"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(13)

14. března 2014 v 8:43 | Janča |  Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc
Nový díl.

BRIAN

Ten malej sobeckej prevít, nechápu jak mi něco takového mohl udělat, já idiot bych se pro něho klidně rozkrájel na milion kousíčků a kdybych musel tak bych pro něho i umřel až takhle moc toho zmetka miluju a on pro mě není schopný udělat jednu jedinou věc a to přestat ze sebe dělat striptéra, přestat na sebe nechat sahat nějakými slizouny a jen se prostě vrátit ke mně a přijmout mojí pomoct nic víc jsem nežádal, ale místo toho aby mi splnil něco tak jednoduchého se ke mně otočil zády a vykročil dveřmi jako kdyby zapomněl co všechno jsme spolu zažili co všechno pro sebe znamenáme i když to nedávám najevo, ale je to tak on toho pro mě znamená tolik, že ani popsat to nedokážu, ale pokud usoudil, že takhle je to lepší, že radši bude nějaká děvka než aby byl se mnou tak ať já za ním nebudu smutnit dlouho... Briana Kinney kdy už se konečně naučíš, že něco takového tě nedokáže zbavit myšlenky na něho, vždyť jsem ho neviděl jen pár hodin a už po něm smutním až je to nesnesitelné!

Nedokázal jsem ani na chvíli usnout, neustále jsem musel sledovat prázdné místo vedle sebe kde jindy leží Justin a buď se krásně usmívá ze snu anebo mě objímá jak nejpevněji může, málem jsem z toho doslova zešílel a chtěl jsem ho mít u sebe, ale stejně tak jsem se pořád nedokázal smířit s tou myšlenkou, že mě takovou dobu obelhával, že dělal jako kdyby se nic nedělo, že když měl být se mnou tak byl s nimi a... Musel jsem ten shluk myšlenek zastavit jinak by mě to nejspíš zabilo, představa Justina s někým jiným je prostě nesnesitelná a tím to končí a pokud s nimi chce být tak dobře já mu bránit nebudu, ale kdyby si to přece jenom rozmyslel a chtěl se ke mně vrátit tak je samozřejmé, že bych ani na vteřinu neváhal a spojil naše rty v jedny.
Celý den byl pro mě nesnesitelný, neustále jsem musel myslet na to, kde Justin asi je, ke komu se šel schovat, když jsem ho vyhodil a jestli je v bezpečí. Kinnetic mi dneska neříkal šéfe ani omylem, ta kancelář mě tam akorát mučila a stejně tak soucitné pohledy Teda a Synthie jako kdyby tušili, že se něco stalo, aniž bych jim něco řekl, natož naznačil, ale asi už se musím smířit s tím, že oni mě znají zatraceně dobře.
Ale stejně tak jako jsem nechtěl být v Kinneticu a hrát si na šéfíka tak jsem nechtěl jít domů a být tam úplně sám, takže jsem zamířil na místo, kde mi samota rozhodně nehrozí a s pár panáky se mi ta společnost ani nebude protivit, ačkoliv to nebude Justin. Netrvalo dlouho a hned jsem narazil na tricka, který se mi velmi zamlouval ještě aby ne když byl blonďák... No to jsem si fakt pomohl nabrnknout si kluka, který se podobá Justinovi je opravdu to nejlepší řešení, ale frustrace z nepřítomnosti Justina a z nedostatku sexu byla tak velká, že jsem se na tu výraznou podobu přestal soustředit a vydal se s ním ke mně domu.
Byl jsem v dost podnapilém stavu, takže cesta autem byla trošku klikatá a musím uznat, že mám vážně štěstí, jelikož jsem ve zpětném zrcátku ani jednou nezahlédl majáček. Trick mi po celou dobu brouzdal dlaní po stehně a občas mi pohladil chloubu přes kalhoty a to už jsem vážně měl co dělat abych to uřídil, takže jakmile jsme se dorazili na místo tak se mi šíleně ulevilo, přeci jenom svoje auto miluju. Když jsme se dostali do výtahu tak jsme ze sebe začali vzájemně strhávat kalhoty, několikrát se mě pokusil políbit, ale já mu to nedovolil, nedokázal jsem a hlavně jsem nechtěl porušit naší teď už nejspíš neplatnou dohodu s Justinem. Než jsme se výtahem dostali až do posledního patra tak se trick věnoval mému penisu, ale tu myšlenku na to, že tohle je špatně jsem nedokázal vyhnat z hlavy, pokaždé když jsem zasténal tak jsem chtěl, abych ten sten vydal kvůli Justinovi a ne kvůli někomu koho ani neznám. Ale ten strach z monogamie mě nutil pokračovat dál, jakmile jsme vyjeli až nahoru, tak se nám za stálého vzájemného osahávání podařilo dostat dovnitř, okamžitě jsem nás začal zbavovat zbytku oblečení a z kalhot jsem si vyndal kondom, poté jsme se dopracovali až do postele, ale přesně v momentě kdy jsem si chtěl nasadit kondom, mě něco zarazilo…

B: "Vypadni."
"Cože?"
B: "Říkám, abys šel."
"Ale..."
B: "Běž!"
"Bože a to se říká, že sex s Brianem Kinneym je něco nezapomenutelného, by mě zajímalo, kde k tomuhle přišli."
B: "No každej se jednou zklame, teď kdybys konečně vysmahnul."
"Vždyť už jdu."

Jakmile se za ním zaklaply dveře tak jsem se musel jít ujistit, že to co jsem právě viděl je opravdu reálné, ale když jsem se přesvědčil o tom že je to opravdu skutečné tak se mi sevřelo srdce... Všechny jeho věci byly pryč, nebyla tu ani ponožka nebo zatracenej výkres absolutně nic, měl jsem pocit, jako kdyby mi někdo něco ukradl, a přitom jsem si to ukradl já sám tím, že jsem ho vyhnal.
Všechna ta naděje, která mě celý den držela při smyslech se najednou vytratila, ta myšlenka na to, že se Justin brzo vrátí se prostě jen tak rozplynula a můj vztek se naopak umocnil, pokud on je smířený s tím, že spolu nebudeme tak proč já bych se s tím měl zabývat a trápit tohle Brian Kinney přece nikdy nedělal a je načase se k tomu vrátit končím se zamilovanou verzí, právě jsem se přesvědčil, že něco jako láska opravdu neexistuje a pokud ano tak jediné co bych z toho měl je bolest takže je mi ctí se zase vrátit k roli hajzla na plný úvazek.
Začal jsem okamžitě a to tím, že jsem do sebe nalil zbytek alkoholu a usnul zhruba někde uprostřed podlahy v obýváku, zakázal jsem si všechny myšlenky a sny o Justinovi a prostě jsem se jen oddával bezvědomí. Když jsem se ráno probudil tak jsem zamířil do sprchy, sám jsem se umyl, sám jsem se osušil a sám jsem si následně udělal snídani v podobě mléka a cereálií a to jsem si myslel, že se bez Justina nedokážu ani vymočit a přitom funguju naprosto skvěle.
Poté jsem se rozhodl trošku prozkoumat můj milovaný Pittsburgh... No prozkoumat je silné slovo jelikož jsem začal jídelnou, kterou znám jako svoje boty...

Debbie: "Kinney okamžitě ke mně naklusej!"
B: "Ah jediná žena, která se kdy dokázala dotknout mého srdce,"...Políbil jsem jí na tvář.
Debbie: "Dobře dej mi to."
B: "Co?"
Debbie: "Ty drogy, tohle totiž nejsi ty."
B: "Ale jsem Debb tvůj milovaný syn v podobě naprostého kreténa."
Debbie: "Fajn už tě začínám poznávat, ale i tak co sis vzal?"
B: "Vůbec nic jen jsem trošku bumbal."
Debbie: "Tohle bude ještě zajímavé, sedni si tady!"...Přikázala a já poslechl.
Emmett: "Bože Briane vypadáš jako... Jako ty,"...Odněkud se zjevil.
Debbie: "Ještě ty ho podporuj."
B: "Díky... Myslím."
Emmett: "Už jsem myslel, že tě nikdy neuvidím."
B: "A to by tě mrzelo že?"
Emmett: "Jo kdo by mi pak připomínal, že jsem pořád mladý?"
Debbie: "Prosím tě teď nedělej narážky na jeho věk."
B: "Dobrá rada pokud chceš být ještě naživu."
Emmett: "Tak já mizím."
B: "Bych ti radil."

Možná že to do teď bylo vtipné, protože dokonce i já jsem se bavil vzhledem k okolnostem, ale z jejího výrazu mi bylo jasné, že tahle konverzace se jistě otočí o 180 stupňů k tématu v podobě Justina o mé lásce k němu o tom, jak ho musím zachránit a blah, blah, blah...

B: "Tak začni, ať už to máme z krku."
Debbie: "Já mám začít?"
B: "No kdo jinej?"
Debbie: "Ty blbče jeden,"...Věnovala mi pohlavek.
B: "Prostě řekni, co chceš říct a já se vydám vstříc dnešním radovánkám,"...Podíval jsem se směrem k jednomu stolu kde seděl velmi pěkněj ošukatlenej nevím kdo.
Debbie: "Sem se mi dívej."
B: "Promiň Debb, ale prsa mě moc neberou."
Debbie: "Přestaň se vyhýbat tématu a začni se mnou mluvit!"
B: "A co by ses ráda dozvěděla?"
Debbie: "Třeba to co se stalo po tom, co si mě donutil vyhodit Justina a odešel si s domů rozhodnutý zjistit co se s ním děje."
B: "Jo tak z tohohle plánu sešlo."
Debbie: "Jako že si vymyslel jiný plán?"
B: "Jako že žádnej není a ani žádnej nebude."
Debbie: "Tak tohle mi hodně rychle vysvětli nebo přísahám bohu, že ti penis strčím do drtičky."
B: "Proč se všechny tvoje sadistické choutky musejí týkat mého penisu?"
Debbie: "Protože to je to jediné na čem ti očividně záleží."

Bože tahle ženská je normální robot upravený především na přednášky pro Briana Kinneyho, protože jinak nedokážu vysvětlit jak se jí zase podařilo mi připomenout, že můj penis opravdu už zdaleka není to jediné, na čem mi záleží a to jen díky J... Ne mám zákaz na něho myslet, takže dělej to, co umíš nejlíp Kinney... Buď za vola...

B: "Já svůj penis miluju a rozhodně ti nedovolím si na něm vybíjet zlost."
Debbie: "Tak v tom případě mi řekni kde je Justin."
B: "Promiň, ale já ani nevím, kde jsem nechal trenky, natož kde je Justin."
Debbie: "Přestaň ze sebe dělat idiota a prostě mi řekni, co se stalo, nic víc po tobě nechci."

Bylo to buď tohle anebo si nechat rozdrtit ptáka drtičkou a tomu jsem chtěl zabránit, a poněvadž ona by to ze mě stejně dřív nebo později dostala tak jsem neměl moc na vybranou...

B: "Tak jo vezmeme to zkráceně... Justin tancuje za peníze nebo spíš dělá nějakej druh striptéra, a když jsem mu řekl ať s tím buď přestane anebo okamžitě vypadne z mého bytu tak no závěr si domyslíš."
Debbie: "To... To... To, to je... Já... Co to kurva má znamenat?"
B: "Jsem rád, že si našla slova."
Debbie: "A kde teď je?"
B: "Jak to mám kurva vědět?"
Debbie: "Ty s ním chodíš!"
B: "Já jsem single, vždycky jsem byl a vždycky budu a už rozhodně mě nezajímá, kde se právě teď nachází Justin."
Debbie: "Uvědomuješ si vůbec, že se mu může něco stát?!"

Bylo to jako kdyby mě někdo praštil po hlavě a mně se najednou rozsvítilo, opravdu jsem si v tu chvíli uvědomil, že by se mu vážně mohlo něco stát a to bych si nikdy neodpustil.

B: "A co můžu dělat?! On je ten tvrdohlavej!"
Debbie: "Najít ho."
B: "Co?"
Debbie: "Nedělej, že si neslyšel a okamžitě ho najdi nebo..."
B: "Já vím, rozdrtíš mi ptáka."
Debbie: "Vidíš jak si chytrej."
B: "A ty manipulativní."
Debbie: "Přeci jen jsem se od tebe něco naučila."
B: "Myslím, že radši půjdu hledat."

Tohle opravdu miluju, vždycky když si ten pitomec něco zamane anebo zkrátka něco posere tak jsem to já, kdo ho hledá po tom, co uteče, akorát že tentokrát zmizel kvůli mně, takže to vlastně byla moje povinnost ho najít.
Začal jsem vylučovací metodou, kde by rozhodně nemohl být... Maikey by mi hned zavolal, Emmett by mi to řekl, když v jídelně dělal narážky na můj věk, Teda bych prokouknul v Kinneticu hned mezi dveřmi, Debb to stoprocentně není dokonce i Jennifer by se už dávno ozvala, takže zbývaly poslední dvě osoby, které ho moc rády ukryjí a budou na něho házet soucitné pohledy, zatímco já budu šílet.

Lindsay: "Briane co tady děláš?"
B: "Přeskočíme to přetvařování a zapírání a prostě mu řekněte, ať sem přijde."
Melanie: "Ale on tu není."
B: "Jo jasně a já nejsem nadrženej."
Lindsay: "Ale on tu opravdu není, Briane... Už od včera jsme ho neviděly."
B: "Takže tu byl?"
Melanie: "Jo spal tu, ale potom co nám řekl, co se stalo, odešel pryč."
Lindsay: "Neměly jsme na něho být takové."
Melanie: "Vždyť jsme mu nic neudělaly, jen jsme ho prostě nepodpořily."
B: "Dobře, můžete mi říct, o čem, to tady kurva mluvíte?"
Melanie: "Justin nám prostě řekl všechno i o tom co dělá v noci no a když si uvědomil..."
Lindsay: "Že jsme na něho naštvané tak odešel pryč."
B: "To je skvělý a můžete mi alespoň říct, kam šel."
Melanie: "To nevíme, odešel tak abychom to my nevěděly."
B: "Celej on opravdu paráda."
Lindsay: "Měl bys ho najít."
B: "Mám pocit, že po dnešku už bych si tuhle větu mohl dát za motto, každej mi říká, ať ho najdu."
Lindsay: "Prosím, Briane."
B: "Fajn, uvidím, co zmůžu."
Lindsay: "Děkuju."
B: "Dejte Gusovi za mě pusu, já jdu najít toho vola."
Melanie: "Dobře dáme."

Tohle už opravdu nemohlo být o nic horší, kde ho teď mám jako do hajzlu hledat na Měsíci? Byl jsem hrozně nasranej, ale čím dál tím víc jsem o něho začínal mít strach, nemohl jsem přijít na jediné místo, kde by se mohl nacházet, ale pak mě jedno napadlo. Sice se mi tam vůbec nechtělo, ale byla to jediná možnost před tím, než snad půjdu na policajty ho nahlásit jako pohřešovaného.
Autem jsem zastavil opodál, kdyby náhodou vyšel ven tak aby mě neviděl, což je asi dost ironické když jsem ho sem přijel najít, ale nemohl sebrat žádnou odvahu, abych tam znovu vstoupil a viděl, jak se u někoho kroutí, ten pohled bych už znovu nesnesl, takže jsem radši jen seděl a čekal.
Zhruba po dvaceti minutách otravného čekání se otevřely vchodové dveře, kterými vyšel nějaký černovlasý kluk kolem dvacítky do půl těla a hned v závěsu za ním vyšel i Justin oděný úplně stejně jen do kalhot. Zatímco jsem je pozoroval tak pálili jednu cigaretu za druhou a neustále se něčemu smáli, bylo vidět, že Justin má něco připito a ten kluk se do nějak až nějak moc vpíjel a to se mi rozhodně nezamlouvalo, ale držel jsem se zuby nehty. Ale pak se stalo něco, u čeho jsem měl pocit, že se mi něco zabodlo do srdce... Ten kluk Justina zničehonic natlačil na zeď a rukama jej objal kolem pasu a Justin se rozhodně ničemu nebránil naopak udělal něco, co mi moje srdce absolutně zdemolovalo... Svými rty se přitiskl na ty jeho a následně jazykem začal zkoumat jeho ústní dutinu, skoro jako kdyby ho měl v plánu tím jazykem zardousit a já jsem mohl jen bolestně přihlížet. Moje hlava si začínala uvědomovat to, co si moje srdce zakazovalo a to že Justin se mnou opravdu skončil, opravdu upřednostnil to stát se mužem před tím být se mnou a to opravdu svinsky bolelo... Naposledy jsem svým očím dovolil propustit slzy kvůli někomu, koho miluju a následně jsem nastartoval auto, odjel a rozhodl se, že bude lepší nechat ho jít...
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 14. března 2014 v 9:50 | Reagovat

A já doufala, že z toho auta vystřelí a udělá scénu :-D I když je fakt, že tohle už by asi bylo trošku přitažený za vlasy :-D
Strašně se mi líbil ten rozhovor s Debbie :-D

2 Janča Janča | Web | 14. března 2014 v 9:56 | Reagovat

[1]: Myslím, že Brian by něco takového neudělal na to se má až moc rád než aby podstoupil takovou sebevražednou akci :-D :-D Jsem ráda, že se ti líbil :-D

3 Jane Jane | Web | 14. března 2014 v 17:12 | Reagovat

To by absolutně pohřbilo jeho image drsňáka :-D :-D :-D

4 Janča Janča | Web | 14. března 2014 v 21:41 | Reagovat

[3]: Naprostou souhlasím :-D  :-D Je to prostě pitomec :-D

5 Karin Karin | 16. července 2015 v 22:19 | Reagovat

Tak to jsem zvědava jak to skonči. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama