"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Všechno je jednou poprvé(7)

2. března 2014 v 0:06 | Janča |  Všechno je jednou poprvé
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Všechno jsem měl perfektně naplánované a věřil jsem, že to všechno musí proběhnout hladce, ale nakonec jsem byl vyděšenější a vynervovanější než jsem si vůbec dokázal představit. Ten strach z neúspěchu, z odmítnutí a z Justinova zklamání byl tak veliký a málem mě celého pohltil. Jasně, snažil jsem se před ním tvářit úplně vyrovnaně a nejvíc v pohodě jak jen to šlo a vlastně díky mým přetvařovacím schopnostem to pro mě nebyl zas takový problém, jak se na první pohled mohlo zdát... Teda až do té chvíle!

Celý večer probíhal tak nějak snadno a přesně tak jak jsem očekával, bylo mi totiž úplně jasné, že Justin se těm poznámkám nevyhne a svá ústa nenechá zamknutá na zámek, bylo mi to jasné hned od chvíle co jsem mu to přikázal a on mi to slíbil, přece jenom už ho znám až moc dobře a vím, že pokud ho něco zaskočí, překvapí anebo uvede až do stavu, kterému se říká šok, tak tu pusu prostě nezavře, ale zase musím říct, že se vzhledem k okolnostem ovládal celkem dobře, čekal jsem to horší, možná i nějaký ten pohlavek, který bych si s jistotou zasloužil za to co jsem si pro něho připravil... Přeci jenom vzít svého přítele na první rande na místa, které zná jako své boty a romantikou se to tam rozhodně nehemží není úplně nejlepší... Ale musel jsem to udělat, bylo na čase to udělat, vysvětlit mu co všechno pro mě tato místa znamenají a proč v nich trávím nebo jsem v případě Babylonu trávil většinu života a taky jak se můj pohled na tyto místa změnil v momentě, co se objevil. On to potřeboval vědět, já jsem vždycky znal, co se honí v té jeho blonďaté hlavičce a kolik co pro něho znamená a co miluje, ale on neznal mě, neznal mě natolik, abych si zasloužil slyšet kladnou odpověď na mojí dnešní otázku.
Ale pak když jsme se dostali na naší poslední zastávku našeho prvního rande tak už jsem svou nervozitu neskrýval, nemohl jsem jí skrývat nebylo jak, protože ze mě doslova křičela... Třásl jsem se, potil, hlas se mi klepal a srdce jsem měl doslova jako časovanou bombu. Možná se zdálo, že vysvětlování toho co to všechno mělo znamenat, pro mě bylo jednoduché, ale tak to nebylo, bylo to pro mě těžší, než to vypadalo, nikdy jsem totiž nikomu neodhalil svou duši natolik, jako jsme to udělal dnes, nikdy jsem toho neřekl tolik, co by vyjadřovalo mou lásku k Justinovi jako dnes večer na našem prvním rande po šesti letech naší známosti. Bylo to opravdu těžké, ale díky bohu jsem měl tu kliku, že to byl Justin, komu jsem se odvážil odhalit své srdce.
A potom to přišlo, prostě jsem to zničehonic vyslovil... Samozřejmě byl to můj dnešní cíl zeptat se ho na to, ale mělo to být úplně jinak, mělo to být romantické, plné lásky, ale místo to ze mě jenom tak vypadlo "Chci aby sis mě vzal." bože vůbec bych se nedivil kdyby teď vzal nohy na ramena, protože takhle to posrat to můžu vážně jenom já, ale já byl bohužel tak nervózní a nedočkavostí na jeho odpověď jsem málem umřel, že to prostě ze mě vypadlo tak jak to vypadlo a teď tu hledím na Justinův šokovaný výraz, který pomalu ale jistě začíná nabírat barvu do fialova z nedostatku kyslíku z toho jak je pro Justina těžké lapnout po dechu, ale mám pocit, že pokud mi co nejdříve neodpoví tak to budu já koho odsud odnesou v pytli na mrtvoly... No tak Justine řekni něco konečně...

B: "Víš možná to tak není, ale mám pocit, že bys měl teď něco říct... Nejlíp Ano."...Nervózně jsem se usmál.
J: "Já... Já... Já..."
B: "Justine dejcháš?"
J: "Ne, já potřebuju, potřebuju vzduch."

Trošku jsem se zděsil, byl totiž opravdu celý fialový a dostat trochu vzduchu do svých plic pro něho bylo vážně nemožné, zaběhl jsem do kuchyně, čapnul první sáček, na který jsem narazil, vrátil jsem se k Justinovi a přiložil mu ho k ústům a ten okamžitě začal splašeně dýchat a v tu chvíli jsem byl přesvědčený, že Brian Kinney neumí žádat o ruku.

B: "Jak ti je?"...Zeptal jsem se po chvilce.

Podíval se na mě s výrazem, který říkal něco jako "To myslíš vážně?!"

J: "Ty blázne jeden, vždyť si mě málem zabil!"
B: "Jo já vím, posral jsem to."...Odvětil jsem zklamaně.
J: "Cože?"
B: "Že jsem to posral."
J: "Briane Kinney já od tebe nikdy neslyšel nic krásnějšího a zamilovanějšího jako dnes... Tvoje láska mě málem zabila ty tupče!"...Smál se jak blázen.

Nechápal jsem to, koukal jsem na něho jak nějakej šašek a opravdu jsem potřeboval vědět co tímhle myslí nebo spíš znát jeho odpověď.

B: "To znamená, že..."
J: "Že mě neudělá nic šťastnějším, než abych se stal tvým manželem."
B: "Řekni to,"...Potřeboval jsem to slyšet ve přesném znění.
J: "Ano, ano vezmu si tě."...Políbil mě nejsladčeji jak jen mohl.
B: "Miluju tě."
J: "A já miluju tebe... Ty vrahu."

Mojí odpovědí byl pouze vášnivý polibek a mé ruce, které ho pevně objaly kolem pasu. Následně jsem ho nadzvedl a on své nohy obmotal kolem mého pasu a stále mě líbal, já ho pevně držel a poté jsem se s ním posadil na pohovku, okamžitě jsem cítil jeho naběhlou erekci a on s jistotou musel cítit tu mou. Vzájemně jsme se líbali na krk a on mezitím rozepínal můj poklopec a následně se rukou dobil až k mému pulsujícímu penisu a začal ho jemně třít, zatímco jsem ho zbavoval jeho košile a olizoval jeho tvrdé bradavky. Poté jsem ho znova chytl a položil ho pod sebe na pohovku, jazykem jsem začal zkoumat každý kousek jeho hrudě a bříška. Následně jsem sebe i jeho zbavil zbytku našeho oblečení a vrátil se zpět k jeho rtům, které jsem si hladově podmanil a jeho ruce putovala po mých zádech až k mému pozadí, které svíral a prsty zajížděl až mému otvoru, při každém letmém dotyku mnou projelo neuvěřitelné mravenčení. Od jeho úst jsem jazykem putoval až k jeho údu, který se s každým mým dotykem a olíznutím stále více přibližoval k vytouženému orgasmu, těsně na pokraji jeho sil jsem přestal a dočkal se pouze nesouhlasného zavrčení...

J: "Prosím nepřestávej,"...Sténal.
B: "Já nikdy nepřestanu,"...Olízl jsme mu ušní lalůček.
J: "Vezmi si mě,"...Zašeptal do mého ucha.
B: "Vezmu a nejen tímhle způsobem,"...Políbil jsem jej.

Justin mi nasadil kondom a potom na mě obkročmo nasedl, začal se pomalu nadzvedávat, ale já nemohl zůstat bez pohybu atak jsem se taky začal pohybovat nahoru a dolů, oba jsme vzdychali a sténali blahem, poté se Justin přestal pohybovat a já naopak začal přirážet silněji a následně jsem si ho položil pod sebe a neustále ho líbal na jeho opuchlé smyslné rty, on mezitím hladil mé pozadí a jedním prstem kroužil kolem mé dírky a to zapříčinilo, že se můj orgasmus nezastavitelně přibližoval, doslova jsem mu vrněl do ucha a když nakonec sevřel své půlky tak už nic nebránilo mému vyvrcholení, kondom byl mým spermatem doslova plný k prasknutí. Vystoupil jsem z něj a přemístil se k jeho penisu, abych ho neochudil o vytoužený orgasmus a po několika vteřinách mi Justinovo horké sperma začalo zaplňovat ústa, spolykal jsem jej a poté jsem se vrátil k jeho rtům a Justin tak měl možnost ochutnat trošku sebe. Naše rty se doslova drtily a nechtěly se od sebe odtrhnout, komu by se taky chtělo odtrhnout od těch jeho plných šťavnatých rtů, ale jednou k tomu dojít muselo... Nechtěl jsem přece, aby se jeho barva začala měnit k nebezpečně fialové...

J: "To bylo úžasné."
B: "Tohle byla jenom předehra."
J: "Co, cože...?"

Neměl možnost nic dopovědět protože jsem naše rty zase slepil v jedny a rukou začal putovat po každé dokonalé části jeho těla s pocitem, že tenhle kluk se stane mým milovaným manželem...
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 2. března 2014 v 8:52 | Reagovat

Úžasné :-)
Víc opravdu nemám dodat :-D :-D :-D

2 Janča Janča | 2. března 2014 v 9:23 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

3 Tonicka Tonicka | 2. března 2014 v 18:46 | Reagovat

Vazne kouzelny a romanticky zakonceni ;)
Bylo to tak krasny, nezny, romanticky naprosto nadherny a to jejich milovami vazne nemelo chybu. Bylo to fantasticky napsany.
Takze muzu jen Justinovi tise zavidet takovyho skvelyho manzela :D

4 Janča Janča | Web | 3. března 2014 v 17:20 | Reagovat

[3]: Děkuju moc :-)

5 Karin Karin | 14. července 2015 v 23:02 | Reagovat

Moc pěkné. :D

6 Janča Janča | Web | 15. července 2015 v 8:15 | Reagovat

[5]: Děkuji :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama