April 2014

Úsměv(5)

30. april 2014 at 6:02 | Janča |  Úsměv
Nový díl.

JUSTIN

Měl jsem pocit, jako kdybych dočista zešílel, ale něco uvnitř mě, mě popohánělo, abych to udělal, abych Ethanovi zavolal a sešel se s ním, potřeboval jsem s někým být, s někým kdo mě pochopí a nebudu mu muset vysvětlovat, proč se tak chovám, nebudu muset lhát a skrývat svoje pocity jen abych mu neublížil. Kdybych byl s Brianem tak bych to v sobě musel dusit, jen abych ho ochránil, ale s Ethanem se toho bát nemusím i přesto co mi udělal, mě něco nutí s ním být a svěřit se mu, ale rozhodně mu nikdy znova nepodlehnu - Prostě nesmím!

Úsměv(4)

29. april 2014 at 5:43 | Janča |  Úsměv
Nový díl.

JUSTIN

Nevím, co mě to popadlo, ale zkrátka jsem musel vypadnout a ačkoliv bych jako obvykle měl skončit u Debbie tak místo toho jsem šel k Daphne, která se nechala přemluvit k tomu, aby mě u sebe schovala, i když se jí to moc nelíbilo, přece jenom nemá ráda, když se mezi mnou a Brianem něco děje a stojí si za tím, že čím dřív to vyřešíme tím líp, ale tentokrát jsem prostě potřeboval být sám. Nejen že jsem naprosto na dně a už mě vyděsí jen připitomělé zaklepání na dveře a svěřit se Brianovi s tím kvůli čemu se tak chovám, prostě nemůžu a ještě jsem se k němu zachoval naprosto mizerně, takže mi bylo jasné, že bude lepší, pokud ho nechám a svoje problémy si vyřeším po svém, protože kdybych do toho Briana zatáhnul tak vím, že by ho to zlomilo jako tenkrát a vím, jak moc se snažil, aby se těch vzpomínek na tu noc alespoň částečně zbavil!

Úsměv(3)

28. april 2014 at 6:29 | Janča |  Úsměv
Nový díl.

BRIAN

Chtít mu pomoct se opravdu nevyplácí protože během jednoho okamžiku se to všechno obrátilo proti mně a já blbec s ním chtěl pouze strávit večer, pomazlit se s ním a dát mu najevo, že tu pro něho vždycky budu, že ať už ho trápí cokoliv tak mně to říct může a já bych mu pomohl se s tím vypořádat, ale radši než aby se mi svěřil mě jinými slovy poslal do prdele a jestli opravdu touží po tom abych mu dal pokoj tak si mile rád najdu nějakou tu prdel, se kterou strávím dnešní večer, v Babylonu o takový zadek nebude nouze!

Úsměv(2)

27. april 2014 at 7:52 | Janča |  Úsměv
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Ještě včera ráno bylo všechno v pořádku, byl jsem ten nejšťastnější kluk na světě, ještě aby ne když mám všechno co jsem si kdy přál, mohl jsem dělat jen to, že jsem se neustále usmíval jako blázen... Alespoň do chvíle než mě dohnalo něco z mé minulosti, o čem jsem doufal, že už je dávno pryč - potkal jsem ho, kluka, který mi změnil život a téměř mi ho i vzal. Myslel jsem, že Chrise Hobbse už nikdy neuvidím, ale spletl jsem se a on mi okamžitě připomněl to, na co jsem se snažil zapomenout - že bych měl být mrtvý, že zrůda jako já si nezaslouží žít, že prý je jen otázkou času, kdy dostanu AIDS a konečně chcípnu. V tu chvíli jsem měl hrozný strach a nebyl jsem schopný jediného pohybu, měl jsem pocit, jako kdyby mě znovu praštil pálkou, jako kdybych znovu prožíval tu bolest a bezmoc. A nejen, že na povrch vypluly ty hrozné vzpomínky a představy, ale i moje ruka si vzpomněla na to, že není zdravá, zdálo se mi, jako kdybych už zase ztratil schopnost malovat a nebýt Briana tak bych se asi sesypal, jenže jsem mu nemohl říct, co se stalo, vím, jak moc by ho to vzalo a to se nesmělo stát!

Miluji tě

26. april 2014 at 20:22 | Tonička |  Povídky QAF-jednorázovky
Tak se mi po dlouhé době podařilo přesvědčit Toničku, aby zase něco napsala, takže tady to máte a užijte si to Usmívající se

jednorázovka

bez varování

Brian

Miluji tě .... Na pohled lehká slova.

Miluji tě .... Slova plná citů, oddanosti a lásky.

Miluji tě .... Slova, která dokáží vykouzlit úsměv na tváři a potěšit člověka ve všech směrech.

Miluji tě .... Slova, která ale naopak dokáží i ublížit.

Miluji tě .... Slova, která bolí a tíží.

Miluji tě .... Slova, která tě přinutí myslet na osobu, kterou miluješ a ne jen na sebe.

Miluji tě .... Slova, která jsem nikdy nechtěl slyšet od osoby, kterou se snažím vyhnat ze svého života.

Miluji tě .... Nač slyšet slova plné lásky, které tě nutí ukázat tvoje city?

Miluji tě .... Slova, která mě ničí.

Miluji tě .... Slova, kterých se tak, kurevsky, bojím a snažím se je nevyslovit.

Miluji tě .... Slova, která mě donutila ukázat, jak moc ho miluju a jak moc mi na něm záleží.

Miluji tě .... Slova, která mi zachránila vztah a můj život.

Miluji tě .... Slova, o kterých jsem myslel, že nikdy nevyslovím a neuslyším, jak je sám říkám. Dokonce 2x za sebou.

Úsměv(1)

26. april 2014 at 7:41 | Janča |  Úsměv
Nová povídka.

BRIAN

Když jsem se ráno s Justinem loučil tak už mi chyběl a to jsem ještě ani nevyšel ze dveří a modlil jsem se, abych se sem za ním mohl co nejdříve vrátit. On opravdu vypadal jak to nejusměvavější sluníčko v celém širém okolí. V tu chvíli jsem byl přesvědčený, že tenhle úsměv mu nikdo a nic nikdy nemůže vzít, že on už se takhle bude usmívat na věky věků a já mu ho budu slíbávat ze rtů tak často jak jen budu moct. Jenže když jsem se po tom dlouhém dni vrátil domů tak jsem věděl, že je něco špatně, nešlo jen o tu atmosféru, která tu panovala, ale i jeho úsměv byl zcela pryč a nezdálo se, že se mu jen tak vrátí. V ten moment bych snad i vraždil, jen abych zjistil, co ho trápí!

Nepoznaný pocit

25. april 2014 at 5:45 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky

jednorázovka

varování 18+

#Brian Kinney #Justin Taylor #Michael Novotny

Brian

Co si ten kluk o sobě, do háje, myslí?! Že když jsem mu věnoval jednu noc se mnou tak z nás najednou bude nějakej páreček heterosexuálů? Že spolu budeme mít plnohodnotný vztah nebo, jak se tomu, do hajzlu, říká, té jejich lásce!? Já na nic takových nevěřím a nikdy nebudu, takže ať se mi ten Justin nebo, jak se to vlastně jmenuje, klidí z cesty, já mám na práci důležitější věci, než hlídat 17letý děcko, co si rozhodlo zašukat!
A ještě k tomu ty Maikeyho řeči, že za něho mám teď zodpovědnost, když s ním šukám... Co, prosím? Šukal jsem s ním jednou, dobře tak dvakrát, ale to nemění nic na tom, že jedinou zodpovědnost mám sám za sebe!
A pak taky ta noc, co mi přiběhl domů a říkal mi věci typu 'Já chci tebe, jak můžeš spát s někým tak hnusným? To ti vážně jde jen o sex?' Cink, cink!
Do prdele! Proč mě to ale nenechá chladným? Vždyť já nikdy k nikomu necítil žádnou náklonnost, teda pokud nepočítám Maikeyho, ale on je můj nejlepší kamarád, známe se už tak dlouho, že už je to taková přirozenost mít ho rád... Ale Justin? Je to přece jen mladinkej kluk, co si jednoho dne vyšel na Liberty Avenue a potkal mě, jako každý jiný v tomhle městě, se kterými jsem si užil, jenže ti pak bez problémů odešli, už nevyhledávali moji pozornost. A možná proto mě na něm něco zaujalo, je to první kluk, který ke mně projevil city a já ho jen odbyl uprostřed silnice a pak jsem ho nechal odjet se slzami v očích. Kurva! Briane, vzpamatuj se, bylo to jen šukání nic víc, nic míň, tak se s tím už nezaobírej, je konec!
Ale ať už se snažím sebevíc, si tuhle myšlenku, že mi je naprosto u prdele vtlouct do hlavy, tak tím míň jí ve skutečnosti věřím. Od té chvíle, co jsem se mu na ulici pokusil vysvětlit, že já žiju sexem a že pro mě něco jako láska neexistuje, tak se myšlenky na něho nemůžu zbavit a to se opravdu snažím.
Proto jsem se potřeboval trochu odreagovat a tím jsem samozřejmě myslel sklenku či dvě velmi silného a dobrého pití a k tomu všemu ještě někoho na šukání a kde jinde, než u Woody's, tohle najít?

Maikey: "Kde máš dítě?"...Ptal se, když jsem k němu usedl.
B: "Je mu teprve pár dnů, nemyslíš, že je ještě brzo na to, abych ho tahal po barech? Předpokládám, že právě teď dostává výživu v podobě Lindsayina mlíka."
Maikey: "Myslel jsem Justina."
B: "Jdi do prdele, Michaeli!"
Maikey: "Jen jsem se zeptal."
B: "Ptáš se až moc, ten kluk se mnou nemá nic společného."
Maikey: "No já mám pocit, že má, to tys ho šukal... už dvakrát."
B: "A naposled, tak mi ho pořád nepředhazuj."
Maikey: "Fajn, ty bručoune, ale jsem rád, že si se ho zbavil."
B: "Tak to jsme dva."

Pouto(6)

24. april 2014 at 6:11 | Janča |  Pouto
Poslední díl.

JUSTIN

Včera jsem byl přesvědčený o tom, že je Brian plně rozhodnutý si Maggie nevzít a že se bude tvářit jako naprostý ignorant, kterého nic nezajímá. Ale když se vrátil z jídelny nebo lépe řečeno od Debbie tak byl jak vyměněný a nakonec se ukázalo, že se rozhodl, že to zkusíme, že se o ni postaráme. Nejprve jsem myslel, že mě jen šálí sluch anebo že Brian není tak úplně při smyslech, jenže pak jsem pochopil, že on to myslí smrtelně vážně a za to jsem mu mohl poděkovat jedině sexem, ze které vzešlo úžasné pomalé milování, během kterého jsem se cítil jako kluk štěstěny!

Pouto(5)

23. april 2014 at 5:52 | Janča |  Pouto
Nový díl. - 18+

BRIAN

Že já pitomec mu vždycky na všechno přistoupím, i když vím, co to bude mít za následky, stejně jako tentokrát. Bylo mi naprosto jasné, že jakmile Maggie uvidí tak neuslyším nic jiného, než že si jí vezmeme, že je prostě kouzelná a že já jí musím stoprocentně milovat, takže proč bychom si jí nemohli adoptovat, že? Z jednoho prostého důvodu - protože to prostě nechci! Ačkoliv se můj pohled na psy změnil nebo alespoň na Maggie tak to nemění nic na tom, že si nedokážu představit sebe samého nad kupou hoven a miskou granulí a navíc by to se mnou ani neměla jednoduché, vždyť psy všeobecně touží po jednom a to je, aby je někdo miloval a jak mi každý připomíná tak jsem přece schopný milovat jen sám sebe! Anebo už si tohle všechno opravdu jen nalhávám, protože se mi ten pes opravdu dostal pod kůži?

Pouto(4)

22. april 2014 at 0:09 | Janča |  Pouto
Nový díl. - 15+

JUSTIN

Opravdu jsem neměl ani tušení o Brianových "mimoškolních aktivitách" jen jsem tušil, že se s ním něco v poslední době děje a pak po rozhovoru s Tedem jsem byl přesvědčený, že to tak opravdu je. Nejen že večery skoro netrávil doma ale dokonce i z Kinneticu odcházel v dobu kdy tam normálně sedí jak přikovaný, někteří lidi by v takových situacích nejspíš nařkli dotyčného z nevěry, ale to je vážně to poslední z čeho bych Briane podezříval... No když se to tak vlastně vezme tak on mi nevěrný byl a dokonce s holkou jménem Maggie. Vážně by mě nikdy nenapadlo, že zrovna Brian se bude zajímat o pejska nebo spíš o kouli chlupů jak tomu on říká a ještě k tomu všemu jí bude platit léčbu, vím, že jí srazil a tak nějak je to jeho povinnost, ale tady mluvíme o Brianovi už jen to, že jí zvednul ze silnice a odvezl k veterináři, se dá označit za zázrak, ale on dělá ještě něco mnohem lepšího - stará se o ní a pomáhá jí se zotavit. Vážně jsem si v tu chvíli pomyslel "Kde je můj Brian?" ale pak jsem si uvědomil, že to je on, někde hluboko uvnitř sebe!
Brian mi dokonce slíbil nebo jsem ho spíš přinutil k tomu aby mě za ní dneska vzal a já kvůli tomu nedočkavostí nemohl spát, bohužel Brianovi to šlo na výbornou a to jsem musel nějak pořešit...

Pouto(3)

21. april 2014 at 8:22 | Janča |  Pouto
Nový díl. - 12+

BRIAN

Něco takového se mi nikdy v životě nestalo, já přece nesnáším psy nebo se alespoň snažím si to myslet, protože co vám může pes nabídnout za to, že ho krmíte, venčíte a občas podrbete za uchem? - Lásku! A na to v mém životě nemám místo nebo vlastně mám, ale to už si zabral Justin, ale i přesto se za Maggie musím neustále vracet, musím s ní být a ujistit se, že se její stav zlepšuje. Něco mi říká, že bych si neodpustil, kdyby umřela a byla při tom sama, ta část mě, která tuhle chlupatinu nikdy nemusela, se neustále myslí soustředí na to, kdy jí zase uvidí a bude jí moct dát najevo, že není osamělá, jako kdybych se nedokázal zbavit pocitu, že chci, aby už navždy byla součástí mého života a dostávala tolik lásky, kolik jen bude chtít a potřebovat!

Pouto(2)

20. april 2014 at 0:14 | Janča |  Pouto
Nový díl. - 18+

BRIAN

Nevím proč a ani to nedokážu definovat, jen vím, že jsem celou noc ani nezahmouřil oko, což se mi asi nejspíš vymstí, ale já prostě nemohl spát, pořád jsem musel myslet na tu chlupatou kuličku a na to jestli je v pořádku. Ani za boha to nedokážu vysvětlit, přeci jen pro mě to představuje jen hromadu chlupů a nehorázně starostí v podobě krmení, sbírání bobků a projevování lásky což je u mě problém i v případě lidí tak natož u psa, ale já prostě nemohl z hlavy dostat obraz toho jak tam jen tak bezvládně ležela a jak byla krásná jako by i to že jsem nakonec zjistil, že ještě dýchá, mi udělalo radost. Měl bych se spíš zaobírat tím co mě až do teď ani nenapadlo a to mým autem, které jistě nebude vypadat nejlíp a blázinec mě jistě nemine, ale momentálně se spíš snažím dostat z hlavy tu obludnost... Sakra vždyť ona to žádná obludnost nebyla tak jak se sakra mám zbavit myšlenky, na to že bych jí chtěl pomoct? Ah už vím...

Pouto(1)

19. april 2014 at 7:24 | Janča |  Pouto
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Ten kluk už opravdu přinejmenším zešílel nebo já už opravdu nevím jak jinak tohle jeho pobláznění pojmenovat. Jsem už opravdu zoufalý a netuším jak jinak mu má vysvětlit že já takový nejsem a stoprocentně nikdy nebudu, mě prostě nedostanou do kolen čtyři nohy a koule chlupů tak jako jeho, tak jak po mně může něco takového chtít proboha?! A pak když jsem se mu odvážil už po několikáté říct, že něco takového se nikdy konat nebude, že mi nikdy nebudeme mít doma tu chlupatost tak se celej načertil bouchl mi dveřmi před nosem a utíkal do jídelny, předpokládám vyzpovídat se o tom, jaký jsem idiot Debbie takže se tam teď minimálně no už nikdy nebudu moct ukázat, jinak si to zase pěkně slíznu, opravdu můj život je čím dál tím lepší!

Večírek(6)

18. april 2014 at 0:18 | Janča |  Večírek
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Tohle jsem potřeboval nějak zpracovat a v Pittsburghu by se mi to rozhodně nepodařilo, ne kdy jsem věděl, že na Briana můžu narazit prakticky kdekoliv a to by asi nedopadlo dobře. Kdybych jen trochu tušil, co má v plánu tak bych nikdy tak moc netoužil, aby na ten večírek dorazil a alespoň na jeden večer předstíral, že jsme pár. Nikdy by mě nenapadlo, že by byl něčeho takového schopný... No ovšem, že byl vždyť, je to přece všemohoucí Brian Kinney, kterého nikdy nikdo před ničím nezastaví, co chce, to prostě udělá a je mu jedno, koho tím naštve nebo, komu tím ublíží!

Večírek(5)

17. april 2014 at 8:03 | Janča |  Večírek
Nový díl.

BRIAN

Já jsem opravdu takovej idiot! Co jsem si, sakra, myslel, že dělám? Vždyť jediného, čeho jsem tím docílil je, že mě teď všichni nenávidí, ano všichni, včetně Justina a já budu rád, pokud se mnou ještě někdy promluví. Justin šel radši k někomu přespat, předpokládám, že k Debbie, než aby musel strávit noc ve stejném bytě jako já a když odcházel tak se ani nezdálo, že by měl v plánu se vrátit. Tak moc jsem ho mezi těmi dveřmi chtěl zastavit a omluvit se mu, ale radši jsem ho nechal jít, než abych musel zradit sám sebe, svoje ego!

Večírek(4)

16. april 2014 at 5:48 | Janča |  Večírek
Nový díl.

JUSTIN

Někdy opravdu Debbie závidím, že se k Brianovi dokáže dostat tak, jak já ne a přesvědčí ho k věcem, ke kterým já nedokážu, byla opravdu úžasná a Brian nakonec svolil k tomu, aby se to konalo u něho v loftu, dokonce se chová úplně jinak, jako kdyby se původně vůbec nesnažil ten večírek sabotovat, jako kdyby se na to naopak těšil, a já si nejsem jistý, jestli mě tahle jeho změna názoru má těšit anebo naopak děsit, ale to už je asi jedno protože zbývá už jen pár hodin a všechno vypukne.
Brian ráno odešel brzy především proto, že Emmett si stojí za rčením "Čím dřív, tím líp," takže u nás byl už v 8 hodin, aby to tady dal pořádně do kupy a zrealizoval svoje představy a nápady!

Večírek(3)

15. april 2014 at 5:28 | Janča |  Večírek
Nový díl.

JUSTIN

Tušil jsem, že s tím Brian nebude souhlasit, ale ani ve snu mě nenapadlo, že se k tomu bude stavit až takhle, s takovým odporem a téměř vztekem. Ale co jsem mohl čekat, vždyť ho přece znám, on nikdy nesvolí k něčemu, co sám nechce nebo nevymyslí. Zkoušel jsem naprosto všechno - prosil jsem ho, líbal jsem ho, sváděl jsem ho, přesvědčoval jsem ho - ale ani jedno z toho nebylo dost dobré, jediné čeho jsem se dočkal, bylo, že se ke mně nakonec otočil zády a už se mnou neprohodil ani slovo. Nechápal jsem to, aby kvůli tomu vyváděl až takhle, mi přišlo přes čáru, ale radši jsem jej nechal a dál jsem se v tom už nešťoural. Poté jsem se usnul, jak nejrychleji jsem mohl, abych na to nemusel myslet, a ještě jsem se trochu pomodlil, abych následující ráno přežil!

Večírek(2)

14. april 2014 at 6:10 | Janča |  Večírek
Nový díl. - 18+

BRIAN

Někdy si opravdu připadám, jako kdybych se nacházel v kolektivu naprostých šílenců, jejichž nápady ani nejdou označit dost zastrašujícím slovem. Stejně jako ten dnešní Emmettův - co to, sakra, je ten pohodový večírek? Jak se tomu vlastně může říkat večírek, když tam není sex ani chlast? Tohle je opravdu hodně velká atrapa heterosexuálů, tak jak si vůbec ten cvok může myslet, že po mě něco takového bude požadovat a já s tím nadšeně budu souhlasit? To dřív zamrzne peklo, do kterého mám stejně podle každého namířeno, než se někomu podaří mě dostat na večírek - omyl, na pohodový večírek. Kurva, já fakt žasnu!

Večírek(1)

13. april 2014 at 8:40 | Janča |  Večírek
Nová povídka. - Po jednodenní pauze tu máte něco, co vzešlo z naprostého vyčerpání a nedostatku inspirace Smějící se Tak snad se vám to bude líbit Usmívající se

JUSTIN

Měl jsem pocit, že na mě všechno padá, takhle vyčerpaně jsem se už dlouho necítil a za trochu spánku bych snad i zabíjel. Ranní šichty v jídelně ze mě vysávají veškerou energii, ale Debb jsem slíbil, že jí budu pomáhat, obzvlášť teď, když jsem jediný, kdo jí může být nápomocný, takže mi nezbývá nic jiného, než zatnout zuby a přežít to! To se však lehce říká, než udělá, obzvlášť, když tu na mě během poletování mezi stoly upřeně hledí Brian. Flirtuje se mnou jen očima, ale i tak mě to zatraceně vzrušuje a já bych se na něho nejraději vrhnul, na to si energii opravdu dokážu najít, ale to si ještě na pár hodin budu muset odpustit.
Bylo mi ho hrozně líto, když tam do něho Ted s Emmettem hustili ty svoje výmysly a on se jen tak tak ovládal a bylo dost znatelné, že i on by nejraději utekl pryč, ale jediné, co ho tu drželo, jsem byl já, to můžu s jistotou říct!

Další šance(10)

11. april 2014 at 5:59 | Janča |  Další šance
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

To napětí v autě, které se mezi námi nacházelo, by se dalo doslova krájet anebo snad i nahmatat. Brian se snažil soustředit na řízení a upřeně hleděl před sebe, což by asi nebylo nic divného, pokud to nechce napálit do auta před námi, ale v tomhle bylo něco víc. Z jeho tváře jsem mohl vyčíst, že by chtěl něco říct, ale strach mu to nedovolil, vlastně ten strach z něho přímo křičel. Bylo mi jasné, že se příjezdu domů bojí stejně moc jako já a že pokud by mohl tak by se mu nejraději úplně vyhnul. Mohl jsem si jen domýšlet, jakou řeč má pro mě připravenou, ale ani jedna část se mi nelíbila, vím, že pro mé štěstí udělá cokoliv, ale sebe tím tak uvalí do utrpení a to já nesmím dovolit. Jakmile jsme dojeli na místo, tak jsme ještě chvíli beze slova a bez pohledu na sebe, seděli a koukali před sebe, ani jeden z nás se neměl k tomu, aby vylezl z auta, ale stejně tak ani jednomu z nás nebylo do řeči, věděli jsme, že jakmile to začne tak není cesty zpět!

Další šance(9)

10. april 2014 at 5:49 | Janča |  Další šance
Nový díl.

JUSTIN

On mě tak hrozně naštval, takhle si uprostřed něčeho tak důležitého odpochodovat do Kinneticu a mě tu nechat přemýšlet nad tím, co sakra myslel tou větou, že ani jedna má odpověď nebude správná! Opravdu se ve mně všechno vařilo a chtěl jsem ho zastavit, aby mi tuhle jeho hlubokou myšlenku vysvětlil, ale bylo mi jasné, že se mi to nepodaří a on nakonec stejně odejde, jen já bych byl pak ještě naštvanější, takže jsem to radši vzdal a nechal ho jít pracovat a já mohl jen doufat, že až se vrátí tak mi tohle všechno vysvětlí!

Další šance(8)

9. april 2014 at 5:34 | Janča |  Další šance
Nový díl.

BRIAN

Já mám opravdu tu největší smůlu světa, ale zároveň to největší štěstí, kterým můžu označit Justina, ale ta smůla, no ta se vlastně taky týká jeho, protože kdykoliv se máme opravdu dobře a líp už to snad ani nejde tak se dostaneme do situace, kdy se všechno náramně podělá nebo ještě líp - já to podělám a na to mám bohužel tu největší smůlu! Přesně jako teď, všechno bylo naprosto perfektní, ranní sex ve sprše, následné mazlení v posteli a pak vzájemné vyznávání citů, to všechno bylo v pořádku, dokud se nedostal tam, kam jsem se chtěl od jeho příjezdu dostat i já, teda alespoň do té doby, než jsem si uvědomil nějaké skutečnosti a to takové, že ať už zůstane anebo odjede, tak ani jedno z toho nebude správné a bezbolestné a jak jinak tohle, než smůlou, nazvat?

Další šance(7)

8. april 2014 at 0:13 | Janča |  Další šance
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Včerejší večer s Brianem byl naprosto úžasný a nezapomenutelný, pomilovat se s ním uprostřed jeho kanceláře je něco, co by se mohlo označit slovem božské, no ještě aby ne, když to dělám s bohem! Po tom jsem ho dokonce nemusel ani přemlouvat, aby se na chvíli vzdal papírování a vydal se, se mnou domů, protože to byl právě on, kdo to navrhl a já mohl jen radostně souhlasit. Jakmile jsme tam dorazili tak se, se mnou Brian ještě něžně pomazlil, až jsem si začínal myslet, že jsem umřel a tohle je mé nebe, ale když jsem se přesvědčil o tom, že tohle je opravdová skutečnost, tak jsem mohl v klidu usnout v bezpečí jeho náruče!

Další šance(6)

7. april 2014 at 5:51 | Janča |  Další šance
Nový díl. - 18+

BRIAN

Nechápu, jak jsem bez něho mohl vydržet celých jedenáct měsíců, vždyť teď je pryč ani ne dvě hodiny a já už bez pochyby začínám šílet z jeho nepřítomnosti! Jak vůbec můžu přemýšlet nad tím, jak to přežiju po tom, co se zase vydá do New Yorku, když je nade vše úplně jasné, že nemám naprosto žádnou šanci to přežít, já bez něho nemůžu žít a hlavně nechci, řeknu a udělám pro to prakticky cokoliv, budu opravdu čímkoliv, jen aby se mnou zůstal a už mě nikdy znovu neopouštěl! Dalo by se říct, že pokud jsem se ještě nezbláznil tak mě to pravděpodobně čeká!

Další šance(5)

6. april 2014 at 7:59 | Janča |  Další šance
Nový díl.

BRIAN

Držel jsem ho nejpevněji, jak jsem mohl, potřeboval jsem cítit, že tu opravdu je a že mi jen tak neodejde, alespoň ne hned! Hlavu měl položenou na mé hrudi a já ho tak mohl vískat ve vlasech, které mu už za tu dobu dorostly do délky, jakou mám rád a já si je tak mohl namotávat na prst, zatímco on mi brouzdal dlaní po břiše. Tak moc jsem se ho chtěl zeptat, jestli se vrací napořád anebo, jestli skutečně přijel jen na návštěvu, žaludek se mi z toho kroutil nervozitou a moje srdce prahlo po odpovědi, po kladné odpovědi, ale nedokázal jsem se ho zeptat, věděl jsem, že kdybych uslyšel, že zase odjede, tak bych se před ním nejspíš neudržel a on nesmí vidět mé pocity, které mě ničí!