"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Vzbuď se!(4)

13. května 2014 v 5:13 | Janča |  Vzbuď se!
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Bylo to tak zvláštní spát doma ve své staré posteli, no já ve skutečnosti vlastně nespal, neustále jsem se převaloval a myslel na Briana. Bez něho mi bylo naprosto mizerně, nemohl jsem se natisknout na jeho nahé tělo a líbat ho na krk místo toho jsem jen zadumaně civěl do stropu a snažil se pochopit, proč to Brian udělal, proč mě opustil. Znám ho už rok a za tu dobu zkoušel všelijaké způsoby, aby se mě zbavil, ale vždycky se ke mně nakonec sám vrátil tak proč je to tentokrát jinak? Jedno je ale jisté já se tak snadno odbýt nenechám!
Ráno jsem na mámu vůbec neměl náladu takže jsem chtěl tiše proklouznout ven a jít rovnou za Brianem, ale jako by snad měla přilepené ucho na zdi a okamžitě vyběhla z ložnice...


Jenn: "Kam jdeš, Justine?"
J: "Ven,"...Odsekl jsem.
Jenn: "Za ním?"
J: "Řekl jsem, že se ho nevzdám."
Jenn: "Ale on už se vzdal tebe tak na něho prostě zapomeň!"
J: "Jak tohle víš? Nic jsem ti neřekl!"
Jenn: "Musela jsem to udělat."
J: "Co si udělala mami?"
Jenn: "On tě akorát ničil a téměř si kvůli němu umřel, prostě jsem ho musela poslat pryč!"

Myslel jsem, že se mi to jen zdá, protože něco takového by mi máma přece neudělala, vždyť ví, jak moc Briana miluju a že jediný co chci je s ním strávit zbytek života a i když on se to snaží odmítat tak vím, že on chce to samé. Sice mi v té nemocnici říkala, že si nepřeje, abych se s ním vídal a abych dál chodil na místa, která mě podle ní pohoršují, ale to jsem myslel, že z ní mluví jen strach a mateřská láska a že až si uvědomí, že jsem v pořádku tak bude i ona a Briana mi odpírat nebude, ale teď se zdá, že ona ho z mého života poslala pryč a to nadobro.

J: "Mami jak si to mohla udělat?"
Jenn: "Snažím se tě chránit!"
J: "Tím, že mi ubližuješ?!"
Jenn: "Ne tím, že tě držím v bezpečí, mohl si tam umřít!"
J: "Ale neumřel! A to díky němu to on mě dostal do nemocnice!"
Jenn: "Především by tě tam vůbec dostávat nemusel kdyby se nestaral jen o sebe a to s kým by si... Zašukal!"
J: "Nemáš právo rozhodovat o tom, s kým budu!"
Jenn: "Ale mám, jsem tvoje matka a s Brianem už tě zkrátka nechci vidět!"
J: "Nezajímá mě, co chceš, já jdu za ním!"

Utekl jsem, jak nejrychleji jsem mohl a nezastavil jsem se, dokud jsem nebyl co nejdál od domu. Bylo mi příšerně a byl jsem na ní tak hrozně naštvaný, kdybych se neovládal tak bych jí pravděpodobně řekl hodně ošklivé věci. Nemohl jsem uvěřit, že mi tohle udělala, že mi vzala Briana a ani nemrkla. Miluju ho víc než cokoliv na světě a ona ho přesto poslala pryč a ještě mu dává vinu za to, co se stalo, přitom jsem za to mohl jedině já, kdybych se nepředváděl a nechtěl Briana přinutit žárlit tak by se to nikdy nestalo a byl to nakonec on, kdo mě zachránil tak jak ho sakra může obviňovat?
Já bez něho prostě nebudu a udělám pro to prakticky cokoliv, i kdybych ho měl prosit na kolenou tak ho přinutím si mě vzít zpátky!
V momentě co jsem stál před dveřmi loftu jsem v sobě měl tolik adrenalinu že bych byl schopný udělat cokoliv ale jakmile jsem zaklepal tak mě to opustilo a já se šíleně rozechvěl, bál jsem se toho co bude následovat...

J: "Ahoj."
B: "Co tady chceš?"
J: "Vidět tě."
B: "Řekl jsem to snad jasně, nechci tě tady a nechci tě ve svém životě!"

Chystal se ty dveře zase zabouchnout, ale já ho okamžitě zastavil...

J: "Vím co udělala máma!"...Zakřičel jsem těsně než je zavřel.

Zase je otevřel a koukal na mě sakra já nevím jak, jen bylo znát, že se snaží najít způsob jak z tohohle vybruslit a podle všeho mu na mysl nic nepřicházelo. Chtěl jsem se mu omotat kolem krku a políbit ho, ale mám takový pocit, že to by momentálně neuvítal...

B: "To na tom nic nemění."
J: "Jak to že ne? Ona mi nebude říkat, s kým mám být a tebe nebude posílat pryč."
B: "Je to tvoje máma Justine."
J: "Ale..."
B: "Není žádné ale, běž domů - hned!"
J: "Prosím,"...Zoufaleji už jsem znít snad ani nemohl.
B: "Myslím to vážně, běž pryč."
J: "Aspoň dneska Briane, dovol mi být s tebou alespoň dneska, prosím!"

Už jsem myslel, že moje snažení a prosení je naprosto k ničemu a Brian mi zkrátka bouchne před nosem jenže on místo toho ty těžké dveře odhrnul a pustil mě dovnitř.

J: "Děkuju."
B: "Jen dneska!"...Upozornil mě.
J: "Slibuju,"...To že jsem právě lhal doufám víte.

Měl jsem pocit, jako kdybych tady byl poprvé, protože jsem byl úplně stejně vynervovaný jako tenkrát, ale stejně tak jsem byl odhodlaný zůstat. Brian se opíral o dveře a pečlivě si mě prohlížel, zatímco jsem stál naproti němu a modlil se, aby tu krátkou ale i přesto velkou vzdálenost mezi námi přerušil a přisál se mi na rty.
Zdálo se jako bychom stáli a jen na sebe koukali celou věčnost ani jeden z nás nebyl schopný se hnout z místa a já už začínal být celkem netrpělivý. Než se mi stalo to co se mi stalo tak jsem s ním byl každý den ale teď už to byly čtyři dny a já už se mohl zbláznit a i když si dokážu představit že Brian si za mě za ty dny našel hned několik náhrad jsem si celkem jistý že i on už začíná být frustrovaný...

J: "Hodláš tam stát ještě dlouho?"
B: "A ty?"
J: "To záleží..."...Natahoval jsem.
B: "Na čem?"...Pobízel mě.
J: "Jestli chceš dál stát anebo se přemístit do postele,"...Olízl jsem si rty.

Mohl jsem očekávat, že tohle na něho bude mít přímo devastující účinky. Od těch dveří se okamžitě odlepil a zamířil mi naproti a já se mu okamžitě vrhl do náruče. Líbali jsme se jak šílenci a on se mi rukama probojoval pod tričko, na což mi dlaněmi klouzal po zádech i hrudi. Zajel jsem mu rukou do trenek a hned jsem ho začal pomalu třít, Brian se celý chvěl a začal se v mé ruce pohybovat, aby rychleji dosáhl vyvrcholení, tomu jsem však musel zabránit, takže jsem se svou rukou zaměřil na zbytek jeho těla.
Dostali jsme se až do postele už zcela nazí, Brian se na mě položil a něžně se staral o můj krk a ušní lalůček. Kdybych chtěl tak bych se snad i vznášel, jak se mi to líbilo. Poté se jeho ústa dostávala čím dál tím níž až k mému penisu. Okamžitě ho párkrát olízl od kořene až ke špičce a pak začal sát jak smyslů zbavený a já se téměř zbláznil. Když už jsem byl na pokraji tak přestal a vrátil se zpět k mým rtům...

J: "Briane chci tě v sobě,"...Zavzdychal jsem mezi polibky.
B: "Jsi si jistý?"

Nejprve jsem tomu nerozuměl a hlavně jsem nechápal, proč by se mě na něco takového ptal ale když jsem se mu podíval do očí tak už mi to bylo zcela jasné - to on si nebyl jistý tím, zda jsem na to připravený po tom co se mi stalo kdo ví jak by to dopadlo kdyby mě od toho slizouna nezachránil, ale teď jsem si zcela jistý, že ho chci mít u sebe a i v sobě.

J: "Ano!"...Políbil jsem ho.

Brian si nandal kondom, moje nohy si vyzdvihl na ramena a okamžitě do mě pomalu pronikal kousek po kousku až po kořen. Prohnul jsem se v zádech a pohyboval jsem se proti němu, užíval jsem si každý jeho pohyb v sobě a on si vychutnával ten pocit, že už jsem zase jeho. Po několika přírazech jsme oba vyvrcholili a svalili se vedle sebe na postel, položil jsem mu hlavu na hrudník a on mě vískal ve vlasech. V ten moment jsem věděl, že mě miluje a taky to že já se ho za žádnou cenu nevzdám!
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 13. května 2014 v 17:32 | Reagovat

Jsem ráda, že se Justin Jenn postavil a šel za Brianem... A využil příležitosti skočit s ním do postele :-D

2 Janča Janča | Web | 13. května 2014 v 20:22 | Reagovat

[1]: To prostě jinak nešlo, musel za ním jít :-D Kdo by té posteli s Brianem odolal :-D

3 Tonicka Tonicka | 14. května 2014 v 19:01 | Reagovat

Naprosto dokonale :)
Bylo to vazne uzasne a musim souhlasit s Jane ze se mi moc libi ze se Justin postavil Jenn :) stejne tak jsem moc rada ze ho Brian pustil dovnitr a pak jak se na sebe vrhli...wow to bylo tak zhave a tak krasne :D
A pak to jejich milovani...to bylo tak nezne a krasne a jak se ho Brian zeptal jestli si je jisty to bylo tak silene kouzelny a romanticky :)
Opravdu moc se mi to libilo bylo to tak romanticke a plne lasky :)
Nadherne :)

4 Janča Janča | Web | 14. května 2014 v 21:01 | Reagovat

[3]: Jsem ráda, že se ti to líbilo a děkuji :-)

5 Karin Karin | 25. července 2015 v 0:11 | Reagovat

Správně děláš Justine. ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama