN

Snažil jsem se nejlíp, jak jsem jen mohl předstírat, že Matta nevidím a nešlo jen o to, že jsem nechtěl, aby to zaregistroval Brian, ale i o to, že já Matta totiž opravdu vidět nechtěl, je to hezkej a milej kluk, za tím si budu prostě stát, děj se, co děj, ale jednoduše to není kluk pro mě, já přítele mám a miluju ho... Miluju Briana! A nechci ho ranit tím, že uvidí, jak jsem na Matta třeba jen koutkem oka pohlédl, já totiž vím, že by mu to ublížilo, ačkoliv by to nedávala najevo a já opravdu zrovna teď, když už se zdá, že je mezi námi zase všechno v pořádku, nepotřebuju, aby ho to zevnitř požíralo, tudíž jak už jsem řekl, Matt je pro mě již minulostí a já ho zkrátka budu ignorovat! Může to znít hnusně, ale je to jediné východisko, jak nikomu nedávat naději ani neublížit!

B: "Tak co si dáš, Sunshine?"

Bože, ani si nemůžu vzpomenout, kdy naposledy mi takhle řekl, ale rozhodně už to nějaký ten pátek bude a ani si neumíte představit, jak moc mi to chybělo!

J: "Cokoliv mi objednáš,"...Mrkl jsem po něm.
Maikey: "Proboha, vy jste hrozný hrdličky."
B: "Sklapni!"
J: "Kde máš vůbec Bena?"
Maikey: "V posteli, byl unavený."
B: "A nechal tě jít samotného? Ten má teda odvahu tě pustit do světa."
Maikey: "Jako vždy vtipný k popukání."
B: "Bylo mi potěšením."

Gay filmy 1

30. july 2014 at 13:39 | Janča |  GAY filmy
V poslední době jsem se hodně soustředila na filmy s gay tématikou a po shlédnutí některých kousků se s Vámi o ně jednoduše musím podělit a můžu jen říct, abyste si jejich shlédnutí užili stejně jako já Usmívající se

1. The way he looks


Při tomto kousku jsem se musela celý film usmívat od ucha k uchu, je to asi ten nejroztomilejší gay film, který jsem mohla za dlouhou dobu vidět a opravdu ho doporučuji! Usmívající se

poster

Někdo nový(5)

30. july 2014 at 6:56 | Janča |  Někdo nový
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Tohle bylo... Sakra, já ani nevím jak to popsat! Snad jen můžu říct, že neuvěřitelné! Myslel jsem, že takového sexu se s Brianem snad už nikdy nedožiju a neberte to tak, že sex s nim byl někdy špatný to vůbec, já to s ním miluju, jen v poslední době to bylo takové stereotypní, jako kdyby už nešlo o to, že ho spolu chceme, ale spíš, že ho spolu mít musíme, aby se neřeklo nebo já fakt nevím, jak to vyjádřit. Každopádně tenhle sex byl přímo famózní a jsem rád, že jsme s Brianem zase v pohodě... Nebo spíš v to alespoň doufám a nevím, jestli se náhodou nezeptá na Matta, ale já ho sám od sebe rozhodně nehodlám vytahovat, nepotřebuju Brianovi pocuchat nervy víc, než už jsem mu je pocuchal, takže o něm budu mluvit jedině v případě, že se Brian bude zajímat, jinak je ten kluk pro mě tabu!
Měl jsem takový hlad, že už se mi snad kroutily i prsty na nohou, ale ještě chvíli jsem svůj žaludek musel chlácholit povzbudivými slovy, jelikož Jambalaya byla studená jako psí čumák a já jí tudíž musel dát ohřát a to v tomhle případě trvalo snad celou věčnost a nejsem jediný, komu to tak připadalo...

B: "Bude to ještě dneska?"...Přistoupil ke mně zezadu a objal mě kolem pasu.
J: "Pokud mi nebudeš bránit v dokončení toho, o co se tu pokouším, tak určitě."
B: "Já ti bráním? Ale nepovídej!"
J: "Cítím tvojí erekci!"
B: "Tak se na ní nesoustřeď."
J: "Díky, Briane, to je ta nejlepší rada, co si mi mohl dát, hned se do toho pustím!."
B: "Kdykoliv!"
J: "Myslím, že to nepomáhá, když se ke mně tiskneš ještě víc,"...Přecedil jsem přes stisknuté zuby.
B: "To není možné,"...Přejel mi jazykem přes lalůček.
J: "Briane!"
B: "Dobře, dobře! Přestávám! Pusť se do díla, kuchaři."
J: "Děkuju!"

