"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Nepoznaný pocit

25. dubna 2014 v 5:45 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
Jednorázovka

BRIAN

varování: 18+
postavy: Brian Kinney, Justin Taylor, Michael Novotny

Co si ten kluk o sobě, do háje, myslí?! Že když jsem mu věnoval jednu noc se mnou tak z nás najednou bude nějakej páreček heterosexuálů? Že spolu budeme mít plnohodnotný vztah nebo, jak se tomu, do hajzlu, říká, té jejich lásce!? Já na nic takových nevěřím a nikdy nebudu, takže ať se mi ten Justin nebo, jak se to vlastně jmenuje, klidí z cesty, já mám na práci důležitější věci, než hlídat 17letý děcko, co si rozhodlo zašukat!
A ještě k tomu ty Maikeyho řeči, že za něho mám teď zodpovědnost, když s ním šukám... Co, prosím? Šukal jsem s ním jednou, dobře tak dvakrát, ale to nemění nic na tom, že jedinou zodpovědnost mám sám za sebe!
A pak taky ta noc, co mi přiběhl domů a říkal mi věci typu 'Já chci tebe, jak můžeš spát s někým tak hnusným? To ti vážně jde jen o sex?' Cink, cink!
Do prdele! Proč mě to ale nenechá chladným? Vždyť já nikdy k nikomu necítil žádnou náklonnost, teda pokud nepočítám Maikeyho, ale on je můj nejlepší kamarád, známe se už tak dlouho, že už je to taková přirozenost mít ho rád... Ale Justin? Je to přece jen mladinkej kluk, co si jednoho dne vyšel na Liberty Avenue a potkal mě, jako každý jiný v tomhle městě, se kterými jsem si užil, jenže ti pak bez problémů odešli, už nevyhledávali moji pozornost. A možná proto mě na něm něco zaujalo, je to první kluk, který ke mně projevil city a já ho jen odbyl uprostřed silnice a pak jsem ho nechal odjet se slzami v očích. Kurva! Briane, vzpamatuj se, bylo to jen šukání nic víc, nic míň, tak se s tím už nezaobírej, je konec!
Ale ať už se snažím sebevíc, si tuhle myšlenku, že mi je naprosto u prdele vtlouct do hlavy, tak tím míň jí ve skutečnosti věřím. Od té chvíle, co jsem se mu na ulici pokusil vysvětlit, že já žiju sexem a že pro mě něco jako láska neexistuje, tak se myšlenky na něho nemůžu zbavit a to se opravdu snažím.
Proto jsem se potřeboval trochu odreagovat a tím jsem samozřejmě myslel sklenku či dvě velmi silného a dobrého pití a k tomu všemu ještě někoho na šukání a kde jinde, než u Woody's, tohle najít?

Maikey: "Kde máš dítě?"...Ptal se, když jsem k němu usedl.
B: "Je mu teprve pár dnů, nemyslíš, že je ještě brzo na to, abych ho tahal po barech? Předpokládám, že právě teď dostává výživu v podobě Lindsayina mlíka."
Maikey: "Myslel jsem Justina."
B: "Jdi do prdele, Michaeli!"
Maikey: "Jen jsem se zeptal."
B: "Ptáš se až moc, ten kluk se mnou nemá nic společného."
Maikey: "No já mám pocit, že má, to tys ho šukal... už dvakrát."
B: "A naposled, tak mi ho pořád nepředhazuj."
Maikey: "Fajn, ty bručoune, ale jsem rád, že si se ho zbavil."
B: "Tak to jsme dva."


Proč mi tohle, sakra, vůbec neznělo tak, jak jsem chtěl a tak jak by mělo? Část mě si prostě nepřála, aby se ta prdelka s blonďatými vlasy nadobro vypařila z mého života a ani za boha jsem se jí nedokázal zbavit, ačkoliv jsem v sobě měl už víc, než dvě skleničky a v rozkroku ruku, kdo ví, kurva, koho.

Maikey: "Shit!"...Přiřítil se ke mně.
B: "Co se děje, Maikey?"
Maikey: "Tvůj syn přišel."
B: "A?"
Maikey: "Jak - a? Ať jde pryč."
B: "Nech ho bejt, dokud neotravuje mě, je mi jedno, že je tady."
Maikey: "Jak myslíš."

Alespoň, že mám vybudované silné sebeovládání, protože jinak bych Woody's přeměnil na zadní místnost Babylonu, jenže ne s tím průměrným trickem, který mi tu žužlá ucho, ale s Justinem, který vypadá zatraceně sexy v těch obepnutých kalhotách. Do hajzlu! Vždyť on je sexy od hlavy až k patě a k tomu je tak hrozně roztomilej.

Maikey: "Double shit!"
B: "Co zas?"
Maikey: "Všiml sis, s kým mluví?"
B: "S tvojí matkou a co?"
Maikey: "Nechci, aby s ní mluvil, prostě se ho zbav."
B: "Nejsem jeho chůva!"
Maikey: "Je to tvoje zodpovědnost."
B: "On není moje nic a rozhodně ne zodpovědnost."
Maikey: "Je minimálně tvůj problém, takže ho buď zabav anebo odveď domů."
B: "Nechceš to udělat sám?"
Maikey: "Já ho nešukal."
B: "Za tohle mi dlužíš."

Byl jsem šíleně vytočenej, nejen, že jsem se musel zbavit toho tricka, kterej, sice nestál za moc, ale sex je sex, tak jsem si ještě k tomu všemu musel zahrát na vyhazovače a opatrovníka v jednom a dostat Justina z baru jen proto, že Maikeymu se nelíbí, že byl v blízkosti jeho mámy, ale já vím, že skutečnost je trochu jiná a to taková, že zkrátka žárlí, ale pro tentokrát si nejsem jistý, zda opravdu nemá na co.
Zamířil jsem si to rovnou k tomu vlezprdelkovi a jakmile zahlídl, že se k němu blížím, tak se mi vydal naproti...

B: "Nemělo by být děťátko doma v posteli?"
J: "Ty jsi tady."
B: "O tomhle jsme snad mluvili."
J: "Tak jsem se asi přeslechnul."
B: "Běž pryč."
J: "Proč?"
B: "Protože jsem to řekl."
J: "Nezajímá mě to."
B: "Kdy už konečně pochopíš, že nejsme žádnej pár?"

Justin se na mě usmál a následně se natáhnul až k mému uchu a zašeptal...

J: "Ale to neznamená, že si nemůžeme zašukat,"...Poté mi olízl ušní lalůček.

Znám toho kluka týden a on už ví, jak a co na mě platí. V tu chvíli se můj rozkrok doslova zbláznil z představy, co všechno bych s ním mohl zažít a to se mi kurevsky zamlouvalo.

B: "Jdeme ke mně! Hned!"

Cesta autem byla zatraceně nekonečná a Justinova ruka stále víc blížící se k mému penisu, mě čím dál tím víc vzrušovala, až jsem měl pocit, že zabočím do nejbližší uličky a rozdám si to s ním v autě, ale z nějakého nepochopitelného důvodu jsem se to snažil oddálit a dostat se s ním až ke mně domů.
Jakmile jsme vlezli do výtahu, tak jsme se začali zbavovat toho nepotřebného oblečení a následně mě Justin natlačil na zeď a začal mě neuvěřitelně kouřit. Nemohl jsem uvěřit tomu, že jeho pusa je nadanější, než kterákoliv jiná, ve které jsem měl možnost se nacházet a to už je co říct. Když jsme dorazili nahoru, tak jsem rychle odemknul dveře a Justina svalil na podlahu a svým tělem jsem ho zalehnul. Jeho erekce se otírala o tu mou a já měl pocit, že se za chvíli roztavím rozkoší.
Můj jazyk si začal pohrávat s jeho tuhými bradavkami a z Justina vycházely pouze nedefinovatelné zvuky a hlasité steny. V momentě, co jsem se vrátil k jeho rtům, tak jsem mu svůj jazyk zabořil téměř až do krku a on mi to vášnivě oplácel.

J: "Briane,"…Zasténal.
B: "Otoč se!"

Justin se okamžitě otočil a já mu jazykem od krku až mezi jeho půlky vytvořil mokrou cestičku a následně jsem si ještě pohrál s jeho otvorem, na což Justin téměř křičel vzrušením. Poté jsem si nasadil kondom a pronikl tam, kam jsem nutně potřeboval. Přirážel jsem tak, jak nám to oběma bylo příjemný, většinou tedy drsněji a rychle a po nějaké chvíli jsme se oba svíjeli orgasmem. Svalil jsem se na něj a ještě v něm chvíli zůstal a udělal něco, co sám nechápu, ale v ten moment jsem to udělat chtěl - políbil jsem ho do vlasů, jak nějakej směšnej romantik. Potřeboval jsem se vzpamatovat dřív, než se mi tohle štěně dostane pod kůži, takže jsem z něj vystoupil a vrátil se k svému starému já...

B: "Já si teď půjdu dát sprchu a až se vrátím, tak ty budeš pryč, jasný?"
J: "Tak si dáme sprchu spolu."
B: "Ne, Justine, ty prostě vypadneš z mého bytu a tečka."
J: "Fajn,"…Rezignoval.

Zamířil jsem si to rovnou do koupelny a následně do sprchy. Bylo to tak příjemné, po tak úžasném sexu, na sebe nechat dopadat provazce horké vody, ale co už by se tak úžasným označit nedalo, bylo, že jsem se nemohl zbavit takového vnitřního pocitu ohledně Justina, to že už si dokonce pamatuju jeho jméno, mě neuvěřitelně děsí, ale zároveň mi ten nepoznaný pocit dělá radost.
Po nějaké době jsem zastavil vodu, osušil se, ručník jsem si omotal kolem pasu a následně jsem se vydal do ložnice v domnění, že Justin už je dávno pryč, ale to jsem se šeredně spletl - byl rozvalený přes celou mou postel a spal. Ale nejhorší na tom bylo, že místo chuti vraždit se mi to líbilo, vypadal tak strašně roztomile a neodolatelně. V tenhle moment bych nejspíš měl udělat to, co obvykle - okamžitě ho vzbudit a vyhodit ze svého bytu, ale místo toho jsem s ním porušil své zásady a pravidla... Zase! Přilehl jsem k němu a on se ke mně okamžitě natisknul, měl jsem pocit jako bych právě začal něco, co se nedá nijak vyjádřit!
 

38 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 25. dubna 2014 v 7:02 | Reagovat

To zní tak moc jako Brian :-D
A ten konec... prostě, vrátit se zase jednou na začátek je paráda :-D

2 Janča Janča | Web | 25. dubna 2014 v 14:37 | Reagovat

[1]: Taky se moc ráda vracím na začátek :-D

3 Tonička Tonička | 26. dubna 2014 v 11:51 | Reagovat

Tak tohle bylo naprosto dokonaly, bozsky ja nemam slov :)
Presne jak to napsala Jane, to byl vazne Brian vazne naprosto fantasticky si ho vystihla popsala a celkove si to napsala nadherne :)
Vazne moc krasna jednorazovka a taky se moc rada vracim na zacatek :) :D

4 Janča Janča | Web | 26. dubna 2014 v 12:26 | Reagovat

[3]: Děkuju moc :-) Miluju tvoje komentáře ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama