May 2014

On je fakt boží(1)

31. may 2014 at 7:57 | Janča |  On je fakt boží
Nová povídka. - 18+

JUSTIN

Nemůžu si pomoct, on je prostě úžasný! Každým dnem jsem jím neustále víc a víc unešen, každý jeho, byť malinkatý, detail mě rozpaluje - jeho oči, jeho rty, jeho zadek, jeho hruď, jeho celá mužná svalnatá postava - naprosto všechno mě téměř zbavuje slova. Kdykoliv se dotknu, třeba jen kousku jeho nahé kůže, tak mnou projede neuvěřitelný elektrický a mrazivý pocit, připadám si skoro, jako mezi nebem a zemí, jen se tak vznáším a dotýkám se ho na místech, které mě i jeho tak moc vzrušují, mohl bych ho pozorovat neustále a nikdy bych se toho nedokázal nabažit, jeho tvář se ani k ničemu a k nikomu nedá přirovnat, Brian je prostě jeden a je celý můj!

Debbie: "Nechceš kapesník?"...Vytrhla mě z mých myšlenek.
J: "Co? Proč?"
Debbie: "Za chvíli ti nejspíš poteče slina po bradě, si z něho úplně mimo, skoro jako když si ho poznal."
J: "Přeháníš Debb."
Debbie: "Fakt jo? To jsou mi věci, já jen, že ses z tohohle místa nehnul od té doby, co sem přišel."
J: "Dávám si pauzu."
Debbie: "Hodinu?"
J: "Cože?"
Debbie: "Tak dlouho už tu totiž stojíš, ale bylo mi líto tě z těch fantazií o vás dvou vytrhnout, ale teď už musíš makat."
J: "Sakra! Jdu na to."
Debbie: "Bych ti radila!"

Myslím, že je pravda, že jsem z něho hotový, stejně jako tenkrát, když jsme ho poznal, ale nevím, čím to je, přece jen už spolu žijeme pět let, tak jak je možné, že jsem z něho zase tak paf? Je to snad tím novým úžasným účesem, který ho tak moc omladil, ne že by byl starý, ale tohle se prostě zapřít nedá, opravdu vypadá skoro jako před pěti lety a ta jeho postava, na které jsou znát ty léta, která strávil v tělocvičně... Sakra, já se snad úplně zbláznil a nemůžu z něho spustit oči, vždyť on je jak magnet!

Chyba(9)

29. may 2014 at 6:13 | Janča |  Chyba
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Nejspíš jsem na to neměl žádné právo, jelikož za všechno můžu já, ale i tak jsem na něho byl hrozně naštvaný, tohle si Ted prostě nezasloužil a já to hodlám okamžitě napravit, teď už nejde jen o nás dva a o to, co má nevěra udělá s naším vztahem, teď už se to týká skoro všech okolo a to se zkrátka musí nějak vyřešit!

Chyba(8)

28. may 2014 at 5:59 | Janča |  Chyba
Nový díl.

JUSTIN

Já fakt nevím, co si o tom mám myslet! To jsem se opravdu bál úplně zbytečně a mělo mi být naprosto jasné, že on nad tím jen mávne rukou a jakmile bude mít příležitost tak mě ošuká tak tvrdě, jak jen to půjde, jen abych mi ukázal, že i když budu šukat s kýmkoliv, tak je to on, komu budu patřit a za kým se budu vracet? Anebo mám věřit svému instinktu, který říká, že je zase schovaný pod tou svojí maskou a že tohle není ani zdaleka vyřešené... Teď si vyber Justine - opravdu skvělé možnosti!

Chyba(7)

26. may 2014 at 7:46 | Janča |  Chyba
Nový díl. - 18+

BRIAN

Proboha, jak já to jeho vysvětlování a omlouvání nechtěl poslouchat, chtěl jsem za tím vším udělat tlustou čáru a zkrátka na to zapomenout, přeci jen jsem Brian Kinney, kterého přece něco tak primitivního nerozhodí, ale mě to snad doslova trhá vnitřnosti, ten Justin, kterého miluju a který byl vždycky jen můj, pokud jsem mu teda někoho jiného nedovolil, si teď s někým užil za mými zády, strávil noc v jeho posteli a líbal ho tak jako líbá mě, to je prostě něco, co ani já unést nedokážu, a proto, kdybych o tom měl slyšet ještě jediný slovo tak se asi zcvoknu, chtěl jsem se rychle zdekovat na pohovku a usnout abych si nemusel představovat to všechno, co s ním nejspíš dělal - jestli se objímali když usínali nebo jestli se mu to s ním líbilo anebo jak se Justina dotýkal a jak mu to dělal, prostě tohle všechno mě skoro přivedlo do blázince a pohovka byla jediný rozumný východisko, dokud mi ovšem nezatarasil cestu svým tělem...

Chyba(6)

25. may 2014 at 9:08 | Janča |  Chyba
Nový díl.

JUSTIN

Představoval jsem si opravdu hodně závěrů, ale tenhle jsem se snažil udržet na posledním místě, to že se k tomu ani nevyjádří a následně mě ze své kanceláře více méně vyhodí, mě opravdu zaskočilo, ale já si to zasloužil, to vím stoprocentně. Teď už je mi naprosto jasné, že mi to nejspíš nikdy neodpustí a ani bych se nedivil, že mě momentálně nenávidí, protože já sám se rozhodně nenávidím, to co jsem udělal je to nejhorší, co člověk ve vztahu, i v tom našem nedefinovatelném, může udělat a nikdy by mě nenapadlo, že to budu zrovna já, kdo vyvede takovou volovinu, to že jsem byl opilý a napěchovaný vztekem to zkrátka neomlouvá!

Chyba(5)

24. may 2014 at 7:13 | Janča |  Chyba
Nový díl. - Po dopsání tohoto dílu nastala taková krize, díky které mi tlak vystřeluje až ke stropu a to taková, že můj notebook jaksi pravděpodobně odešel k věčnému odpočinku a můj jediný způsob, jak psát, je, že budu psát přes tablet a asi si dokážete představit, jak zdlouhavé a otravné to bude, takže s největší pravděpodobností už nebudu zveřejňovat tak pravidelně, ale nejspíš obden ne-li po dvou dnech, i mně z toho naskakuje husina, ale bohužel jiná možnost není vlastně je a to na psaní se vykašlat, ale to za prvé neudělám Vám a za druhé bych do týdne bez něho zmagořela, takže si nějak zocelím nervy a pokusím se být s tím tabletem trpělivá a Vy mi snad odpustíte případné chyby Smějící se Mně už zbývá jen doufat, že můj "milý, hodný" soused mi ten notebook zase zprovozní, protože jinak si to asi hodím Smějící se
A teď si užijte čtení nového dílu Usmívající se

JUSTIN

To můžu dokázat opravdu jedině já mít po ránu takhle šílenou kocovinu během dvou dnů opravdu paráda! Na včerejší večer jsem měl jen nepatrné útržky takže popravdě ani nevím, jak jsem se dostal k Emmettovi nebo nedej bože co všechno jsem mu vůbec řekl, protože to už by fakt bylo i na mě moc, fajn říct to Debb je asi už normální, ale aby se to před Brianem dřív dozvěděl dokonce i Emmett... Sakra! Prosím ať to tak není!

Chyba(4)

23. may 2014 at 6:11 | Janča |  Chyba
Nový díl.

BRIAN

Už zase jsme se hádali a opět to bylo o tom samém o tom zda ho miluji nebo spíš zda mu to někdy vůbec hodlám říct a já mu už zase lhal zase jsem mu vtloukal do hlavy, že na lásku nevěřím a že moje city k němu nejsou opravdové, měl jsem sto chutí si dát do huby roubík, jen abych to nemusel neustále opakovat, ale já jsem radši jak už je u mě známé upřednostnil svojí hrdost před tím co mezi sebou s Justinem máme před naším vztahem, kterému každým dnem víc a víc propadám jen se mi to stále daří nějak skrývat a nedávat najevo jak moc pro mě znamená a mám pocit, že dělám obrovskou chybu!

Chyba(3)

22. may 2014 at 7:55 | Janča |  Chyba
Nový díl.

JUSTIN

Nechtěl jsem mu lhát, ale ani jsem mu rozhodně nechtěl říct pravdu, jenže když se mě nakonec zeptal, kde jsem minulou noc spal, tak jsem věděl, že jedno z toho budu muset udělat a bohužel já ho znám až moc dobře, může mi říkat co chce, může mi klidně do očí říct, že mě nenávidí a že pro něho absolutně nic neznamenám, ale mně by to šlo jedním uchem dovnitř a druhým ven, jelikož by to byla ta jeho největší lež, kterou více méně používá od doby, co jsme se poznali, ale nikdy neměla žádnou váhu a proto kdybych mu teď vmetl do tváře to, co jsem po té naší hádce udělal, tak by mi to nikdy neodpustil, i když by se ze začátku tvářil jako že nic, takže mi zbývá jediná věc a to za tak krátkou chvíli vymyslet tu nejlepší lež, kterou mi spolkne i s navijákem, i když se pak za to budu proklínat, ale... Bože můj! Nikdy jsem tak moc rád neslyšel zvonící telefon...

Chyba(2)

21. may 2014 at 7:47 | Janča |  Chyba
Nový díl.

JUSTIN

To jsem fakt zase jednou něco podělal a to se ještě vyjadřuji velice mírně. Jak jsem mohl být tak pitomej a tohle Brianovi udělat? I když Brian dělá vše pro to, aby to vypadalo, že ke mně žádné city byť jen minimální nechová tak vím, že on by mi nikdy něco takového neprovedl, on by s nikým nešel za mými zády alespoň ne od té doby, co máme tu dohodu a já jí prakticky porušil celou a Brian o tom ještě ani neví, pravděpodobně ani nikdy vědět nebude, a už se ke mně chová chladně! A to ani nemluvím o Debb, která tu na mě už asi minutu beze slova civí...

Chyba(1)

20. may 2014 at 6:12 | Janča |  Chyba
Nová povídka.

JUSTIN

Do hajzlu! Ta bolest mě asi zabije! Mám pocit, jako kdybych to vzal čelem o sklo, jak mi třeští hlava! Co se to včera sakra stalo? A kde to jsem? Vždyť tohle není Brianův loft a tohle rozhodně není Brian! Už se mi to začíná vracet - Ta hádka kvůli takové kravině, dobře zas taková kravina to nebyla, ale taky nic co bychom už dávno mnohokrát neřešili, ale moje potřeba to neustále omílat nás stála tenhle výbuch, který jsem prostě nedokázal ovládnout. Ta touha slyšet ty dvě slova mě přinutila na něho nekontrolovatelně řvát, zatímco on opakoval neustále to samý - "Nemiluju tě a nikdy milovat nebudu!" , "Já šukám, nevěřím na lásku!" - Jak říkám není to nic co už bych alespoň milionkrát neslyšel, ale včera už jsem se strašně naštval a vyvedl tuhle neuvěřitelnou volovinu! Nechtěl jsem se s ním dál nacházet v jedné místnosti natož v posteli, ale místo abych se z toho šel vyspat k Debbie nebo třeba k Daphne jsem zamířil k Woody's a jedno vedlo k druhému - alespoň ten kluk ležící vedle mě mi to napovídá. Stačilo, aby mi koupil drink, usmál se na mě a já mu kvůli svému vzteku podlehl a nejen že jsem se s ním vyspal a zůstal přes noc, já se s ním dokonce líbal! Proboha já jsem takovej vůl!

Dohoda z lásky

19. may 2014 at 7:17 | Tonička |  Povídky QAF-jednorázovky
Tonička nakonec neodolala a napsala takovou obměnu předchozí povídky, jen teď už se to vážně týká toho drama Smějící se A dle mého názoru je to úžasné a je vidět, že Tonička má opravdu talent, který se nezapře a čím dál tím víc se do toho dostává a já věřím, že jednoho dne v tom bude tak skvělá, že já jen budu tiše závidět Usmívající seSmějící seUžijte si čtení Usmívající se

jednorázovka

varování 18+

#Justin Taylor #Brian Kinney #Debbie Novotny

Justin

Co jsem si vůbec myslel? Jak jsem mohl být takový blbec a doufat, že si mě k sobě vzal, kvůli tomu, že mu na mně záleží a že mě miluje? Jak jsem mohl být takový idiot a věřit svým představám? Teď tu na sebe ječíme a křičíme to, co by jsme si nikdy neřekli, ale momentálně mi to je jedno, protože já to potřebuju vědět, potřebuju vědět, proč si mě k sobě vzal, proč tohle všechno udělal a co pro něj znamenám!
Mé očekávání se však vzápětí vyplnilo a uslyšel jsem to, co jsem vůbec slyšet nechtěl...

J: "Proč, Briane? Proč sis mě k sobě, sakra, vzal?!"

Nejdřív dělal, že mě neslyší a nechtěl se se mnou bavit, ale když jsem na něj začal křičet, ať mi to laskavě řekne, otočil se čelem ke mně s obličejem, ze kterého se dalo čitelně vyčíst, že je smutný a já věděl, že jsem udělal chybu a raději jsem se ho na to ptát neměl. Mé srdce začalo splašeně tlouci a připravovalo se na to nejhorší...

B: "Protože mi tě bylo líto a všechno, co se ti stalo, jsem si dával za vinu a taky pořád dávám. Vzít si tě k sobě pro mě znamenalo splnit povinnost, kterou po mně tvoje matka chtěla, další důvod, proč jsem si tě k sobě nastěhoval byl ten, že jsem chtěl odehnat tu vinu, tak jsem ti pomáhal a..."
J: "Mlč už! Všechno jsem pochopil, už nechci nic slyšet!"
B: "Ty jsi byl ten, kdo to chtěl vědět!"
J: "Ty seš takový sobecký kretén!"
B: "A ty jsi zase rozmazlený fracek, který uslyšel pravdu a hned tu vyvádí jako malý dítě!"

Vzbuď se!(8)

18. may 2014 at 7:57 | Janča |  Vzbuď se!
Poslední díl. - Dřív jsem se k tomu nedostala, ale tenhle díl je delší, takže to ten včerejšek snad nějak vynahradí Smějící se

BRIAN

Ten její výraz mě tak moc vyděsil, v tu chvíli mi bylo naprosto jasné, že s Justinem je něco v nepořádku a to že buď je duší úplně jinde anebo že vyvedl něco, co se mi v žádném případě nebude líbit. Každopádně moje odvaha se Jennifer zeptat přímo nesahala zrovna do nějaký výšin a spíš byla někde u dna takže si ani neumíte představit, jaké břemeno ze mě opadlo když mě Debbie předběhla a sama se zeptala...

Vzbuď se!(7)

16. may 2014 at 6:20 | Janča |  Vzbuď se!
Nový díl.

BRIAN

Nemůžu uvěřit, že jsem se při tom rozhodování vůbec zamýšlel, když od začátku bylo jasné jako facka, že nenechám Justina se dostat do nějakého problému a teď už jsem přesvědčený i o tom, že ani vzít si ho nenechám a že už před tím jsem se měl Jennifer bránit a i když Justinovi nejspíš neřeknu to, co chce slyšet tak se alespoň pokusím mu naznačit, že chci, aby se mnou zůstal, protože vím, že bez něho jsem totálně v háji!

Vzbuď se!(6)

15. may 2014 at 5:57 | Janča |  Vzbuď se!
Nový díl.

JUSTIN

Dal jsem mu slib, ale ani trochu jsem neměl v plánu ho dodržet a stejně tak jsem nějak doufal, že to po mně Brian nakonec nebude chtít, že mě i přesto u sebe nechá zůstat alespoň do rána, když už nic jiného, ale spletl jsem se a on mě ihned před půlnocí probudil s tím, že můj čas už vypršel a já zkrátka musím jít. Snažil jsem se ho přemluvit, aby mě tu nechal, ale v jeho očích jsem viděl, že jeho samotného tohle bolí a že mu to tím přemlouváním ještě zhoršuji, takže jsem to raději vzdal a šel se obléknout. V ten moment mi bylo do breku, hlavou mi kolovalo tolik vzpomínek na ten rok, co jsem tu s ním zažil a ty myšlenky, které mi říkaly, že už to nikdy nezažiju, mě skoro zabily. Měl jsem sto chutí se zase svléknout a klidně připoutat k topení jen abych nemusel odejít, abych s ním mohl zůstat a být jenom jeho, ale věděl jsem, že to není žádné řešení, že bych nám to akorát zhoršil, takže jsem se prostě oblékl a byl jsem nachystaný k odchodu. Jenže těsně u dveří mi to nedalo, prostě jsem se musel zeptat, bez toho bych za žádnou cenu neodešel, ačkoliv jsem odpověď znal a zněla přesně takhle - "Uvidíš mě ve svých snech."Už jednou jsem to slyšel ale bral jsem ta slova na lehkou váhu a i on si nakonec uvědomil, že něco takového mi říct nemělo smysl, jenže tentokrát to bylo jinak... Ty jeho oči říkaly všechno, myslel to vážně a nic by mu to nevymluvilo, ačkoliv ho to šíleně bolelo, v ten moment jsem věděl, že mě skutečně miluje a nemohl jsem nic kromě zadržování slz udělat. Nakonec jsem se otočil a s pocitem, že už ho pravděpodobně nikdy neuvidím, jsem chtěl vykročit z jeho loftu, ale on udělal něco nečekaného, ale pro mě úžasného, protože bez toho bych taky stejně odejít nemohl - přitáhl si mě k sobě a políbil, bylo to tak něžné a zamilované, ale i tak šíleně bolestivé, jedna má slza se uvolnila a já se od něj musel odtrhnout dříve, než by jí ucítil na svých rtech a pak jsem raději rychle odešel!

Vzbuď se!(5)

14. may 2014 at 7:58 | Janča |  Vzbuď se!
Nový díl.

BRIAN

Vážně už jsem byl smířený s tím, že už ho nikdy neuvidím a ta myšlenka mě neuvěřitelně děsila, ale i tak jsem nebyl odhodlaný to nějak změnit a prostě respektovat přání jeho matky. Jenže pak mi to štěně zaklepalo na dveře a já jím byl opět zcela pohlcen, chtěl jsem se mu bránit, ale zkrátka jsem to nedokázal a v zápětí jsem se s ním svíjel rozkoší v posteli!
Nadával jsem si do pitomců za to že jsem si ho zase pustil k tělu, obzvlášť kvůli jeho mámě, ačkoliv ta mě naštvala a myslel jsem, že jí snad něčím praštím, ale i tak jsem jí nakonec pochopil a vím, že má pravdu, že se mnou nebude nikdy v bezpečí a šťastný, ale o poslední strávenou chvíli s ním jsem se zkrátka nemohl připravit a teď ho tu svírám v náruči zatímco spí, nechce se mi ho budit, ale prostě musím...

Vzbuď se!(4)

13. may 2014 at 5:13 | Janča |  Vzbuď se!
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Bylo to tak zvláštní spát doma ve své staré posteli, no já ve skutečnosti vlastně nespal, neustále jsem se převaloval a myslel na Briana. Bez něho mi bylo naprosto mizerně, nemohl jsem se natisknout na jeho nahé tělo a líbat ho na krk místo toho jsem jen zadumaně civěl do stropu a snažil se pochopit, proč to Brian udělal, proč mě opustil. Znám ho už rok a za tu dobu zkoušel všelijaké způsoby, aby se mě zbavil, ale vždycky se ke mně nakonec sám vrátil tak proč je to tentokrát jinak? Jedno je ale jisté já se tak snadno odbýt nenechám!
Ráno jsem na mámu vůbec neměl náladu takže jsem chtěl tiše proklouznout ven a jít rovnou za Brianem, ale jako by snad měla přilepené ucho na zdi a okamžitě vyběhla z ložnice...

Vzbuď se!(3)

12. may 2014 at 6:17 | Janča |  Vzbuď se!
Nový díl.

BRIAN

Ten strach bych nepřál zažít nikomu, vážně jsem myslel, že mi tam Justin umře v náruči, ta bezmoc bylo to nejhorší, co mě v životě potkalo. Jen díky tomu že jsem ho málem ztratil, jsem si uvědomil a dokázal připustit, kolik pro mě ve skutečnosti znamená a že mi s ním opravdu nejde jen o sex, ale o něco víc mnohem víc, jen ještě nejsem připravený to vyslovit nahlas, prostě nemůžu!

Nejlepší kamarád

11. may 2014 at 14:29 | Tonička |  Povídky QAF-jednorázovky
Když se Tonička pouštěla do tohohle díla tak původně zamýšlela něco dramatického, ale nějak se jí tam podařilo zakomponovat srandu a tím pádem ve finále vznikl takový černý humor Smějící se Podle mě se jí to opravdu povedlo a vážně jsem se nad tím hodně zasmála, takže doufám, že budete mít smysl pro humor a neodsoudíte to Usmívající se Protože i přes tu srandu je to pořád smutné a skvěle se to čte Usmívající se

jednorázovka

bez varování

#Brian Kinney #Justin Taylor

Brian

Od té doby, co mě Justin opustil, můj život bez něj nemá cenu. Vlastně si za to můžu sám, já byl ten, kdo mu dal vybrat, já byl ten, kdo mu řekl, ať se rozhodne, s kým chce být, já byl ten, kdo ho nechal odejít. Jsem kretén, který si svojí chybu uvědomil, až když bylo příliš pozdě. Naprosto všechno jsem posral, nejspíš to začalo tím, že jsem mu k jeho narozeninám dal prostituta, bože, jak jsem mohl být takový idiot a dát mu něco takového? Vždyť on si zasloužil úplně něco jiného a teď si uvědomuji, že to mělo být moje srdce nebo aspoň nějaký náznak toho, že ho miluji a že mi na něm záleží, ale já byl tak tvrdohlavý, sobecký a bál jsem se projevit své city, že jsem ho kvůli svému strachu nakonec ztratil.
Nejhorší na tom všem je, že se mu ani nedivím, kdo by chtěl být s někým, kdo šuká všechno, co se hýbe, kdykoliv a kdekoliv, kdo by chtěl být s někým, kdo neprojevuje city, kdo by chtěl být s někým, kdo nedává lásce šanci, není romantický a myslí jenom na sebe, kdo by chtěl být se mnou?

Vzbuď se!(2)

11. may 2014 at 6:31 | Janča |  Vzbuď se!
Nový díl.

JUSTIN

Jediné na co jsem si vzpomínal, bylo, že jsem se jako obvykle snažil vetřít do přízně Briana Kinneyho, ale ten se mě jak je u něho zvykem snažil odpálkovat a já se tentokrát nechal. Byl jsem na něho hrozně naštvaný a nechápal jsem, proč mi nechce dát šanci, proč to se mnou aspoň nezkusí, a věděl jsem, že pokud ho mám alespoň nějak přinutit, aby mu na mně záleželo tak ho taky musím přinutit žárlit. Posadil jsem se na bar a nějaký kluk nebo spíš chlap mi objednal drink a pak další a další, sice se mi začala motat hlava, ale tak nějak jsem doufal, že by mě Brian mohl odněkud pozorovat a že by mu to mohlo trhat žíly, atak jsem se tomu chlápkovi přisál na krk. Jenže si se mnou pohrával alkohol co mi koloval v těle a já si zpomaleně začínal uvědomovat, že mi na něm něco nesedí, byl hrozně divný a furt se na mě tak lepil což asi není v Babylonu nic divného, ale zkrátka jsem z něho neměl dobrý pocit takže jsem mu chtěl slušně poděkovat za drinky a odejít, ale jakmile jsem se postavil tak se mi podlomila kolena a on mě jen tak tak zachytil, mně ale bylo jasné, že za tenhle můj stav nemůže jen alkohol, ale i to co v něm podle všeho bylo. Snažil jsem se mu bránit, ale on mě stále vláčel ven a já prostě neměl na nic sílu a ani slovo mi neprošlo přes hrdlo, vzpomínám si, jak se do mě pustila zima vzhledem k tomu, že jsem byl jen v tričku. Byl jsem tak omámený, že by si mě klidně mohl přehodit přes rameno a někam odnést jenže on se mnou zamířil do nějaké tmavé uličky a tam se po mně začal sápat, bylo mi hrozně a šíleně jsem se bál, na chvíli se mi vrátil hlas takže jsem se pokoušel volat o pomoc a to poslední co jsem slyšel, než jsem omdlel, byl Brianův sametový hlas a pak už si pamatuji jen tmu!

Vzbuď se!(1)

10. may 2014 at 8:53 | Janča |  Vzbuď se!
Nová povídka.

BRIAN

Ten kluk mě vážně jednoho dne zničí, kam jdu já tam jde i on, nemůžu se toho ocásku ani za boha zbavit a nejhorší je, že ani vlastně nechci... Líbí se mi jeho přítomnost, líbí se mi, že se o mě zajímá tak jak nikdo jiný ne, sakra líbí se mi na něm úplně všechno a tak nějak ho nemůžu dostat z hlavy i když se snažím, jak nejvíc můžu tak to prostě nejde, naprosto mě oblbnul a nemůžu se myšlenky na něj zbavit!

Vánice - ledová zkouška(5)

9. may 2014 at 6:32 | Janča |  Vánice - ledová zkouška
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Kurva já to přežil! Přežil jsem noc v lese ve vánici zmrzlej jak hovno! Normálně bych si mohl pogratulovat, tohle vážně byla zkouška a já jí obstál s plným počtem bodů a nejspíš taky hlavně kvůli Justinovi, protože ten kdyby tam se mnou nebyl tak bych to nezvládnul, no kdyby tam se mnou nebyl tak bych ani nejspíš nemusel nic zvládat jelikož bych v žádným podělaným lese ani neskončil nebýt Justina a té jeho kouzelnické mapy, ale to už teď rozhodně řešit nehodlám, bylo to takhle a nijak jinak, zvládli jsme to spolu a hotovo a myslím, že na to jen tak nezapomeneme, ale rozhodně nikdo kromě nás dvou a chlápka od odtahovky se o tomhle nedozví, to si s sebou vezmeme do hrobu!

Vánice - ledová zkouška(4)

8. may 2014 at 6:15 | Janča |  Vánice - ledová zkouška
Nový díl.

BRIAN

Doufal jsem, že až se probudím tak bude ráno, ta kupa sněhu bude v hajzlu, vítr bude klidný a cesta nám bude otevřená, ale místo toho bylo něco málo po třetí hodině, moje milované autíčko se pod tím sviňským sněhem začínalo pomalu ztrácet a vítr nabíral na neuvěřitelné síle, že kdybych z toho auta vylezl tak bych se snad i naučil létat, takže to vůbec nevypadalo, že se v nejbližších pár hodinách někam vydáme, což mě popravdě začínalo děsit. Koho by napadlo, že Brian Kinney někdy potká svého nepřítele v podobě vánice?

Vánice - ledová zkouška(3)

7. may 2014 at 5:54 | Janča |  Vánice - ledová zkouška
Nový díl. - 18+

BRIAN

Tohle se mi snad kurva jenom zdá, vždyť to měla být jednoduchá záležitost, prostě jet do New Yorku, získat Browna a pak zase hurá zpátky. Jenže místo toho mě zastihlo hned několik pohrom a já jsem teď uprostřed divočiny, kde mě může sežrat Jeti, na mým autě odpočívá strom a něco jako signál tady rozhodně neexistuje, no víc v prdeli už být opravdu nemůžu!

Vánice - ledová zkouška(2)

6. may 2014 at 6:29 | Janča |  Vánice - ledová zkouška
Nový díl.

BRIAN

Od kdy se já kurva zajímám o to, jak bude Justin reagovat na to, když mu řeknu, že se ve vánici chystám jet 5 hodin autem a šance na přežití je nulová? Typoval bych, že asi od té doby co mi na něm víc než záleží a nerad mu způsobuju obavy, jenže teď jde o víc než o náš "vztah" jde o to, abychom měli kde žít a jak se uživit takže to bude muset buď skousnout anebo no on vlastně nemá moc na výběr já prostě jedu!

Víme, že se milujeme!

5. may 2014 at 13:03 | Tonička |  Povídky QAF-jednorázovky
Tonička se nám na to nějak vrhla a napsala další úžasnou jednorázovku Usmívající se A tentokrát je to opravdu dokonalé a podle mě to nejlepší, co napsala a opravdu moc doufá, že se Vám to bude líbit, protože mně se to moc líbí, ale moje přesvědčování jí nejspíš nestačí, takže pokud by Vám to nevadilo, tak zanechte komentář, zabere to jen zhruba minutu času a Toničku to potěší naopak na hodně dlouho a přestane si ty povídky neustále shazovat anebo alespoň dávejte hvězdičky, i to jí potěší a obě moc děkujeme Usmívající se A teď si užijte čtení, protože to vážně stojí za to Usmívající se

jednorázovka

bez varování

#Justin Taylor #Brian Kinney

Justin

Než jsem ho poznal, hledal jsem sám sebe. Nějaká část mě věděla, že nejsem jako ostatní, nesnažil jsem se holkám dostat pod sukni, nezajímala mě dívčí prsa nebo jejich krásné a dlouhé nohy, ne že by se mi nelíbily, ale nepřemýšlel jsem o nich jako o holkách, ale jako o kamarádkách a možná i díky tomu mou jedinou nejlepší kamarádkou byla právě Daph. Ona byla mou jedinou kamarádkou, kromě ní jsem neměl nikoho. Nepatřil jsem do žádné party, nemluvil s kluky o holkách, ale spíš jsem přemýšlel o nich, měl jsem sexuální představy, přemýšlel jsem, jaký by to asi bylo, kdybych se líbal s kluky a možná právě proto jsem se cítil jinak a cítil jsem se tak trochu odstrčený. Byl jsem moc vděčný za to, že mám Daph, protože jí jsem mohl říct úplně všechno, ale neřekl jsem jí to o těch klucích, na to ještě nebyla připravená. Jednou večer jsem se rozhodl něco zkusit a tím i změnit svůj nudný život, proto jsem řekl mámě, že spím u Daph, která mě nakonec přivezla na Liberty Avenue. Popravdě i já jsem z toho byl nesvůj, ale už jsem se rozhodl, že se svým životem něco udělám a hlavně proto, abych našel sám sebe, protože představy o mužích znamenají jen jednu věc a to tu že jsem nejspíš gay. Celkem mi bylo jedno, že si to ověřím zrovna tady, ale podle toho, co tu vidím, jsem uhodl, že jsem na správném místě, všude samí muži, líbající se muži, převlečení muži, a abych řekl pravdu tak mi to nevadilo a nehnusilo se mi to, právě naopak, šíleně moc jsem chtěl zkusit a cítit ten pocit, když se vás dotknou mužské rty a i když jsem se docela bál, tak jsem byl šíleně vzrušený z toho, co mě může potkat nebo z toho, co mě čeká a sám sebe jsem okřiknul, že nebudu žádný srab, proto jsem se vydal vstříc svému osudu.