January 2014

Strach(20)

31. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

I přesto, že jsem věděl, že se mě Brian tímto způsobem snaží bránit, jsem nechtěl, aby to dělal! Sledovat ho, jak do něho mlátí jako smyslu zbavený, byl ten nejhorší pohled a já nemohl udělat nic, abych jej zastavil! Nakonec se ostraze podařilo ho z něho dostat, hrozně jsem se bál toho, co by se stalo, kdyby nepřestal! Představa toho, že by šel kvůli mně do vězení, byla hrozná! Melanie se pak snažila zjistit, co s ním bude a to čekání bylo nesnesitelné...

Strach(19)

30. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl. - Omlouvám se pokud vám to bude připadat přehnané nebo až směšné, ale jak už jsem se párkrát zmiňovala... Já a můj smysl pro drama... No, však víte Smějící se

BRIAN

Vyšel jsem na chodbu a šel jsem rovnou za Justinem, který byl podle všeho hodně, hodně naštvaný a já začínal věřit, že mi to pěstí opravdu dá, místo toho mi však věnoval pár nelichotivých přezdívek a velmi rozzuřený výraz!

J: "Co si nerozuměl tomu, že tě tady nechci?!"
B: "Justine..."
J: "To jsi vážně tak natvrdlý?"
B: "To záleží na tom, jak to myslíš?"

Vážně Briane? To je všechno co tě právě teď napadlo říct?! Prosím zastřelte mě někdo!

Strach(18)

29. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN

Vstávat s pocitem, že někdo koho milujete, zažívá ty nejtěžší chvíle svého života a vy nemůžete udělat nic, abyste mu pomohl, protože to nechce, je to nejhorší co vás může potkat!

Strach(17)

28. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

To co se právě odehrálo nebylo plánované a prakticky se za to nenávidím a pravděpodobně to Brian cítí stejně, ale lepší ať ke mně cítí nenávist než lásku plnou bolesti! Ale musel jsem to udělat, byl to jediný způsob, jak ho ochránit před tím vším! Přede mnou anebo tím kým jsem se stal a potřebuju čas, abych se téhle části zbavil a byl připravený se zase vrátit ke své lásce! Šel jsem zpátky do jídelny a čekal, kdy na mě vystartuje Debbie a jako obvykle nezklamala a trvalo jí to jen pár vteřin!

Strach(16)

27. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN

Je to jako bych válčil sám se sebou! Je tu tolik otázek a tak málo odpovědí! Tak moc bych za ním chtěl jít, ale nevím jestli bych se dokázal smířit s tím, kdyby mi znova řekl, že neví jestli se mnou chce být! Vlastně jsem se s tím nesmířil ani na poprvé! Tak moc ho miluji, že to ani nedokážu popsat a chci s ním být víc než cokoliv, chci ho před vším ochránit a dokázat mu že na to nemusí být sám, ale on je tak moc tvrdohlavý! Myslí si, že všechno zvládne sám a že já nejsem schopný mu pomoct, ale já bych vynaložil všechno úsilí, abych to dokázal, tak proč to nemůže pochopit?!

Strach(15)

26. january 2014 at 8:36 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

Už jsou to dva týdny, co jsem zbaběle utekl od Briana a schoval se u Debbie a ještě k tomu jsem ho tam nechal s nejistotou ohledně našeho vztahu! Prostě jsem tam s ním dál nemohl být, připadalo mi, jako kdybych se měl každou chvílí udusit a když jsem mu pak řekl pravdu a viděl mu v očích, jak moc ho to bolí, bylo to pro mě ještě těžší tam s ním být!

Strach(14)

25. january 2014 at 10:35 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN - (O 14 dní později)

S Justinem jsem od té noci, co mi řekl pravdu, nemluvil a ani jsem ho neviděl... Vím jen to, že je u Debbie, jinak nic, ani to jak na tom je! Neměl jsem odvahu za ním jít, když mi řekl, že neví jak to s námi je a navíc mi ani nezavolal, to že je u Debbie jsem se dozvěděl od Maikeyho! Všichni tam prý za ním chodí a chtějí mi podávat podrobné hlášení, ale já jsem jim řekl, že to nechci slyšet, ne pokud s ním nemůžu být nebo spíš pokud on nechce nebo neví, jestli chce být se mnou!

