December 2013

Po 5 letech(35)

31. december 2013 at 20:44 | Janča |  Po 5letech
Poslední díl. - Opravdu doufám, že jste si čtení užili Usmívající se Tenhle díl je trošku delší, ale tak to Vám snad vadit nebude a také přeju krásného silvestra a šťastný nový rok! Usmívající se

BRIAN

Bože, on vypadá tak sladce, když spí, mohl bych na něm oči nechat a slíbávat ho od hlavy až k patě, je to moje sluníčko. Nemůžu uvěřit, že dnes se to stane, že se s Justinem konečně vezmeme, na tenhle den jsem čekal dlouhých 5let a stálo to za to. Nikdy se ho nehodlám vzdát, jediné co chci je ukazovat mu, jak moc ho miluju, mám totiž co dohánět za ty léta co jsem se ho snažil odehnat, ale to už nikdy nehrozí, on je jen můj!

Sen

31. december 2013 at 12:43 | Tonička |  Povídky QAF-jednorázovky
To je tak, když se jednoho dne rozhodnete, že se zkusíte podívat na QAF a i když zprvu nevěříte, že by to mohlo být dobrý, tak se kouknete a nakonec se z vás stane takový maniak, že jste schopný zkouknout všech 5 řad za 9 dní, skoro nespíte ani nejíte, protože to prostě musíte pořád sledovat a milujete to a myslíte si, že už nikdo nemůže být větší cvok než vy, jenže pak tento úžasný seriál ukážete svojí kamarádce a z tý se stane ještě větší blázen, který si doslova představuje, že Brian stojí vedle ní a povídá si s ním Smějící se Tomuhle se teprve říká závislost a přesně tou trpí moje kamarádka Tonička, která je také velmi velká fanynka mých povídek a jednoho dne se prostě rozhodla, že taky zkusí něco napsat a to mi pak přeposlala a na rovinu říkám, že jsem byla v úžasu, na to, že to byla její první povídka, tak to bylo opravdu úžasné a proto bych se o ní s vámi chtěla podělit a třeba, když uvidí, že se vám to líbí, tak vám udělá tu radost a také si založí blog, kde se s vámi bude dělit o svoji fantazii, takže pokud to budete číst, tak prosím zanechte komentář, co si o tom myslíte a jestli byste chtěli, aby si ten blog založila a nebo třeba aspoň dejte hvězdičky Usmívající se Předem děkuji! Usmívající se

jednorázovka

bez varování

#Brian Kinney #Justin Taylor #Michael Novotny

Brian

Nemůžu tomu uvěřit, že už tři měsíce jsem nebyl v Pittsburghu a to jen kvůli pracovním povinnostem, ta práce mě jednou zabije, ale na druhou stranu těch žhavých kluků taky nebylo málo, snad se to ani nedá spočítat, kolik jsem jich měl, ale jsem rád, že se vracím domů.
Jako první věc, kterou jsem udělal, když jsem konečně přistál, bylo, že jsem, jak jinak, šel do Babylonu. Byl jsem natěšený jak malý kluk na novou hračku, nemohl jsem se dočkat, až budu v zadní místnosti Babylonu a nechám se po tak dlouhém letu uspokojit. Tak nějak jsem čekal, že když vejdu dovnitř, tak se na mě všichni vrhnou, ale jen se na mě podívali a to bylo vše. Pane bože! Já jsem Brian Kinney, co se tu, ksakru, děje?!
Byl jsem vážně naštvaný, tohle se mi ještě nestalo, raději jsem šel k baru a objednal si whisky..."Ten kluk je vážně sexy, někoho tak krásného jsem dlouho neviděl" Když jsem tohle uslyšel, moje nálada se hned změnila k lepšímu, jenže jak rychle se změnila k lepšímu, tak se taky rychle vrátila k bodu mrazu, to, co řekl ten druhý kluk mi dalo studenou sprchu..."Jo, já vím a to je mu teprve 17, od té doby, co tu není Brian Kinney, tu vládne on."Cože?! To si snad ze mě děláte srandu, ne? Já jsem ten nejhezčí a nejpřitažlivější chlap ve městě. V tom šoku jsem ani nezaznamenal jak se ten "kluk" jmenuje.

Maikey: "Briane, co tu děláš? Ani se neozveš a hned jdeš do Babylonu?"
B: "Ahoj, Maikey, já tu přece čekám na tebe."

Po 5 letech(34)

29. december 2013 at 22:12 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Už jen jeden den, jen jeden a já se konečně stanu panem Taylorem/Kinneym, stanu se Brianovým manželem, jeho oporou, jeho životem. První den, kdy jsem ho poznal, jsem se do něho okamžitě zamiloval a stál si za tím, že s ním strávím zbytek života, a i když on to odmítal, jak nejlépe mohl, nikdy se mu nepovedlo mě odehnat a nikdy nepovede, protože zítra se naše životy navždy spojí - díky Brianovi. Koho by to napadlo, že on se stane tím, kdo jednoho dne bude žádat o ruku, kdo bude stát ve svatebním obleku a říkat své Ano, kdo bude chovat city jen a jen ke mně?

Po 5 letech(33)

28. december 2013 at 21:41 | Janča |  Po 5letech
Nový díl. - 18+

JUSTIN - Pittsburgh

Jak jsem si vůbec mohl myslet, že budu moct usnout, když mám Briana plnou hlavu? Což vlastně není nijak zvlášť velká novinka, ale tentokrát myslím jenom na jednu jedinou věc a to jak to s ním urovnat. Mám úplnou hrůzu z toho, že je na mě naštvaný, že se zase vrátí ke svému starému Já které radši uteklo, než aby tomu čelilo, mám strach, že náš vztah radši vzdá, než aby musel jít k oltáři a proto mu musím ukázat, že tu svatbu nepotřebuju, že jsem takhle šťastný.
Opravdu pomalinku a potichu jsem se snažil dostat z Debbiiných schodů ke dveřím, za žádnou cenu jsme na ní nechtěl narazit, protože to by byl zase proslov, ze kterého by mi bylo špatně ještě týden, všechno to vypadalo nadějně, dokud ty podělaný dveře nezavrzaly...

Po 5 letech(32)

26. december 2013 at 11:28 | Janča |  Po 5letech
Nový díl. - 18+

BRIAN - Pittsburgh

Jel jsem rovnou k Jennifer a cítil se opravdu trapně, že ji otravuji uprostřed noci, ale co jiného mi zbývá? Tentokrát to s Justinem prostě nesmím podělat a ten domek mu ukáže, že to s námi myslím zcela vážně a že jediné po čem toužím je, aby se stal mým manželem. Bože, to slovo zní tak nádherně, nemůžu pochopit, jak jsem se tomu ty dlouhá léta mohl vyhýbat a opovrhovat tím, vždyť manželství s osobou, kterou milujete je ten nejkrásnější dar, který člověk může dostat!

Po 5 letech(31)

25. december 2013 at 15:43 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Cítil jsem se opravdu jako vůl, že jsem se k Brianovi takhle zachoval aniž bych se zamyslel nad tím co to pro něho znamená, že mu vlastně připomínám bolestné zážitky z doby, kdy jsem ho opustil těsně před svatbou a šel si do New Yorku splnit sen, zatímco co on tady 5let trpěl a myslel, že už mě nikdy neuvidí. Nemůžu ho přece nutit do něčeho jen proto, že to chci já nebo spíš chtěl, nemůžu tohle po něm chtít, když se toho bojí a ani mu nic vyčítat, protože já sám před tím tenkrát utekl.

Po 5 letech(30)

24. december 2013 at 10:35 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

Tak a je rozhodnuto, chci si Justina vzít, chci s ním strávit zbytek života a nic mě nezastaví. Přeci jenom jsme tuhle druhou šanci nedostali pro nic za nic a tím, že neustále budu mít strach z toho, že to nevyjde ničemu nepomůžu, ale naopak tím náš vztah zničím a to opravdu nechci, už si nedokážu představit jedinou vteřinu bez něho, on miluje mě a já miluju jeho a na tom jediném záleží.
Šel jsem od Maikeyho ještě do Kinneticu, bohužel jsem tam Teda nemohl nechat jen tak!

Po 5 letech(29)

20. december 2013 at 21:06 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh (O dva měsíce později)

B: "Vstávej."

Brian mi to do ucha zašeptal tak jemně, že mě to spíš znova uspávalo. Koho by napadlo, že se z něho stane takovej romantik?!

Po 5 letech(28)

18. december 2013 at 15:40 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh (O dva měsíce později)

Kdyby se mě někdo před deseti lety zeptal kde se vidím ve svých 40letech, řekl bych, že teď už budu pravděpodobně mrtvý z těch všech vyčerpávajících nocí v zadní místnosti Babylonu a propitých hektolitrech chlastu. Nikdy opakuju nikdy by mě nenapadlo, že budu tím nejšťastnějším chlapem na světě jen díky jediné osobě - Justinovi. Takhle šťastný jsem byl snad jen jednou v životě a to když se narodil Gus, ale když si to tak vezmu tak to byl taky den kdy jsem potkal Justina, to on pojmenoval mého syna. Něco mi říká, že už tehdy jsem věděl, že to nebude jen známost na jednu noc.
A teď tu vedle něj ležím a pozoruji, jak krásně vypadá, pořád se tu vrtí nejspíš se mu něco zdá a vypadá hrozně roztomile, ten jeho rozčepýřený blonďatý účes, jeho smyslné rty, které přímo svádějí k políbení a jeho mužné křivky, které bych mohl pozorovat hodiny a hodiny...

Po 5 letech(27)

17. december 2013 at 15:15 | Janča |  Po 5letech
Nový díl. - 18+

BRIAN - Pittsburgh

Pozoroval jsem Justina, jak se ladně pohybuje mezi našimi hosty... Omyl mezi naší rodinou! Byli tu prostě všichni, chtěli Justina vidět, chtěli se na vlastní oči přesvědčit, že je to skutečnost, že se opravdu přistěhoval zpátky. Vypadal tak hrozně šťastně a to ve mně vzbuzovalo takovou radost a vědět, že teď už to všechno bude v pořádku, že budeme spolu - to je to nejúžasnější co se mi mohlo přihodit! Byl jsem tak hrozně zasněný, že jsem si ani nevšiml, že Justin stojí vedle mě...

Po 5 letech(26)

16. december 2013 at 13:01 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

JUSTIN - New York

Bože můj! Brian je snad ještě krásnější než když jsem ho viděl naposledy, má na sobě jeden z jeho dobře padnoucích obleků a vlasy má do toho jeho roztomilého rozcuchu - vypadá opravdu sexy! Chtěl bych se žhavě přisát na ty jeho smyslné rty... Ale v hlavě mi šrotuje myšlenka - co tu vlastně dělá? A taky mě trochu děsí ten jeho chladný výraz, který říká, že je něco špatně... Ale co?

B: "Můžu dál?"

Po 5 letech(25)

15. december 2013 at 14:39 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

BRIAN - New York

Byl jsem opravdu odhodlaný se k němu chovat chladně a bez zájmu, aby pochopil, že se mi tohle vůbec nezamlouvá a taky, že toho má hodně co vysvětlovat. Nenechám ze sebe dělat pitomce - buď to mě miluje a chce být jenom se mnou a nebo chce být i s jinýma, ale v tom případě chci aby mi to řekl a nedělal to za mými zády, moc dobře si vzpomínám na Ethana a to opravdu nebyly hezké časy, opravdu jsem tenkrát myslel, že se bez něho zblázním, ta prázdnota v loftu byla příšerná, neslyšet ten jeho krásný smích jak se rozléhá po bytě, nevidět jeho poházené výkresy a nemoci se dotknout jeho těla, to byly ty nejtěžší chvíle mého života. Vidět, že je šťastný s někým jiným a ta touha mu dát všechno co chce byla tak silná, bohužel má hrdost byla silnější a tak jsem mu nedokázal přiznat jak hrozně mi chybí, dokonce jsem si najímal prostituty, kteří se mu alespoň trochu podobali, ale i tak to nebylo ono, nemohl jsem se jich dotýkat, tak jak jsem se vždycky chtěl dotýkat jenom Justina - s jemností. Neustále jsem otravoval lidi kolem, nejvíc ale Maikeyho, tomu kvůli mně skoro i ztroskotal vztah s Benem, protože jsem ho pořád někam tahal a to se Benovi nelíbilo, ale co jsem mohl dělat, nemohl jsem být v tom bytě sám, nemohl jsem být vůbec sám, pořád bych na to jen myslel a opravdu se z toho zcvoknul. Takže nepřipadá v úvahu, že by si historie měla opakovat - Justin je jen můj!

Po 5 letech(24)

14. december 2013 at 22:35 | Janča |  Po 5letech
Nový díl. - 18+

JUSTIN - New York

Ty tři měsíce bez Briana pro mě byla opravdová muka i přes to, že jsme si skoro každý den volali, ale to mi nestačilo, chtěl jsem být s ním. Bohužel práce v New Yorku se protáhla o něco déle než jsem si myslel, ale teď už mám díky bohu vše hotové a můžu se za Brianem vydat do Pittsburghu, nemůžu se dočkat jeho výrazu, jeho reakce, jeho celého až mu řeknu tuhle velkou novinu, že se k němu oficiálně stěhuju zpátky. Už jen dva dny a budu mít konečně možnost se ho dotýkat a líbat ho, už nikdy nechci zažít ani den bez něho, my k sobě prostě patříme a teď už to konečně ví i Brian, konečně mi řekl, že mě miluje a chce se mnou mít plnohodnotný vztah. Bože, jenom představa, že ho za chvíli uvidím mě naplňuje neuvěřitelnou touhou, ta představa spalující rozkoše, kterou jsem vždy zažil jen s ním mě přivádí k šílenství, nikdy v životě jsem tak moc netoužil po jeho těle, po jeho dotecích, polibcích, pohledech. Díky bohu jsem sehnal nového nájemníka Alexe, takže to tady David nebude muset táhnout sám, to bych mu neudělal, na holičkách bych ho nenechal a navíc je ten kluk milej a fakt kus, takže pro Davida jak dělaný... No pro mě taky, ale já jsem přece zadaný!

Po 5 letech(23)

11. december 2013 at 16:01 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

Je to jako včera co jsem stál na letišti a říkal Justinovi, že ho miluju a přitom jsou to již tři měsíce a já ho od té doby neviděl, sice si neustále voláme, ale já chci víc než jen slyšet jeho hlas, já se ho chci dotýkat, líbat ho, milovat se s ním... Ano milovat, on je jediný muž se kterým jsem se dokázal milovat, on mi ukázal, že být s někým koho miluješ jedno tělo je ten nejúžasnější pocit na světě, ale už je to tak dávno co jsme spolu byli, naposledy v ten den co odjížděl do New Yorku a já ho pak pět let neviděl, jak já bych s ním chtěl teď být. Ale on má v New Yorku pořád rozdělanou práci a nemůže od toho jen tak odjet, neustále mi slibuje, že za mnou přijede, ale to říkal i tenkrát, takže je nejspíš čas, abych převzal iniciativu!

Po 5 letech(22)

9. december 2013 at 17:22 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Rozhodl jsem se na Briana počkat, pořád věřím, že přijde, nemůže mě nechat jen tak jít, prostě nemůže. Takže si přesunu let na později a počkám, ale jestli nepřijde, tak přísahám bohu, že... Já vlastně ani nevím, co udělám, nedokážu si představit, že by tohle měl být konec, on je moje životní láska a jsem dost přesvědčený, že já jeho taky... Takže- Jo, on přijde... Musí!

Po 5 letech(21)

7. december 2013 at 7:41 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

Super, právě jsem si pravděpodobně zachránil zadek a spoustě dalším, ale co Justin? Ani z daleka si nepřipustím, že bych o něho měl přijít... Znova ne! Sice na něj nebudu čekat na letišti, ale to neznamená, že neudělám vše pro to aby zjistil jak moc ho miluju. Jsem připravený mu to říct, víc než to - chci mu to říct! I kdybych to měl napsat na nějakou budovu a být směšně romantický, tak to udělám. Musím ho sehnat, ale je tu nejmíň milion lidí, u kterých by momentálně mohl být, to bude jak hledat jehlu v kupce sena. Tak asi nejlogičtější bude mu zavolat, zjistit kde je a nějakým nenápadným způsobem mu naznačit, že se chci sejít!

Po 5 letech(20)

5. december 2013 at 14:13 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh


Nemohl jsem uvěřit vlastním očím... Stál tu u mých dveří a probodával mě těmi svými krásnými modrými kukadly, které mi tak moc chyběly. Snažil jsem si zachovat klidnou tvář, nechtěl jsem, aby poznal, že mě rozrušilo, že je tady. Ale proč tu vlastně je?

Po 5 letech(19)

2. december 2013 at 22:07 | Janča |  Po 5letech
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Nevěděl jsem, co mám dělat, vše co jsem mu chtěl říct se najednou rozplynulo a já nemohl vydat ani hlásku, Brian mě jen propaloval svým pohledem a skoro zapomněl dýchat, pak ze sebe jen vykoktal...

B: "Justine? Co, co tady děláš?"

Omlouvám se! :-)

1. december 2013 at 21:56 | Janča |  Info
Moc se omlouvám, že už jsem sem dva dny nic nedala, bohužel jsem ale neměla vůbec čas, musela jsem se připravovat do školy, ale slibuju, že zítra sem dám další díl, tak se, prosím, nezlobte! Usmívající se