Někdo nový(4)

29. july 2014 at 0:14 | Janča |  Někdo nový
Nový díl. - 18+

BRIAN

Od Maikeyho jsem se vydal až pozdě večer, nemůžu uvěřit, že jsem tam vydržel tak dlouho - v doupěti naprostých šílenců, ale potřeboval jsem se někde vyventilovat a ničit si doma vzteky nábytek není zrovna moje parketa, takže jsem alespoň mohl nenápadně ohýbat rohy nových komiksů, Maikey mě pak sice asi zabije, ale za to zklidnění mi to vážně stálo! Cestou domů jsem až nějak moc nebezpečně přemýšlel - Jak vysvětlím Justinovi své chování? Mám mu vůbec něco vysvětlovat? Co mu mám říct, až se zeptá, kolik jsem jich ulovil? a pak ta nejzásadnější Vyspal se s tím svým novým objevem?
A ze všeho se mi snad i točila hlava, vážně by mě zajímalo, kdo tenhle pocit žárlivosti vymyslel, protože je přímo nesnesitelný a dal bych cokoliv za to, kdybych ho mohl vypnout!
Musím se přiznat, že jsem čekal prázdný loft, ale jakmile jsem otevřel dveře, tak jsem se mohl přesvědčit o opaku, tedy alespoň myslím, že jsem nenechal svítit...

B: "Justine!"
J: "Jsem ve sprše!"

Někdo nový(3)

28. july 2014 at 7:23 | Janča |  Někdo nový
Nový díl.

JUSTIN

Když jsme se včera s Brianem vydali do Babylonu panovalo mezi námi takové divné napětí, nehádali jsme se nebo tak, ale byl to jen takový zvláštní pocit, takový, co značí, že se něco brzy přižene, ať chceme nebo nechceme a proto v momentě, co jsme dorazili na místo, jsem se od něho odpojil, ani nechtěl znát vysvětlení nebo důvod mého odchodu, nijak jsem si to nebral, ale bylo to divné. Každopádně jsem se chtěl jít zašít někam do rohu s pivem a počkat si, až si pro mě přijde, no a pak se to stalo - vrazil jsem snad do toho nejhezčího kluka ve městě, hned mi bylo jasné, že tu musí být nový, nikdy v životě jsem ho tady totiž neviděl a musím se přiznat, že jsem byl okamžitě tvrdý, hrozně jsem ho chtěl, jenže on si chtěl povídat, což je v Babylonu dost divná a nevídaná činnost, ale nijak jsem nevzdoroval a opravdu jsem se s ním zakecal, každou vteřinou jsme se k sobě blížili víc a víc a on mě zničehonic chytil kolem pasu a začal se pohupovat do rytmu hudby, neodolal jsem a přidal se k němu. Bylo to příjemné, to, jak se mi díval do očí, to, jak se mě dotýkal na zádech, to, jak o mě jevil zájem, ale pak to přišlo - Brian! A bylo po zábavě!
A přiznávám se, že takhle jsem ho snad nikdy neviděl, neříkám, že ani žárlení jsem u něho nikdy nebyl svědkem, ale tohle bylo něco jiného... On si mě hlídal a to doslova, nelíbilo se mu, že jsem s jiným! Dřív by řekl "Odprejskni!" mně a jeho by si odvedl, ale tentokrát to bylo jinak, tentokrát chtěl mě a ne to nové maso ve městě!
Ale ani nevíte, jaké pro mě bylo překvapení na toho kluka narazit dneska v jídelně s odůvodněním, že mě chtěl vidět a i když by nemělo tak se mi to líbilo, ačkoliv jsem tohle všechno bral jenom jako hru, jako lov na novou kořist, tady nejde o romantické řečičky, tady jde o sexuální pud... Bože, proč už začínám znít jako Brian? No každopádně bylo dost nečekané, když jsem následně spatřil Briana a ten se pak nasupeně zdekoval, ale část mě si to užívala!

Matt: "Zdálo se mi to nebo to byl ten chlap ze včerejška?"
J: "Jo... No... Jo byl to on."
Matt: "Aha a on tě jako sleduje nebo co?"
J: "Dalo by se to tak říct."
Matt: "No pokud chceš tak s ním mile rád promluvím."
J: "Díky, ale myslím, že s tímhle si poradím."
Matt: "Tomu věřím, nevypadáš jako kluk, co by se nechal zahnat do kouta, ale každopádně moje nabídka platí."
J: "Myslím, že jí nebudu muset využít, ale při nejhorším dám vědět a teď mě, prosím, omluv, než mě šéfová sežere."
Matt: "Jasně, promiň."

Někdo nový(2)

27. july 2014 at 0:17 | Janča |  Někdo nový
Nový díl.

BRIAN

Ihned jsem změnil směr a sedl si na bar, divím se, že se barová židlička nesložila po tom, jakou silou jsem na ní kvůli svému vzteku dosedl! Byl jsem doslova vytočený, nemohl jsem uvěřit, že ten drzoun si za Justinem došel dokonce až sem - do mé milované jídelny! A ještě k tomu ho očividně oblbuje nějakými svými sladkými řečičkami a já? Můžu leda tak sedět a čumět! Znova už totiž nebudu hrát žádné lesbické scény a ani nic podobného, ale Justin si to rozhodně za dveřmi loftu pěkně odnese, to přísahám jako nikdy!

Debbie: "Tak co to bude, mistře?"
B: "Skotská!"
Debbie: "Nevím, jestli sis všiml, ale tady nejsme u Woody's ani v Babylonu."
B: "Divný, potkávám tu stejné tváře jako tam,"...Pohlédl jsem směrem k vetřelci.
Debbie: "Je to jídelna... Veřejná jídelna,"...Vysvětlovala debilovi.
B: "Už jsem to pochopil, nemusíš pokračovat!"...Štěkl jsem.
Debbie: "A odpovíš mi konečně na otázku?"
B: "Prostě něco k jídlu, momentálně sním cokoliv."
Debbie: "Hned to bude!"

Někdo nový(1)

26. july 2014 at 6:56 | Janča |  Někdo nový
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Nové maso ve městě to vždycky uvítám, obzvlášť když vypadá takhle a jeho zadek se přímo nabízí k ošukání, v takových chvílích se můžu blahem rozplynout a započít své lovící neodolatelné schopnosti, jenže jedna věc mě v okamžiku, kdy jsem se zvedl, zarazila - už si ho na prst totiž namotával Justin a to se mi vůbec nelíbilo a ano bylo to proto, že Justin je můj! Sice se mi ten kluk opravdu moc zamlouval, ještě aby ne a věkově se blížil spíš k Justinovi, tudíž výdrž v posteli nebo spíš v zadní místnosti by mu určitě nebyla vzdálená, ale pokud se jedná o Justina tak se ve mně zažehnou nějaké nevysvětlitelné reflexy, které mě nutí mu tuhle hru přerušit jen leda v případě, kdybych se mohl zapojit i já, bych se s tím smířil, vlastně bych to i uvítal, ale za takových okolností, kdy by měl Justina někdo jiný jen sám pro sebe se neznám, i když jen vnitřně.
Vyklopil jsem do sebe na ex panáka, nejspíš jako na povzbuzenou a vydal jsem se jejich směrem, byli u sebe až nějak moc blízko a oddávali se rytmu hudby a z nějakého důvodu se mi z toho svíral žaludek a jako nějaká žárlivá lesbička jsem se to rozhodl přerušit...

B: "Odprejskni!" přikázal jsem.
Kluk: "Prosím?" tázal se až arogantně, řekl bych.

Slib(16)

25. july 2014 at 0:16 | Janča |  Slib
Poslední díl.