Strach(13)

24. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl. - Tak jsem si to přece jen neodpustila a trochu jim zavařila Smějící se

JUSTIN

Včera jsem se složil jak domeček z karet! Prostě to na mě přišlo a já už dál nemohl mít tu masku, která říká, že jsem v naprostým pořádku! Protože nejsem! I když se snažím přetvařovat, jak nejlépe to jde! Kdybych u sebe včera neměl Briana tak opravdu nevím! Tím, že mě držel, mi opravdu pomohl, ale i nadále jsem cítil, že to ještě není v úplném pořádku! A Brian tu teď se mnou dělá jambalayu a myslí si, že jsem v pohodě, což mi dokazuje, že mám opravdu úžasné schopnosti se přetvařovat! Protože kdybych mu ukázal jak na tom jsem doopravdy zničilo by ho to a to nemůžu dovolit! On toho pro mě tolik dělá a myslí si, že mi to pomáhá, že já ho v tom prostě musím nechat! Je to lepší, než aby věděl skutečnost, která mě žere uvnitř! A to je něco, co už asi ani on nedokáže napravit a Brian je ten typ lidí, kteří chtějí mít vše pod kontrolou, vlastně on je ještě horší, pokud se to týká mě nebo někoho koho miluje! V tu chvíli je ochotný udělat cokoliv, i kdyby ho to samotného mělo stáhnout ke dnu!

Strach(12)

23. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN

Nevěděl jsem, co mám říct, co mám dělat, jak se chovat, absolutně nic! Justin za celou cestu nevydal ani hlásku a jen se nepřítomně díval z okýnka! Bylo to strašně depresivní a nevěděl jsem, jak to změnit aniž bych to spíš nezhoršil! Bál jsem se na cokoliv pomyslet, protože v mé hlavě to znělo opravdu hrozně' Představa toho, že Justin se mnou nechce jít domů je hodně velká rána, kterou asi jen tak nezacelím!

B: "Tak jsme tady."
J: "Jo."

Strach(11)

22. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

Moje představa o tom, že si trochu odpočinu až Brian odejde se změnila v zběsilé přemýšlení, o tom jak se mám vypořádat s tím, že se večer budu nacházet u Briana doma a že se budu muset chovat jako že je všechno v naprostém pořádku a že mě nic netrápí! Nejradši bych dál zůstal u Debbie, ale vím, že by se to ani jí a hlavně Brianovi nelíbilo! Už takhle jsem mu ublížil tím, že jsem ho obvinil a ještě k tomu kdybych s ním odmítl jít domů, to bych ho asi opravdu odrovnal! Ale opravdu mám strach z toho, co se bude dít, až se za námi zaklapnou dveře jeho loftu a já nebudu mít kam utéct!

Vzpomínky

21. january 2014 at 20:17 | Tonička |  Povídky QAF-jednorázovky
Tak tu máme zase jednu povídku od mojí kamarádky Toničky, která se rozhodla, že teda bude psát, ale jelikož to kvůli škole a jiným věcem nebude moc často, tak si blog zakládat nebude, ale bude se to zveřejňovat u mě na blogu Usmívající se

jednorázovka

bez varování

#Brian Kinney #Justin Taylor

Brian

Ležím na posteli, kouřím cigaretu za cigaretou a při tom vzpomínám na to, jak jsem každý večer chodil do Babylonu. Proč vzpomínám? Protože od tý doby, co se ze mě stal ženatý muž, můj život není to, co býval!
Kdo byl můj vyvolený? Samozřejmě, že Justin. Nikoho jiného bych si vedle sebe nedokázal představit. On je můj život.
Ne, že bych s ním nebyl šťastný, právě naopak. Justina miluji z celého srdce, ale nikdy bych si nedokázal představit, že ze mě bude manžílek na plný úvazek. Nechci Justinovi ublížit, ale chybí mi můj starý život. Chybí mi ten adrenalin, který se mi dostával do žil, kdykoliv jsem vstoupil do Babylonu. Chybí mi to vzrušení, které jsem cítil pokaždé, když jsem byl v zadní místnosti a tam si to pěkně rozdával s někým koho jsem ani neznal. Chybí mi ten strach z toho všeho, co se za tu noc mohlo stát. Chybí mi pocit volnosti.
Při vzpomínání na ty všechny smíšené pocity jsem pochopil, proč mi všechno tak šíleně chybí. Proč ale až po třech letech manželství? Proč až teď? Protože náš vztah, naše manželství mířilo do záhuby. Začalo to před dvěma měsíci. Už v tu dobu jsem zaregistroval, že něco není v pořádku. Justin se mnou vůbec nekomunikoval, což bylo dost divné, protože on tu svojí pusu nikdy nezavře. Ale ze všeho nejhorší pro mě bylo, že nechtěl sex. Tohle znamenalo jen jednu věc, že něco není v pořádku. Nechápal jsem to. Vždyť já mu dal, co jsem mohl. Kvůli němu jsem se vzdal svého starého života. Života plného šukání a dělání, co jsem jen chtěl. Já vím, moc velká oběť to nebyla, protože Justin byl ten nejlepší sexuální partner, jakého jsem kdy měl a doufám, že taky pořád bude, ale...
Z mého přemýšlení mě vyrušilo zavrzání dveří. Okamžitě jsem vyskočil a běžel si pro polibek - pro uvítací polibek. Tento polibek pro mě znamená mnoho, Justinovi jsem o tom neřekl, ani nevím proč. Jen nechci, aby věděl, jak moc důležitý pro mě ten polibek je. Najednou jsem si uvědomil, že jsem blbec... Já nepotřebuju žádný Babylon, já potřebuju vědět, co se stalo, proč je pořád tak smutný a skleslý. Už jsem to nevydržel a musel jsem se zeptat...

B: "Justine, co se stalo? Tohle nejsi ty... Já, já si toho všiml už dřív, ale až teď jsem se odhodlal zeptat. No tak, Justine, řekni něco."
J: "Briane, vůbec nechápu, o čem to mluvíš."
B: "Že nechápeš? Tak mi teda řekni, proč jsi pořád tak smutný, kde je ten Justin, který tu svojí pusu nezavřel? Kde je ten Justin, který se na mě pořád usmíval? No tak, Justine, jak dlouho už se známe? 8let? A jak dlouho jsme manželé? 3 roky? Takže poznám, že se něco děje."

Strach(10)

21. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN

Vůbec, ale vůbec se mi od něho nechtělo odcházet! Bylo vidět, že není ve své kůži, vlastně ani ta kůže nevypadá jako jeho! Jindy tak hebká na dotek a svůdná k políbení, je teď jen pokrytá ranami! Ale mám pocit, že nejvíc ran bude uvnitř a bojím se, že už se mi nepodaří ho dostat zpátky! Tenkrát to bylo těžké, ale teď je tu ještě jedna věc, která mě děsí a o které se mnou a ani s nikým jiným nechce mluvit! A to o tom co se mu stalo, protože to muselo být něco strašného, pokud se toho tak moc bojí, že se to snaží zapřít a pak ta věc s tím, že nechce být gay! Sice se teď choval vzhledem k okolnostem normálně, ale bylo vidět, že mu to dělá potíže, ten strach v jeho očích, který měl, když jsem mu řekl, že ho vezmu domů mě vyděsil! Bylo to jako kdyby nechtěl! Jako kdyby už se ztrácel a já nemůžu udělat nic pro to, abych mu pomohl!

Strach(9)

20. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

Nevím, co mě to popadlo, neměl jsem se k němu takhle zachovat, takhle ho nařknout, ale v tu chvíli, jako bych to potřeboval říct! Potřeboval jsem se vybít a Brian byl na pálce a já vyslovil něco, čeho budu litovat asi až do konce života! Jedna moje část by Brianovi takhle nikdy neublížila, miluje ho celým svým srdcem a chce s ním být navěky, ale ta druhá, ta která se ve mně probudila, když mě Hobbs napadl, tak ta teď jako by se plně projevila a ta část Brianovi dává vinu, ta část ho obviňuje ze všech mých problémů a lituje, že ho poznala, ta část chce na všechno zapomenout! Ta část tu z nevysvětlitelných důvodů prostě je a i když se jí snažím potlačit, tak nechce zmizet, nechce mě se nechat nadechnout a být s mužem, kterého miluju!

Strach(8)

19. january 2014 at 15:57 | Janča |  Strach
Nový díl. - Dneska jsem se trochu rozepsala, tak tu máte další díl Usmívající se

BRIAN

Nějakým zázrakem se mi povedlo dostat domů, ale nijak zvlášť se mi neulevilo, spíš naopak, bylo mi mizerně z toho, že jsem jen tak utekl a nechal ho tam! Což je vlastně ironické, když ani neví, že jsem tam byl! Ale Debbie mě absolutně odrovnala anebo spíš Justin, pořád nemůžu uvěřit, že to řekl, že nechce být gay, že chce na všechno zapomenout! Vím, že neřekl, že chce zapomenout na mě, ale mě to prostě tak vyznělo! Vždyť jsem byl jeho první, jeho první láska, jeho život! Alespoň jak mi to neustále tvrdil a teď chce na to všechno zapomenout? Nechce být gay? Takže v tom případě nechce být se mnou! Přísahám bohu, že kdyby se mi ty hajzlové dostali pod ruku, tak bych je snad i zabil, i kdybych pak měl zčernat ve vězení... Justin mi za to stojí!

Strach(7)

19. january 2014 at 7:28 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN

Stál jsem pořád na místě, jako bych byl k té zemi přikovaný! Neustále jsem na něho šokovaně hleděl a zadržoval slzy, ale bylo to pro mě čím dál tím těžší! Ze všeho nejvíc jsem si k němu chtěl lehnout a obejmout ho! Ale bál jsem, že mu nějak ublížím, že ho to bude bolet! Celé tři dny jsem ho chtěl tak moc spatřit - smějícího se, dokonalého jakým on je, ale takhle jsem ho vidět nechtěl, ne v tomhle otřesném stavu!
Konečně se mi povedlo odlepit nohy od země, téměř po špičkách jsem odešel z pokoje a opravdu potichu za sebou zavřel dveře, sešel jsem schody a zamířil rovnou do kuchyně, kde už na mě čekala vynervovaná Debbie...

Strach(6)

18. january 2014 at 9:22 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

Už zase jsem měl tu noční můru! Byl jsem naprosto zpocený a třásl jsem se! Ale ze všeho nejvíc jsem se šíleně bál... Tak moc, že jsem ani nechtěl vylézt z postele! Nechtěl jsem dělat vůbec nic, jen ležet, zapomenout na všechno a mít u sebe Briana!

Debbie: "Sunshine jsi v pořádku?!"...Vletěla mi do pokoje.
J: "Co?"...Nechápavě jsem na ní pohlédl.
Debbie: "Slyšela jsem tě křičet!"

Strach(5)

17. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN

Ten kluk mě jednoho dne zabije! Prý že se o něho nemám bát! A co jiného mám asi tak dělat, když nevím kde je, s kým je, co vlastně musí vyřídit?! Nevím absolutně nic! Jen to, že se mi to vůbec nelíbí a chtěl by ho teď mít u sebe, jen ho držet a cítit jeho vůni, jen to aby mi bylo líp, abych si byl stoprocentně jistý, že je v pořádku a že je pořád jen můj!
Snažil jsem se usnout, ale jediné na co jsem dokázal myslet, byl Justin, pohled na druhou stranu postele, která byla prázdná, mě ničil a vůbec jsem nevěděl, kdy ho zase uvidím, jestli vůbec, pokud je to tak jak si myslím, že to je, že má někoho jiného a jen se snaží přijít na způsob jak mi to říct!

Strach(4)

16. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

U Debbie doma to miluju, vždycky mám dveře otevřené, můžu se tu schovat, cítím se tu bezpečně... Vlastně cítil! Už ani nevím, kde je to bezpečné, mám hrůzu z toho, že si mě najdou a budou chtít dokončit to, co začali, že mě zabíjí!
Hrozně jsem chtěl, aby už se Debbie vrátila, jelikož jsem nemohl být s Brianem, potřeboval jsem alespoň jí abych se cítil v bezpečí, začínal jsem být až paranoidní, každé bouchnutí mě vyděsilo a v hlavě jsem si pořád přehrával tu scénu... Mohl jsem tomu zabránit? Je to moje vina? Co jsem udělal špatně? Všechny tyhle myšlenky mě dovedly k jedinému závěru - Být gay je špatný, kdybych takový nebyl, nikdy by se nic z toho nestalo, táta by mě pořád miloval, nebál bych se vyjít na ulici a plno dalších věcí! Jenže si musím uvědomit i tu dobrou stránku toho být gay... Poznal jsem ty nejúžasnější lidi, kteří mě přijali takového, jaký jsem, milují mě a mám Briana... to vše mi za tu bolest stojí!

Strach(3)

15. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

JUSTIN

Takhle přece nemůžu jít domů, takhle mě Brian nesmí vidět, to by ho absolutně zničilo, nerad se dívám na to, jak se trápí a tohle by ho rozhodně trápilo, ale přece někam musím jít, na ulici zůstat nemůžu, máma mě taky takhle nemůže vidět a kluci by to Brianovi hned donesli, takže zbývá jen jeden člověk, který i přesto jak moc nesnáší tajnosti, tak mě miluje na tolik, že si to nechá pro sebe... Alespoň na chvíli!

Strach(2)

14. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nový díl.

BRIAN

Z jídelny jsem se vydal rovnou domů, celou cestou jsem přemýšlel nad tím, co se stalo v jídelně, proč se Debbie chovala tak divně, ale hlavně jsem modlil, aby byl Justin doma v posteli, už bych ani neměl potřebu ho pokárat, byl bych jen šťastný, že ho vidím a že je v pořádku a asi bych překonal i svou hrdost a řekl mu, že jsem rád, že je doma a ať už mi to nikdy nedělá!
Poslední zbytek naděje co mi zbýval, se rozplynul v momentě, co jsem otevřel dveře a Justina v bytě nenašel, absolutně nic, co by naznačovalo, že tu byl! Chodil jsem po bytě sem a tam, snažil se něco vymyslet, přemýšlel jsem, jestli se mám obléknout a jít zkontrolovat všechny bary a nemocnice anebo ještě počkat jestli se náhodou neukáže.

Strach(1)

13. january 2014 at 5:00 | Janča |  Strach
Nová povídka.

BRIAN

Když jsme si s Justinem dávali úmluvu o tom, že domů přijdeme do tří, myslel jsem, že to budu já, kdo bude mít problém s dodržováním tohoto pravidla, ale zatímco já už dávno ležím v posteli a čekám na něj, tak on pořád nikde a to už je dávno po čtvrtý, nehledě na to, že poslední dobou se chová opravdu divně.

Bláznovství(4)

12. january 2014 at 7:44 | Janča |  Bláznovství
Poslední díl. - 18+ - Sice posledním dílem měl být ten předchozí, ale nakonec jsem se to rozhodla prodloužit ještě o jeden Smějící se

BRIAN

Musím uznat, že to nakonec nebylo tak úděsné, jak jsem si původně myslel, dokonce můžu říct, že jsem si to celkem užil, trávit s Gusem čas je k nezaplacení, přeci jen ho moc často nevídám a když už ho vidím tak ztvrdneme u mě v loftu, takže tohle byla vlastně celkem příjemná změna a jsem moc vděčný Justinovi, že mě k tomu nakonec přesvědčil, ten kluk je opravdu chodící zázrak plný překvapení a já můžu s hrdostí říct, že patří jen a jen mně.

Bláznovství(3)

11. january 2014 at 10:22 | Janča |  Bláznovství
Nový díl.

JUSTIN

Byl jsem tak hrozně vděčný, že si to Brian nakonec rozmyslel, chvíli jsem se opravdu bál, že se na nás vykašle a bude se chovat, tak jak je mu to přirozené - Jako blbec! Ale spletl jsem se a oba nás opravdu mile překvapil, dokonce vypadal, že se opravdu těší... Jen doufám, že se něco nezvrtne!

Bláznovství(2)

10. january 2014 at 18:26 | Janča |  Bláznovství
Nový díl.

BRIAN

Ti dva se opravdu zbláznili! Nechápu, jak jsem se k něčemu takovému mohl nechat ukecat! Já Brian Kinney a sloní výběh! Jen na to pomyslím a je mi špatně a ještě mě k tomu přemluvili takovým hnusným způsobem - citovým vydíráním a hladovkou! Teda někdy bych je opravdu s radostí zavřel do sklepa a zkusil na ně ty praktiky, co oni zkoušejí na mě, chtěl bych vidět, jak dlouho by vydrželi. Hlavně už to chci mít za sebou a honem rychle na to zapomenout, ale mám takový pocit, že z toho budu mít trauma do konce života!

Bláznovství(1)

9. january 2014 at 5:00 | Janča |  Bláznovství
Nová povídka.

BRIAN

varování: žádné

Když si Justin něco usmyslí, tak toho hodlá dosáhnout za každou cenu, bez ohledu na následky a to platí i tentokrát, ale já se tak lehce nevzdám...

B: "Prostě ne."
J: "Ale no tak Briane, musíš to pro nás udělat."
B: "A to si četl v nějaké příručce?"
J: "Jo, mám pocit, že v tvojí."
B: "Pán je nějakej vtipnej."
J: "A od koho jsem se to asi naučil?"
B: "Hele, neštvi mě."
J: "Nebo co?"
B: "Nebo ti budu muset naplácat."
J: "Jo, to si zkus."
B: "Řekl sis o to."

Svalil jsem ho na pohovku, stáhl z něho ty zbytečné trenýrky a dal mu pořádně na holou, ale asi už bych měl vědět, že spíš než, že mu ublížím, tak ho naopak vzruším...

B: "Tady se to někomu líbí."

Zničehonic si mě k sobě přitáhl a vášnivě mě políbil, asi bych ho nechal pokračovat dál, ale bohužel jsme byli vyrušeni...