BRIAN

Téměř všichni jsme se sešli v nemocnici byli jsme vyděšení a netušili jsme jak moc špatně na tom Maikey je byl jsem z toho šíleně vynervovaný... To čekání na to až nám přijdou oznámit, jestli je vůbec naživu, bylo nesnesitelné a k nevydržení téměř mě zabilo! Představa toho že bych ho ztratil, mě ničila, byl mým přítelem 20 let a to že bych o něho měl teď přijít a ještě s vědomím, že naposledy co jsem ho viděl, jsem se k němu choval nesnesitelně a chladně mě skoro složila k zemi, bylo to nejhorší a nejdelší čekání v mém životě! A to ani nemluvím o Debb s Benem měli hrozný strach, nevěděl jsem, co mám udělat, abych jim nějak pomohl nemohl jsem jim ani říct povzbudivá slova, protože v tu chvíli jsem to potřeboval i já jen jsem se snažil to nedávat najevo. Neustále jsem taky musel myslet na Justina na to jestli je opravdu v pořádku sice měl jen pár škrábanců, ale nikdy není jistota že to nemůže být nic vážnějšího štvalo mě že zůstal u Babylonu a nejel do nemocnice se nechat prohlédnout, ale je tvrdohlavý a chtěl tam pro jistotu zůstat kdyby potřebovali pomoct... Můj hrdina!

Slib(15)

24. july 2014 at 0:20 | Janča |  Slib
Nový díl.

JUSTIN

Bylo těžké ho po takové době vidět a vědět, že tohle všechno jsem vlastně způsobil já aniž bych si to ve skutečnosti pořádně uvědomoval celou dobu jsem se hnal za něčím, co už jsem dávno měl a přehlížel to a kvůli své hlouposti jsem to teď všechno ztratil... Ztratil jsem jeho, toho nejlepšího chlapa ve svém životě, toho komu jsem slíbil, že ho nikdy neopustím! A celý čas jsem se přesvědčoval o tom, že takhle to bude lepší, jen abych si to udělal snazší, já vlastně věřil tomu, že to bude lepší, ale spletl jsem se, jak nejvíce jsem mohl! Byla to ta největší chyba, jakou jsem kdy udělal a já jí už nemůžu napravit!

Slib(14)

23. july 2014 at 7:09 | Janča |  Slib
Nový díl.

BRIAN

Už je to deset dní od chvíle, co jsem udělal tu neuvěřitelnou pitomost, jen abych to Justinovi nějak "zjednodušil" a stejně tak vlastně i sobě, ale já vím, že jsem měl tvrdě bojovat měl jsem to kurva konečně už říct a ne v zápalu šílené paniky mu dát volnost ať už jí chtěl sebevíc neměl jsem v ten moment myslet jen na to co chce on měl jsem mu ukázat co chci já... Že chci jeho a že ho miluju a že pokud bude chtít s tou naší budoucností něco udělat tak můžeme jen to asi nebude přesně to co on si představuje ale byl bych ochotný udělat alespoň něco abych mu dokázal jak moc s ním chci být a ne jen teď v tuhle chvíli ale už navždy, že chci aby byl součástí mého života dokud mi nevyprchá, ale jen proto, že jsem neměl odvahu a kuráž vyslovit to co už mi tak dlouho leží v žaludku a na jazyku tak jsem mu dal tuhle pitomou volnost... Bože já jsem takovej neuvěřitelnej idiot, že by se kvůli mně klidně mohla uspořádat soutěž a já bych bezprostředně získal korunu!

Slib(13)

22. july 2014 at 0:29 | Janča |  Slib
Nový díl.

JUSTIN

Netušil jsem, že to bude tak moc těžké od něho odejít a vědět, že mi dal volnost, že teď už jsem volný a mezi námi je opravdu konec, že i on pochopil, že takhle to dál nejde a chce, abych měl všechno, co jsem si vždy přál a že ví, že s ním bych to mít nikdy nemohl a proto mě nechal jít, udělal mi tu největší laskavost, jakou mohl - rozhodl za nás za oba! A já jsem mu za to nesmírně vděčný, ale zároveň mám v sobě hrozný vztek, protože hluboko uvnitř sebe ať už jsem se přesvědčoval sebevíc o opaku jsem tohle nechtěl, potřeboval jsem aby udělal něco co by mě přimělo si to rozmyslet čím by mě donutil zůstat a už nikdy neodejít potřeboval jsem to slyšet, protože zůstat s ním je to co si přeju ze všeho nejvíce, ale mít to nemůžu protože každý pořád chceme něco jiného a jen bychom se pro sebe obětovali, ale i tak bych dal i život za ty dvě slova kterými by mě přinutil zůstat a být s ním! Do té doby nikdy nenajdeme společné štěstí já budu chtít jeho nevyřčené city a on mi to nebude chtít dát a to proto jaký je a já mu to nezazlívám vždyť já sám jsem si v hlavě utkvěl obrázek o tom, jak bych jednoho dne chtěl mít domov, manželství a rodinu, ale já to ve skutečnosti skoro všechno už dávno mám... Loft byl pro mě domovem od chvíle, co jsem s ním začal žít, rodinu mám všude kolem sebe je obrovská a milující a k čemu mi je manželství když víme, že se oba milujeme? Mám ten pocit, že tohle celé všechno byl jen způsob jak se donutit od něho odejít jen proto, že jsem chtěl slyšet že mě miluje a i když to už dávno vím nikdy se nesmířím s tím že to nevysloví a vím že to je ode mě sobecké, ale tím že bych s ním dál zůstával bych ho mučil pocitem že mi to bude muset říct ačkoliv nechce anebo spíš asi nemůže takže pořád jsme tam, kde jsme byli... Vlastně ne - Já jsem volný!

Slib(12)

21. july 2014 at 7:18 | Janča |  Slib
Nový díl. - 18+

BRIAN

Pomalu jsem jej začal svlékat, nejprve tričko na což jsem ho políbil několikrát něžně na hruď a poté jsem mu začal rozepínat i kalhoty a rukou jsem zajel pod jeho trenky a ihned jsem ucítil jeho ztvrdlý penis a Justin jen souhlasně zasténal. Třel jsem ho pomalu, nechtěl jsem nic uspěchat a zároveň jsem si s ním chtěl po tak dlouhé době pohrát, chtěl jsem ho mít ve své moci co nejdéle, než dosáhne svého orgasmu a přijde ta hrozná chvíle určená k mluvení.
Justin mezitím pečoval o můj krk a na prsty si namotával mé vlasy - jak moc mi tenhle pocit, tyhle doteky, tyhle polibky chyběly! Jeho tělo se naprosto třáslo a svíjelo vzrušením, byl úplně jak v nějakém transu a plný chtíče, který jsem mu hodlal ukojit a stejně tak i sobě!
Když už se zdálo, že je jeho vrchol nablízku tak jsem přestal a od jeho penisu jsem se vzdálil co nejdál jsem mohl a začal jsem si dravě podmaňovat jeho sladké plné rty...

Slib(11)

20. july 2014 at 0:38 | Janča |  Slib
Nový díl.

BRIAN

Sakra, sakra! Tohle mělo být přece jednoduché, měl jsem mu prostě říct to, co cítím, co pro mě znamená a že mi chybí tudíž že chci aby se ke mně zase vrátil a mohl jsem ho opět mít, ale já jsem ho nejdřív místo toho obvinil pomalu ze závislosti na alkoholu kvůli jeho rozhodnutí ode mě odejít pak jsem ho více méně vykopl ze svého bytu a nakonec jako třešnička na dortu jsem neovládl svojí touhu a líbal jsem jej zatímco jsem ho tiskl ke dveřím a pak když řekl že i přesto musí jít jsem mu opravdu jak nějaká buznička řekl "Nechoď!" a v tu chvíli jsem to myslel tak zatraceně upřímně jako nic jiného v mém životě chtěl jsem aby mi zůstal na blízku dokonce už stačilo jen vyslovit to co mi doslova leželo na jazyku stačilo říct, že ho miluju a mohl jsem ho zase mít, vrátil by se ke mně, ale ne já v poslední chvíli zpanikařil a nechal jsem ho utéct... Opět!

Slib(10)

19. july 2014 at 0:03 | Janča |  Slib
Nový díl.

JUSTIN

Já to věděl, věděl, věděl! Věděl jsem, že to takhle dopadne, že mu zas a znovu neodolám a nechám se jím políbit, věděl jsem to a i přesto jsem si tu blbou skleničku vína nechal nalít, já jsem vážně takovej idiot! A věřil bych i tomu, že kdyby tam nebyl Gus tak bych se jím nechal dostat mnohem dál a právě teď bychom pravděpodobně zkoušeli všechny možné polohy a veškerý nábytek který by nám k vášnivému, zpocenému a možná trochu drsnému sexu výborně posloužil a nemůžu říct že bych byl nějak proti... Ale to je hrozně špatně! Rozhodl jsem se pro nový život... Proboha našel jsem si nový byt a dnes jsem se do něho nastěhoval, vydekoroval jsem si ho a dokonce jsem od Maikeyho dostal matraci abych si nezničil záda... To všechno abych se naučil životu bez něho, abych zjistil, zda život bez něho opravdu chci... Ale teď je všechno totálně v hajzlu, protože nevím absolutně vůbec nic, mám totální okno a k tomu všemu jsem se ještě ani na krok nehnul od Brianova domu a mám ten pocit, že pokud mě něco nezastaví tak se za ním nahoru vrátím Gus neGus...
Vysvobození přišlo v podobě zvonícího telefonu...

Slib(9)

18. july 2014 at 0:15 | Janča |  Slib
Nový díl.

BRIAN

Bohužel díky skvělé strategii, při které se mi Justin velmi úspěšně vyhýbal, jsem nemohl udělat absolutně nic pro to, abych ho získal zpátky, a dnes už je naneštěstí i den kdy se stěhuje do svého nového domova a já tomu nemůžu vůbec nijak zabránit. Celý den to v jídelně rozebírali, pořád mluvili o tom, jak je to úžasné, že má Justin svoje vlastní bydlení a že mu budou pomáhat, aby to zvládnul, ale nakonec bylo asi nejlepší, když přišla Jennifer, a začala popisovat, jak to u něho vypadá, no co jsem z toho tak pochopil tak se jí ten byt vůbec nezamlouvá, ale Justin má svou hlavu a nedá si říct tudíž je po jeho a všichni to musí respektovat! Ale asi třešničkou na dortu bylo, když se Maikey dobrovolně přihlásil k tomu, že dá Justinovi Hunterovu matraci, v ten moment jste opravdu měli vidět můj vražedný, vzteklý a vytočený výraz, kdyby nebylo toho, že už jsem jednou dal najevo, jak moc mě Justinovo stěhování rozhodilo tak Maikeymu vyválím ksicht v té jeho omeletě! Ale asi ze všeho nejvíc mě rozsekala Debbie, která ze všech nejvíc skládala Justinovi poklonu za to jak je odvážný a že se mu bude snažit pomáhat jak jen to půjde, ale nakonec když byli všichni z doslechu jsem dostal zase jednu přednášku o tom jak všechno můžu napravit... No hádejte co? Už není, co napravovat všechno jsem projel na celé čáře!

Slib(8)

17. july 2014 at 0:47 | Janča |  Slib
Nový díl.

JUSTIN

Nemůžu uvěřit tomu, že už je to přesně 5 dní od chvíle co jsem naposledy mluvil s Brianem tak nějak jsem na něho nikde nechtěl narazit a tak jsem na ulici raději vycházel opravdu jen minimálně bylo mi totiž jasné, že pokud s ním strávím byť jen pár dalších minut o samotě tak naprosto změním svůj názor a já nechci abych to byl já kdo můj názor změní chci aby to byl on chci aby udělal něco co mě přinutí si uvědomit že spolu opravdu máme naději na úžasnou budoucnost že spolu můžeme mít to co oba chceme, že se pro toho druhého nebudeme muset změnit, ale i přesto že bych si přál přesně tohle je tu i část která nechce aby se to stalo která opravdu potřebuje být nějakou tu dobu bez něho abych mohl zjistit, zda život bez Briana je opravdu to co chci, zda bez něho to bude snazší.

Slib(7)

16. july 2014 at 7:33 | Janča |  Slib
Nový díl.

JUSTIN

A já si myslel že mi dokáže změnit názor, že mě přesvědčí o tom že máme naději na společnou budoucnost, že mi řekne to, co chci nebo spíš potřebuji slyšet, abych věděl, že ten byt brát nemám, že můžeme žít spolu jako pár, ale on ten proklatej telefon prostě musel vzít vždycky pro něho bude přednější vše okolo víc než já... Jeho práci, Babylon, sex na jednu noc, jeho loft, který je a vždycky bude jen pro jednoho... A já jsem až tam někde na konci když mě náhodou potřebuje v momentě, co mu jeho známosti už nejsou dostatkem! A jak už jsem se několikrát zmínil, jemu nezáleží na budoucnosti, vždyť proboha on už se teď cítí jako mrtvola a přemýšlí jenom nad přítomností nad tím, koho ošuká zrovna tady a teď! Ale takový já nejsem já musím hledět dopředu vybudovat si kariéru, mít manžela, rodinu za kterou se budu vracet domů z práce... Po tomhle já zkrátka toužím, ale s Brianem to mít nemůžu, s ním by to navždy bylo jen "Co kdyby?"

Slib(6)

15. july 2014 at 6:39 | Janča |  Slib
Nový díl.

BRIAN

Nemohl jsem Justina dostat z hlavy teda ne, že by to bylo nějak překvapující nebo něco nového ale tentokrát jsem doslova myslel jenom na něho, cokoliv jsem udělal, bylo nějakým způsobem spojené s ním, až jsem z toho začínal šílet! Dokonce jsem při přípravě prezentace musel neustále myslet na to jak moc by se mi momentálně hodily Justinovi trefné nápady o které jsem dřív nikdy neměl zájem nebo jsem to alespoň předstíral ale teď bych jeden z nich bez problému využil a ještě ho jako poděkování přímo na mém stole pomiloval... Bože dost! Jsi Brian Kinney kurva fix! Ty přežiješ všechno i život bez něho! Anebo ho jednoduše získáš zpátky, jak těžké by to mohlo být? Vždyť on se vždycky vrátil, jen to prostě tentokrát bude trvat trochu déle, ale už ráno jsem měl pocit, že se to určitě stane přece jen nebýt Guse tak jsme se políbili a to už napovídá, že máme naději být zase jako dřív, já to zkrátka nevzdám!

Slib(5)

14. july 2014 at 7:07 | Janča |  Slib
Nový díl.

JUSTIN

Byl jsem ze setkání s mámou pekelně nervózní a to jsem si ještě včera byl zcela jistý tím že to co dělám je naprosto správné, ale stačilo jen pár minut s Brianem o samotě a ve mně se naprosto všechno hnulo jako kdybych na každou maličkost o které jsem si za poslední měsíc udělal vlastní obrázek zanevřel a absolutně nevím, jak se s touhle situací mám vypořádat ale jedno je jisté - čím dřív to vyřeším tím dřív budu moct začít nový život teda pokud se ukáže že s Brianem opravdu nemáme žádnou budoucnost...

Slib(4)

13. july 2014 at 6:56 | Janča |  Slib
Nový díl.

JUSTIN

Téměř jsem to udělal, téměř jsem ho políbil bez jakéhokoliv zaváhání, udělat jsem to opravdu chtěl, ale nemohl a proto jsem byl moc vděčný za to, že mě Gus "zachránil" a mohli jsme odejít dřív, než jsme s Brianem vyvedli tuhle blbost a není to tak, že bych ho políbit nechtěl, sakra to se ví, že chtěl a jak! Ale co bychom z toho měli? Zase bychom byli uvěznění ve svých vlastních představách, každý bychom pořád chtěli něco jiného a s tím druhým se trápili, to já se rozhodl, že je jednou pro vždy konec a Brian se tomu nijak nebránil a prostě mě nechal odejít a tím mi dal jasně najevo, že náš vztah nikdy ve skutečnosti ani vztah nebyl, ale pouze jen něco čehož byl základ sex, jen mi ale trvalo 5 let abych si to připustil a uvědomil si, že já takový život vést dál nechci... Chci Briana buď se vším všudy anebo vůbec, je to těžké, ale pro nás oba je to vysvobození, kterým se vzájemně oprostíme od pocitu, že spolu být musíme, jen abychom si něco dokázali, protože pokud spolu CHCEME být, jednoho dne si k sobě cestu třeba zase najdeme, do té doby bychom se jen pořád drželi v začarovaném kruhu, z kterého není úniku!

Slib(3)

12. july 2014 at 7:14 | Janča |  Slib
Nový díl.

BRIAN

Po celou dobu co ke mně směřoval, jsem ani na zlomek vteřiny neuhnul pohledem, musel jsem mu ukázat, že jsem to pořád já ten arogantní blbeček Brian Kinney a ačkoliv to byl úplný opak toho získat ho zpátky, tak v tu chvíli to byla moje jediná naděje jak následující situaci přežít bez větší újmy na zdraví a především psychice!
Opravdu jsem se bál toho nejhoršího a tím samozřejmě myslím mé odhalení při mé včerejší misi opravdu nevím, jak bych mu to celé vysvětlil a to především tu část kdy jsem ho sledoval od Babylonu, jen abych se ujistil, že je v pořádku a pak taky tu jak jsem ho dostal domů ale každopádně i pokud se to netýká právě tohoto, jsem z toho docela nesvůj!

Slib(2)

11. july 2014 at 0:13 | Janča |  Slib
Nový díl.

BRIAN

Abych pravdu řekl tak jsem skoro celou noc nespal teda ne že bych od doby co mě Justin opustil nějak významně v noci praktikoval spánek ale i tak se dá říct že dnes to bylo krapet těžší zavřít oči alespoň na hodinu včera to prostě bylo tak zvláštní tak odlišné od toho co se mezi námi za těchto pár týdnů co jsme od sebe událo vím že Justin byl sice absolutně na mol a že si mě ani nejspíš ze včerejška díky bohu nebo snad bohužel nebude pamatovat ale i tak se mě zmocnil ten malý otravný plamínek téměř nepopsatelné naděje, která mi říká, že by z toho zase něco mohlo být!

Slib(1)

10. july 2014 at 7:36 | Janča |  Slib
Nová povídka.

BRIAN

Mohl bych si v hlavě přehrát milióny závěrů, milióny představ, milióny myšlenek, milióny záporů, které by mi pomohly, abych to tenkrát, když jsem ho poznal, udělal všechno jinak, jenže já bych to stejně nakonec udělal přesně takhle, stejně bych si pro něj zas a znovu došel k tomu sloupu, nic by mě nezastavilo, opakoval bych to s ním všechno neustále dokola - naše první setkání a vše co následovalo potom - vraždil bych, jen abych to mohl zažít a prožít znovu!

Jedině s ním(10)

9. july 2014 at 7:06 | Janča |  Jedině s ním
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Ano přiznávám, nechal jsem ho tam, ale já byl tak vyděšený, že jsem si to ani neuvědomoval a mohl jsem jen neustále opakovat, aby utíkal, na víc jsem se v tu chvíli nezmohl a ještě k tomu jsem úplně zapomněl na to, že má kotník v čudu tudíž to opravdu může vypadat tak že jsem ho tam přenechal jako náhradu za sebe ale tak to opravdu nebylo! Každopádně on se mnou teď nemluví a dokonce se mnou odmítl spát v jedné posteli a tak jsem si našel jinou postel, bylo mi sice nepříjemně z toho, že jsem v ní byl sám, ale ve skutečnosti jsem mohl být rád za to, že alespoň mám nějakou postel, protože i když to bylo neúmyslné, já bych Briana nechal venku, kdyby mi udělal to co já jemu!

Jedině s ním(9)

8. july 2014 at 7:19 | Janča |  Jedině s ním
Nový díl.

BRIAN

Možná se zdálo, že mé sebeovládání je přímo na perfektní úrovni, ale ve skutečnosti jsem měl opravdu co dělat, doslova jsem za tím oknem slintal a pozoroval ty jeho úžasné křivky, trochu jsem se musel smát když se při mazání krémem tvářil jak nějaký pornoherec, ale jinak jsem opravdu promlouval do duše sám sobě jen abych se za ním nevydal a nerozdal si to s ním přímo na té dece, dokonce jsem si připadal jak nějaký tajný agent poněvadž ani záclonkou jsem nepohnul jen aby nezaregistroval, že za tím oknem stojím a pozoruji ho jsem fakt dobrej! Ale pak když využil poslední a největší zbraň která mu zbyla tudíž jeho úplná nahota tak už jsem se jednoduše nemohl držet stranou... Chtěl jsem ho!